TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

BADEMLİ ROTARACT KULÜBÜ’NDEN, TEMİZ ÇEVRE PROJESİ…

2440. Bölge Rotaract Kulüplerinden Bademli Rotaract Kulübü, geri dönüşüm ve çevre projeleriyle ulusal ve uluslararası anlamda dikkat çekmeye devam ederken, 14 Ağustos günü Mudanya Belediyesi ve “Let's Do It! Türkiye/Bursa" Ekibi ile ortak çalıştığı bir farkındalık projesine daha imza attı. Mudanya Belediyesi’nin yer gösterdiği Top Mevkii’nde, Let’s Do It! Türkiye/Bursa Ekibi, Bademli Rotaract Kulübü üyeleri ve Doga Varsa Hayat Var Derneği üyeleri birlikte atık toplama çalışması yürüttü.

Haber Giriş Tarihi: 17.08.2022 15:17
Haber Güncellenme Tarihi: 17.08.2022 15:17
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.kadinveekonomi.com
BADEMLİ ROTARACT KULÜBÜ’NDEN, TEMİZ ÇEVRE PROJESİ…

Bademli Rotaract Kulübü Başkanı Armağan Gür, “Çevreye olan negatif etkimizi minimum düzeye indirmek ve gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmak için sürdürdüğümüz çevresel iyileştirme çalışmalarının odağında, çevreyle ilgili farkındalığın yükseltilmesi amacı var. Ancak bu sayede toplumumuzun bu bilince ulaşabileceğini düşünüyoruz. Bademli Rotaract Kulübü olarak, çevre konusundaki farkındalığı artırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Gür, çevre ve sürdürülebilirlik konusunda önemli bir projeye daha imza atan Bademli Rotaract Kulübü adına işbirliğinden ötürü “Let's Do It! Türkiye/Bursa Ekibi’ne , katkılarından dolayı Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a ve Doğa Varsa Hayat Var Derneği’ne teşekkür etti.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.