Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

NK İletişim Ebru KOÇANALI

HABER MERKEZİ / Editors

Barbaros KOÇANALI

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

RE YAZILIM LTD. ŞTİ.

www.reyazilim.com - [info@reyazilim.com]

YÖNETİM MERKEZİ / Management Centre

23 Nisan mah. 241. Sok. Burcu İş Merkezi No:16/5 Nilüfer / BURSA

İLETİŞİM / Communication

Tel: +90 224 909 62 23
 

kadinveekonomi@gmail.com

www.kadinveekonomi.com da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. 'www.kadinveekonomi.com'da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, 'www.kadinveekonomi.com' sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

www.kadinveekonomi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif haklarıwww.kadinveekonomi.com'a aittir. www.kadinveekonomi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır.

Söz konusu içerikler, www.kadinveekonomi.com'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.kadinveekonomi.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.kadinveekonomi.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except wheredisclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.kadinveekonomi.com

However, sometimes thewww.kadinveekonomi.comuses third parties to process your information.

www.kadinveekonomi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.kadinveekonomi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the yenidonem.com.tr we sometimes receive personal information about you.

For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.kadinveekonomi.com and its services. When you use www.kadinveekonomi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in thewww.kadinveekonomi.com cookies section of our full Privacy Policy.