TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

11 - 17 Aralık Haftası: Hem Yeniay hem Merkür gerilemesi bir arada

Yazının Giriş Tarihi: 11.12.2023 09:38
Yazının Güncellenme Tarihi: 11.12.2023 09:38

Haftaya Merkür’ ün Venüs’ e olumlu açısıyla başlıyoruz hem ilişkilerimiz hem de parayla ilgili önemli iş ve girişimlerimiz için oldukça elverişli olacak bu görünümün arkasından haftanın öne çıkan en önemli günü 13 Aralık Çarşamba olacak.

Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay etkisiyle uluslararası işler, ticaret, ithalat-ihracat, hukuki konular, eğitim, yayıncılık, medya konularında önümüzdeki 10 gün boyunca yeni adımlar atabilir ve yeni başlangıçlar yapabiliriz. Bu yeniay genel anlamda büyüme ve genişleme etkisini tetikleyecek ama Neptün’ ün oluşturacağı dik açı sebebiyle ayaklarımızın yere sağlam basması gerektiği ve mantıklı kararlar almamamız konusunda bizleri uyarmaktadır aksi halde hayal kırıklıkları oluşabilir. Yani koşulları iyi değerlendirmeliyiz özellikle maddi konularla ve yatırımlarınızla ilgili son derece dikkatli davranın.

Yeniayın Türkiye haritasının 6. Evinde gerçekleşmesi memurlar, çalışanlar, sağlık çalışanları ve sağlık konularını ön plana çıkartırken uluslararası arenada askeri alanda hareketliliğe ve liderlerin çarpıcı açıklamalarına dikkat çekmektedir.

Aynı gün yılın son Merkür gerilemesi Oğlak burcunda başlayacak, Yay burcunda devam edecek ve 2 Ocak 2024’ de sonlanacak. Bu durumda 23 Aralık’ a kadar iş dünyası, finansal konular, kurumsal firmalar, resmi ve devlet işleri bu tarihten sonra da uluslararası işler, ticaret, seyahat, eğitim, din ve inançlar konularında gündemler öne çıkarken bu alanlarda gecikmeler ve aksilikler oluşabilir.

Kolaylıkla gelen bir hafta geçirmenizi dilerim

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek Yay Yeniayı geleceğe dair atacağınız adımları desteklerken enerji ve motivasyonunuzu da artırabilir. Önümüzdeki 10 günü ticaret, hukuk, eğitim, seyahat, pazarlama ve tanıtım konularıyla ilgili yeni başlangıçlarınız için değerlendirebilirsiniz sadece Neptün etkisi sebebiyle emin olmadığınız belirsiz konularda acele kararlar almayın, durumların netleşmesini bekleyin. Aynı gün Merkür retrosu başlıyor, 2 Ocak’ a kadar kariyer ve hedeflerinizle ilgili eski veya eksik konuları tamamlamaya çalışabilirsiniz. İş değiştirmek veya iş kurmak için destekleyici bir süreç olmamakla birlikte iletişim karışıklıklarınızı doğru yönetmeye önem vermenizi tavsiye ederim.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek Yay Yeniayı finans, ortak maddi kaynaklar ve ödemeler konusunu ön plana çıkartıyor. Bu konularla ilgili önümüzdeki 10 gün boyunca gelişmeler yaşayabilir ve yeni adımlar atabilirsiniz yalnız Neptün etkisi sebebiyle aldatıcı ve yanıltıcı durumlara karşı mantık odaklı hareket etmeye özen gösterin, harcamalarınıza dikkat edin.  Aynı gün Merkür retrosu başlıyor, 2 Ocak’ a kadar ticaret, hukuk, eğitim, seyahat, satış konularında gecikme, eksik veya tamamlanması gereken konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İletişimsel anlaşmazlıklar ve yanlış anlaşılmaları önlemek için net ifadeler kurmaya özen gösterin.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek Yay Yeniayı ikili ilişki ve iş birliklerinizi ön plana çıkartıyor. Önümüzdeki 10 gün boyunca yeni anlaşmalar yapabilir yeni projelere başlayabilirsiniz. Bekar İkizler yeni bir ilişkiye başlama kararı alabilir yalnız Neptün etkisi sebebiyle kafa karışıklıkları ve belirsizlik içeren durumlar oluşabilir, emin olmadığınız konularda karar almakta acele etmeyin özellikle kariyerinize dair konularda. Aynı gün Merkür retrosu başlıyor, 2 Ocak’ a kadar finansal konular ve ödemelerinizle ilgili eksik ve gecikmelerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kredi çekmek, yatırım yapmak ve borç almak/vermek için uygun bir süreçte olmayacaksınız.  İletişiminizde yanlış anlaşılmalar artabilir, net ifadeler kurmaya özen gösterin.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek Yay Yeniayı önümüzdeki 10 gün boyunca iş hayatınız ve çalışma ortamınızla ilgili yeni adım ve başlangıçlarınızı destekliyor, güzel gelişmelere açıklık veriyor. Koşturmacanız ve iş temponuz artabilir. Günlük rutinlerinizi düzenlemek, beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmek, diyet ve spora başlamak için de uygun bir süreç olacak. Neptün etkisi sebebiyle bağışıklık sisteminizi güçlendirin ve alerjik hassasiyetlere dikkat edin. Aynı gün Merkür retrosu başlıyor, 2 Ocak’ a kadar ikili ilişki, ortaklık, iş birlikleri ve anlaşmalarda temkinli davranın, yeni ortaklık ve anlaşmalar için retro bitimini beklemenizi tavsiye ederim. Bu süreçte iletişimsel anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir, eksik veya geçmiş konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek Yay Yeniayı aşk hayatınız, çocuklarınız, yetenekleriniz ve hayattan keyif aldığınız durumları ön plana çıkartıyor. Önümüzdeki 10 gün boyunca aşk hayatınızda heyecanlı ve sevindirici gelişmeler yaşayabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çocuklarınızın hayatında güzel gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Neptün etkisi sebebiyle borsa, yatırım ve spekülatif konularda dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Aynı gün Merkür retrosu başlıyor, 2 Ocak’ a kadar çalışma hayatınızda ve çalışma arkadaşlarınızla iletişimi doğru yönetmeye gayret edin. Eski projelerle ilgilenmek durumunda kalabilir, tamamlanması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Yeni iş ve proje başlangıçları için retro bitimini beklemenizi tavsiye ederim. Aksattığınız sağlık sorunlarınız varsa bu süreçte kontrollerinizi yaptırmanızı ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek Yay Yeniayı ev, yaşam alanınız ve ailevi konuları ön plana çıkartıyor. Önümüzdeki 10 gün boyunca ev ve gayrimenkul konularıyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir, yeni kararlar alabilir ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Evde su tesisatıyla ilgili durumlara dikkat edin. Neptün etkisiyle ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Aynı gün Merkür retrosu başlıyor, 2 Ocak’ a kadar partner veya çocuğunuzla iletişiminizi doğru yönetmeye önem verin, geçmiş konular açılabilir ve iletişimsel anlaşmazlıklar yaşanabilir. Eski sevgililerden haberler alabilirsiniz. Risk içeren iş ve yatırımlar için uygun bir süreç olmayacak. Daha önce ilgilendiğiniz bir hobinize tekrar başlayabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek Yay Yeniayı yakın çevre, ticari faaliyetleriniz, iletişim, eğitim ve seyahat konularını ön plana çıkartıyor. Önümüzdeki 10 gün boyunca fikirlerinizi hayata geçirmek için harekete geçebilir, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız Neptün etkisi sebebiyle emin olmadığınız ve belirsiz konularda acele kararlar almayın. Aynı gün Merkür retrosu başlıyor, 2 Ocak’ a kadar ev ve ailevi konularda geçmişe dair konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Aile içi iletişimsel anlaşmazlıklarına dikkat edin. Ev, gayrimenkul, kira-alım-satım, tadilat ve taşınma için uygun bir süreç olmayabilir. Sağlığınıza gerekli özeni göstermeyi ihmal etmeyin.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek Yay Yeniayı önümüzdeki 10 gün boyunca para ve parayla ilgili yeni başlangıçlarınızı destekliyor olurken maddi hedeflerinize dair yeni kararlar alabilirsiniz. Neptün etkisi sebebiyle harcamalarınızda dikkatli gitmenizi tavsiye ederim, borç alma-verme konularında temkinli olun. İlişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmadığını hissedebilirsiniz. Aynı gün Merkür retrosu başlıyor, 2 Ocak’ a günlük rutinlerinizde gecikmeler ve çalışma ortamınızda aksilikler oluşabilir, eski projelerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla iletişime dikkat edin, anlaşmazlıklar oluşabilir.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: 13 Aralık tarihinde burcunuzda bir Yeniay gerçekleşiyor. Önümüzdeki 10 gün boyunca hayatınıza dair hem iş hem özelde önemli kararları uygulamak için harekete geçebilir, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Neptün etkisi bazı konularda belirsizliklere yol açabilir, emin olmadığınız konularda acele kararlar almayın çünkü Merkür 23 Aralık’ ta tekrar burcunuza dönecek, fikir değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmeyi ihmal etmeyin. Yeniayla birlikte başlayacak Merkür retrosu 2 Ocak’ a kadar maddi konularda bazı gecikmelere yol açabilir, eksikler ortaya çıkabilir. İş ve projeleri detaylı bir şekilde yönetmeye ve iletişimde yanlış anlaşılmaları önlemeye çalışın.

 

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek Yay Yeniayı ruhsal ve fiziksel sağlığınızı ön plana çıkartıyor. Önümüzdeki 10 gün boyunca geri çekilmek, olup biteni incelemek isteği içinde olabilirsiniz. Neptün etkisi sebebiyle kafa karışıklıkları yaşayabilir ve yorgun hissedebilirsiniz, çevrenizden her duyduğunuza hemen inanmayın. Bilinçaltınızdaki korku ve endişelerinizle yüzleşebilir, geçmişi sonlandırabilirsiniz. Bu süreçte sağlığınızı ihmal etmeyin, bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Aynı gün burcunuzda Merkür retrosu başlıyor, 2 Ocak’ a önemli başlangıçlarınız için bu süreç destekleyici olmamakla birlikte bu zamanı düşüncelerinizi gözden geçirmek ve yarım kalan işlerinizi tamamlamak için değerlendirmenizi tavsiye ederim. Çalışma ortamınızda iletişimsel aksaklıklar oluşabilir.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek Yay Yeniayı gelecek planlarınız, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizi ön plana çıkartıyor. Önümüzdeki 10 gün boyunca bu konularda güzel destekler alabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kazançlarınızı artıracak fırsatlar karşınıza çıkabilir. Neptün etkisi sebebiyle bir arkadaşınız sizi maddiyata dayalı bir konuyla ilgili hayal kırıklığına uğratabilir veya siz onu üzen bir durum sebebiyle yardımcı olabilirsiniz. Aynı gün burcunuzda Merkür retrosu başlıyor, 2 Ocak’ a kadar geçmişi çok fazla düşünebilir, aldığınız kararları analiz edebilirsiniz. Daha önce gözden kaçırdığınız detayları görebilir, eksik işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu süreçte endişe ve karamsarlığa kapılıp enerjinizi düşürmemeye özen gösterin.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek Yay Yeniayı kariyer hayatınız, yöneticilerinizle ilişkileriniz ve hedeflerinizle ilgili konuları ön plana çıkartıyor. Önümüzdeki 10 gün boyunca bu konularla ilgili yeni adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz ve yeni projeler sizi sevindirebilir ama Neptün etkisi sebebiyle de belirsizlik içeren durumlarla ilgili acele kararlar vermenizi tavsiye etmiyorum. Emin olduklarınızla yola çıkabilirsiniz. Aynı gün burcunuzda Merkür retrosu başlıyor, 2 Ocak’ a kadar eski arkadaşlarınızla tekrar görüşebilir, haberler alabilirsiniz. Gelecek planlarınızda bazı gecikmeler oluşabilir, eksik ve tamamlanması gereken konularla ilgilenebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmeyi ihmal etmeyin.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.