TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

19 - 25 Şubat Haftası: Sınırlar belirleniyor

Yazının Giriş Tarihi: 19.02.2024 09:59
Yazının Güncellenme Tarihi: 19.02.2024 09:59

Haftaya Ay Yengeç burcunda başlıyoruz, ev ve ailevi konularla duygusal temalar ve güvende olma ihtiyacımız yüksek olabilir. Pazartesi günü Güneş Balık burcuna geçip önümüzdeki 1 ay boyunca maneviyatın, sezgilerin ve yaratıcılığımızın artacağı bir sürece giriyoruz. Çevremize daha anlayışlı ve yardımsever davranabiliriz. Denizler, taşımacılık ve ilaç şirketleriyle ilgili konu başlıkları gündeme gelebilir.

Venüs ve Mars bu hafta kavuşuyor, bu iki gezegen dişil ve eril prensibi anlatmaktadır; ilişkilerimizde güzel gelişmeler yaşayabiliriz.

Önemli bir gökyüzü hareketi de 28 Ekim 2023’ de gerçekleşen Ay tutulmasının 20 – 22 Şubat tarihlerinde tetikleniyor olmasıdır. Bu sebeple Merkez Bankasıyla ilgili önemli durumlar oluşabilir. Altın, döviz ve para piyasalarında dalgalanmalara dikkat edelim.

24 Şubat tarihinde Satürnyen bir Başak Dolunayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 10 gün süresince çalışanlar, çalışma koşulları, hizmet ve sağlık sektörü ile ilgili gündemler oluşabilir. Bireysel hayatlarımızda görev ve sorumluluklarımızı hatırlatacak durumlarla ilgilenebilir, başta iş ve sağlık konuları olmak üzere ilgili konulara bir çeki düzen verebiliriz. Dolunay haritasında ülkemiz para evinden etki alacağı için banka, ödemeler, dış ticaret, bütçe açıklıkları ve ekonomik koşullarla ilgili zorluklar oluşabilir. Borsa ve yatırımlar konusunda olumsuzluklar ve kayıplar yaşanabilir. Global olarak toplumsal olaylar, toprak hareketliliği ve doğal afetler oluşabilir.

Kolaylıkla geçen bir hafta diliyorum.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Bu hafta gerçekleşecek Başak Dolunayı iş hayatınız ve günlük işlerinizde temponuz ve sorumluluklarınız artabilir. Yapılması gerekenler üzerinizde baskı yaratabilir bu sebeple olabildiğince organize olmaya çalışın ve üzerinizdeki fazla işi yükünü dengelemeye çalışın. Bu koşturmacanın içinde sağlığınıza daha fazla özen göstermenizi tavsiye ederim. Yeni beslenme alışkanlıkları, diyet ve spora başlamak için dolunay sürecinden faydalanabilirsiniz. Güneş Balık burcuna geçiyor önümüzdeki 1 ay boyunca biraz daha fazla kendinize vakit ayırmak isteyebilir hem ruhsal hem fiziksel sağlığınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Bu hafta gerçekleşecek Başak Dolunayı aşk hayatınızda önemli gelişmeleri karşınıza çıkarabilir. Bekar Boğalar yeni ve ciddi bir ilişkiye başlama kararı alabilir, ilişkisi olanlar ise sorumluluk aldıracak kararlar alabilir. Çocuklarınızın hayatındaki durumlarla ilgili de kendilerine yardımcı olabilirsiniz. Borsa ve yatırım konularında dikkatli davranmanızı tavsiye ederim, uzun vadeli düşünün. Güneş Balık burcuna geçiyor önümüzdeki 1 ay boyunca arkadaş ve sosyal çevrenizle daha fazla vakit geçirebilir, gelecek planlarınıza odaklanabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Bu hafta gerçekleşecek Başak Dolunayı odağınızı ev ve ailevi konulara yönlendirecek. Evinizle ilgili yapılması gerekenler yine ailevi konularda sorumluluk almanızı gerektirecek durumlar oluşabilir. Aile büyüklerinizin sağlık konularıyla ilgilenebilir veya onlara destek olabilirsiniz. Kariyer ve aile hayatınızda yapılması gerekenler üzerinizde baskı yaratabilir, bu alanlarda yeni bir denge oluşturabilirsiniz. Güneş Balık burcuna geçiyor önümüzdeki 1 ay boyunca iş hayatınızda gözler üzerinize çevrilmeye başlayacak, önemli başarılara imza atabilirsiniz. İş değişimi, iş kurmak veya başvurular için destekleyici bir süreç olacak.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Bu hafta gerçekleşecek Başak Dolunayı yakın çevreniz, kardeş ve akrabalarınızla ilgili oluşabilecek durumlarla üzerinizde baskı hissedebilir ve mesafe koyabilirsiniz. Kendinizi tam olarak ifade edemeyebilir veya iletişimsel anlaşmazlık ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Ticaret ve finansal konular başta olmak üzere proje ve seyahat konularında bazı gecikmeler oluşabilir. Güneş Balık burcuna geçiyor önümüzdeki 1 ay boyunca yurtdışı, uzaklar, eğitim, dijital işler ve yayıncılık konularıyla ilgilenebilir, gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ufkunuzu ve bakış açılarınızı geliştirecek konularla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Bu hafta gerçekleşecek Başak Dolunayı finansal konular ve ortak maddi kaynaklarınızla ilgili konuları ön plana çıkarabilir. Borç, kredi, vergi ve ödeme konularına çeki düzen vermeniz gerekebilir. Beklediğiniz bir para varsa gecikme yaşayabilirsiniz. Maddi konularda sorumluluk almanız gereken durumlar oluşabilir. Güneş Balık burcuna geçiyor önümüzdeki 1 ay boyunca yeni bir gelir-gider bütçesi planlayabilir, kazançlarınızı artırmak için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz, fazla harcamalara dikkat edin lütfen.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Bu hafta gerçekleşecek Dolunayı burcunuzda gerçekleşiyor. Odağınızı tamamen kendinize çevirip, bazı sorgulamalar içinde bulunabilir ve hayatınıza dair önemli kararlar alabilirsiniz. Kimi Başaklar ilişkilerinde bazı kişilere mesafe koyabilir, kimi Başaklar ise iş hayatındaki sorumlulukları dengelemeye çalışabilir. Artık kendinize daha fazla öncelik vermeye başlıyorsunuz, şimdi alacağınız karar ve oluşturacağınız düzenin uzun vadeli sonuçları olacak. Güneş Balık burcuna geçiyor önümüzdeki 1 ay boyunca iş birlikleri, ortaklık ve anlaşmalar için destekleyici bir sürece giriyorsunuz. Kalbi boş olan Başaklar yeni birisiyle tanışabilir.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Bu hafta gerçekleşecek Başak Dolunayı kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bastırdığınız endişe ve karamsarlıklar yüzeye çıkabilir, üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Arkanızdan konuşulanları duyabilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel sağlığınızla ilgilenebilirsiniz, destekleyici tedavi ve terapiler alabilirsiniz. Çalışma ortamınız ve günlük işlerinizle ilgili yeni bir düzen oluşturabilirsiniz. Diyete başlamayı düşünüyorsanız tam zamanı. Güneş Balık burcuna geçiyor önümüzdeki 1 ay boyunca temponuz artabilir, bağışıklık sisteminizi güçlendirin. iş konularında başarılı işlere imza atabilir, iş değiştirmek veya başvurular yapmak için değerlendirebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Bu hafta gerçekleşecek Başak Dolunayı arkadaş ve sosyal çevrenizle ilgili bazı engel ve anlaşmazlıkları ortaya çıkarabilir.  Bir arkadaşınız sizden yardım ve destek isteyebilir veya sizin yardım istediğiniz bir kişi sizi geri çevirebilir. Sosyal çevrenizdeki kişilerle yollarınızı ayıracak durumlar oluşabilir. Güneş Balık burcuna geçiyor önümüzdeki 1 ay boyunca aşk hayatınız canlanmaya başlayabilir kalbi boş olan Akrepler yeni birisiyle tanışabilir. İlişkisi olanlar ise sevdikleriyle daha fazla vakit geçirip keyif alabilir.  Daha yaratıcı bir süreç giriyorsunuz, hobilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Bu hafta gerçekleşecek Başak Dolunayı iş ve kariyer hayatınızla ilgili önemli konuları ortaya çıkarabilir. Sorumluluklarınız artabilir, yeni görev veya projelere başlayabilirsiniz. Bu süreçte daha fazla çalışmanız gerekebilir ve üzerinizde baskı hissedebilirsiniz, yeni bir düzen oluşturmak sizi rahatlatacak. İş görüşmeleri ve başvuruları yapmak için destekleyici bir süreçtesiniz. Güneş Balık burcuna geçiyor önümüzdeki 1 ay boyunca evinizde ve ailenizle keyifli vakit geçirebilir, huzur bulabilirsiniz. Evle ilgili yapılması gerekenler ve aile büyüklerinize destek olabilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Bu hafta gerçekleşecek Başak Dolunayı ticaret, hukuk, yurtdışı, eğitim ve seyahat konularını gündeminize taşıyor. Bu konularla ilgili bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Satürn etkisiyle sorumluluklarınız artabilir, planlı programlı hareket etmenizi işinizi kolaylaştıracak. Finansal konularda dikkatli hareket etmenizi tavsiye ederim. Bu dolunay ayrıca size önemli farkındalıklar katabilir, bakış açılarınızı değiştirebilirsiniz. Güneş Balık burcuna geçiyor önümüzdeki 1 ay boyunca iletişim trafiğiniz hızlanabilir, seyahatlere çıkabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Bu hafta gerçekleşecek Başak Dolunayı finansal konular ile ortak maddi kaynaklar, kredi, ödeme, vergi, miras, tazminat ve nafaka konularıyla ilgili gündemler oluşturabilir. Beklediğiniz bir para gecikebilir veya ani harcamalar çıkabilir. Bu süreçte finansal konulara yeni bir çeki düzen vermeniz fayda sağlayacak. Güneş Balık burcuna geçiyor önümüzdeki 1 ay boyunca kazançlarınızı artırmak için potansiyellerinizi daha fazla öne çıkartabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Bu hafta gerçekleşecek Başak Dolunayı ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıkları gündeminize taşıyor. Bu konularla ilgili engel ve gecikmeler ortaya çıkabileceği gibi anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.  Kimi Balıklar kendilerini baskılayan ve eleştiren insanlarla yollarını ayırma kararı alabilir kimi Balıklar da daha fazla sorumluluk alıp yeni ilişki ve iş birlikleri başlangıçları yapabilir. Pazartesi günü Güneş burcunuza geçiyor ve sizin sezonunuz başlıyor. Hayatınıza dair aldığınız kararları uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Şimdiden tüm Balıkların doğum günlerini kutlarım

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.