TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

2 - 8 Ocak Haftası: Farklı bakış açıları geliştireceğiz

Yazının Giriş Tarihi: 02.01.2023 09:06
Yazının Güncellenme Tarihi: 02.01.2023 09:06

Yılın ilk haftasına oldukça güzel etkilerle başlıyoruz. Hafta geneli maddi konularda istikrar ve güvenlik alanlarımızı sağlamlaştırmak için işlerimize daha rahat odaklanabilir ve yeni kazanç yolları bulabiliriz.

Salı günü Venüs Kova burcuna geçiş yaparak 21 Ocak’ a kadar özgünlüğümüzü daha fazla vurgulama isteğimizi ve yenilikçi fikir geliştirme kapasitemizi artıracak. Özellikle 3-4 Ocak günlerinde Jüpiter ve Venüs arasında oluşacak olumlu açı ticaret ve finans konuları başta olmak üzere yapacağımız iş ve girişimlerimizde destekleyici olacak.

5-6-7 Ocak tarihlerinde oluşacak Güneş – Uranüs üçgen açısı etkisiyle yaratıcı ve yenilikçi projelerimizi hayata geçirmek üzere daha hızlı harekete geçebiliriz. Beklenmedik, sürpriz gelişme ve fırsatlar karşımıza çıkabilir.

7 Ocak tarihinde ise Yengeç Dolunayı gerçekleşiyor. Ev, aile ve güvenliğimize dair konularının öne çıkacağı bu dolunay enerjisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca geçmiş konuları değerlendirebilir, eksikleri giderebilir ve belirsiz konularda netleşme ve tamamlanmalar yaşayabiliriz. Duygularımızı daha yoğun yaşayabileceğimizden zaman zaman abartılı davranışlar karşısında farkındalıklı davranmamızda fayda olacak.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Salı günü Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor ve 27 Ocak’ a kadar gelecek planlarınıza daha fazla odaklanabilir, ekip çalışmalarında başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda yeni fikirler geliştirebilir, arkadaş ve sosyal çevrenizden destekler alabilirsiniz. 7 Ocak Yengeç Yeniayı ile önümüzdeki 15 gün boyunca ev, yuva ve gayrimenkul konularında gelişmeler ve tamamlamalar yaşayabilirsiniz. Aile içi konularla ilgilenebilir, gündeminizde tadilat, taşınma veya yer değişikliği varsa net kararlar alabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Salı günü yönetici gezegeniniz Venüs’ ün Kova burcuna geçişi kariyer alanınızda güzel gelişmelere işaret ediyor. 27 Ocak’ a kadar yöneticilerinizle ilişkileriniz olumlu yönde etkilenirken, kazançlarınızı artıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 7 Ocak Yengeç Yeniayı ile önümüzdeki 15 gün boyunca yakın çevreniz, kardeşleriniz, proje veya pazarlama, eğitim veya seyahat konularıyla ilgili gelişme ve tamamlamalar yaşayabilirsiniz. Merkür geri hareketi sebebiyle iletişimsel sorun ve anlaşmazlıklara karşı temkinli yaklaşmanızı tavsiye ederim.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Salı günü Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor ve 27 Ocak’ a kadar yurtdışı, ticaret, hukuk, eğitim, sosyal medya ve seyahat konularına daha fazla yoğunlaşabilir ve güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. 7 Ocak Yengeç Yeniayı ile önümüzdeki 15 gün boyunca parasal konularda ve kazançlarınızla ilgili kendinizi daha fazla güvende hissetmek isteyebilir, sıkıntıları tespit edip yeni planlamalar yapabilirsiniz. Gelirlerinizi artırmak için potansiyellerinizi daha fazla öne çıkarmak için harekete geçebilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Salı günü Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor ve 27 Ocak’ a kadar ek gelirlerinizi artırmak için şanslı bir döneme giriyorsunuz. Fikirleriniz ve attığınız adımlarla ilgili aile ve arkadaşlarınız tarafından desteklenebilirsiniz. 7 Ocak burcunuzda gerçekleşecek Yeniay ile önümüzdeki 15 gün boyunca kendi isteklerinizi öne alıp geleceğinize dair değerlendirmeler yapabilirsiniz. Duygusal olarak zaman zaman gelgitler yaşayabilirsiniz ama karar veremediğiniz konularda önceliklerinizi belirleyip netleşmeye başlayabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Salı günü Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor ve 27 Ocak’ a kadar ilişki ve ortaklık konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde var olan sorunları çözmek için harekete geçebilir ve ortak bir uyum yakaladığınızı gözlemlemek sizi mutlu edebilir. İş birliklerinden yana parasal kazançlar elde edebilirsiniz. 7 Ocak Yengeç Yeniayı ile önümüzdeki 15 gün boyunca geçmiş korku, endişe veya sorunlarla ilgili artık bir tamamlanma yaşamaya ve geleceğe odaklanmaya başlıyorsunuz. Daha önce bilmediğiniz konular görünür olmaya başlayabilir ve netleşebilirsiniz. Maneviyatınızın ve sezgilerinizin güçlendiğini hissedebilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Salı günü Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor ve 27 Ocak’ a kadar çalışma hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla daha uyumlu hareket ettiğiniz bu süreçte iş ve projelerden yana şanslı olacaksınız. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeye başlayabilirsiniz. 7 Ocak Yengeç Yeniayı ile önümüzdeki 15 gün boyunca gelecek projelerinize dair kararsız kaldığınız konularda netleşmeye başlayabilirsiniz. Kendinizi engellediğiniz duyguları fark edip arınabilirsiniz. Bu süreçte arkadaş ve sosyal çevrenizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Salı günü yönetici gezegeniniz Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor ve 27 Ocak’ a kadar aşk hayatınız canlanmaya başlayabilir; bekar Teraziler yeni birisiyle tanışabilir, ilişkisi olan Teraziler ise ilişkilerinde keyifli bir süreç yaşayabilir. Sizi mutlu edecek yeni aktivitelere başlayabilirsiniz. Çocuğunuzla daha iyi anlaşacağınız bu süreçte onunla güzel vakit geçirebilirsiniz. 7 Ocak Yengeç Yeniayı ile önümüzdeki 15 gün boyunca kariyer hayatınızla ilgili beklediğiniz gelişmeler oluşabilir veya tatmin olmadığınız veya kararsız kaldığınız konularda netleşmeye başlayabilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Salı günü Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor ve 27 Ocak’ a kadar ev, aile ve yaşam alanınızla ilgili yeni düzenlemeler yapabilir ve harekete geçebilirsiniz. Var olan sorunlara çözümler üretebilirsiniz. 7 Ocak Yengeç Yeniayı ile önümüzdeki 15 gün boyunca hayata dair bakış açılarınız ve inandığınız değerleri gözden geçirebilirsiniz. Yurtdışı, ticaret, hukuk, eğitim, sosyal medya ve seyahat konularında kararsız veya belirsiz olan konularda tamamlamalar yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Salı günü Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor ve 27 Ocak’ a kadar yakın çevrenizle ilişkilerinizi olumlu yönde etkiliyor. Kısa seyahatlere çıkabilir, eğitime başlayabilir veya projelerinizden kazançlar elde edebilirsiniz. 7 Ocak Yengeç Yeniayı ile önümüzdeki 15 gün boyunca ortak maddi kazançlar, ödeme ve kredi konularında belirsiz veya kararsız kaldığınız konularda tamamlamalar yaşayabilirsiniz. Psikolojinizle ilgili sizi güvensiz hissettiren korku ve endişelerinizle yüzleşmeye başlayabilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Salı günü Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor ve 27 Ocak’ a kadar maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayabilir ve emeklerinizin karşılığını almaya başlayabilirsiniz. 7 Ocak Yengeç Yeniayı ile önümüzdeki 15 gün boyunca ilişki, ortaklık ve iş birlikleri konusunda sizi güvensiz hissettiren konuları gözden geçirebilir ve kararsız kaldığınız konularda netleşmeye başlayabilirsiniz. Bazı kişilerle yollarınızı ayırabilir veya ilişkilerinizi daha sağlam bir zemine taşıyabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Salı günü Venüs burcunuza geçiş yapıyor ve 27 Ocak’ a kadar kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyor ve çekiciliğiniz artıyor. İlişkiler yönünden şanslı olacağınız bu süreçte fikirlerinizi rahatlıkla aktarabilir hem özel hem iş konularında istediğiniz gelişmelerin yaşanması sizi mutlu edebilir. 7 Ocak Yengeç Yeniayı ile önümüzdeki 15 gün boyunca günlük hayatınız veya çalışma hayatınızda sizi yoran fazla iş yüklerini belirleyebilirsiniz. Bu süreçte sağlığınıza ve bedeninize daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz. Sağlık kontrolleri yaptırmak veya yeni bir beslenme programınıza başlayabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Salı günü Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor ve 27 Ocak’ a kadar kendinizle ve ruhunuza iyi gelen şeylerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınızda sizi yoran endişe ve korkularınızla yüzleşip şifalanabileceğiniz bu süreçte sezgileriniz oldukça artacak. 7 Ocak Yengeç Yeniayı ile önümüzdeki 15 gün boyunca hayattan keyif almanızı engelleyen durumları görüp, yeteneklerinizle daha fazla sahneye çıkmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda kendi önceliklerinizi belirlemeye başlayabilir ve kararsız kaldığınız konularda netleşmeye başlayabilirsiniz. Bekar Balıklar sosyal çevreleri vesilesiyle yeni birisiyle tanışabilir.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.