TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

22 - 28 Ağustos Haftası: Yeni düzen zamanı

Yazının Giriş Tarihi: 22.08.2022 10:19
Yazının Güncellenme Tarihi: 22.08.2022 10:19

Oldukça hareketli bir haftaya giriş yapıyoruz. Haftanın ilk 3 günü iletişim, ticaret, görüşme ve toplantılar için destekleyici olacak sonrası daha zorlayıcı etkiler devreye giriyor.

23 Ağustos’ da Güneş Başak burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca hizmet, sağlık, üretim ve gıda sektöründe yeni gelişmeler ve yeni düzenlemeler ön plana çıkıyor.

İletişim gezegeni Merkür 26 Ağustos’ ta 23 Eylül’ e kadar kalacağı Terazi burcuna geçiş yapıyor. Böylece iletişimde daha diplomatik ve dengeli olmaya başlıyoruz. İş birlikleri, ortaklıklar, yeni sözleşme ve anlaşmalar imzalamak için uygun bir süreç olacak.

27 Ağustos’ a geldiğimizde ise Marsiyen etkili Başak Yeniayı gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 gün para, sağlık ve ilişkilerimizde bazı zorlayıcı etkiler yaşayabiliriz. Beklenmedik pürüzler gerginliklerimizi artırabilse de detayları gözden kaçırmayarak yeni kararlar alabilir ve yeni düzenlemeler yapabiliriz.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: 23 Ağustos günü Güneş Başak burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca günlük işleriniz, çalışma ortamınız ve sağlık koşullarınız ön plana çıkıyor. 26 Ağustos’ ta Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve 23 Eylül’ e kadar ilişkiler, ortalık ve iş birlikleri konusunda fikirlerinizi hayata geçirebilir, yeni görüşmeler ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu alanda ortak yolu ve uyumu daha kolay yakalayacaksınız. 27 Ağustos günü Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek; önümüzdeki 15 gün süresince günlük rutinleriniz, çalışma ortamı ve sağlık konularında yükünüz artabilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. İletişim, ticari konularda aksaklıklar, yakın çevre ve kardeşlerinizle anlaşmazlıklar oluşabilir. Fevri tepkiler vermemeye çalışın.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Haftaya iletişim trafiğiniz yüksek başlıyorsunuz. 23 Ağustos günü Güneş Başak burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca aşk hayatınız, çocuk ve yetenekleriniz ön plana çıkıyor, bu konularla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 26 Ağustos’ ta Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve 23 Eylül’ e kadar iş hayatınızda iletişimiz artacak, önemli iş birliklerine imza atabilir ve iş arayanlar iş bulabilir. Aynı zamanda çalışma arkadaşlarınızla daha uyumlu çalışacaksınız. 27 Ağustos günü Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek; önümüzdeki 15 gün süresince aşk, çocuk, hobileriniz, spekülatif kazançlarınızla ilgili konularda bazı kararlar alabilir ve yeni bir düzen getirebilirsiniz. Fazlaca eleştirel davranmayın ve riskli yatırımlar yapmamanızı tavsiye ederim.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Hafta başı ev ve maddi konularla ilgilenerek başlayabilirsiniz. 23 Ağustos günü Güneş Başak burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca aile ve ev konuları ön plana çıkıyor, bu konularla ilgili yeni kararlar alabilir ve organize edebilirsiniz. 26 Ağustos’ ta Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve 23 Eylül’ e kadar aşk hayatınız, çocuk ve yaratıcılığınızla ilgili iletişimiz artıyor, güzel gelişmeler sizi mutlu edecek. 27 Ağustos günü Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek; önümüzdeki 15 gün süresince yine ev, aile, gayrimenkul, arsa konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz ve var olan durumlara yeni bir düzen sağlayabilirsiniz.  Aile içi fikir ayrılıkları oluşabilir yine sakarlık ve kazalara karşı temkinli davranın ve acele hareket etmeyin.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Haftaya elinizde tamamlanması gereke işlere odaklanarak başlıyorsunuz. 23 Ağustos günü Güneş Başak burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca iletişim, eğitim, yakın çevreyle ilişkileriniz, pazarlama, tanıtım, kısa seyahatler ön plana çıkıyor. 26 Ağustos’ ta Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve 23 Eylül’ e kadar ev ve aile hayatınızla ilgili fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Ev kira, ev ve araba alım-satımı, tadilat, yer değişikliği vs. için uygun zamanlar. 27 Ağustos günü Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek; önümüzdeki 15 gün süresince fikirlerinizi uygulamak için efor sarf edebilir ve istediğiniz desteği bulamayabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişim sıkıntıları ve gerginlikler oluşabilir. Enerjinizi yapmanız gereken işlerdeki detaylara yoğunlaştırmanızı tavsiye ederim böylelikle daha pratik ve verimli çalışabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Haftaya biraz enerjiniz düşük başlayabilirsiniz. 23 Ağustos günü Güneş Başak burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca paranız, değerleriniz, ürettikleriniz, gelir – gider dengesi ön plana çıkıyor. 26 Ağustos’ ta Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve 23 Eylül’ e kadar kendinizi daha rahat ifade etmeye başlıyorsunuz ve yakın çevrenizle daha uyumlu iletişim kuruyorsunuz. Kısa seyahatler, eğitim, pazarlama, sosyal medya gibi konularda yeni fikirlerinizi uygulayabilir ve yeni iş birlikleri yapabilirsiniz. 27 Ağustos günü Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek; önümüzdeki 15 gün süresince maddi konularla ilgili yeni kararlar alabilir ve bu konulara düzen getirebilirsiniz. Beklemediğiniz harcamalar oluşabileceğinden gelir-gider dengenizi korumanızı tavsiye ederim.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: 23 Ağustos günü Güneş burcunuza geçiyor ve sizin sezonunuz başlıyor. Önümüzdeki 1 ay boyunca önceliğinizi kendinize vermeye başlıyorsunuz. Şimdiden tüm Başakların doğum günlerini kutlarım????26 Ağustos’ ta Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve 23 Eylül’ e kadar iletişiminizi çoğaltıp kazancınızı artırabilirsiniz. Aynı zamanda para kazanma koşullarınızı iyileştirebilir ve yeni iş birlikleri yapabilirsiniz. 27 Ağustos günü yine burcunuzda bir Yeniay gerçekleşecek; önümüzdeki 15 gün süresince hayatınıza dair yeni kararlar ve başlangıçlar yapabilirsiniz özellikle kişisel hedeflerinizle ilgili. Yalnız endişeleriniz sizi daha gergin yapabilir, dengede kalmaya çalışın.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: 23 Ağustos günü Güneş Başak burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca enerjiniz düşebilir, dinlenmeye vakit ayırın. 26 Ağustos’ ta Merkür burcunuza geçiş yapıyor ve 23 Eylül’ e kadar kendinizi merkeze alarak yeni düşünceler üretmeye ve yeni kararlar almaya başlıyorsunuz. İletişim ve iletişim kanallarınız aktif çalışacak. 27 Ağustos günü Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek; önümüzdeki 15 gün süresince endişeleriniz artabilir. Bu süreçte iç dünyanızla daha fazla ilgilenmenizi tavsiye ederim, terapiler için uygun bir süreç. Ticaret, eğitim, yurt dışı konularında bazı aksaklıklar oluşabilir ve bunlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

 

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: 23 Ağustos günü Güneş Başak burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca hayallerinizin peşinden daha fazla koşabilir ve arkadaş/sosyal çevrenizde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. 26 Ağustos’ ta Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve 23 Eylül’ e kadar sezgileriniz artabilir ve kendinizle ilgili önemli farkındalıklar edinebilirsiniz. Psikoloji, bilinçaltı konularıyla daha fazla ilgilenebilirsiniz yine terapi almak için uygun bir süreç. 27 Ağustos günü Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek; önümüzdeki 15 gün süresince daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Gelecek hedeflerinizle ilgili ise bazı aksaklıklar oluşabilir ve bu alanda yeni kararlar alabilirsiniz. Size tavsiyem ayrıntılara daha fazla odaklanmanız böylece daha hızlı ve pratik yol alabilirsiniz.  Maddi konularda ayağınızı yorganıza göre uzatın lütfen, risk almak veya borç vermek için uygun bir süreç değil.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Haftaya maddi konular ve ödemeler konusu ön planda başlıyorsunuz. 23 Ağustos günü Güneş Başak burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca kariyer ve hedefleriniz ön plana çıkıyor. Çalışmıyorsanız aile hayatınız ön plana çıkıyor. 26 Ağustos’ ta Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve 23 Eylül’ e kadar arkadaş ve sosyal çevrenizle iletişim trafiğiniz artacak. Onlarla daha hoşça vakit geçirebilir ve uyumunuz artabilir. 27 Ağustos günü Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek; önümüzdeki 15 gün süresince kariyer ve iş hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz ama bu süreçte bazı anlaşmazlıklar ve tartışmalar yaşayabilir ve stres altında hissedebilirsiniz. Endişe ve eleştirilerinizi dengede tutun.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Hafta başı ikili ilişkiler, ortaklık ve iş birlikleriyle ilgilenebilirsiniz. 23 Ağustos günü Güneş Başak burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca ticaret, hukuk, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler ve seyahat konuları ön plana çıkıyor. 26 Ağustos’ ta Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve 23 Eylül’ e kadar kariyer hayatınızda düşünceleriniz daha kolay kabul bulup takdir toplayabilirsiniz. Başarılı işler, sözleşme ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Yeni bir iş arayışındaysanız yeni teklifler alabilirsiniz. 27 Ağustos günü Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek; önümüzdeki 15 gün süresince ticaret, eğitim, hukuk, yurt dışı bağlantılı işler, seyahat gibi konularda bazı pürüzlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu alanlara yeni bir düzen getirebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Kendinizi fazlaca baskı altında tutmayın aksi halde sağlığınız etkilenebilir.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Haftaya günlük temponuz yüksek başlıyorsunuz. 23 Ağustos günü Güneş Başak burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca ortak maddi kaynaklarınız, ödeme, kredi, vergi, burs ve miras gibi konular ön plana çıkıyor. 26 Ağustos’ ta Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve 23 Eylül’ e kadar ticaret, hukuk, eğitim, seyahat ve yurtdışı bağlantılı işlerle daha fazla ilgilenebilir ve iletişim kurabilirsiniz. 27 Ağustos günü Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek; önümüzdeki 15 gün süresince maddi koşullarınızı tekrar düzenleyebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Beklenmedik harcamalar canınızı sıkabilir, bu süreçte riskli yatırımlar veya büyük harcamalar yapmanızı tavsiye etmiyorum.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: 23 Ağustos günü Güneş Başak burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca ilişki, ortaklık ve iş birlikleriniz ön plana çıkıyor. 26 Ağustos’ ta Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve 23 Eylül’ e kadar ortak maddi kaynaklarınız, ödeme, borç, vergi ve miras, burs konularında yeni fikirler geliştirebilir ve yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Zaman zaman bazı krizleri yönetmeniz gerekebilir, sağlığınızla ilgili bel ve böbrek sorunlarına dikkat edin. 27 Ağustos günü Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek; önümüzdeki 15 gün süresince ikili ilişkileriniz veya ortaklık konularında bazı anlaşmazlıklar oluşabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz ama fikir ayrılıkları baskı altında ve gergin hissetmenize etken olabilir. Ne kadar sakin ve dengede kalırsanız o kadar doğru kararlar alabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.