TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

24 – 30 Ekim Haftası: Tutuluyoruz

Yazının Giriş Tarihi: 24.10.2022 09:31
Yazının Güncellenme Tarihi: 24.10.2022 09:31

Salı günü Akrep burcunda bir parçalı Güneş tutulması gerçekleşecek. Venüsyen etkili bu tutulma hem ilişki ve hem de para konularında önümüzdeki 6 ay boyunca önemli bitiş ve başlangıçları hayatlarımıza getirecek. Zaman zaman krizlerle mücadele etmemiz kaçınılmaz görünse de beraberinde önemli değişimleri sağlayacak.

Tutulma haritasında 9. ev tetiklendiği için ticaret, hukuk, yurt dışı bağlantılı işler, eğitim, seyahat ve turizm alanlarında bazı zorlanmalara ve yeni gelişmeler olacağının işaretini vermektedir. Akrep enerjisi finansal konuları, bankalar, krediler, ödemeler, vergiler, sigorta gibi konuları da ön plana çıkaracak.

Haftaya baktığımızda çarşamba-perşembe ve cuma günleri düşünce ve fikirlerimizle ilgili cesaretimizi yükseltip harekete geçmemizi teşvik ediyor ama tartışmacı tutumlardan uzak durmamız başarı şansımızı artıracak. İletişim gezegeni Merkür’ ün cumartesi günü Akrep burcuna geçmesiyle 17 Kasım’ a kadar zihnimiz finansal konularla ve maddi kaynaklarımızla daha fazla meşgül olmaya başlayacak.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: 25 Ekim’ de gerçekleşecek Güneş Tutulması hayatınızda önümüzdeki 6 ay boyunca maddi kaynaklar, kredi, borç, ödeme ve ameliyat konularıyla ilgili yeni bir süreç başlatacak. Maddi konularda mücadeleler ve değişimler sizi beklemektedir, geleceğe güvenle gitmek için yeni yollar ve çözümler üretmeye başlayacaksınız. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve 20 Aralık’ a kadar burada ilerleyecek. Gölge yanlarınızla yüzleşip şifalandırabilir, sezgileriniz ve manevi yönleriniz artabilir. Cumartesi günü Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak; 17 Kasım’ a kadar zihninizde ortak maddi kaynaklarınız, ruhsal sağlığınız ve metafizik konuları ön plana çıkabilir.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: 25 Ekim’ de gerçekleşecek Güneş Tutulması hayatınızda önümüzdeki 6 ay boyunca ilişkiler, ortaklık ve iş birliği konularıyla ilgili yeni bir süreç başlatacak. Bu alanlarda krizli bazı durumlar ve değişimler sizi beklemektedir, bunlar hem kendi değerinizi ortaya koymak hem de maddi konularla ilgili olacak. Sizi yıpratan ilişkilerin bitmesi, yeni ilişki ve evlilik kararları alabilirsiniz. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve 20 Aralık’ a kadar burada ilerleyecek. Yeni arkadaş çevrelerine gireceğiniz ve sosyalleşeceğiniz bir süreç olacak. Cumartesi günü Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak; 17 Kasım’ a kadar ikili ilişkilerinizle iletişiminiz artacak ve daha tutkulu davranacaksınız.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: 25 Ekim’ de gerçekleşecek Güneş Tutulması hayatınızda önümüzdeki 6 ay boyunca çalışma ortamınız ve sağlık konularıyla ilgili yeni bir süreç başlatacak. Çalışma ortamınızda krizli durumlar ve değişimler yaşayabilirsiniz. İş yerinizi değiştirebilir veya yeni projelere başlayabilirsiniz. Bu süreçte kadınlarla ilgili sizi zorlayan durumlarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla önem vermeniz ve kontrollerinizi yaptırmanız önemlidir. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve 20 Aralık’ a kadar burada ilerleyecek. Bu süreçte kariyer ve hedeflerinizle ilgili şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak; 17 Kasım’ a kadar çalışma ve günlük koşturmacalarınız artabilir, yoğun bir iletişim trafiği içine girebilirsiniz. Strese bağlı sinirsel gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: 25 Ekim’ de gerçekleşecek Güneş Tutulması hayatınızda önümüzdeki 6 ay boyunca aşk, çocuk ve hobilerinizle ilgili yeni bir süreç başlatacak. Bu süreçte krizli durumlar ve değişimlerle mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Yeni ilişki başlangıçları veya hamilelik haberleri gündeme gelebilir. Harcamalarınıza dikkat edin ve riskli maddi yatırımlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve 20 Aralık’ a kadar burada ilerleyecek. Bu süreçte ticaret, hukuk, yurt dışı bağlantılı işler, eğitim, seyahat ve yayıncılıkla ilgili şans ve fırsatlar karşınıza çıkabilir. Cumartesi günü Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak; 17 Kasım’ a kadar aşk hayatınız canlanacak ve çocuklarla iletişiminiz hareketlenecek. Yaratıcılığınız artarken yeni hobilere başlayabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: 25 Ekim’ de gerçekleşecek Güneş Tutulmasıyla hayatınızda önümüzdeki 6 ay boyunca ev ve aile hayatınızla ilgili yeni bir süreç sizi bekliyor. Bu alanlarda yeni kararlar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Emlak ve toprakla ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Sağlık temasıyla da ilgilenebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve 20 Aralık’ a kadar burada ilerleyecek. Bu süreçte ortak maddi kaynaklarınız, ödemeler, kredi, vergi ve miras konularında fırsatlar yakalayabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak; 17 Kasım’ a kadar aile içi iletişiminiz artabilir, ebeveynlerinizle daha fazla ilgilenebilir ve evle ilgili yapılması gerekenlere zihninizi yönlendirebilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: 25 Ekim’ de gerçekleşecek Güneş Tutulmasıyla hayatınızda önümüzdeki 6 ay boyunca yakın çevre, kardeş, akraba, satış-pazarlama, seyahat ve eğitim konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu alanlarda krizli durumlarla mücadele etmek durumunda kalabilir ve değişimler yaşayabilirsiniz. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve 20 Aralık’ a kadar burada ilerleyecek. Bu süreçte ilişki, ortaklık ve iş birlikleriyle ilgili güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak; 17 Kasım’ a kadar yakın çevre ve kardeşlerinizle daha yoğun bir iletişim trafiği başlayabilir, zihninizdeki projelerle kazançlarınızı artırmak isteyebilir, yeni bir eğitime başlayabilir veya bir seyahat gündeme gelebilir.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: 25 Ekim’ de gerçekleşecek Güneş Tutulmasıyla hayatınızda önümüzdeki 6 ay boyunca para ve parasal koşullarınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu alanlarda bazı krizleri idare etmek, gelir-gider dengesini oturtmak ve yeni kazanç yolları arayışı içine girebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve 20 Aralık’ a kadar burada ilerleyecek. Bu süreçte çalışma hayatınız ve çalışma arkadaşlarınızla şanslı bir sürece giriyorsunuz. İş değişiklikleri veya iş başlangıçları gündeme gelebilir. Sağlık konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak; 17 Kasım’ a kadar zihninizi parayla ilgili işlere daha fazla yöneltebilir ve potansiyellerinizi daha fazla ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: 25 Ekim’ de burcunuzda gerçekleşecek Güneş Tutulması hayatınızda önümüzdeki 6 ay boyunca önemli gelişmelere ışık tutacak. İlişki, aile ve iş konularında sizi engelleyen tüm koşullardan özgürleşmek isteyebilir, bazı krizlerle mücadele edip köklü bir değişim yaşayabilirsiniz. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve 20 Aralık’ a kadar burada ilerleyecek. Bu süreçte aşk, çocuk ve yaratıcılık konularında şansınız artıyor. Cumartesi günü Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak; 17 Kasım’ a kadar kendinizi daha rahat ifade edebilir, düşüncelerinizi daha rahat paylaşabilirsiniz. Yeni ilişki, yeni hobi başlangıçları için uygun bir süreç olacak.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: 25 Ekim’ de gerçekleşecek Güneş Tutulması önümüzdeki 6 ay boyunca psikolojiniz ve bilinçaltınızla ilgili yeni farkındalıklar katacak. Zaman zaman yaşayacağınız krizler sizi zorlasa da endişe, takıntı ve korkularınızla yüzleştikçe özgürleşmeye başlayacaksınız. Bu süreçte terapi almak sizi iyi gelecek. Gizli ilişkilerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve 20 Aralık’ a kadar burada ilerleyecek. Ev ve aile konularında güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak; 17 Kasım’ a kadar düşüncelerinizi kendinize saklamak ve kendinizle daha fazla baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Sezgileriniz artacak yalnız takıntılı düşüncelerden uzak durmanızı tavsiye ederim.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: 25 Ekim’ de gerçekleşecek Güneş Tutulması etkisiyle hayatınızda önümüzdeki 6 ay boyunca gelecek projeleriniz, sosyal ve arkadaş çevrenizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu alanlarda sizi krize sokan durumlarla mücadele edebilir ve değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni gelecek planları yapabilir, eski hedeflerinizi sorgulayabilirsiniz. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve 20 Aralık’ a kadar burada ilerleyecek. Yakın çevre, kardeş, satış-pazarlama, eğitim ve seyahat konularında şanslı bir sürece giriyorsunuz. Cumartesi günü Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak; 17 Kasım’ a kadar bulunduğunuz sosyal çevrenizle düşüncelerinizi daha rahat paylaşabilir, projelerinizle kazanç sağlayabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: 25 Ekim’ de burcunuzda gerçekleşecek Güneş Tutulması etkisiyle hayatınızda önümüzdeki 6 ay boyunca kariyer ve hedeflerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu alanlarda krizli durumlarla mücadele edebilir, iş veya görev değişikliği, tayin, atama gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Aile ve evlilik konularıyla ilgili de yeni kararlar alabilirsiniz. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve 20 Aralık’ a kadar burada ilerleyecek. Paranız bereketlenecek, para ve kazançlarınızla ilgili güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak; 17 Kasım’ a kadar kariyer hayatınızda bakış açılarınız derinleşebilir, fikirlerinizi daha rahat paylaşabilir ve önemli projelere imza atabilirsiniz. Bu doğrultuda gelir artışları da söz konusu olabilir.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: 25 Ekim’ de burcunuzda gerçekleşecek Güneş Tutulması etkisiyle hayatınızda önümüzdeki 6 ay boyunca ticaret, hukuk, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, seyahat konularıyla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu alanlarda bazı krizlerle mücadele edebilir ve değişimler yaşayabilirsiniz. Eski inanç ve bakış açılarınızı sorgulayıp özgürleştiğinizi fark edeceksiniz. Cuma günü Jüpiter burcunuza geçiş yapacak ve 20 Aralık’ a kadar burada ilerleyecek. Hayatınıza dair güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak; 17 Kasım’ a kadar ticari girişimlerinizde iletişimiz artabilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. Aynı zamanda yeni bir eğitime başlayabilir veya bir seyahate çıkabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.