TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

25 – 31 Temmuz Haftası: İletişimi doğru yönetmemiz gerekiyor

Yazının Giriş Tarihi: 25.07.2022 09:07
Yazının Güncellenme Tarihi: 25.07.2022 09:07

Perşembe akşamı gerçekleşecek Jüpiter etkileşimli Aslan yeniayı önümüzdeki 10 gün boyunca işlerimizi büyütmek ve atacağımız ticari adımlar, yeni girişim ve kararlarımızda bizi olumlu yönde destekleyecek ve çeşitli fırsatlar sunacak.

Türkiye haritasının para evinde gerçekleşecek yeniay ekonomik ve finansal konularda yeni gelişmeleri ve ticari anlaşmaları ön plana çıkartıyor. Hafta geneli iletişimimizi iyi yönetmemiz gerekecek aksi halde kolaylıkla fikir ayrılıkları ve tartışmalar alevlenebilir. Jüpiter ve Venüs arasındaki kare açı farkında olmadan harcamaların ölçüsünü kaçırabileceğimize işaret ediyor, temkinli davranalım.

Haftanın diğer bir önemli etkisi ise Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ile Mars kavuşumu olacak. Bizi ileriye taşıyacak hızlı ve ani gelişmeler beraberinde krizleri de tetikleyebilir ama olumlu yönüyle hedeflerimize yönelik cesaret ve motivasyonumuzu artıracak. Bu etki hafta borsa ve para piyasalarında beklenmedik hareketleri tetikleyebilir, bu sebeple kayıplara karşı dikkatli olunmalı. Yangın, doğal afet ve depremler açısından riskli bir süreçteyiz.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Bu hafta oluşacak Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ve Mars kavuşumu etkisiyle maddi koşullarınız ve para konularıyla ilgili hızlı gelişmeler sizi yeni kararlar almaya veya daha önce aldığınız kararların üzerinde düşünmeye yönlendirebilir. Zaman zaman mücadelenizi artırmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Perşembe akşamı gerçekleşecek Aslan yeniayı önümüzdeki 10 gün süresince aşk, çocuk, hobi, yetenekleriniz ve borsa konularında yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı destekleyecek. Bu konularla ilgili güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hafta geneli sevdiklerinizle ego çatışmaları ve gerginlikler yaşayabilirsiniz, orta yolu bulmanız fayda sağlayacak aksi halde bazı anlaşmazlıklar oluşabilir. Hafta sonu kararsızlıklarınız oluşabilir ama ailenizden veya yakınlarınızdan alacağınız destekle yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Diyete başlamayı düşünüyorsanız pazar günü destekleyici olacaktır.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Burcunuzda gerçekleşecek Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ve Mars kavuşumu hayatınızda isteklerinizin peşinden gitme cesaretinizi artıracak. Zaman zaman aileniz ve ilişkilerinizde tartışma ve gerginlikleriniz oluşsa da kalbinizin sesini dinleyin, kadersel gelişmeler sizi bekliyor. Perşembe akşamı gerçekleşecek Aslan yeniayı önümüzdeki 10 gün süresince ev, aile, yuva, gayrimenkul konularında yeni gelişmeleri ve fırsatları karşınıza çıkarabilir. Taşınma ve yer değişiklikleri için de destekleyicidir. İnatçı ve fevri bir tutum yerine ne kadar sakin ilerler ve konuşursanız o kadar işler lehinize gerçekleşecek. Hafta sonu netleşemediğiniz durumlar oluşabilir. Pazar günü sevdiklerinizle vakit geçirmek size iyi gelecek.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Bu hafta oluşacak Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ve Mars kavuşumu sizi ilerlemekten alıkoyan davranış kalıplarınızı ve alışkanlıklarınız değiştirmeniz için önemli bir kadersel destek sağlayacak. Bugüne kadar değiştirmekte zorlandığınız koşullar ve durumlarla ilgili kriz yaşarsanız bilin ki takıntı ve hırs yaptığınız konularla ilgili bakış açınızı değiştirmeniz gerekmektedir. Hayatın akışına güvenmeniz sizi ileriye taşıyacak. Sağlığınızı bu hafta ihmal etmeyin. Perşembe akşamı gerçekleşecek Aslan yeniayı önümüzdeki 10 gün süresince yakın çevre, kardeş, iletişim, eğitim, proje, kısa seyahatler, sosyal medya konularını ön plana çıkartıyor. Bu alanlarda yeni girişimler yapabilir ve güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden sizi mutlu edecek destekler gelebilir. Hafta geneli daha gergin hissedebilirsiniz, iletişim sıkıntılarına dikkat edin. Hafta sonu yeni kararları uygulamaya koyabilir ve güzel haberler alabilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Bu hafta oluşacak Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ve Mars kavuşumu etkisiyle sizi gelecek hedeflerinize daha fazla odaklanmanız gerektiğini hatırlatacak kadersel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden güzel destekler alabilirsiniz. Para harcama alışkanlıklarınızı gözden geçirip uzun vadeli düşünmeniz size fayda sağlayacak. Hafta boyunca gergin hissedebilir ve tartışmalara açık olabilirsiniz. Perşembe akşamı gerçekleşecek Aslan yeniayı önümüzdeki 10 gün süresince maddi kazançlarınızla ilgili yeni fırsatlar karşınıza çıkarabilir. Maddi koşullarınızı düzenleyebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz ama bu hafta kripto/borsa konularında dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Hafta sonu sevdiklerinizle yapacağınız paylaşımlar sizi mutlu edecek.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Hareketli bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Bu hafta oluşacak Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ve Mars kavuşumu etkisiyle aile/kariyer/toplumdaki duruşunuz/hedeflerinizle ilgili hızlı gelişmeler sizi yeni kararlar almaya yönlendirecek. Bunlar sizi ileriye taşıyacak kadersel gelişmeler olacak. İletişim sıkıntılarına açık olacağınız için kendinizi net ve sakin ifade ettiğinizden emin olun. Perşembe akşamı burcunuzda bir yeniay gerçekleşecek. Önümüzdeki 10 gün süresince dış görüşünüz ve hayatınıza dair alacağınız yeni kararlar ve girişimlerinizde destekleniyor olacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, iş değiştirebilir veya taşınabilirsiniz. Eğitim, ticaret, hukuk, seyahat ve yurt dışı ile ilgili güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu sevginizi paylaşın, böylelikle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Bu hafta oluşacak Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ve Mars kavuşumu ticaret, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim konularıyla ilgili hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz ya da inançlarınız/hayallerinizle ilgili yeni anlam arayışlarına girebilirsiniz. Perşembe akşamı Aslan yeniayı 12.evinizde gerçekleşeceğinden hayatın akışınıza güvenmeniz gereken kadersel süreçlerden geçiyorsunuz. Yaşayacağınız kararsızlıklar, endişe ve korkularınız psikolojinizi zorlayabilir bu sebeple olumsuzlukları büyütmeyin. Bilinçaltı çalışmaları yapmanızı tavsiye ederim. Önümüzdeki 10 günlük süreçte maddi koşullarınızla ilgili yeni fırsatlarla karşılaşabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinize karşı mesafeli bir tutum yerine onlarla paylaşım içinde olmanız size iyi gelecek.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Bu hafta oluşacak Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ve Mars kavuşumu maddi koşullarınızla ilgili hızlı gelişmelere veya krizlere işaret ediyor. Ortak maddi kaynaklar, kredi, borç, ödeme ve miras konularıyla ilgili bu gelişmelerin ışığında yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta geneli daha gergin ve tartışmalara açık olacaksınız. Perşembe akşamı gerçekleşecek Aslan yeniayı önümüzdeki 10 gün süresince gelecek hedeflerinizle ilgili harekete geçmenizi destekleyecek. Arkadaş ve sosyal çevreniz tarafından destekleniyor olacaksınız ve karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. İş hayatınızda gelirinizde artış olabilir, ilişki ve ortaklıklardan yana bu dönem şanslısınız yalnız iletişim sıkıntılarına dikkat edin. Yanlış anlaşılmalar gerginlikleri ve tartışmaları artırabilir. Hafta sonu zihniniz dağınık olabilir. Ailenizle vakit geçirmek size iyi gelecek.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Bu hafta oluşacak Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ve Mars kavuşumu ilişki ve ortaklıklarla ilgili yeni başlangıç ve kararlarınızı destekleyecek. Sürpriz bir aşka yelken açabilir, ilişkinizi sonlandırabilir veya resmiyete taşıyabilirsiniz. Kasım’ dan bu yana hayatınızda bir değişim içindesiniz. Fark ettiğiniz isteklerinizle yeni bir hayat oluşturmaya doğru ilerliyorsunuz.  Yeniay enerjisi iletişimsel sorunlara açıklık verdiğinden zaman zaman gergin hissedebilir ve fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Perşembe akşamı gerçekleşecek Aslan yeniayı önümüzdeki 10 gün süresince kariyer hayatınızla ilgili yeni başlangıçları ve fırsatları destekliyor olacak. Yeni bir işe girebilir veya daha iyi bir pozisyona başlayabilirsiniz. Çalışmayan Akrepler ise bu süreçte ailevi konularda yeni kararlar alabilir. Hafta sonu kısa bir seyahat veya arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi gelecek.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Bu hafta oluşacak Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ve Mars kavuşumu günlük alışkanlıklarınız ve çalışma hayatınızla ilgili hızlı gelişmelere işaret ediyor. Yeni bir düzen kurmak ve işe yaramayan davranışlarınızı değiştirmeye başlayabilirsiniz. Sağılığınızla ilgili boyun/boğaz bölgesine dikkat edin, daha gergin hissedebilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınıza zarar veren alışkanlıkları bırakabilirsiniz. Perşembe akşamı gerçekleşecek Aslan yeniayı önümüzdeki 10 gün süresince ticaret, hukuk, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler alanınızda yeni başlangıç ve kararlarınızı destekleyecek. Daha cesur ve motive hareket edeceksiniz. Bu alanlarda yapacağınız girişimler sizi ileriye taşıyacak ama yanlış anlaşılmalar iletişimsel sıkıntılar doğurabilir. Hafta sonu iş ve para konularını düzenleyebilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Bu hafta oluşacak Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ve Mars kavuşumu etkisiyle aşk, çocuk, yetenek, hobilerinizle ilgili hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizi daha fazla sergilemek, çocuk haberi veya çocuğunuzun geleceği ile ilgili bir karar olabileceği gibi yeni bir ilişkiye de başlayabilirsiniz. Perşembe akşamı gerçekleşecek Aslan yeniayı önümüzdeki 10 gün süresince size maddi kaynaklar, ödeme, borç, kredi veya miras gibi konularda yeni gelişme ve fırsatlar sunabilir. Aynı zamanda ev, gayrimenkul ve ailevi konularda sevindirici haberler alabilirsiniz. İletişimde sakin konuşmak işleri daha rahat çözmenizi sağlayacak. Hafta sonu kendinize vakit ayırıp dinlenmek hem ruhen hem fiziken sizi şarj edecek.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Bu hafta oluşacak Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ve Mars kavuşumu etkisiyle ev, yuva, aile konuları ön plana çıkıyor. Bu alanlarda hızlı gelişmeler yeni kararlar almanızı gerektirebilir. Hafta geneli fikir ayrılıkları ve iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Perşembe akşamı gerçekleşecek Aslan yeniayı önümüzdeki 10 gün süresince ilişki, ortaklık, anlaşma ve sözleşme konusunda yeni başlangıçlarınızı destekleyecek. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, evlenme kararı alabilir veya yapacağınız anlaşmalarda kazancınızı artırabilirsiniz. Yeni fırsatların karşınıza çıktığı bir süreç olacak. Yakın çevre ve arkadaş çevrenizden yana şanslı etkiler alıyorsunuz. Hafta sonu zihniniz dağınık olabilir ve kendinizi tam ifade edemeyebilirsiniz ama kendinizi geri çekmek yerine sevginizi paylaşmaya çalışın.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Bu hafta oluşacak Uranüs, Kuzey Ay Düğümü ve Mars kavuşumu düşüncelerinizde yenilenme ve değişimleri tetikleyebilir. Oluşacak kadersel gelişmeler sizi ileriye taşıyacak. Hayatınıza yeni bir anlam katmak, iş değiştirmek, yer değişikliği gibi konular gündeminize gelebilir. Ailede bir sağlık sorunuyla ilgilenebilirsiniz. Perşembe akşamı gerçekleşecek Aslan yeniayı önümüzdeki 10 gün süresince iş hayatınız, çalışma ortamınız ve çalışma arkadaşlarınızla yenilikleri beraberinde getirebilir. Yeni projeler kazancınızı artırabilir. Güzel fırsatlarla karşılayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Yeniay enerjisinde zaman zaman çevrenizle fikir ayrılıkları ve iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Sakin ve dengeli davranarak hayallerinizin peşinden gitmek için gökyüzü sizi destekliyor. Hafta sonu kendinize vakit ayırın.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.