TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

26 Şubat – 3 Mart Haftası: İşler yavaşlayabilir

Yazının Giriş Tarihi: 26.02.2024 09:00
Yazının Güncellenme Tarihi: 26.02.2024 09:00

Haftaya Mars ve Jüpiter arasında oluşacak dik açıyla giriş yapıyoruz; bu etkileşim ticaret, finansal ve ekonomik konularda zorlukları ortaya çıkarabilir. Aynı zamanda global olarak dini ve ideolojik konularda tartışma ve eylemler ortaya çıkabilir.

Önemli bir gökyüzü etkileşimi de Güneş, Merkür ve Satürn’ ün Balık burcunda kavuşuyor olmasıdır. Hafta geneli iş ve girişimlerimizde bazı pürüz ve engeller çıkabilir, işler yavaş ilerleyebilir. Ruh halimiz daha karamsar ve endişeli olabilir. Geçmiş konular tekrar önümüze gelebilir, yapılanları gözden geçirip yeniden değerlendirebiliriz. Bu sebeple yapılması gerekenlere odaklanıp yeni işler başlatmak yerine tamamlanması gerekenlerle ilgilenmek daha verimli olacaktır.

Venüs ve Uranüs arasındaki kare açı para piyasaları ve borsada dalgalanma ve beklenmedik durumlar yaratabilir, dikkatli olalım. İlişki ve ortaklıklarda ani fikir ayrılıkları veya kopmalar oluşabilir.

Haftanın en verimli günleri perşembe ve cuma olacak zira Merkür ve Jüpiter arasında güzel bir etkileşim oluşuyor. Ticaret, finans, hukuk, yurtdışı, eğitim ve seyahat konularında yapacağımız iş ve girişimler adıma verimli olurken önemli görüşme ve toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kolaylıkla geçen bir hafta diliyorum.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Bu hafta Güneş, Merkür ve Satürn’ ün Balık burcunda kavuşumu gerçekleşiyor. 12.evinizde gerçekleşecek bu üçlü kavuşum önünüzü görmekte zorlanacağınız durumlar oluşturabilir ve karar almakta zorlanabilirsiniz. Karamsar ve endişeli bir ruh haline girebilirsiniz bu sebeple ruhsal ve fiziksel sağlığınızla ilgilenmenizi tavsiye ediyorum. İlişki ve maddi konularla ilgili bazı krizleri yönetmeniz gerekebilir. Diğer taraftan Venüs ve Mars kavuşumu gelecek projeleriniz, arkadaş ve sosyal çevrenizle ilgili güzel gelişmeleri karşınıza çıkartabilir, enerjinizi bu şekilde yükseltmeye çalışın.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Bu hafta Güneş, Merkür ve Satürn’ ün Balık burcunda kavuşumu gerçekleşiyor. Gelecek planlarınızın gerçekliğini sorgulayabilir, karamsar hissedebilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizde çözmeniz gereken sorunlar çıkabilir. Diğer taraftan Venüs ve Mars kavuşumu kariyer ve hedeflerinize dair güzel gelişmeleri karşınıza çıkarabilir, bu alanlarda yapmanız gerekenlerle ilgilenebilirsiniz. İlişkilerinizde tartışma yaratacak durumlara dikkat edin, konular hızlıca büyüyebilir. Maddi konularda harcamalarınızda kontrollü gitmeye çalışın. Perşembe günü şans sizden yana olacak.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Bu hafta Güneş, Merkür ve Satürn’ ün Balık burcunda kavuşumu gerçekleşiyor. Sorumluluklarınız artabilir, kariyer ve hedeflerinizle ilgili kendinizi engellenmiş ve baskı altında hissedebilirsiniz. Karamsar ve endişeli düşüncelerinizin sizi ele geçirmenize izin vermeyin, onun yerine yapılması gerekenleri planlayarak hareket edin. Diğer taraftan Venüs ve Mars kavuşumu hayallerinizin peşinden gitmek için size motivasyon katacak. Yurtdışı, ticaret, eğitim, dijital işler veya seyahat konularında girişimler yapabilirsiniz. Hafta geneli maddi konularla ilgili krizleri yönetmeniz gerekebilir.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Bu hafta Güneş, Merkür ve Satürn’ ün Balık burcunda kavuşumu gerçekleşiyor. Gerçekleştirmek istediğiniz girişimlerle ilgili bazı engel veya pürüzler çıkabilir özellikle ticaret, hukuk, eğitim, dijital işler, yayıncılık, seyahat konularında bunu deneyimleyebilirsiniz. Diğer taraftan Venüs ve Mars kavuşumu ortak maddi kaynaklar ve finansal konularla ilgili zorluklar çıkartabilir, harcamalarınız artabilir. Ailenizde bir sağlık konusuyla ilgilenebilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizle iletişim sorunlarına dikkat edin.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Bu hafta Güneş, Merkür ve Satürn’ ün Balık burcunda kavuşumu gerçekleşiyor. Bu sebeple ortak maddi kaynaklar, finansal ve sağlık konularıyla ilgili yönetmeniz gereken durumlar oluşabilir. Ruh haliniz moralsiz ve karamsar olabilir. Diğer taraftan Venüs ve Mars kavuşumu ilişkiler, ortaklık ve iş birlikleri konusunda sizi destekliyor, bu paylaşımlarınız size moral verecek. Hafta geneli yeni girişimler yerine yapmanız gerekenlere odaklanarak ve sakinliğinizi korumaya çalışarak ilerlemenizi tavsiye ederim. Perşembe günü beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Bu hafta Güneş, Merkür ve Satürn’ ün Balık burcunda kavuşumu gerçekleşiyor. İlişkiler, ortaklık ve iş birliklerinizle ilgili bazı engel ve sorunlar çıkabilir, yapmanız gerekenlere odaklanıp gerisini akışa bırakmanız doğru olacaktır. Diğer taraftan Venüs ve Mars kavuşumu günlük temponuzu ve koşturmacanızı artırabilir. Bu hafta sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmeyin özellikle kendinize vakit ayırmaya ve beslenme düzeninize dikkat edin. Hafta geneli iletişim sorunları, yakın çevre ve kardeşlerinizle anlaşmazlık yaşayabileceğiniz durumlar oluşabilir. Perşembe günü gelecek planlarınıza dair gelişmeler sizi sevindirebilir.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Bu hafta Güneş, Merkür ve Satürn’ ün Balık burcunda kavuşumu gerçekleşiyor. Çalışma hayatınızda bazı pürüz veya engellerle karşılaşabilir, sabırlı olmanız gereken durumlar oluşabilir. Sağlık konularına özen göstermenizi tavsiye ediyorum, kontrollerinizi yaptırmak veya size iyi gelmeyen alışkanlıkları bırakmak için değerlendirebilirsiniz. Hafta geneli finansal konularda krizleri yönetmeniz gerekebilir. Diğer taraftan Venüs ve Mars kavuşumu aşk hayatınızı canlandırabilir. Var olan ilişkinizde keyifli paylaşımlar veya yeni bir ilişki yüzünüzü güldürebilir. Perşembe günü parayla ilgili güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Bu hafta Güneş, Merkür ve Satürn’ ün Balık burcunda kavuşumu gerçekleşiyor. Bu üçlü kavuşumla hayattan aldığınız keyif azalabilir, daha karamsar hissedebilirsiniz. Partnerinizle aranızda mesafe oluşabilir veya çocuğunuzun hayatındaki gelişmelerle ilgilenebilirsiniz. Aile büyüklerinin sağlığıyla ilgili gündemler veya beklenmedik harcamalar çıkabilir. Diğer taraftan Venüs ve Mars kavuşumuyla evinizde yapılması gereken tadilat, dekorasyon değişimi gibi işlerle ilgilenebilirsiniz. Hafta geneli fevri davranmak yerine sakinlikle hareket etmeye çalışın. Perşembe günü alacağınız güzel bir haber yüzünüzü güldürebilir.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Bu hafta Güneş, Merkür ve Satürn’ ün Balık burcunda kavuşumu gerçekleşiyor. Ev ve ailevi konularda sorumluluklarınız artabilir veya ilgilenmeniz gereken konular ön plana çıkabilir. Hafta geneli çalışma ortamınız ve maddi konularda kriz yönetimini gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Diğer taraftan Venüs ve Mars kavuşumuyla iletişim, ticaret, satış, eğitim, seyahat konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Bu hafta Güneş, Merkür ve Satürn’ ün Balık burcunda kavuşumu gerçekleşiyor. Girişimlerinizde bazı pürüz ve engeller çıkabilir, karar almakta zorlanabilirsiniz. Diğer taraftan Venüs ve Mars kavuşumuyla başlattığınız projelerle ilgili işleriniz rahat akabilir, istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz ama yakın çevrenizle iletişim sorunları oluşabilir. Trafikte ve seyahatlerde dikkatli olun. Hafta geneli beklenmedik harcamalar çıkabilir. Perşembe günü güzel bir fırsatla karşılaşabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Bu hafta Güneş, Merkür ve Satürn’ ün Balık burcunda kavuşumu gerçekleşiyor. Hafta geneli maddi konulara odaklanabilirsiniz, girişimlerinizde bazı aksilikler kaygılı hissetmenize sebep olabilir. Diğer taraftan Venüs ve Mars kavuşumuyla daha fazla sosyalleşebilir, ilişkileriniz hareketlenebilir. Yeni bir ilişki veya iş birliği gündeme gelebilir. Aile içinde maddi bir konuya dayalı anlaşmazlıkları doğru yönetmeye çalışın.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Bu hafta Güneş, Merkür ve Satürn burcunuzda kavuşuyor. Hayatınızda aldığınız kararları gözden geçirebilir, kaygılı ve endişeli hissedebilirsiniz. Kariyer ve hedeflerinizi yeniden bir değerlendirme ve düzenleme süreci içinde bulunuyorsunuz. Diğer taraftan Venüs ve Mars kavuşumuyla arkanızdan dönenler önünüze gelebilir, ilişkileriniz veya maddi konularla ilgili bir krizi yönetmek durumunda kalabilirsiniz.  Perşembe ve cuma günleri alacağınız bir habere çok sevinebilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.