TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

 27 Mayıs – 2 Haziran Haftası: Hız kazanıyoruz

Yazının Giriş Tarihi: 27.05.2024 15:20
Yazının Güncellenme Tarihi: 27.05.2024 15:20

Gökyüzünde Güneş, Venüs ve Jüpiter’ in de İkizler burcuna geçmesiyle hava elementinde artış olmuştur böylece hayatlarımız hız kazanıyor. Jüpiter İkizler burcu geçişi 9 Haziran 2025 tarihine kadar devam edeceğinden iletişim, ulaşım, eğitim, medya, basın, turizm, seyahat ve teknolojik konularda önemli gelişmeler ve yenilikler bizi beklemektedir. Bizler de bu alanlarda çeşitli fırsatlar yakalayabilir, işlerimizi büyütebilir ve kazançlarımızı artırabiliriz.

Hafta geneli Merkür’ ün hem Satürn hem de Uranüs ile olumlu etkileşimleri oluşacak. Düşünce ve fikirlerinizi hayata geçirmek için kararlı adımlar atabilir, projelerimiz üzerinde disiplinli çalışabilir ve tecrübesine güvendiğimiz kişilerden destek alabiliriz. Önemli görüşme ve toplantılar için değerlendirebiliriz.

Perşembe ve cuma günleri Merkür ve Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Aklımıza hızlı gelen fikirlerle sorunlara yeni çözümler geliştirebiliriz. Teknoloji alanında önemli icat ve buluşlar yapılabilir. Bireysel olarak bilgisayar ve elektrik/elektronik aletler almak için uygun zamanlardır. Hava muhalefeti ve sert rüzgarlar oluşabilir.

28 - 31 Mayıs tarihlerinde Mars ve Chiron kavuşumu sağlık konularına dikkat çekiyor. Baş bölgesi hassasiyetleri, migren ve göz rahatsızlıklarında artış olabileceği gibi sakarlık ve kazalara dikkat edelim. Global olarak yangın ve askeri konular gündeme gelebilir.

Kolaylıkla geçen bir hafta diliyorum.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Jüpiter İkizler burcuna geçti ve 9 Haziran 2025 tarihine kadar birçok şeyi öğrenmek, eğitimler almak ve kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. İletişiminiz oldukça hareketlenirken kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Yakın çevre, kardeş ve akrabalarınızla ilişkilerinizi güçlendirebilir ve onların hayatındaki değişimlere tanıklık edebilirsiniz. Yeni ticari faaliyetlerde bulunabilir, sözleşme, satış, pazarlama ve medya üzerinden gelirlerinizi artırabilirsiniz. Sık sık seyahatler gündeminize gelebilir.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Yaklaşık 1 yıldır burcunuzda ağırladığınız Jüpiter artık İkizler burcuna geçiş yaptı. Bu geçişle birlikte para ve kazancınızın bereketi artıyor! Potansiyellerinizi daha fazla göstermek isteyeceğiniz bu süreçte mesleki becerilerinizi geliştirebilir, yeni eğitimler alabilirsiniz. Daha fazla iletişim kurabilir, kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Bu anlamda birçok fırsatla karşılaşabilir; iş değiştirebilir, yeni bir işe başlayabilir veya kendi işinizi kurabilirsiniz. Gayrimenkul ve yatırım imkanları yakalayabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Jüpiter burcunuzda ilerlemeye başladı sevgili İkizler. Hayatınızın tüm alanlarında bereket, bolluk, şans ve fırsatlar deneyimleyebileceksiniz. Hayatınıza yepyeni anlamlar katabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Kariyer hayatınızda beklediğiniz girişimleri yapabilir ve destekler alabilirsiniz. Çevreniz genişleyebilir ve yeni olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Seyahate çıkmak, eğitimlere katılmak veya dil öğrenmek istiyorsanız tam vakti. Ev ve yer değişikliği gündeme gelebileceği gibi medeni durumunuzda değişimler gerçekleşebilir.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Jüpiter İkizler burcuna geçti. Hem ruhsal hem manevi yönden önemli farkındalıklar yaşamaya başlayabilirsiniz. Bilinçaltınızda bastırdığınız korku ve endişelerden arınmak için elverişli bir süreç olacağından terapi ve tedavilerden güzel fayda görebilir ve şifalanabilirsiniz. Kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyecek, rüya ve sezgileriniz kuvvetlenecek. Ertelediğiniz sağlık sorunları varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Size iyi gelmeyen insanlarla yollarınızı ayırabilirsiniz. İş koşullarınızı düzenlemek, yurtdışı bağlantılı, ticaret, eğitim ve sosyal medya bağlantılı işlerle ilgili planlar geliştirebilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Jüpiter İkizler burcuna geçti ve 9 Haziran 2025 tarihine kadar gelecek planlarınızı geliştirebilir hayallerinize yaklaşmak için önemli adımlar atabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışıp sosyal çevrenizi genişletebilir, yeni ekip, grup ve derneklere katılabilirsiniz. Buralardan hem kariyerinizi hem de kazançlarınızı artıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İletişim becerilerinizi geliştirip eğitim ve seyahat konuları hayatınızda daha fazla yer alabilir.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Jüpiter İkizler burcuna geçti ve kariyer evinizde ilerlemeye başladı. Toplumsal statünüz ve hedeflerinize dair önemli gelişmeler yaşayabilir birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Karşıt evinizde ilerleyen Satürn sorumluluklarınızı sizi hatırlatabilir ve birçok konuyla aynı anda ilgilenmeye çalışabilirsiniz. Mesleki olarak iletişim becerilerinizi geliştirebilir ve daha göz önünde olmaya başlayabilirsiniz. Satış, pazarlama, eğitim, yurtdışı bağlantılı işlerden yana kazançlarınızı artırabilirsiniz. Sık sık seyahatlere çıkabilirsiniz. Bekar Başaklar evlenebilir, evli başaklar ebeveyn olabilir.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Jüpiter İkizler burcuna geçti ve sizler en olumlu etki alan burçlar arasındasınız. Hayata bakış açınızın gelişeceği, hayatınıza dair önemli yenilikler yapabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kimi Teraziler yurtdışında yaşama kararı alabilir, kimi Teraziler yeni bir eğitime başlayabilir. Üniversite, doktora ve akademik konularda başarı elde edebilirsiniz. Ticaret, reklam, satış, sosyal medya alanlarında işleriniz varsa bunları geliştirebilir yeni kazanç kapıları aralayabilirsiniz. Hukuksal konularda şanslı olacaksınız.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Jüpiter İkizler burcuna geçti ve 9 Haziran 2025 tarihine kadar ortak maddi kaynaklar ve finansal konularda fırsatların artacağı bir sürece giriyorsunuz. Ödeme ve borçlarınızı yapılandırabilir, kredi çekebilir veya önemli yatırımlar yapabilir. Eşinizin kazançlarında değişimler olabilir, iş değiştirebilir aynı zamanda ek gelir elde edeceğiniz işler yapabilirsiniz. Miras, tazminat, nafaka vs. konularında işleriniz varsa lehinize sonuçlanabilir. Kişisel gelişim ve spiritüel konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Önemli sağlık sorunları şifalanabilir, terapi ve danışmanlıklardan fayda görebilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Yönetici gezegeniniz Jüpiter İkizler burcuna geçiş yaptı ve 9 Haziran 2025’ e kadar burada yolculuğuna devam edecek. İlişkiler ve ortaklıklardan yana şanslı bir sürece giriyorsunuz. Yeni ilişki başlangıçları yapabilir, bekar Yaylar evlilik kararı alabilir. Birlikteliklerde sorunlar çözülebilir, aile genişleyebilir. Anlaşma ve iş birlikleriyle kazançlarınızı artırabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler ve ticari konularda güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Seyahatlere çıkabilirsiniz. Hukuksal konular lehinize sonuçlanabilir.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Jüpiter İkizler burcuna geçti. Siz bu geçişten çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlık konularıyla ilgili etki alacaksınız. Çalışma temponuz artabilir ama iş hayatınızda yapmak istediğiniz yeniliklere dair güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. İş arıyorsanız iş bulabilir, iş değiştirmek istiyorsanız yeni bir işe girebilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen gösterebilir, tedavilerden şifa bulabilirsiniz. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirebilir ve zararlı alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz. Sinirsel gerginliğiniz artarsa spor yaparak veya nefes egzersizleriyle dengelemenizi tavsiye ederim.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Jüpiter İkizler burcuna geçti ve sizler en olumlu etki alan burçlar arasındasınız. Hayata daha olumlu bakmaya başlayabilir ve keyif almak isteyebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirebilir, yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışıp yeni çevrelere girebilirsiniz. Aşk hayatınız canlanabilir, bekar Kovaların kısmetleri açılabilir. Evli Kovalar ebeveyn olmaya karar verebilir. Çocuğu olanlar onlarla ilişkilerini geliştirebilir, başarılarıyla mutlu olabilir. Yatırımlardan yana şanslı bir süreçte bulunacaksınız.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Jüpiter İkizler burcuna geçiş yaptı. Bu geçişle birlikte ev ve ailevi konularda şanslı etkiler alıyorsunuz. 9 Haziran 2025 tarihine kadar ev değiştirebilir, tanışabilir, gayrimenkul satın alabilirsiniz. Kimi Balıklar evlilik sebebiyle ailelerinin yanından ayrılabilir, kimi Balıklar ailelerini genişletebilir. Burcunuzda bulunan Satürn sorumluluklarınızı artırsa da aile ve kariyer hayatınızı dengeleyerek rahatlayabilirsiniz. Ailevi konularda var olan sorunlar çözüme kavuşup aile içi bağları güçlendirilebilir, önemli destekler alabilirsiniz. Geçmiş duygusal travmalarınızı çözebilir ve şifalandırabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.