TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

31 Temmuz – 6 Ağustos Haftası: Kova burcunda Süper Dolunay

Yazının Giriş Tarihi: 31.07.2023 09:07
Yazının Güncellenme Tarihi: 31.07.2023 09:07

Ağustos ayına Kova burcunda gerçekleşecek Süper Dolunay ile giriş yapıyoruz.  Hem toplumsal hem de teknolojik, bilişim konularına vurgu yapacak bu dolunay özgürlük ve eşitlik konularını da ön plana çıkartıyor. Balık burcunun yükseldiği dolunay haritasında denizler ve sularla ilgili haberler gündeme gelebilir. Aynı zamanda dünya genelinde deprem hareketlilikleri, fazla yağış ve seller, salgın hastalıklar, zehirlenmeler ve halk sağlığını tehlikeye atan hastalıklar oluşabilir. Kalp, tansiyon ve dolaşım sistemi rahatsızlarına dikkat edelim.

Ülkemiz haritasının 2-8.ev aksının etkileneceği dolunay enerjisinde ekonomik ve finansal gelişmeler gündem yaparken zorlu bir Ağustos ayının işaretlerini veriyor. Ekonomi, spekülatif yatırımlar ve para piyasalarıyla ilgili krizler oluşabilir.

Plüton’ un ay düğümleriyle kare açısı ve Venüs retrosunun etkileri devam ederken kadersel yol ayrımlarına ve bitişlere işaret etmektedir. Geçmiş sorunların ortaya çıkması ve güç mücadeleleri artabilir. Kova dolunayı özgürlük temasına vurgu yaparken bireysel isteklerin daha fazla öne alıp ilişkilerde bitişlere işaret etmektedir.

Hafta başında etkili olacak Mars ve Jüpiter arasındaki üçgen açı finans, para ve ticaretle ilgili işlerimizde destekleyici olacak. Önemli iş ve girişimlerimiz için pazartesi ve salı günlerini değerlendirebiliriz. Çarşamba ve perşembe günleri Merkür – Satürn karşıtlığı iletişim ve ticaret konularında aksilik ve engellere yol açabilir.

Kolaylıklarla gelen bir hafta olsun.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Salı akşamı gerçekleşecek Kova Dolunayı etkisiyle geleceğe dair hedef ve projelerinizle ilgili netleşmeler yaşayamaya ve önceden yaptığınız girişimlerin sonuçları almaya başlayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars’ ın Merkür ile birlikte Başak burcundaki hareketi sizi bu süreçte verimli ve pratik çalışmaya yöneltirken fikirlerinizi uygulamaya başlayabilirsiniz. Jüpiter desteği başta iş konularında olmak üzere güzel gelişmelere işaret etmektedir. Kazançlarınızı artıracak iş veya fırsatlar karşınıza çıkabilir ve olumlu adımlar atabilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizi gözden geçirebilir ve sizi memnun etmeyen konuları konuşabilirsiniz. Ekip veya grup çalışmalarında içinde bulunuyorsanız da koşulları gözden geçirebilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Salı akşamı gerçekleşecek Kova Dolunayı etkisiyle evle ilgili konular, taşınma, kira, alım-satım işleri bir sonuca bağlanabilir. Ailenizle ilişkilerinizde var olan sorunları çözebilir, size yük olan bir konudan özgürleşebilirsiniz. Kariyer ve aile arasında denge kurmaya çalışabilirsiniz. Venüs’ ün retro olması sebebiyle daha önce iş ve hedeflerinizle ilgili yapmış olduğunuz çalışmaların sonucunu alabilirsiniz. Hem Merkür hem de Mars’ ın Başak burcunda ilerlemesi enerji ve motivasyonunuzu yükseltecek. Aşk hayatınıza ve çocuklarınızla bu süreçte daha fazla ilgilenebilirsiniz. Yine yaratıcılığınızı daha fazla sergilemeye başlayabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Salı akşamı gerçekleşecek Kova Dolunayı etkisiyle ticaret, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler, sosyal medya, eğitim ve seyahat konularıyla ilgili gündemde bir konunuz varsa gelişmeler yaşayabilir ve bir tamamlanma söz konusu olabilir. Hayata bakış açınız, hayatın anlamı ve inançlarınızla ilgili önemli farkındalıklar edinebilirsiniz. Halı hazırda Venüs retrosu yakın çevrenizle ilişkilerinizi süzgeçten geçirmenize olanak sağlarken gelecek planlarınızla ilgili kafa karışıklıklarını azaltabilirsiniz. Size iyi gelecek bir yolculuk planlayabilir veya bir eğitimle ilgili karar verebilirsiniz. Hem yönetici gezegeniniz Merkür hem de Mars’ ın Başak burcunda hareket etmesi geçmiş, kökleriniz, ev ve ailevi konuları ön plana çıkarırken bu alanlarda var olan sorunları masaya yatırabilir ve çözümler geliştirebilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Salı akşamı gerçekleşecek Kova Dolunayı etkisiyle ortak maddi kaynaklar, borç, ödeme, miras, tazminat, nafaka konularında işleriniz varsa gelişme ve tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Venüs’ ün retro olması sebebiyle geçmişten gelen parayla ilgili bir konu tekrar gündeminize gelebilir ve çözüm üretebilirsiniz. Aynı şekilde beklediğiniz bir para elinize de geçebilir veya siz bir borcunuzu kapatabilirsiniz. Önümüzdeki iki haftalık süreçte kendi içinize daha fazla dönebilir ve korkularınızdan özgürleştirecek önemli farkındalıklar edinebilirsiniz. Hem Merkür hem de Mars’ ın Başak burcunda hareket etmesiyle bütçenize yeni bir düzen getirebilir, kazançlarınızı artıracak planlamalar yapabilirsiniz. Potansiyellerinizi geliştirecek fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Salı akşamı karşıt burcunuzda gerçekleşecek Kova Dolunayı ilişki, iş birlikleri ve ortaklıklar alanınızda gerçekleşiyor. Bildiğiniz üzere Venüs burcunuzda geri hareketine devam ediyor, geçmiş aşk ve ilişkileri daha fazla düşünebilir, ilişkilerinizdeki değer kavramını sorgulayabilirsiniz. Yarım kalan ilişkilerle ilgili yeni gündem ve fırsatlar ortaya çıkabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Hem Merkür hem de Mars’ ın Başak burcunda hareket etmesi ilişki ve iş birliklerinden doğacak finansal konuları da ön plana getirecek. Kazançlarınızı artıracak anlaşmalar veya fırsatlar karşınıza çıkabilir, bu yönde girişimlerinizde harekete geçebilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Salı akşamı gerçekleşecek Kova Dolunayı iş ve sağlık alanınızda gerçekleşecek. Venüs’ ün de retro olması sebebiyle önceden vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını alabilir ve çalışma hayatınızda başarı kazanabilirsiniz. Hem Merkür hem de Mars burcunuzda hareket ettiğinden oldukça çalışkan ve üretken bir süreçte olacaksınız. Jüpiter desteği karşınıza yeni fırsatlar çıkarabilir. Çalışma koşullarınızı ve ortamınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. Bu süreçte günlük koşturmacanız artsa da pratikliğiniz ile tüm işlerin üzerinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Sağlık konularıyla ilgili ihmal ettiğiniz kontrolleri yaptırabilir veya yeni bir sağlık programına başlayabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Salı akşamı gerçekleşecek Kova Dolunayı aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konuları ön plana çıkartıyor. Yönetici gezegeniniz Venüs’ ün retro olması sebebiyle geçmiş ilişkilerinizi düşünebilir, karmik karşılaşmalar yaşayabilir ve yarım kalan aşklarda dosyaları kapatabilirsiniz. İlişkilerinizde değer kavramını sorgulayacağınız bu süreçte değerlendirmeler yapabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Çocuk haberi bekleyen Teraziler güzel haberler alabilir. Hem Merkür hem de Mars’ ın Başak burcunda hareketi kendi iç dünyanıza daha fazla yöneltebilir ve olup biteni sorgulayabilirsiniz. Hem ruhsal hem fiziksel sağlığınıza önem vermenizi tavsiye ederim. Yaratıcılığınızı artıracak faaliyetler size iyi gelecek.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Salı akşamı gerçekleşecek Kova Dolunayı ev ve ailevi konuları ön plana çıkartıyor. Ev alım-satım, kira, taşınma gibi konular gündeminizdeyse artık sonuca bağlayabilirsiniz. Ailenizde bir sağlık sorunuyla ilgilenebilirsiniz. Venüs’ ün retro olması sebebiyle geçmişte tanıdığınız kişiler karşınıza çıkabilir veya onları daha fazla hatırlayabilirsiniz.  İş ve aile arasında denge kurmaya çalıştığınız bir dönem. Kariyer hayatınızdaki ilişkilerinizi iyi yönetmeye çalışın. Hem Merkür hem de Mars’ ın Başak burcunda hareketi gelecek planlarınızla ilgili daha çok çalışıp kararlı bir şekilde ilerlemenizi sağlayabilir. Yine arkadaş ve sosyal çevrenizden, kariyer ve projelerinizle ilgili güzel destekler almak size sevindirebilir.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Salı akşamı gerçekleşecek Kova Dolunayı yakın çevre, iletişim, ticaret, satış ve eğitim alanınızda gerçekleşiyor. Bu alanda belirsiz konularda netleşmeler yaşayabilirsiniz. Bir seyahat planı gündeminize gelebilir. Venüs’ ün retro olması sebebiyle geçmişte yaptığınız çalışmaların maddi olarak karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Hem Merkür hem de Mars’ ın Başak burcunda hareketi kariyer hayatınız ve hedeflerinizle ilgili düşüncelerini eyleme geçirmeye başlayabilir ve daha fazla çalışabilirsiniz. Geleceğe yönelik plan ve düzenlemeler yapabileceğiniz bu süreçte önemli adımlar atabilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Salı akşamı gerçekleşecek Kova Dolunayı para ve finansal konularla ilgili belirsiz durumların netleşmesini sağlayabilir zira Venüs retrosu finansal konuları ön plana çıkartıyor. Beklediğiniz bir parada gecikme veya ödemelerde sıkıntılar oluşabilir. Geçmiş hesap kitap işleriyle ilgilenebilir, sorunlara çözümler getirebilirsiniz. Bu süreci gelir-gider dengesini ayarlamak için değerlendirebilirsiniz. Hem Merkür hem de Mars’ ın Başak burcunda hareketi detay ve analitik bakış açınızı genişleteceğinden ticaret ve finansal konularla ilgili daha kolay harekete geçebilir, isabetli kararlar alabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler,hukuk, eğitim veya seyahat konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Salı akşamı burcunuzda bir Dolunayı gerçekleşiyor. Hayatınızla ilgili netleşemediğiniz konularda belirsizlikler ortadan kalkabilir ve yeni kararlarla yolunuza devam edebilirsiniz. Venüs retrosu ilişkiler evinizde hareket ederken ilişkilerinizi sorgulayabilir ve gözden geçirebilirsiniz. Geçmişte kalan kişilerden haberler alabilir, yarım kalan ilişkileri tamamlayabilirsiniz. Hem Merkür hem de Mars’ ın Başak burcunda hareketi ortak maddi kaynaklar ve finansal konularla ilgili daha rahat harekete geçmenizi sağlarken, beklediğiniz bir konu çözüme kavuşabilir. Kazançlarınızı artıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Salı akşamı gerçekleşecek Kova Dolunayı ruhsal ve kadersel evinizde gerçekleşiyor. Olup biteni gözlemek isteyebilir ve kendinizle ilgili önemli farkındalıklar edinebilirsiniz. Dolunay enerjisiyle gizli saklı konular önünüze düşebilir. Venüs sağlık evinizde gerilerken ihmal ettiğiniz sağlık sorunlarının kontrolünü yapabilir ve tedavisine başlayabilirsiniz. Çalışma hayatınıza yeni düzenlemeler yapmanızı destekleyen bu süreçte hem Merkür hem de Mars’ ın Başak burcunda hareket etmesi ilişkilerinizdeki sorunları masaya yatırabilir ve çözümler geliştirebilirsiniz. Daha mantıklı ve rasyonel kararlar alacağınız bu süreçte sevdiğiniz kişilerden alacağınız destekler sizi mutlu edecek.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.