TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

5 - 11 Şubat Haftası: İsyankar Yeniay

Yazının Giriş Tarihi: 05.02.2024 08:45
Yazının Güncellenme Tarihi: 05.02.2024 08:45

Yeni haftaya iletişim gezegenimiz Merkür’ ün Kova burcuna geçişiyle başlıyoruz. İletişimde mantık odaklı kararlar alıp iletişim kuracağız. Politik, toplumsal ve teknolojik konular ilgimizi daha çok çekecek. 23 Şubat’ a kadar dijital platform ve sosyal medya üzerinden yapılacak iş ve girişimlerimizde başarılı sonuçlar elde edebiliriz.

Perşembe ve cuma günleri tamamlanacak işlerle ilgilenmenizi tavsiye ediyorum zira 10 Şubat saat 01:59’ de Kova burcunda Uranüsyen bir Yeniay gerçekleşiyor. Hızlı gelişmeler ve beklenmedik durumlar koşulların değişkenliğine işaret ederken bireysel hayatlarımızda özgürleşme arzusunu daha derin hissedebiliriz. Düşünce ve fikir ayrılıkları artabilir, anlaşmazlık ve tartışmalar ortaya çıkabilir. Gerginlik ve bastırılmış duyguların ortaya çıkışı iletişimde öfke yaratabilir, yıkıcı değil yapıcı olmaya gayret gösterelim. Dünya genelinde toplumsal protestolar, isyan ve grevler ön plana çıkabilir.

Kova Yeniayı Türkiye haritasının 8. Evinde gerçekleşiyor böylece finansal ve ekonomik konular açısından oldukça kritik ve önemli bir ay geçireceğimizin işaretini veriyor. Banka, ödemeler, kredi, vergi konularında yeni düzenlemeler yapılabilir yine bu alanlarda dijitalleşme çalışmaları hız kazanabilir. Kripto ve dövizlerle ilgili öne çıkacak gündemler olabileceği gibi spekülatif yatırımlarda dikkatli hareket etmek önemli çünkü kimilerini ani kayıplar kimilerini sürpriz kazançlar bekleyebilir. İlişki, iş ortaklıkları ve anlaşmalarla ilgili olarak yine hızlı bitişler olabileceği gibi hızlı başlangıçlar yapılabilir.

Kolaylıkla geçen bir hafta diliyorum.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Pazartesi günü Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, 23 Şubat’ a kadar gelecek plan ve projelerinize daha rahat odaklanabilir, ekip çalışmalarında başarılı işler ortaya koyabilir ve arkadaşlarınızla daha fazla iletişim kurabilirsiniz. 10 Şubat Kova Yeniayı etkisiyle son 2 yıldır sizi zorlayan konulardan özgürleşmek isteyebilir, kendinize daha fazla odaklanarak maddi manevi hedef ve ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz. Bazı Koçlar ilişki veya arkadaşlıklarında yol ayrımları veya yeni başlangıçlar yaşayabilir. Sosyal çevreniz aracılığıyla kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilir, kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Pazartesi günü Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, 23 Şubat’ a kadar kariyer ve toplumdaki itibarınızla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edebilir, yöneticilerinizden destek alabilirsiniz. İş görüşmeleri ve başvuruları için uygun bir süreçte olacaksınız. 10 Şubat Kova Yeniayı zincirlerinizi kırma isteğinizi ortaya çıkaracak. Sizi zorlayan ve belirsiz konularda son noktayı koymak isteyebilir ve yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Bazı Boğalar ilişkilerini noktalama kararı alabilir bazı Boğalar işini değiştirmek isteyebilir. Bu süreçte gergin ve fevri çıkışlar yapabilirsiniz, ilişkilerinizi sakin yönetmeye çalışın.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Pazartesi günü yönetici gezegeniniz Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, 23 Şubat’ a kadar mantık odaklı hareket edip, hayal ve isteklerinize daha fazla odaklanmaya başlayabilirsiniz. Yurtdışı, sosyal medya, ticaret, eğitim ve seyahatle ilgili konularda adımlar atabilir ve girişimler yapabilirsiniz. 10 Şubat Kova Yeniayı sizi baskılayan davranış kalıplardan özgürleşme arzunuzu tetikleyecek. Uranüs etkili bu yeniay plan ve programlarınızda değişiklikler yaşatabilir, durumları esnek ve sakin karşılamaya çalışın ve hayrınıza olduğuna güvenin.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Pazartesi günü Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, 23 Şubat’ a kadar ortak maddi kaynaklar, finansal ve sağlık konularını ön plana çıkıyor. Bu süreçte iç dünyanızla daha fazla bağlantı kurabilirsiniz. 10 Şubat Kova Yeniayı bahsettiğim konularda yeni karar ve adımlarınızı destekleyecek. Ödemelerinizi düzenleyebilir, kredi çekebilir veya borçlarınızı yapılandırabilirsiniz. Uranüs etkisi sebebiyle beklenmedik masraflar veya ailede bir sağlık sorunuyla ilgilenebilirsiniz. İlişkilerinizdeki anlaşmazlıkları sakin ve yapıcı yönetmeye çalışın.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Pazartesi günü Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, 23 Şubat’ a kadar ilişki, iş birlikleri ve anlaşmalar için oldukça elverişli olacak. 10 Şubat Kova Yeniayı ilişkilerinizde bitiş veya başlangıçları gündeme getirebilir. Yeni kararlar alabilir ve yeni sayfalar açabilirsiniz. Özgürleşme arzunuz artarken bastırdığınız duygular ortaya çıkabilir, öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İşle ilgili bir ortaklık veya sözleşme sona erebilir veya farklı bir alana yönelmek isteyebilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Pazartesi günü yönetici gezegeniniz Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, 23 Şubat’ a kadar iş, günlük rutinleriniz ve sağlık konuları ön plana çıkarken bu alanlarda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. 10 Şubat Kova Yeniayı çalışma ortamınızda veya ailede bir sağlık konusuyla ilgili beklenmedik durumları karşınıza çıkabilir. Bazı Başaklar işini değiştirebilir veya yeni bir işe başlayabilir. Hayatınızda yenilik yapmak ve sizi baskılayan durumlardan özgürleşmek isteyeceksiniz, zaman zaman gergin hissedebilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Pazartesi günü Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, 23 Şubat’ a kadar yeteneklerinizi daha fazla sahneye çıkartabilir, özel hayatınız ve çocuğunuzla ilgili konular ön plana çıkabilir. 10 Şubat Kova Yeniayı etkisiyle ortak maddi kaynaklar ve finansal konularda sorumluluklarınızı yeniden belirleyebilirsiniz. Bazı Teraziler aşk hayatında bitişler yaşayabilir bazı Teraziler kendilerini yeni bir aşka hazır hissedebilir. Çocuklarınızın hayatına dair gündemler oluşabilir. Kimileriniz sürpriz çocuk haberi alabilir. Borsa ve yatırım konularında dikkatli hamleler yapmanızı tavsiye ediyorum.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Pazartesi günü Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, 23 Şubat’ a kadar ev ve ailevi konulara daha fazla odaklanabilir ve iletişim kurabilirsiniz. 10 Şubat Kova Yeniayı etkisiyle duygusal olarak kendinizi baskılanmış hissedebilir ve yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Bazı Akrepler son 2 yıldır sizi zorlayan konulardan özgürleşmek isterken ilişkilerini sonlandırabilir bazı Akrepler ise sürpriz yeni bir ilişkiye başlayabilir. Olup biteni sakin ve öfkeli çıkışlar yapmadan yönetmeye çalışmanızın size fayda sağlayacağını unutmayın. Ev değişimi, taşınma gibi konular da gündeme gelebilir.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Pazartesi günü Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, 23 Şubat’ a kadar yakın çevrenizle daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Ticaret, eğitim, pazarlama, dijital işler, seyahatle ilgili konularla ilgilenebilir, anlaşmalar yapabilir ve başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. 10 Şubat Kova Yeniayı etkisiyle radikal ve net kararlar alabilirsiniz. Bazı Yaylar çalışma hayatıyla ilgili değişimler yapabilir, güzel fırsatlarla karşılaşabilir bazı Yaylar ise sağlık konularında yeni bir düzen oluşturabilir. Uranüs etkisiyle ani biten arkadaşlıklar ve anlaşmalar gündeme gelebilir. İletişiminizde tartışmalardan sakının.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Pazartesi günü Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, 23 Şubat’ a kadar para ve kazançlarınıza dair yeni gelişmeler oluşabilir, fikirlerinizi ortaya koyarak girişimler yapabilirsiniz. 10 Şubat Kova Yeniayı etkisiyle değer ve yeteneklerinizle doğru orantılı emeklerinizin karşılığını almak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. İşle ilgili yeni fırsatlar, ticari bağlantılar, yatırım ve finansal konularda yenilik ve değişimler gündeme gelebilir. Diğer taraftan beklenmedik masraflar çıkabilir. Uranüs etkili bu yeniay üzerinizde sinirsel bir gerginlik yaratabilir.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Pazartesi günü Merkür burcunuza geçiş yapıyor ve hemen Plüton ile kavuşuyor. Hayatınızda büyük değişimler sizi bekliyor. Kendinizi daha net ifade etmeye ve gerek iş gerek ilişki konularında yeni kararlar almaya başlıyorsunuz.10 Şubat tarihinde burcunuzda bir Yeniay gerçekleşiyor. Ev ve ailevi konularla ilgili gündemler oluşabilir. İstek ve hedefleriniz için cesur kararlar alabilir ve adımlar atabilirsiniz. Son 2 yıldır sizi yoran ve zorlayan konulardan özgürleşmeye başlıyorsunuz. Bazılarınız iş değiştirebilir, bazılarınız taşınabilir, bazılarınız ilişkisini noktalayabilir veya bazılarınız da evlenme kararı alabilir.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Pazartesi günü Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor, 23 Şubat’ a kadar biraz daha kendinizle vakit geçirmek isteyebilir, olup biteni değerlendirebilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel sağlığınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. 10 Şubat Kova Yeniayı 12. Evinizde oluşacağı için büyük adımlar yerine planlarınızı gözden geçirmenizi ve yeni düzenlemeler yapmanızı tavsiye ederim. Uranüs etkili bu yeniayda kontrolsüz durumlar ve aksilikler oluşabilir, durumları sakin ve esnek karşılamaya çalışın. Bazı kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz. Ertelediğiniz sağlık sorunlarıyla ilgilenmek için bu süreci değerlendirebilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.