TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

10 – 16 Ekim Haftası: Sağlam ve kalıcı adımlar atabiliriz

Yazının Giriş Tarihi: 10.10.2022 11:33
Yazının Güncellenme Tarihi: 10.10.2022 11:33

Yeni haftada Koç Dolunay’ ının etkilerini deneyimlemeye devam ederken Merkür salı günü Terazi burcuna geçiş yapıyor. Tekstil, moda, arabuluculuk, sanat işlerinde iş birlikleri ve ortaklıklar ön plana çıkarken genel olarak iletişimin hızlandığı, orta yolu ve dengeyi bulmaya başladığımız bir sürece giriş yapıyoruz. Ağustos sonu itibariyle belirsiz kalan konularla ilgilenebilir nihai kararlar almaya başlayabiliriz.

Bu hafta Merkür – Jüpiter karşıtlığı tutamayacağımız sözler vermememiz yönünde bizi uyarırken Çarşamba itibariyle Mars-Neptün kare açısının etkileri devreye girmeye başlıyor. Para, borsa, spekülatif yatırımlar konusunda belirsiz ve yanıltıcı etkiler devrede olacak, aldanmalar yaşanabilir.  Bu hafta özellikle sağlığımıza özen göstermeyi ihmal etmeyelim, bağışıklığımızı güçlendirelim zira hassasiyetler artabilir.

Haftanın en olumlu etkileri Perşembe ve cuma günleri devrede olacak. Gerek iş gerekse özel konularda kalıcı ve sağlam adımlar atmak ve yeni başlangıçlar için değerlendirebilirsiniz.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Bu hafta burcunuzda gerçekleşen Dolunayın etkilerini deneyimleyeceksiniz. Hayatınızla ilgili önemli kararlar almaya başlayabilirsiniz. Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak ve ilişkilerinizde yaşadığınız sıkıntıları konuşup orta yolu bulmaya başlayabilirsiniz. Önümüzdeki 2 hafta boyunca ilişki, iş birlikleri ve anlaşmalardan yana önemli bir sürece giriyorsunuz. Hafta ortası itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kare açısıyla yakın çevre, kardeş ve akraba veya eğitim, seyahat, ticaret, satış konularında bazı aldanmalar ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hafta geneli durumları fazla abartıp fevri tepkiler vermek yerine dengede kalmaya çalışın ve tutamayacağınız sözler vermeyin. Hafta sonu ev, aile ve yuva konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen Dolunayın etkilerini deneyimleyeceksiniz. 12.evinde gerçekleştiği için bazı korku ve endişelerinizle yüzleşebilir ve bunları şifalandırabilirsiniz. Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak ve önümüzdeki 2 hafta boyunca çalışma ortamı, çalışma arkadaşlarınız, günlük işlerinizle ilgili aksayan konular üzerinde olumlu iletişim kurabilir ve gelişmelerin ışığında kararlar alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgilenmek ve kontrollerinizi yaptırmak için de verimli bir süreç olacak. Hafta ortası itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kare açısıyla maddi konularda dikkatli davranmanızı tavsiye ederim zira arkadaş çevresinden yanıltıcı etkiler alabilirsiniz. Kimsenin etkisi altında kalmamaya çalışın. Yaptığınız girişimlerde beklentileriniz karşılanmayabilir. Hafta sonu yakın çevrenizle iletişiminiz artıyor, kısa bir yolculuk gündeme gelebilir.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen Dolunayın etkilerini deneyimleyeceksiniz. Gelecek planlarınızla ilgili sekteye uğrayan veya arkadaşlarınızla oluşan problemlerle ilgilenebilirsiniz. Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak ve önümüzdeki 2 hafta boyunca aşk hayatınızı hızlandıracak. Aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili oluşan sorunlara çözümler bulabilir, daha rahat iletişim kurup kendinizi ifade edebilirsiniz. Yeteneklerinizi sergileyebilir ve yaratıcılığınızı artırabilirsiniz. Bu hafta abartı sözlerden uzak durun. Hafta ortası itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kare açısıyla kariyer hayatınızda hedeflerinizle ilgili kafanız karışabilir, yanlış yönlendirilebilir ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmeyi ihmal etmeyin. Hafta sonu parasal konularla ilgilenebilirsiniz, gelir-gide dengesini ayarlamaya çalışın.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen Dolunayın etkilerini deneyimleyeceksiniz. Kariyer veya aile hayatınızla ilgili önemli konuları şifalandırmaya ve sorunlara çözümler bulmaya başlayabilirsiniz. Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki 2 hafta boyunca ev, aile, gayrimenkul veya taşınma konularında halledilmesi gereken konularla ilgilenebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Aile büyüklerinden gelen destekler sizi sevindirebilir. Hafta ortası itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kare açısıyla girişimlerinizde bazı aksaklıklar, aldanmalar veya maddi konularda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sağlık konusunda yediklerinize dikkat edin, mide-bağırsak sorunlarına veya alerjilere hassasiyetiniz artabilir. Hafta sonu fikirleriniz çabuk değişebilir.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen Dolunayın etkilerini deneyimleyeceksiniz. Ticaret, eğitim, seyahat, sosyal medya konularında hızlı gelişmeler yaşamaya başlayabilirsiniz. Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki 2 hafta boyunca yakın çevre, kardeş, akrabalarınızla iletişiminiz artarken, fikirlerinizi hayata geçirmeye çalışabilir, önemli iş birlikleri ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Bu hafta ilişkilerinizde kalıcı adımlar atabilirsiniz. Hafta ortası itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kare açısıyla sosyal çevrenizde bazı yanılgılara girmenize sebep olabilir, maddi risklere girmeyin. Sağlığınıza gerekli özeni gösterin ve beslenmenize dikkat edin. Hafta sonu hızlı gelişmelerin sonucunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen Dolunayın etkilerini deneyimleyeceksiniz. Maddi kaynaklar, ödeme, kredi, vergi, miras konularında sorunlara çözümler bulmaya başlayabilirsiniz. Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki 2 hafta boyunca parasal konularda yeni kararlar alabilir ve bu konularla ilgili görüşme ve konuşmalar yapabilirsiniz. Hafta ortası itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kare açısıyla özel hayatınızda bazı yanıltıcı etkiler yaşayabilir, beklentilerinizin karşılanmadığını hissedebilirsiniz. Hafta geneli fazla harcama yapmamaya özen gösterin. Özel ve iş hayatınızda karar veremediğiniz konuları haftaya bırakmanızı tavsiye ederim. Hafta sonu sosyalleşmek isteyebilir ve arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen Dolunayın etkilerini deneyimleyeceksiniz. İkili ilişkiler, ortaklık ve iş birlikleriniz ön plana çıkarken halledilmesi gereken konulara odaklanabilirsiniz. Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki 2 hafta boyunca kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayacak, fikir ve düşüncelerinizi aktaracaksınız. Gelecek planlarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta ortası itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kare açısıyla çalışma hayatınız ve çalışma arkadaşlarınızla bazı yanılsamalar ve belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda üşengeç hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenizi tavsiye ederim.  Hafta sonu kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen Dolunayın etkilerini deneyimleyeceksiniz. Çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınızla ve günlük rutinleriniz ön plana çıkarken bu alanlarda ilgilenmeniz gereken konular oluşabilir, cesurca yeni adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni gösterin, baş bölgesinde hassasiyetleriniz artabilir. Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki 2 hafta boyunca kafanızı karıştıran konularla ilgili kendinize dönüp netleşmek isteyebilirsiniz. Hafta ortası itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kare açısıyla para ve yatırımlar konusunda temkinli davranmanızı tavsiye ederim, maddi konularda başkalarının sözüne güvenip hareket etmeyin. Hafta sonu kısa bir seyahate çıkabilir veya bir organizasyona katılabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen Dolunayın etkilerini deneyimleyeceksiniz. Aşk hayatınız, çocuk ve yetenekleriniz ön plana çıkıyor. Bu alanlarda var olan sorunlarla ilgilenebilir, harekete geçebilirsiniz. Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki 2 hafta boyunca gelecek planlarınızla ilgili gelişmeler oluşabilir aynı zamanda sosyal çevre ve arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir. Davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Hafta ortası itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kare açısıyla ev, aile, yuva konularında bazı yanılsama, belirsizlik ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İş ve aile dengesini sağlamakta zorlanabilirsiniz. Bu hafta durumları fazlaca abartmayın ve konuları gereğinden fazla büyütmeyin. Hafta sonu harcamalarınızda kontrollü gidin.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen Dolunayın etkilerini deneyimleyeceksiniz. Ev, aile, yuva konularında daha fazla odaklanabilir, sorunları şifalandırabilir ve bu alanlarda harekete geçebilirsiniz. Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki 2 hafta boyunca kariyer ve hedeflerinizle ilgili konuşma ve görüşmeler açısında verimli bir zamana geçiyorsunuz. Zam ve terfi isteyebilir, yeni iş başvuruları yapabilirsiniz. Parasal konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta ortası itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kare açısıyla yakın çevrenizle ilgili bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz özellikle iş ve yapacağınız girişimlerde yanlış yönlendirmeler yapabilirler. Kimsenin etkisi altında kalmadan kendi kararlarınızı kendiniz alın. Hafta sonu ilişkilerinizde hızlı gelişmeler gündeme gelebilir.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen Dolunayın etkilerini deneyimleyeceksiniz.  Yakın çevreniz, kardeş, akraba, seyahat, eğitim, iletişimle ilgili konular gündeme gelebilir, bu konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Alacağınız yeni kararlarla daha güçlü ve motive şekilde harekete geçmeye başlayabilirsiniz. Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki 2 hafta boyunca ticaret, hukuk, eğitim, seyahat, yurtdışı alanlarınıza hız geliyor. Bu konularla ilgili iletişiminiz artıyor. Hafta ortası itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kare açısıyla maddi konularda yanıltıcı etkiler devreye giriyor, yanlış karar alabilir ve yatırımlar yapabilirsiniz. Harcamalarınızda kontrollü gidin. Hafta sonu günlük koşturmacanız yoğun olabilir, sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen Dolunayın etkilerini deneyimleyeceksiniz. Maddi konularda var olan sorunları çözmeye çalışabilir aynı zamanda kazançlarınızı artırmak için harekete geçmeye başlayabilirsiniz. Diğer taraftan harcamalarınızda dengeli gitmeye çalışın. Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki 2 hafta boyunca ortak maddi kaynaklar, kredi, borç, ödeme, vergi konularında görüşmeler yapabilir ve kararlar alabilirsiniz. Hafta ortası itibariyle etkili olacak Mars-Neptün kare açısıyla ev ve ailevi konularda bazı belirsizlik ve yanıltıcı etkiler devrede olacak, bu alanlarda bu hafta kararlar almamanızı tavsiye ederim. Hafta sonu hayatı daha keyifli deneyimlemek isteyebilir, sevdiklerinizle bir arada olmak ve planlar yapabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.