TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

10 - 16  Haziran Haftası: Öfkeyle kalkan zararla oturur

Yazının Giriş Tarihi: 10.06.2024 16:07
Yazının Güncellenme Tarihi: 10.06.2024 16:35

Bayrama yaklaşırken bu hafta stresli etkiler devrede olacak. Astrolojide iki kötücül diye bahsettiğimiz iki gezegen Mars ve Plüton aynı zamanda Merkür ve Satürn arasında kare açı oluşuyor.

Salı ve çarşamba günleri tartışma, kavga ve anlaşmazlıklara karşı dikkatli olalım. İş ve girişimlerimizde engel ve aksilikler oluşabilir. İletişim, ulaşım, seyahat, eğitim ve ticari faaliyetler için destekleyici zamanlar değildir. Güç ve ego çekişmeleri yıkıcı davranışlar ortaya çıkarabilir. Global olarak yangın, patlama, kaza, taciz haberleri, askeri hareketlenmeler, saldırılar, yer ve volkan hareketliliği yaşanabilir. Borsa ve para piyasalarında sert etkiler gözlemlenebilir.

Ülkemiz haritasında bu gezegen etkileşimleri finansal konular ve dış ödemelerle ilgili streslere işaret ederken uluslararası anlaşmalar, meclis ve milletvekilleri ile ilgili konular gündeme gelebilir.

Hafta sonuna doğru enerjiler açılmaya başlıyor. Cuma günü akşam saatlerinde Güneş ve Merkür kavuşum yapıyor. İletişim, ticaret, önemli görüşme ve toplantılarımız için değerlendirebiliriz. Beklediğimiz haberler varsa alabilir bayram tatiline güzel etkilerle başlayabiliriz.

Bu vesile ile şimdiden sevdiklerinizle beraber güzel bir Kurban Bayramı geçirmenizi diliyorum.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: İkizler Yeniayının etkileri devam ederken yönetici gezegeniniz Mars Boğa burcuna geçiş yaptı ve 20 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Son haftalar oldukça hızlı ve gergin geçmiş olabilir şimdi enerjinizi para ve kazançlara yöneltmeye başlıyorsunuz. Bu süreçte kaynaklarınızı artırmak, yeteneklerinizi ön plana çıkartıp para kazanmak ve yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Gayrimenkul ve yatırım konularıyla ilgilenebilirsiniz ama beklenmedik harcamalar da yapabilirsiniz. Bu hafta özelinde Mars-Plüton kare açısı devrede olacağından para ve finansal konularda temkinli davranmanızı tavsiye ederim. Tartışma ve gerginliklere dikkat edin.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Hafta boyunca İkizler Yeniayının etkileri deneyimlemeye devam ediyoruz. Mars artık burcunuza geçti ve 20 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. İstek ve hedeflerinize odaklanabilir, harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizde ne istediğinizi daha net ortaya koyabilir ve ona göre davranabilirsiniz. Davranışlarınızı bilinçli yönetin çünkü gerginliklerinizi daha çok belli edebilir bu sebeple çevrenizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu hafta özelinde Mars-Plüton kare açısı devrede olacağından parayla ilgili konularda engel ve gecikmeler oluşabilir, temkinli davranmanızı tavsiye ederim. Bastırdığınız duygular aniden ortaya çıkabilir, çatışmalara dikkat edin. Cuma günü güzel haberler alabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Burcunuzda gerçekleşen Yeniayın etkileri devam ederken Mars Boğa burcuna geçiş yaptı. 20 Temmuz’ a kadar dışa dönük enerjiniz yerini daha fazla kendinize vakit ayırmak ve arka planda olup biteni değerlendirmek ve planlar yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Gizli düşmanlıklar ve arkanızdan dönen işleri duyabilirsiniz. Hem ruhsal ve fiziksel sağlığınıza daha fazla özen göstermenizi tavsiye ederim, boğaz ve boyun hassasiyetlerine dikkat edin. Bu hafta özelinde Mars-Plüton kare açısı devrede olacağından üzerinizde baskı hissedebilir ve krizli durumlar karşınıza çıkabilir, fevri tepkilerinize dikkat edin lütfen. Hafta sonu güzel gelişmeler sizi sevindirebilir.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Bir taraftan İkizler Yeniayının etkileri devam ederken yaşam enerjimizin gezegeni Mars Boğa burcuna geçiş yaptı. 20 Temmuz’ a kadar gelecek planlarınızla ilgili daha sağlam ve istikrarlı adımlar atmak isteyebilir, bu yönde faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizle ilişkilerinizin yoğunlaşacağı bu süreçte yeni insanlarla tanışabilir, bu kişilerle kazançlarınızı artıracak fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu hafta özelinde Mars-Plüton kare açısı devrede olacağından maddi konularda temkinli olmanızı tavsiye ederim. Bu hafta sinirleriniz daha çabuk gerilebilir, tartışma ve anlaşmazlıklara dikkat edin.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Hafta boyunca İkizler Yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Mars Boğa burcuna geçti ve 20 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Bu geçişle birlikte kariyer ve hedeflerinize enerjinizi daha yoğun yöneltmeye başlayabilirsiniz. Hem kendinizi daha fazla görünür kılabilir hem de yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ancak daha inatçı bir tutum sergilemeniz iş hayatınızda anlaşmazlıklar ortaya çıkarabilir, diplomatik davranmanız sizin lehinize sonuç verir. Bu hafta özelinde Mars-Plüton kare açısı devrede olacağından gergin hissedebilirsiniz, karşılaşabileceğiniz olayları yapıcı yönetmeye çalışın. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirmek sizi keyif verecek.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: İkizler Yeniayının etkileri devam ederken Mars’ ın Boğa burcuna geçişiyle birlikte 20 Temmuz’ a kadar ticari faaliyetler, eğitim, yurtdışı ve seyahat konularında hareketlenmeye ve girişimlerde bulunmaya başlayabilirsiniz. Böylece yeni fırsatlarla karşılaşabilir, kazançlarınızı artırabilir ve güzel destekler bulabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin ailesiyle ilgili konular gündeme gelebilir. Devam eden hukuksal bir davanız varsa sonuçlanabilir. Zaman zaman pasif agresif davranışlar sergileyebilirsiniz, çevrenizle anlaşmazlıklara dikkat edin. Bu hafta özelinde Mars-Plüton kare açısı devrede olacağından tartışma ve gerginliklerden uzak durmaya özen gösterin. Hafta sonu keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Bu hafta İkizler yeniayı etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Mars artık Boğa burcuna geçiş yaptı ve 20 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Ortak maddi kaynaklar, ödemeler, kredi ve borç konuları ön planda olurken vergi, miras, tazminat, nafaka gibi işleriniz varsa bu süreçte sonuca bağlanabilir. Sağlık konuları gündeme gelebilir. Diğer taraftan içsel korku ve endişelerinizle de yüzleşip arınabilirsiniz. Bu hafta özelinde Mars-Plüton kare açısı devrede olacağından iş ve girişimlerinizde bazı engel ve gecikmeler yaşayabilirsiniz, maddi konularda risklerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Hafta sonu güzel gelişmeler yüzünüzü güldürebilir.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Bir taraftan İkizler Yeniayının etkileri devam ederken yaşam enerjimizin gezegeni Mars Boğa burcuna geçiş yaptı. 20 Temmuz’ a kadar ilişkileriniz ve iş birlikleriniz ön plana geçiyor. İkili ilişkilerinizde sadakat ve istikrar arayışınız artabilir zaman zaman daha kıskanç ve inatçı bir tutum sergileyebilirsiniz. İletişimiz ve davranışlarınızda öfkeli çıkışlara dikkat edin. Yeni ortaklık ve anlaşmalar yapabilirsiniz, kaynaklarınızı ve paranızı doğru yönetmeye çalışın. Bu hafta özelinde Mars-Plüton kare açısı devrede olacak; ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızda bazı sorunlar baş gösterebilir, enerjinizi düşürmemeye çalışın. Ailevi gerginliklere dikkat edin. Cuma günü beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Bu hafta İkizler Yeniayı etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Mars artık Boğa burcuna geçiş yaptı ve 20 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Günlük temponuz hızlanmaya başlıyor, çalışma hayatınız da hızlanıyor. Yeni düzenlemeler yapabilir, projelere başlayabilirsiniz. Ancak inatçı yaklaşımlarınız artabilir bu sebeple birlikte çalıştığınız kişilerle çabuk gerilebilirsiniz. Sağlığınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz, spora başlamak isize iyi gelecek. Bu hafta özelinde Mars-Plüton kare açısı devrede olacak; iş ve girişimlerinizde bazı gecikme ve aksilikler oluşabilir, sabırlı davranın. Hafta sonu sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Bir taraftan İkizler Yeniayının etkileri devam ederken yaşam enerjimizin gezegeni Mars Boğa burcuna geçiş yaptı. 20 Temmuz’ a kadar aşk hayatınız canlanmaya başlıyor, bekar Oğlaklar yeni bir ilişkiye başlayabilir. Çocuklarınızla ilgili konular yoğunlaşabilir, onlara yapacağınız harcamalar artabilir. Çocuk bekleyen Oğlaklar ise güzel haberi alabilir. Yetenek ve yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz bu dönem maddi konularda ve harcamalarınızda kontrollü gitmenizi tavsiye ederim. Bu hafta özelinde Mars-Plüton kare açısı devrede olacak; bir iş veya maddi konulara dair gecikme ve engeller yaşayabilirsiniz. Hafta sonu sosyalleşebilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Bir taraftan İkizler Yeniayının etkileri devam ederken yaşam enerjimizin gezegeni Mars Boğa burcuna geçiş yaptı. 20 Temmuz’ a kadar ev ve ailevi konular ön plana geçiyor. Evle ilgili yapılması gereken tadilat, tamirat gibi işler veya taşınmak için uygun bir zaman. Bu süreçte bir mülk edinmeyi düşünebilirsiniz. Aile meclisinde geçmiş konular gündeme gelebilir, bazı gerginlikler ortaya çıkabilir. Bu hafta özelinde Mars-Plüton kare açısı devrede olacak; maddiyata dayalı bir sorun yaşayabilirsiniz. Acele hareketlere ve sakarlıklara dikkat edin. Hafta sonu kısa bir yolculuk yapabilir veya sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Bu hafta İkizler yeniayı etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Mars artık Boğa burcuna geçiş yaptı ve 20 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Yakın çevrenizle ilişkileriniz ve iletişim trafiğinizin hareketleneceği bir sürece giriyorsunuz. Düşünceleriniz ve kararlarınız netleşmeye başlayabilir ancak iletişimde gerginliklere dikkat edin. Kendinizi geliştirmek için yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Ticari faaliyetler, pazarlama, satış, sosyal medya alanlarında iş ve girişimler yapabilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. Kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Bu hafta özelinde Mars-Plüton kare açısı devrede olacak; ilişkilerinizde bazı krizleri yönetmeniz durumunda kalabilirsiniz. Araç kullanırken ve trafikte acele etmeyin.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.