TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

10 - 16 Nisan Haftası: Fırsatları değerlendirelim

Yazının Giriş Tarihi: 10.04.2023 09:18
Yazının Güncellenme Tarihi: 10.04.2023 09:18

Haftaya Ay Yay burcunda giriş yapıyoruz; özellikle haftanın ilk yarısı ticaret ve finansal konular ön planda olurken verimli anlaşmalar yapabiliriz. Salı günü Venüs İkizler burcuna geçiş yapıyor ve Plüton ile üçgen açı oluşturuyor; iş ve güç birlikleri yaparak kazançlarımızı artırabiliriz.

Haftanın en şanslı etkisi Güneş ve Jüpiter Koç burcunda kavuşum yapıyor olmasıdır; şans ve fırsatlar bizimle olacak! İşlerimizle ilgili yapacağımız her türlü girişim adına destekleyici bu etkileşimle işlerimizi büyütme şansı yakalayabiliriz. Daha cesur, kararlı ve girişken hissedeceğimiz bu hafta özellikle finans, ticaret, hukuk, eğitim ve iletişimsel konular adına destekleyici olacak.

Venüs İkizler transiti 7 Mayıs’ a kadar devam edecek; iletişimimiz hızlanırken daha yüzeysel konuşabilir diğer taraftan fikirlerimizi kazanca dönüştürebiliriz. İlişkilerde kararsızlık ve ikilemler gündeme gelebilir.

Cuma günü Venüs ve Satürn arasında zorlu bir etkileşim oluşuyor, ilişki ve para konularına dikkat etmeliyiz! Bazı engel ve geciktirici durumlarla karşılaşabiliriz.

Güneş tutulması ve Merkür retro süreci öncesi bu hafta karşımıza çıkan fırsatları değerlendirmeye çalışalım.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Salı günü Venüs’ ün 7 Mayıs’ a kadar ilerleyeceği İkizler burcuna geçmesiyle yakın çevre ve kardeşlerinizle iletişiminiz hızlanıyor. Yeni bir aşk kapınızı çalabilir. İletişim kanalları üzerinden kazançlarınızı artırabilir, projelere dahil olabilir ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz.  Ticaret, eğitim, alım-satım işleri ve seyahatler gündeme gelebilir. Güneş-Jüpiter kavuşumu enerjinizi yükseltecek; sizi sevindirecek şans ve fırsatlar karşınıza çıkabilir. Harekete geçmek istediğiniz konular varsa bu haftayı mutlaka değerlendirin. Cuma günü sezgilerinizi dinleyin.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Salı günü Venüs’ ün 7 Mayıs’ a kadar ilerleyeceği İkizler burcuna geçmesiyle para ve kazançlarınız bereketleniyor. Gelirlerinizi artırmak için fırsatlarla karşılaşabilir ve potansiyellerinizi daha fazla gösterebilirsiniz. Bu süre zarfında güzel şeylere merakınız artabilir, fazla harcama yapma eğiliminde olabilirsiniz; gelir-gider dengenizi ayarlamayı ihmal etmeyin. Güneş-Jüpiter ruhsal alanınızda kavuşuyor; maneviyatınızı geliştirebilir ve önemli farkındalıklar kazanabilirsiniz. Sağlıkla ilgili beklediğiniz bir haber varsa olumlu bir gelişme sizi sevindirebilir. Cuma günü olumsuz düşüncelere dalmayın.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Salı günü Venüs burcunuza geçiyor. 7 Mayıs’ a kadar kendinize güveniniz artıyor ve insanlarla daha rahat iletişime geçmeye başlıyorsunuz. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz, bu süreç bunu destekliyor. Bekar olan İkizlerin aşk hayatı canlanabilir ve birden fazla kişi karşınıza çıkabilir, ilişkisi devam edenlerin uyum ve heyecanı artabilir. Yeni proje, eğitim ve seyahatler gündeme gelebilir. Güneş-Jüpiter kavuşumu kazançlarınızı artıracak fırsatları karşınıza çıkarabilir, sosyal çevrenizden güzel destekler alabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Cuma günü ikilem hissedebilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Salı günü Venüs’ ün 7 Mayıs’ a kadar ilerleyeceği İkizler burcuna geçmesiyle kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınız ve sezgileriniz artarken spiritüel konular ilginizi çekebilir ve sanatsal faaliyetler yapabilirsiniz. Bu süreçte ilişkilerinizi arka planda yaşamayı tercih edebilir, platonik aşklara çekilebilirsiniz. Güneş-Jüpiter kavuşumu kariyer ve hedeflerinizle ilgili karşınıza güzel fırsatlar çıkarabilir, güzel gelişmeler sizi sevindirebilir. Cuma günü karşınıza bazı engeller çıkarsa moralinizi bozmayın.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Salı günü Venüs’ ün 7 Mayıs’ a kadar ilerleyeceği İkizler burcuna geçmesiyle gelecek planlarınıza daha rahat odaklanıp güzel destekler alabilir, kazançlarınızı artırabilir, arkadaş/sosyal çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Aşk hayatınız bu süreçte canlanabilir, kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Ekip çalışmaları veya toplum için faydalı işlere dahil olabilirsiniz. Güneş-Jüpiter kavuşumu etkisiyle yakın çevre, ticaret, eğitim ve seyahat konularında güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü ilişki veya maddi konularda engellenmiş hissedebilirsiniz ama bu geçici bir etki.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Salı günü Venüs’ ün 7 Mayıs’ a kadar ilerleyeceği İkizler burcuna geçmesiyle kariyer hayatınız ve hedeflerinizle ilgili güzel gelişmeler sizi bekliyor. Emeklerinizin karşılığını almaya başlayabilir, yeni fikirlerinizi kolaylıkla hayata geçirebilir, verimli çalışabilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. Yeni bir iş, terfi veya görev değişimi yaşayabilirsiniz. Yeni bir aşk gündeme gelebilir. Genel olarak ilişkilerinizde daha keyifli hissedebilirsiniz. Güneş-Jüpiter kavuşumu etkisiyle ortak maddi kaynaklar, kredi, borç veya sağlık konularında güze gelişme ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü gergin hissedebilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Salı günü Venüs’ ün 7 Mayıs’ a kadar ilerleyeceği İkizler burcuna geçmesiyle hayata daha pozitif bakmaya başlıyorsunuz. İletişim kanalları, ticaret, hukuk, eğitim, satış konularında güzel gelişmeler yaşayabilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. Yabancı kültürlere ve felsefi konulara merakınız artabilir ve seyahat etmek isteyebilirsiniz. Güneş-Jüpiter kavuşumu etkisiyle ilişki, ortaklık ve iş birliklerinden yana şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü kendinizi baskı altında hissedilirsiniz, olumsuz durumları fazla büyütmeyin.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Salı günü Venüs’ ün 7 Mayıs’ a kadar ilerleyeceği İkizler burcuna geçmesiyle finans ve sağlık konularında güzel gelişmeler sizi bekliyor. Borçlarınızı yapılandırmak veya yatırım yapmak için uygun bir süreç. Fikirlerinizi hayata geçirerek kazançlarınızı artırabilirsiniz. İlişkilerinizde daha tutkulu hissetmeye başlayacağınızdan kıskançlık hissedebilirsiniz. Güneş-Jüpiter kavuşumu etkisiyle iş hayatınızda karşınıza sizi sevindirecek fırsatlar çıkabilir. İş başvuru ve mülakatları ve işinizi büyütmek için bugünleri değerlendirmenizi tavsiye ederim. Sağlığınızla ilgili yeni bir diyete başlayabilir, sağlık sorunlarınız varsa olumlu haberler alabilirsiniz. Cuma günü risk almayın.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Salı günü Venüs’ ün 7 Mayıs’ a kadar ilerleyeceği İkizler burcuna geçmesiyle ilişki ve iş birliklerinden yana verimli ve uyumlu bir sürece başlıyorsunuz. Yeni sözleşmeler imzalayabilir, ortaklık kurabilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi daha rahat ifade etmeye başlıyorsunuz; bekar Yaylar yeni aşklara yelken açabilir, ilişkisi olan Yaylar ise ilişkilerini canlandırabilir. Güneş-Jüpiter kavuşumu etkisiyle aşk hayatınız, çocuk, yatırım ve borsa konularında şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.  Cuma günü insanlara karşı daha mesafeli davranabilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Salı günü Venüs’ ün 7 Mayıs’ a kadar ilerleyeceği İkizler burcuna geçmesiyle çalışma hayatınızda güzel gelişmeler sizi bekliyor. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha uyumlu olmaya başlıyorken, yeni projelere başlayabilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. İş arayan Oğlaklar yeni bir işe başlayabilir. Sağlığınızla daha fazla ilgilenebilir, yeni bir diyete veya spora başlayabilirsiniz. Güneş-Jüpiter kavuşumu etkisiyle ev ve aile hayatınızda yaşayacağınız güzel gelişmeler sizi sevindirebilir, bu konularda şans ve fırsatlar sizinle olacak. Cuma günü küçük ayrıntılara takılmak yerine büyük resmi görmeye çalışın.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Salı günü Venüs’ ün 7 Mayıs’ a kadar ilerleyeceği İkizler burcuna geçmesiyle aşk hayatınız canlanıyor ve hayattan daha fazla keyif almaya başlıyorsunuz. Yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. Bu süreçte yeni hobiler edinebilir, borsa ve yatırımlardan yana kazançlı çıkabilirsiniz. Çocuk haberi bekleyen Kovalar güzel haberi alabilir. Güneş-Jüpiter kavuşumu etkisiyle yakın çevre, kardeş, ticaret, eğitim, proje ve iletişim konularında şans ve fırsatlar karşınıza çıkabilir. Cuma günü maddi risklere girmeyin.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Salı günü Venüs’ ün 7 Mayıs’ a kadar ilerleyeceği İkizler burcuna geçmesiyle ev ve aile hayatınız bereketleniyor. Aile üyeleriyle ilişkilerinizde daha uyumlu hareket edeceğiniz bu süreçte onlardan destek alabilirsiniz. Evinizle daha fazla ilgilenebilir, dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz. Ev değişikliği ve taşınmak için bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Bir eğitim veya seyahat gündeme gelebilir. Güneş-Jüpiter kavuşumu etkisiyle maddi konularda şans sizden yana olacak, güzel fırsatlarla karşılaşabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. Cuma günü iletişimde sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.