TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

10 - 16 Temmuz Haftası: Enerji alanımız ve mücadele ettiğimiz konular değişiyor

Yazının Giriş Tarihi: 10.07.2023 08:41
Yazının Güncellenme Tarihi: 10.07.2023 08:41

Haftaya yaşam enerjimizi ve mücadele ettiğimiz konuları gösteren Mars gezegeni Başak burcuna geçiş yapıyor böylece 27 Ağustos’ a kadar iş, hizmet ve sağlık konuları ön plana çıkarken bu alanda yeni düzenlemeler gündeme gelebilir. Mantık çerçevesinde ilerlemeye başlayıp konuları daha rahat analiz edip verimli çalışmaya başlayabileceğiz. Bu zaman aralığında stratejik ve planlayarak ilerlemek bizi başarıya ulaştıracak.

Hafta ortasına kadar Merkür’ ün Plüton ile karşıtlığı ve ay düğümlerine yaptığı dik açı iletişimde baskıcı ve olumsuz tavırlardan uzak durmamız noktasında bizi uyarmaktadır aksi halde çatışmalar yaşayabiliriz. Aynı zamanda hafta boyunca Mars ve ay düğümleri arasındaki etkileşim kadersel gelişmelere işaret etmektedir.

Salı günü iletişim gezegenimiz Merkür’ ün Aslan burcuna geçmesiyle kendimizi daha rahat ifade etmeye başlayacak böylece yöneticilik beceri ve organizasyon yeteneğimizi öne çıkartabileceğiz.

Ay’ ın Mars ve Satürn’ ün birbirine karşıtlık yapacağı etkilerinin sinyallerini 13-14 Temmuz tarihlerinde almaya başlayacağız; önümüze çıkabilecek engel ve gecikmeler bizi sinirsel olarak zorlayabilir, sakin davranmaya özen göstermeliyiz.

Cuma-cumartesi günleri önemli görüşme, toplantıları ve başvuruları yapmak için uygun görünüyor zira Güneş ve Uranüs arasında güzel bir etkileşim gerçekleşecek, güzel ve sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Aynı zamanda yaratıcı fikir ve projelerimizle ilgili harekete geçebiliriz.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Hemen pazartesi günü Mars Başak burcuna geçiyor ve çalışma hayatınızda verimli ve çalışkan bir sürece giriyorsunuz. Yaşam enerjinizi ve mücadelenizi iş konularına odaklayacağınız 27 Ağustos’ a kadar yeni düzenlemeler yapabilir ve başarılı projeler ortaya çıkarabilirsiniz. Bu süreçte günlük koşturmacanız artabilir sinirsel gerginliklere dikkat edin. Sağlığınıza gerekli özeni göstermeyi ihmal etmeyin hem ruhsal hem fiziksel kendinize zaman ayırmaya çalışın. Merkür de salı günü Aslan burcuna geçiyor. 29 Temmuz’ a kadar aşk hayatınız ve çocuğunuzla iletişiminiz hızlanırken, yaratıcılığınız da artacak.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Mars 10 Temmuz – 27 Ağustos arasında Başak burcunda ilerleyecek ve yaşam enerjinizi aşk hayatınıza, çocuğunuza ve hobilerinize yöneltmeye başlıyorsunuz. İlişkilerinizde daha tutkulu davranabilir ve cesur hamleler yapabilirsiniz ama eleştiri dozunu iyi ayarlamaya çalışın. Hayattan daha fazla keyif almak isteyeceğiniz bu süreçte yeni uğraşlarla ilgilenebilir, eğlenceye daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Salı günü Merkür 29 Temmuz’ a kadar Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. Ev ve aile hayatınızı hareketlendirecek bu geçişle ailenizle daha fazla iletişim kurabilir, evle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Ev kira, alım-satım ve gayrimenkul konuları bu süreçte gündeme gelebilir.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Hemen pazartesi günü Mars gezegeni Başak burcuna geçiyor ve 27 Ağustos’ a kadar yaşam enerjinizi ev ve ailevi konulara yöneltmeye başlıyorsunuz. Evinizle ilgili işlere zaman ayırabilir, evin düzeni, tadilatı veya taşınma gibi gündemleriniz oluşabileceği gibi aile üyeleriyle de daha fazla ilgilenebilirsiniz. Yalnız evde sakarlık ve kazalara dikkat edin. Merkür de salı günü Aslan burcuna geçiyor. 29 Temmuz’ a kadar yakın çevre, kardeş, akrabalarla iletişiminiz hızlanıyor ve kendinizi daha rahat ifade etmeye başlıyorsunuz. Ticaret, satış ve sosyal medyayla ilgili işleriniz varsa kendinizi daha fazla gösterebilir ve öne çıkabilirsiniz. Bu süreçte kısa seyahatler gündeme gelebilir.

 

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Mars 10 Temmuz – 27 Ağustos arasında Başak burcunda ilerleyecek ve zihinsel faaliyetleriniz, iletişim, ticaret, satış ve pazarlama konuları hız kazanacak. Bu süreçte yeni fikirleri üretebilir ve cesurca hayata geçirebilirsiniz. Kısa seyahatler gündeme gelebileceği gibi eğitimle ilgili gündemleriniz varsa buna yoğunlaşabilirsiniz. Yakın çevrenize karşı daha eleştirel davranmanız anlaşmazlıklara yol açabilir, buna dikkat edin. Merkür de salı günü Aslan burcuna geçiyor. 29 Temmuz’ a kadar para konularına odağınızı daha fazla verebilirsiniz. Gelirlerinizi artırmak veya gelir-gider dengesini düzenlemek için fikirler geliştirebilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Hemen pazartesi günü Mars gezegeni Başak burcuna geçiyor ve 27 Ağustos’ a kadar enerjinizi maddi konulara yöneltmeye başlıyorsunuz. Yeni kazançlar elde etmek için motivasyonunuz artabilir ve cesur adımlar atabilirsiniz. Planlı programlı hareket ederseniz hem kariyer hem de para konularında başarı kazanabilirsiniz. Harcamalarınız da artabileceği için gelir-gider dengesini ayarlamaya çalışmanızı tavsiye ederim. Salı günü Merkür de 29 Temmuz’ a kadar burcunuzda ilerlemeye başlıyor; kendinizi daha rahat ifade etmeye ve sosyal çevrenizle iletişiminiz hızlanmaya başlıyor. Yeni fikirleriniz ve yeni projelerinizi hayata geçirebileceğiniz verimli bir süreç sizi bekliyor.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Mars 10 Temmuz – 27 Ağustos arasında burcunuzda ilerleyecek ve hayatınıza dair her alanda hareketlenmeye başlıyorsunuz. Son 1,5 aylık süreç sizi zorlamış olabilir şimdi ise yaşam enerjiniz ve motivasyonunuz artarken istekleriniz için cesurca adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Dış görüşünüzle ilgili değişiklik yapmak isteyebilir veya yeni bir beslenme veya sağlık programına geçiş yapabilirsiniz. Salı günü Merkür 29 Temmuz’ a kadar Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. 12.evinizde gerçekleşecek bu geçişle birlikte düşüncelerinizi kendinizi saklamak isteyebilir ve olup biteni değerlendirmek isteyebilirsiniz. Daha önceden bilmediğiniz gizli konuları duyabilirsiniz. Sezgileriniz ve rüya kanallarınız açık olacağı için iç sesinizi dinlemeyi unutmayın.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Mars 10 Temmuz – 27 Ağustos arasında Başak burcunda ilerleyecek ve size 12.evinizden etki edecek. Bu süreçte korku ve endişeleriniz oluşabilir ve ilişkilerinizde anlaşılmıyor hissedebilirsiniz. Çevrenize fazla eleştirel davranmamaya özen gösterin. Bu geçiş iç dünyanızla bağlantınızı artıracağı için bilinçaltı ve meditasyon çalışmaları sizi rahatlatacaktır. Yine bağışıklık sisteminizi güçlendirmeyi ihmal etmeyin. Salı günü Merkür 29 Temmuz’ a kadar Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. Arkadaş ve sosyal çevrenizle iletişiminiz hızlanacak, yeni insanlarla tanışabilir, davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu kişilerden gelecek planlarınızı gerçekleştirmek için güzel destekler alabilirsiniz. Ekip çalışmalarında başarılı işlere imza atabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Hemen pazartesi günü Mars gezegeni Başak burcuna geçiyor ve 27 Ağustos’ a kadar enerjinizi gelecek planlarınıza, arkadaş ve sosyal çevrenize yöneltmeye başlıyorsunuz. Daha fazla etkinlik ve davetlere katılabilir, başarılı ekip çalışmalarına başlayabilirsiniz. Ancak fazla eleştirel tutumlarınız arkadaşlarınızla anlaşmazlıklara yol açabilir, buna dikkat etmelisiniz. Salı günü Merkür 29 Temmuz’ a kadar Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. Kariyer ve hedeflerinizle ilgili kendinizi daha rahat göstermeye başlayacaksınız. Bu alanda beklediğiniz bir haber gelebilir, yeni bir işe başlamak veya görev değişikliği oluşabilir. İş arayan Akrepler bu süreci iş başvuruları yapmak için değerlendirebilir.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Mars 10 Temmuz – 27 Ağustos arasında burcunuzda ilerleyecek ve enerjinizi kariyer ve iş hayatınıza yöneltmeye başlıyorsunuz. Kendinizi daha fazla göstermeye başlayacağınız bu dönemde yöneticilerinizle anlaşmazlıklara dikkat edin fazla eleştirel tutumlar gerginliklere yol açabilir. Kariyer hayatınız, toplumsal statünüz ve hedeflerinizle ilgili hareket kazanacak, verimli çalışabileceksiniz. Salı günü Merkür 29 Temmuz’ a kadar Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. Ticaret, sosyal medya, eğitim ve seyahat alanlarınızı hareketlendirecek bu geçişle birlikte fikirlerinizi daha rahat ortaya koyabileceksiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Hemen pazartesi günü Mars gezegeni Başak burcuna geçiyor ve 27 Ağustos’ a kadar enerjinizi yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, hukuk, sosyal medya, eğitim ve seyahat konularına çeviriyorsunuz. Bu alanlarda üretken ve verimli çalışabilir ve hangisi gündeminizdeyse harekete geçebilirsiniz. Yeni kültür ve yeni insanlara açık olacağınız bu süreçte hayatın anlamını daha fazla sorgulayabilir, bakış açılarınızı gözden geçirebilirsiniz. Salı günü Merkür 29 Temmuz’ a kadar Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. Parasal konular, maddi ortak kaynaklar, ödeme, kredi ve borç konularına daha fazla odaklanabilir, beklediğiniz haberleri alabilir veya bu alanda var olan sorunlara yeni çözümler geliştirebilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Mars 10 Temmuz – 27 Ağustos arasında Başak burcunda ilerleyecek ve siz hem enerjinizi hem mücadelenizi maddi konulara çevirmeye başlıyorsunuz. Bu süreçte yeni bir bütçe oluşturabilir, kredi başvuru yapabilir veya parayla ilgili bir konu sonuca bağlanabilir. Harcamalarınızı dengelemeye çalışacağınız bu süreçte eşinizin veya ortağınızın da parayla ilgili konuları hız kazanabilir. Sağlık konularında ihmal ettiğiniz kontrollerinizi bu transit süresinde yaptırmanızı tavsiye ederim. Salı günü Merkür 29 Temmuz’ a kadar Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. İlişki ve özel hayatınızda iletişiminiz hızlanırken, duygu ve düşüncelerinizi daha rahat paylaşabileceksiniz. Yeni iş birlikleri ve anlaşmaları destekleyecek bir süreç sizi bekliyor.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Hemen pazartesi günü Mars gezegeni Başak burcuna geçiyor ve 27 Ağustos’ a kadar enerjinizi ilişki, evlilik ve iş birliklerinize çeviriyorsunuz.  İlişkilerinizde daha eleştirel bir tutum izlenmesi anlaşmazlıklar ortaya çıkarabilir, bu sebeple sakin ilerlemenizi tavsiye ederim. Özel hayatınızda tutkulu ve cesur hareket etmeye başlıyorsunuz. Diğer taraftan taşınma veya iş hayatında değişiklikler de gündeme gelebilir. Salı günü Merkür 29 Temmuz’ a kadar Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. Çalışma ortamı ve çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz hızlanırken bu alanda fikirlerinizi daha rahat hayata geçirmeye başlayabilirsiniz. Sağlık konularıyla ilgilenmek, spor veya diyete başlamayı düşünüyorsunuz tam zamanı.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.