TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

11 - 17 Eylül Haftası: Yenilikçi Yeniay

Yazının Giriş Tarihi: 11.09.2023 09:06
Yazının Güncellenme Tarihi: 11.09.2023 09:06

Haftanın ilk günü hem iş hem de ilişkiler açısından oldukça verimli etkiler altında, önemli iş ve girişimlerimiz açısından değerlendirebiliriz. Bu haftanın en önemli günü 15 Eylül Cuma günü çünkü hem iletişim gezegeni Merkür geri hareketini sonlandırıyor hem de Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor. Dolayısıyla cuma gününe kadar durağan ve geçmiş konuları ön plana çıkartan bir etki devam edecek, bazı işler ilerlemeyebilir ve iletişimde aksaklıklar oluşabilir.

Cuma günü gerçekleşecek Başak Yeniayı bizi detayları görmeye, yeni çözümler bulmaya yöneltecek. Analitik düşünce tarzı ve eleştirel bakış açımızın birleşmesiyle işlerimize düzen getirebiliriz. Hedeflerimizi planlayabilir ve projelerimizi başlatmak için Yeniay sonrası 10 gün çok verimli olacaktır. Bu Yeniay’ ın Uranüs ile gerçekleştireceği olumlu etkileşim ile yeni başlangıçlar yapabilir, güzel destekler alabilir ve sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Özellikle ticaret, teknolojik ve dijital işlerle ilgili başlangıçlar yapmak ve kazançlarımızı artırmak için destekleyici olacaktır. Sağlık konularına önem vermek, kontrol ve tedavi başlangıçları, yeni beslenme programı ve diyete başlamak için bu yeniay verimli olacaktır.

Venüs retrosunun bitmesi ve hafta sonuna doğru oluşacak Venüs-Jüpiter kare açısı etkisiyle önümüzdeki haftaya da yansıyacak altın fiyatlarında bir artışa sebep olabilir. Para piyasalarında ve borsada dalgalanmalar bekleyebiliriz. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Gıda ve lüks tüketim maddelerinde fiyat artışı etkili olmaya devam edebilir.

Diğer taraftan Neptün’ ün yeniaya yapacağı karşıtlık bu hafta aldanma, yanıltma, yalan haber, dolandırıcılıklara açık bir etki yaratmaktadır. Emin olmadan yeni kararlar almayalım aynı zamanda bu etki dünya genelinde fırtına, deniz kazaları, aşırı yağış ve sel haberlerini de gündeme getirebilir.

Kolaylıkla gelen bir hafta geçirmenizi dilerim

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: 15 Eylül tarihinde Merkür retrosu sona eriyor gerek çalışma hayatınız gerek günlük rutinlerinizdeki sorunları artık düzeltebilir, sağlığınızla ilgili aldığınız kararları uygulamaya başlayabilirsiniz. Aynı gün gerçekleşecek Başak Yeniayı ile önümüzdeki 10 gün boyunca iş temponuz artabilir, karışıklıklara düzen getirebilir ve yapmak istediğiniz değişiklikleri hayata geçirebilirsiniz. Yeniay ve Neptün arasındaki zorlu etkileşim sebebiyle sağlığınızı ihmal etmeyin, bağışıklık sisteminizi güçlendirin ve beslenmenize dikkat edin. Yeniay’ ın Uranüs ile kuracağı olumlu etkileşim ise sosyal çevrenizden güzel destekler alabileceğinize, yeni projelere başlamayı ve kazancınızı artıracak güzel gelişmelere işaret etmektedir.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: 15 Eylül tarihinde Merkür retrosu sona eriyor böylece aşk hayatınızda ve varsa çocuklarınızla ilişkilerinizde yolunda gitmeyen pürüzleri ortadan kaldırmaya ve kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayacaksınız. Aynı gün gerçekleşecek Başak Yeniayı ile önümüzdeki 10 gün boyunca hayattan daha fazla keyif almaya ve sizi engelleyen koşullardan özgürleşmeye başlayacaksınız. Neptün etkisiyle belirsizlik ve hayal kırıklıkları yaşayabileceğiniz durumlar biraz devam edebilir ama burada gerçekçi bakış açınızı korumaya özen gösterin. Riskli yatırımlardan kaçınmanızı tavsiye ederim diğer taraftan aşk hayatınızda ve çocuklarınızın hayatı ile güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizi ortaya çıkarabilecek iş ve projeler için güzel destekler alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: 15 Eylül tarihinde yönetici gezegeniniz Merkür geri hareketini bitiriyor böylece çevrenizle anlaşmazlık ve iletişim sıkıntıları sona ermeye başlıyor. Aynı gün gerçekleşecek Başak Yeniayı ile önümüzdeki 10 gün boyunca ev, emlak, taşınma ve ailevi konularda işleriniz açılmaya başlarken sorunların çözümü için harekete geçebilirsiniz. Neptün etkisi iş ve kariyer konularında belirsizlik yaşamanıza sebep olabilecek durumlara işaret ettiği için netleşmeden kararlar almamanızı ve gerçekçi bakış açınızı korumanızı tavsiye ederim. İstek ve hedeflerinizi planlamak, strateji belirlemek için uygun bir süreç olacak. Yeniay’ ın Uranüs ile kuracağı olumlu etkileşim karşınıza çıkabilecek sürpriz destek ve fırsatlara işaret ederken hafta boyunca sinirsel gerginliklerinize dikkat edin.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: 15 Eylül tarihinde Merkür retrosu sona eriyor; düşünce karışıklığınız, iletişimsel konular ve yakın çevrenizle ilişkileriniz düzelmeye başlıyor. Aynı gün gerçekleşecek Başak Yeniayı ile önümüzdeki 10 gün boyunca ticaret, iletişim, eğitim, dijital işler, pazarlama ve seyahat konularında yeni başlangıçlar yapabilir ve kazancınızı artıracak projeleri hayata geçirebilirsiniz. Yakın çevre, kardeş veya akrabalarınızın hayatında oluşabilecek gelişmelerle ilgilenebilirsiniz. Neptün etkisiyle belirsizlik ve kafa karışıklığı hissettiğiniz bazı durumlar ortaya çıkabilir, netleşmeden karar almamanızı tavsiye ederim. Harcamalarınızda dikkatli ilerleyin. Uranüs etkisi arkadaş ve sosyal çevrenizden gelebilecek güzel desteklere işaret ederken hızlı değişimler gündeme gelebilir.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: 15 Eylül tarihinde Merkür retrosu sona eriyor, parayla ilgili belirsizlik ve kafa karışıklığınız yavaş yavaş netleşmeye başlıyor. Aynı gün gerçekleşecek Başak Yeniayı ile önümüzdeki 10 gün boyunca maddi konular ve kazançlarınızı artıracak fikirlerinizi hayata geçirebilir, daha önce harekete geçemediğiniz konularda inisiyatif alabilirsiniz. Ama Yeniay’ ın Neptün ile etkileşimi kredi/borç konularına dikkat etmenizi ve risklerden kaçınmanız gerektiğine işaret ederken diğer taraftan Uranüs’ ten alacağınız destek ile kimi Aslanlar iş değiştirebilir veya yeni fırsatlarla karşılaşabilir. Bu hafta sağlığınızı özen gösterin, ihmal ettiğiniz sağlık kontrolleriniz varsa onları yapın ve beslenmenize dikkat edin.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Yönetici gezegeniniz Merkür 15 Eylül tarihinde Merkür retrosunu bitiriyor ve hız kazanmaya başlıyorsunuz. Aynı gün burcunuzda gerçekleşecek Yeniay ile hayatınıza dair aldığınız kararları uygulamak için harekete geçebilir ve kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Dış görünüş ve imaj değişiklikleri yapmak isterseniz şimdi tam zamanı. Neptün etkisiyle ilişki, iş birlikleri ve anlaşmalarda aldanmalara dikkat edin, sözleşmeleri dikkatlice okumadan imzalamayın. Uranüs’ ün Yeniay’ a yapacağı destekleyici etkileşim ile ticaret, hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, dijital işler ve seyahat konularında güzel destekler alabilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: 15 Eylül tarihinde hem Merkür retrosu sona eriyor hem de Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor. Önümüzdeki 10 gün boyunca hem ruhsal hem fiziksel sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir süreçte olacaksınız. Bilinçaltınızdaki korku ve endişeleri daha yoğun hissedebilir, kendi içinize daha fazla yönelebilirsiniz. Bu süreçte terapi ve tedavilerden destek alabilirsiniz. Neptün etkisiyle çalışma hayatınız ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili kafa karışıklığı ve belirsizlikler hissedebilirsiniz. Uranüs’ ün Yeniaya yapacağı olumlu etkileşim ev ve ailevi konularda güzel gelişmelere işaret etmektedir. Aileniz tarafından destek görebilir, evinizde yenilikler yapabilir, gayrimenkul konusu veya taşınmak gündeminizde varsa işleriniz yolunda ilerleyebilir.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: 15 Eylül tarihinde Merkür’ ün geri hareketini bitirmesiyle gelecek proje ve hedeflerinizle ilgili kafa karışıklıklarınız sona ermeye başlarken aynı gün gerçekleşecek Başak Yeniayı ile önümüzdeki 10 gün boyunca arkadaş ve sosyal çevrenizi ön plana çıkartıyor. Uranüs’ ün Yeniaya yapacağı olumlu etkileşim bu alandan alacağınız güzel desteklere işaret ederken içinde bulunduğunuz topluluklar ile ilişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Zaman zaman Neptün etkisiyle belirsizlikler kafanızı karıştırabilir ama aşk hayatınızda duygusal sorunlara çözümler geliştirebilirsiniz.  Uranüs’ ün Yeniaya yapacağı olumlu etkileşimle pazarlama, dijital işler, reklam ve satış konularında kendinizi öne çıkartabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Merkür’ ün geri hareketini 15 Eylül’ de bitirmesiyle kariyer ve işleriniz düzelmeye ve hızlanmaya başlıyorsunuz. İlişkilerinizde iletişim daha rahat akarken kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Aynı gün gerçekleşecek Başak Yeniayı ile önümüzdeki 10 gün boyunca kariyer ve toplumsal statünüz ile yenilikleri hayatınıza geçirmek için start alabilirsiniz. Yeni iş, terfi, görev değişiklikleri gündeme gelebilir. Neptün’ ün Yeniay’ a yapacağı açı etkisiyle dalgın ve unutkan hissedebilirsiniz, dinlenmeye vakit ayırın. Ev ve ailevi konular gündeme gelebilir. Diğer taraftan Uranüs’ ün Yeniaya yapacağı olumlu etkileşim size ticaret, hukuk, yurtdışı işler, eğitim konularında sürpriz fırsatlar getirebilir ve güzel destekler alabilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: 15 Eylül tarihinde Merkür retrosu sona eriyor, bu süreçte hayata bakış açınızı ve aldığınız kararları sorgulamış ve değiştirmiş olabilirsiniz. Aynı gün gerçekleşecek Başak Yeniayı önümüzdeki 10 gün boyunca ticaret, yurtdışı, eğitim ve seyahat konularını ön plana çıkartıyor. Bu alanlarda yeni adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Uranüs etkileşimi kariyer veya aşk hayatınızda güzel gelişmelere işaret etmektedir. Çocuklarınızın eğitimi veya düzeniyle ilgili konular gündeme gelebilir. Maddi konularda toparlanma yaşayabilir, emeklerinizin karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Yeniay’ a Neptün sert bir kontak yapacağı için gerçekçi bakış açınızı korumaya özen gösterin.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: 15 Eylül tarihinde Merkür retrosunun sona ermesiyle maddi ortak kaynaklarınız ve finansal konularda daha rahat ilerlemeye başlayacaksınız. Aynı gün gerçekleşecek Başak Yeniayı ile önümüzdeki 10 gün boyunca borcunuzu yapılandırmak, kredi çekmek, miras, nafaka, vergi, tazminat işlerinizi çözmek için değerlendirebilirsiniz. Ruhsal olarak güçlenmeye başladığınızı hissedebilir ve eski alışkanlıklarınızı geride bırakabilirsiniz ama bu hafta Neptün etkisiyle sağlığınıza gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyin. Uranüs’ ün Yeniaya yapacağı olumlu etkileşimle ev, taşınma ve ailevi konularda güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kazançlarınızı artıracak yeni fırsatlar da karşınıza çıkabilir.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: 15 Eylül tarihinde Merkür retrosu sona eriyor böylece ikili ilişkileriniz ve iş birliklerinizle ilgili kararsızlık ve iletişim sıkıntıları da bitiyor. Aynı gün gerçekleşecek Başak Yeniayı ile önümüzdeki 10 gün boyunca ilişkilerinizde yeni başlangıçlar yapabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Yalnız burcunuzda bulunan Neptün kafa karışıkları yaratabilir bu sebeple hep realist bir bakış açısı oluşturmaya çalışın. İş birlikleri ve ortaklıklar konusunda da destekleyici etkileri olacak bu Yeniay enerjisiyle anlaşma ve sözleşmeler de gündeme gelebilir. Uranüs’ ün Yeniay’ a yapacağı olumlu etkileşim ile yakın çevrenizden güzel destekler alabilir, ticaret, pazarlama, eğitim, dijital işler ve alım-satım konularında adımlar atabilirsiniz. Kısa bir seyahat gündeme gelebilir.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.