TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

11 - 17 Mart Haftası: Hızlı gelişmeler

Yazının Giriş Tarihi: 11.03.2024 09:18
Yazının Güncellenme Tarihi: 11.03.2024 09:26

Haftaya Ay Koç burcunda giriş yapıyoruz; iş ve girişimlerimizde hızlı hareket etmek isteyebiliriz. Zaman zaman sabırsız ve tahammülsüz davranabiliriz. Balık Yeniayı etkilerini deneyimleyeceğimiz hafta geneli yeni başlangıçlarımız ve yapmak istediğimiz değişimler adına destekleyici olacak.

Pazartesi ve salı günleri insanlar üzerinde iyi bir intiba bırakmak istersek önemli görüşme ve toplantılarımızı bu günlerde gerçekleştirebiliriz. Salı günü Venüs Balık burcuna geçiş yapıyor önümüzdeki 3 hafta ilişkilerimizde daha anlayışlı ve merhametli davranabilir, çevremize yardım elini uzatabiliriz.

Bu hafta dünya genelinde önemli toplumsal ve ekonomik gelişmeler öne çıkabilir. İletişim ve teknolojiye dair konuları konuşabiliriz. Borsa, kripto paralar ve altınla ilgili hareketlilik ve gündemler oluşabilir. Yapacağımız yatırım ve adımlarda dikkatli davranalım.

Hafta sonu Güneş ve Neptün kavuşumuyla deniz ve suları ilgilendiren gündemler ve petrolde fiyat artışları yaşanabilir. Bu etkileşim yanılgılara açık bir süreç oluşturabileceğinden önemli kararlar alırken acele etmeyelim. Aynı zamanda bağışıklık sistemimizi güçlendirelim, alerjik reaksiyonlar ve sağlık hassasiyetleri artabilir.

Kolaylıkla geçen bir hafta diliyorum.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Haftaya Ay burcunuzda giriş yapıyoruz, istek ve beklentilerinize odaklanabilir zaman zaman sabırsız davranabilirsiniz. Merkür burcunuza geçti ve Plüton ile olumlu bir açı kuruyor; plan ve projelerinizi çevrenizle paylaşabilir ve güzel destekler alabilirsiniz. Venüs’ ün salı günü Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca ilişkilerinizi daha fazla gizlilik içinde yaşamak isteyebilir, bazen yeterince sevilmediğinizi hissedebilirsiniz. Bu dönem platonik aşklara çekilebilirsiniz, dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Yaratıcılığınızın artacağı bu süreçte kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin ve hafta sonuna doğru maddi konularda önemli kararlar almak için acele etmeyin.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Bir süredir kafanızın içinde plan ve projeler üzerinde düşünüyor olabilirsiniz hafta başı etkili olacak Merkür – Plüton etkileşimiyle bunları paylaştığınız insanlar üzerinde iyi bir etki bırakabilir ve destek alabilirsiniz. Venüs’ ün salı günü Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca arkadaş ve sosyal çevreniz hareketleniyor. Organizasyon davetlere katılabilir, yeni insanlarla tanışabilir ve çevrenizi genişletebilirsiniz. Maddi konularda güzel fırsatlar elde edebilir, kazançlarınızı artırabilirsiniz. İlişkilerinizde var olan sorunları bu süreçte daha rahat çözüme kavuşturabilirsiniz. Hafta sonu Güneş ve Neptün kavuşuyor; yanılgılara açık bir süreç olacağından önemli kararlar almak için acele etmeyin. Bir arkadaşınıza yardım elini uzatabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Sosyal çevrenizle ilişkilerinizin oldukça hızlı akacağı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Merkür Koç burcuna geçti ve Plüton ile olumlu bir açı kuruyor hem kariyer hem gelecek planlarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir yeniden yapılandırabilirsiniz. Hem duruşunuzla hem iletişiminizle dikkatleri üzerinize çekmeye başlıyorsunuz. Yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, ticaret ve hukuksal konularda beklediğiniz bir haber varsa alabilirsiniz. Venüs’ ün salı günü Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca kariyer ve mesleki konularla ilgili şanslı etkiler altında olacak; kendinizi daha rahat gösterebileceksiniz. Yeni iş teklifleri, zam veya görev değişimi gündeme gelebilir.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Bu hafta kariyer ve iş fırsatları yüzünüzü güldürebilir. Hafta başı etkili olacak Merkür – Plüton etkileşimiyle insanlar üzerinde güçlü bir intiba bırakabilir ve kolaylıkla ikna edebilirsiniz. Önemli görüşme ve toplantılar için değerlendirebilirsiniz. Venüs’ ün salı günü Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, hukuk, yayıncılık, eğitim ve seyahatle ilgili işleriniz hızlanabilir ve girişimleriniz olumlu sonuçlanabilir.  Bu hafta maddi konularla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu Güneş ve Neptün kavuşuyor; bağışıklık sisteminizi güçlendirmenizi tavsiye ederim, alerjik reaksiyonlar artabilir.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarda, ticaret, eğitim ve seyahat konularında alacağınız haberler yüzünüzü güldürebilir. Acele etmek isteyebilir ve sabırsız davranabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili girişimler yapmak, iş görüşmeleri yapmak açısından destekleyici bir süreçtesiniz. Birlikteliği olan Aslanlar bir seyahat planı yapabilir, bekar Aslanlar yeni birisiyle tanışabilir. Venüs’ ün salı günü Balık burcuna geçmesiyle para konularında rahatlamaya başlayabilirsiniz. Önümüzdeki 3 hafta boyunca gelir-gider dengesi, kredi, ödeme ve borç konularında şanslı etkiler altında olacaksınız. Ortaklı işler ve anlaşmalardan kazanç elde edebilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Hafta başı etkili olacak Merkür – Plüton etkileşimiyle para ve finansal konulara dair güzel gelişmeler veya alacağınız bir destek yüzünüzü güldürebilir. Önemli konuşma ve görüşmeler için değerlendirebilirsiniz. Venüs’ ün salı günü Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca ilişkiler, ortaklık ve iş birliklerinden yana şanslı bir sürece giriyorsunuz. Var olan sorunları çözebilir ve ilişkilerinizdeki bağları güçlendirebilirsiniz. Anlaşma ve sözleşmelerden kazanç elde edebilirsiniz. Bekar Başaklar yeni birisiyle tanışabilir. Hafta sonu Güneş ve Neptün kavuşuyor; fazla fedakarlık yapmaya açık olacaksınız, yanılgılara dikkat edin ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmeyi ihmal etmeyin.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Merkür Koç burcuna girmesiyle ikili ilişkileriniz hızlanıyor. Hafta başı etkili olacak Merkür – Plüton etkileşimiyle ilişki veya iş birlikteliğinize dair önemli kararlar alabilirsiniz. Çarşamba günü maddi konulardan yana şanslı olacaksınız, gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Venüs’ ün salı günü Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca çalışma hayatınız ve çalışma arkadaşlarınızla keyifli bir sürece giriyorsunuz. İşlerinizle öne çıkabilir, iş arkadaşlarınızdan destekler alabilirsiniz. Bu süreçte sindirim sistemi, şeker, alerjik reaksiyon ve ayaklarla ilgili rahatsızlıklara daha açık olacaksınız. Hafta sonu Güneş ve Neptün kavuşuyor; unutkanlık ve dalgınlık hissedebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Hafta başı etkili olacak Merkür – Plüton etkileşimiyle çalışma hayatınızda kendinizi etkileyici bir şekilde ifade edebilir, destek alabilirsiniz. Venüs’ ün salı günü Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca aşk hayatınızda daha romantik ve duygusal davranabilir ve affedici olabilirsiniz. Bekar Akreplerin birden fazla kısmeti çıkabilir. Çocuğunuzla ilişkileriniz daha uyumlu ilerleyebilir ve var olan sorunları çözebilirsiniz. Çocuk bekleyenler güzel haberi alabilir. Bu süreçte yaratıcılığınız yüksek çalışacak. Hafta sonu Güneş ve Neptün kavuşuyor; bir konuda beklentiniz karşılanmayabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Merkür’ ün Koç burcuna geçmesiyle kararsız kaldığınız konularda netleşmeye başlayabilir ve hemen hafta başı çalışma hayatınıza dair konular ve projelerinizle ilgili başkaları üzerinde iyi bir etki bırakabilir ve destek alabilirsiniz. Venüs’ ün salı günü Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca eviniz ve ailenize daha fazla vakit ayırabilir, evinizde vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Bu süreçte evle ilgili yapılması gerekenler, eşya değişimi ve dekorasyon işleri için uygun olacaktır. Hafta sonu Güneş ve Neptün kavuşuyor; kendinizi yorgun veya dalgın hissedebilirsiniz, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeyi ihmal etmeyin.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Hafta başı etkili olacak Merkür – Plüton etkileşimiyle ev ve maddi konulara dair kararlar alabilir ve harekete geçebilirsiniz. İkna kabiliyetiniz yüksek çalışacak beklediğiniz bir desteği alabilirsiniz. Venüs’ ün salı günü Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca iletişim trafiğiniz hızlanıyor. Yakın çevre, kardeş ve akrabalarınızla daha fazla iletişime geçebilir, dargınlıkları çözebilirsiniz. Ticaret, pazarlama, satış ve dijital işlerle kazançlarınızı artırabilirsiniz.  Çarşamba günü alacağınız bir haber yüzünüzü güldürebilir. Hafta sonu Güneş ve Neptün kavuşuyor; iyi niyetinizin suistimal edilmemesine dikkat edin.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Merkür Koç burcuna geçti ve Plüton ile olumlu bir açı kuruyor; hafta başı iletişim trafiğiniz hızlı akabilir, birçok işi aynı anda halledip başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Venüs’ ün salı günü Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca girişimlerinizle yeni kazanç kapıları aralayabilirsiniz. Finansal konularda rahatlamaya başlayabilir, yeni düzenlemelerle para akışınızı hızlandırabilirsiniz. Yatırımlardan yana şanslı olacaksınız. Hafta sonu Güneş ve Neptün kavuşuyor; yanılgı ve aldanmalara açık olacağınızdan önemli kararlar almadan önce iyice düşünün. Harcamalarınız artabilir.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Hafta başı etkili olacak Merkür – Plüton etkileşimiyle maddi konularla ilgili güzel ve hızlı gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Kendinizi rahat ifade edebilir ve insanlar üzerinde iyi bir etki bırakabilirsiniz. İş ve girişimlerinizde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Venüs’ ün salı günü burcunuza geçmesiyle dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Önümüzdeki 3 hafta boyunca kendinizle daha fazla ilgilenebilir, imaj ve dış görünüzü değiştirebilir ve sosyalleşebilirsiniz. İkili ilişkilerinizden yana güzel paylaşımlar sizi mutlu ederken var olan sorunları çözebilirsiniz. Bekar Balıklar yeni birisiyle tanışabilir. İş birlikleri ve anlaşmalarla kazançlarınızı artırabilirsiniz. Hafta sonu Güneş ve Neptün kavuşuyor; bağışıklık sisteminizi güçlendirmeyi ihmal etmeyin.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.