TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

11 - 17 Temmuz Haftası: Netleşme zamanı

Yazının Giriş Tarihi: 11.07.2022 19:29
Yazının Güncellenme Tarihi: 11.07.2022 07:29

Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 13 Temmuz akşamı gerçekleşecek Oğlak burcundaki Süper Dolunay’ dır. Kariyer - iş hayatımızdaki sorumluluk ve gelecek hedeflerimizi ön plana çıkaracak bu Dolunay önümüzdeki 15 günlük süreçte bu yönde belirsiz olan durumları belirgin hale getirirken bunlara istinaden alacağımız yeni kararları destekleyecek.

Global anlamda kurumsal şirketler, liderler, ekonomi, borsa, emlak, inşaat, bankalar, sağlık ve sağlık kuruluşları, gıda ve tarım gibi alanlarda oluşacak sıkıntıları ve yeni düzenlemeleri gündeme gelebilir. Aynı zamanda daha önce bilinmeyenlerin de ortaya çıkacağı bir süreç olacak.

Önemli görüşme ve toplantılar için Perşembe ve cuma günlerini değerlendirebiliriz. Sağlık konusunda ise cilt, diş, kemik ve eklemlerde hassasiyetler artabilir. 

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Çarşamba akşamı Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 gün boyunca iş hayatınızda belirsizlikler netleşmeye başlıyor, güzel gelişmeler yaşayabilir ve bu gelişmelere göre yeni değerlendirmeler yapabilirsiniz. Parayla ilgili olumlu gelişmeler de oluşabilir. Nitekim iletişim sıkıntılarına dikkat etmelisiniz özellikle aile içi yanlış anlaşmalar tartışmaları tetikleyebilir. Perşembe günü beklentilerinizi yüksek tutmayın, yanılgılara açık olacaksınız. Hafta sonu aile ve ilişkilerinizde uzun vadeli kararlar alabilir ve adımlar atabilirsiniz. Düşüncelerinizi olumluya kanalize edin ve aklınıza gelen fikirleri not alın.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Çarşamba akşamı Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 gün boyunca ticaret, hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, seyahat veya iletişim gibi konularda netleşmeyen durumlar netleşmeye başlayabilir. Güzel gelişmeler ve çevrenizden gelebilecek destekler sizi motive edecek. Diğer taraftan iletişimde yanlış anlaşılmalara dikkat etmenizi tavsiye ederim özellikle yakın çevrenizde fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili alacağınız kararların uzun vadeli olumlu getirileri olacak. Hafta sonu sosyalleşmek sizi mutlu ederken bazı yeni farkındalıklar edinebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Çarşamba akşamı Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 gün boyunca ortaklı maddi kaynaklarınız, ödeme, kredi ve banka konularıyla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Banka ve para konularıyla ilgili unutulmuş bir borç veya hesap hatasıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kariyer konusunda geleceğe dair sorumluluklarınızla daha fazla ilgilenebilir ve kazancınızı artıracak yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Perşembe günü işinizle ilgili bir beklentiniz varsa hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz ama buna takılmayıp oluşacak yeni fırsatlara odaklanmanızı tavsiye ederim. Bu hafta ilişkilerinizi ihmal etmeyin ve iletişim sıkıntılarını önlemek için kendinizi net ifade edin. Hafta sonu çevrenizle fikir alışverişleri sizde yeni ufuklar açabilir.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Çarşamba akşamı Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 gün boyunca ilişki ve ortaklıklarınızda belirsizlikler belirli hale gelmeye başlayabilir veya önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Alacağınız destekler sizi sevindirebilir ama iletişimde yanlış anlaşılmalara dikkat edin aksi halde alınganlık gösterebilirsiniz. Perşembe günü beklentileriniz karşılanmayabilir, o gün yanılgılara açık olacağınız için önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Diyete başlamayı düşünüyorsanız dolunay sonrası tam zamanı. Cumartesi günü olumlu düşünün olumlu konuşun, düşündükleriniz hiç beklemediğiniz bir anda gerçek olabilir. Aşk hayatınızda sürprizler gündeme gelebilir.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Çarşamba akşamı Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 gün boyunca çalışma ortamınız ve gündelik koşturmalarınız ön plana çıkacak. Belirsiz durumlar netleşmeye başlayabilir. Yeni bir iş başvurusu veya görev değişimi düşünebilir ve bu yönde adımlar atabilirsiniz. Çevrenizle iletişim sıkıntılarına dikkat edin. Sağlık konusunda kemik/eklem veya diş ağrıları oluşabilir. İlişkinlerinizde uzun vadeli kalıcı kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu alacağınız güzel haberler sizi sevindirebilir.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Çarşamba akşamı Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 gün boyunca aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili belirsiz durumlar varsa belirginleşmeye başlıyor. İlişkinizi ile uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Bu süreç yeteneklerinizi daha fazla sergilemek veya yeni uğraşlar edinmek için de elverişli olacak. Yurtdışı, eğitim veya seyahat konularında sizi sevindirecek fırsat veya gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Zaman zaman çevrenize fazla eleştirel olabilir ve fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü olumlu düşünün olumlu konuşun. Özellikle kadınlardan gelecek destekler sizi mutlu edebilir.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Çarşamba akşamı Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 gün boyunca ev ve ailevi konular ön plana çıkacak. Bu konularda belirsiz durumlar varsa netleşmeler gündeme gelebilir. Ev alma ve taşınma gibi kararlar alabilirsiniz. Zaman zaman aile – kariyer arasında dengeyi sağlamakta zorlanabilir ve gergin hissedebilirsiniz. Para ve iş konularında yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu günlük koşturmacanız artabilir ayrıca yeni fikirler ve yeni farkındalıklar edinebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Çarşamba akşamı Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 gün boyunca yakın çevre, kardeş, eğitim, sözleşmeler, seyahat ve iletişim konularında belirsiz durumlar belirgin olmaya başlayacak. Bu süreçte yanlış anlaşılmalara dikkat edin. İlişkinizde veya ortaklıklarınızda uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Cumartesi günü fikir alışverişleri size yeni ilham katabilir. Hafta sonu aşk çocuklarınızla daha fazla ilgilenebilir ve hayattan daha fazla keyif almak isteyebilirsiniz. Seyahat ve tatil planları modunuzu yükseltecek.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Çarşamba akşamı Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 gün boyunca parayla ilgili belirsiz durumlar netleşmeye başlayabilir. Yeni gelişmelere açık olun. Gelirinizi artıracak yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Zaman zaman kafa karışıklıklarınız oluşsa da bu süreçte alacağınız bu kararların uzun vadeli olumlu sonuçları oluşacak. Hafta sonu partner, çocuk, tatil, hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü alacağınız bir haber veya bir farkındalık var olan bir soruna çözüm sağlayabilir.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Çarşamba akşamı burcunuzda bir Dolunay gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 gün boyunca hayatınızda belirsizlik oluşturan konular belirgin olmaya başlayacak. Uzun zamandır emek verdiğiniz bir işin tamamlanması sizi mutlu edebilir. İş ve parayla ilgili olumlu gelişmeler sizi heyecanlandırabilir. Devam eden ilişkinizde önemli kararlar alabilirsiniz. Bekar Oğlaklar ani bir ilişkiye başlayabilir. Yalnız iletişimde net olmaya çalışın. Hayallerinize ulaşmanızı sağlayacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, iyi değerlendirin. Hafta sonu çevrenizden alacağınız bir haber veya fikir yeni ufuklar açabilir.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Çarşamba akşamı Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 gün boyunca sağlığınızı veya psikolojinizi etkileyen durumlar belirgin hale gelmeye başlıyor. Arkanızdan dönen işler veya dedikodunuzu yapanlar önünüze gelebilir. Bu süreçte diş, kemik ve eklem ağrılarınız oluşabilir, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeyi ihmal etmeyin. Ev ve ailevi konularda güzel gelişmeler sizi mutlu ederken, gelecek destekler sizi mutlu edebilir. Zaman zaman iletişim ve iletişim araçlarında sıkıntılar oluşabilir. Hafta sonu maddi konularla ilgili yeni fikirler motivasyonunuzu yükseltebilir. Partner veya çocuğunuzla ilgili uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Çarşamba akşamı Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 gün boyunca hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek adımlar atabilirsiniz. Sosyal çevre ve arkadaş ortamınızı yeniden bir gözden geçirebilir ve değerlendirme yapabilirsiniz. Beklenmedik bir seyahat veya eğitim fırsatı gündeme gelebilir. Yakın çevrenizden alacağınız destekler sizi mutlu edecek ama iletişimde yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Hafta sonu ev ve aile hayatınızla ilgili güzel gelişmeler oluşabilir veya yeni kararlar alabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.