TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

12 - 18 Aralık Haftası: Sorumluluklarımız ön planda

Yazının Giriş Tarihi: 12.12.2022 10:42
Yazının Güncellenme Tarihi: 12.12.2022 10:42

Haftaya Güneş-Satürn arasındaki iyicil etkilerle başlıyoruz; görev ve sorumluklarımız ön planda yapacağımız iş ve girişimlerde başarılı sonuçlar elde edebiliriz.

Hafta ortası Güneş ve Neptün arasında zorlu bir etkileşim oluşuyor; zihin karışıklıkları ve belirsizlik hissedebiliriz, önemli kararlar almak, finansal konularda girişimler yapmak ve riskli yatırımlar için uygun değildir. Yine bu iki gün iletişimde kırıcı olmamaya özen gösterelim, yanlış anlaşılmalara ve kırgınlıklar oluşabilir.

Perşembe gününü Merkür ve Kuzey Ay Düğümü arasındaki uyumlu açı etkisini; görüşme, toplantı ve iş birlikleri için değerlendirebilirsiniz. Güzel fırsat ve desteklerle karşılaşabiliriz.

Hafta sonu Merkür ve Uranüs arasındaki üçgen açı oluşuyor; yaratıcı fikirler üretebilir ve sorunlara yenilikçi çözümler geliştirebiliriz.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Bu hafta kariyer hayatınıza ve geleceğe dönük hedeflerinize daha fazla odaklanmaya başlıyorsunuz. Hafta ortası Güneş ve Neptün arasında kare açı oluşuyor dolayısıyla hayata dair inançlarınızı daha fazla sorgulayabilir, ticaret, hukuk, eğitim, seyahat veya yurtdışı bağlantılı işlerde belirsizlik yaşayabilirsiniz ama bu geçici bir etki. Perşembe günü Merkür ve Kuzey ay düğümü üçgen açı yapıyor; finansal konularda güzel gelişmeler veya fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu ise Merkür-Uranüs arasındaki olumlu etkileşimle sorunlara yenilikçi çözümler bulabilirsiniz. Aktif olacak olan Venüs-Chiron kare açısı sizi ilişkilerde sorgulamalara yöneltebilir.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Bu hafta fikirlerinizi ve düşüncelerinizi daha rahat ifade etmeye başlıyorsunuz. Hafta ortası Güneş ve Neptün arasında kare açı oluşuyor dolayısıyla harcamalarınıza dikkat etmeniz ve finansal konularda temkinli olmalısınız. Perşembe günü Merkür ve Kuzey ay düğümü üçgen açı yapıyor; ticaret, pazarlama veya projelerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ise Merkür-Uranüs arasındaki iyi etkileşimle beklediğiniz alanlarda sizi sevindirecek güzel haberler veya destekler alabilirsiniz. Aktif olacak olan Venüs-Chiron kare açısı etkisiyle ilişki veya parasal konularda tatminsizlikler hissedebilirsiniz, modunuzu düşürmeyin.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Bu hafta ilişkiler ve iş birliklerinize yönelebilir ve fikir alışverişi yapabilirsiniz. Para ve sağlık konularına odağınızı verebilirsiniz. Hafta ortası Güneş ve Neptün arasında kare açı oluşuyor dolayısıyla kariyer/aile ve geleceğe yönelik hedefleriniz konusunda belirsizlik ve yönsüzlük hissedebilirsiniz ama bu geçici bir etki olacak. Perşembe günü Merkür ve Kuzey ay düğümü üçgen açı yapıyor; beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Hafta sonu ise Merkür-Uranüs arasındaki olumlu etkileşimle sorunlara yeni çözümler bulabilirsiniz. Aktif olacak olan Venüs-Chiron kare açısı beklentilerinizin karşılanmadığını sizi hissettirebilir, karamsarlığa kapılmayın.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Hafta geneli günlük koşturmacalarınız ve çalışma hayatınızın yoğunluğu yüksek geçecek. Hafta ortası Güneş ve Neptün arasında kare açı oluşuyor; iş hayatınızda yöneticilerinize karşı güvensizlik hissedebilir ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü Merkür ve Kuzey ay düğümü üçgen açı yapıyor; ilişki ve iş birliklerinden yana güzel bir fırsatla veya haberle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu ise Merkür-Uranüs arasındaki olumlu etkileşimle sosyal çevrenizden güzel destekler alabilir, gelecek hedeflerinizle ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aktif olacak olan Venüs-Chiron kare açısı ilişki veya para konularında tatminsiz hissetmenize yol açabilir.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Bu hafta projeleriniz ve maddi konularda daha sağlam adımlar atmak motivasyonuyla hareket edebileceksiniz sevgili Aslanlar. Hafta ortası Güneş ve Neptün arasında kare açı oluşuyor; ilişki veya finansal konularda güvensizlik veya belirsizlik hissedebilirsiniz ama bu geçici bir etki. Perşembe günü Merkür ve Kuzey ay düğümü güzel bir açı yapıyor; kariyer ve hedeflerinizle ilgili güzel görüşmeler yapabilirsiniz. Hafta sonu ise Merkür-Uranüs arasındaki olumlu etkileşimle yenilikçi fikirler üretebilirsiniz. Aktif olacak olan Venüs-Chiron kare açısıyla sağlık konusunda temkinli davranmanızı ve kontrollerinizi ihmal etmemenizi öneririm.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: İş ve parasal konularda verimli bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Hafta ortası Güneş ve Neptün arasında kare açı oluşuyor; hayatınızda yoğunluktan dolayı denge kurmanızı zorlaştırabilir veya belirsizlik hissedebilirsiniz. Perşembe günü Merkür ve Kuzey ay düğümü güzel bir açı yapıyor; iletişim, ticaret, satış, eğitim ve seyahat konularında güzel imkanlarla karşılaşabilir veya yapacağınız girişimler desteklenebilir. Hafta sonu ise Merkür-Uranüs arasındaki olumlu etkileşimle yeni fikirlerle sorunlara çözümler bulabilirsiniz. Aktif olacak olan Venüs-Chiron kare açısıyla aşk veya parasal konularda beklentilerinizin karşılanmadığını hissedebilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Haftayı yoğun bir iletişimle geçirebilirsiniz sevgili Teraziler. Hafta ortası Güneş ve Neptün arasında kare açı oluşuyor; motivasyon veya dalgın hissedebilirsiniz ama perşembe günü Merkür ve Kuzey ay düğümü güzel bir açı yapıyor; ev ve ailevi konularda olumlu haber veya destek alabilirsiniz. Beklediğiniz parasal bir gelişme sizi sevindirebilir. Hafta sonu ise Merkür-Uranüs arasındaki olumlu etkileşimle bir sorunun çözümü sizi rahatlatabilir. Aktif olacak olan Venüs-Chiron kare açısıyla ilişki veya maddi konularda tatminsiz hissetmenize sebep olabilir ama bu geçici bir etki.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Hafta geneli ilişkiler ve iş birliklerinden yana şanslı etkiler altındasınız. Hafta ortası Güneş ve Neptün arasında kare açı oluşuyor; maddi konularda önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim zira yanılgılara açık olacaksınız. Perşembe günü Merkür ve Kuzey ay düğümü güzel bir açı yapıyor; yeni birisiyle tanışabilir veya güzel bir haber alabilirsiniz. Hafta sonu ise Merkür-Uranüs arasındaki olumlu etkileşimle düşünce ve fikirlerinizi rahatça paylaşıp destek alabilirsiniz. Aktif olacak olan Venüs-Chiron kare açısıyla duygusal gel-gitler yaşayabilirsiniz, modunuzu düşürmeyin bu geçici bir etki olacak.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Bu hafta girişimlerinizde sağlam ve istikrarlı adımlar atabilirsiniz sevgili Yaylar. Hafta ortası Güneş ve Neptün arasında kare açı oluşuyor; yorgun veya motivasyonsuz hissedebilirsiniz ama bu geçici bir etki. Perşembe günü Merkür ve Kuzey ay düğümü güzel bir açı yapıyor; iş hayatı ve maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ise Merkür-Uranüs arasındaki olumlu etkileşim yeni anlaşma ve yatırımlarınızda sizi destekleyecek. Aktif olacak olan Venüs-Chiron kare açısıyla içsel sorgulamalarınız artabilir.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Hafta geneli iş hayatınız ve ilişkilerinizle ilgili sağlam ve istikrarlı kararlar almak isteyebilirsiniz. Hafta ortası Güneş ve Neptün arasında kare açı oluşuyor; motivasyonunuz düşebilir veya belirsizlik hissedebilirsiniz ama bu geçici bir etki. Perşembe günü Merkür ve Kuzey ay düğümü güzel bir açı yapıyor; aşk hayatınızda güzel bir gelişme yaşayabilir veya yeteneklerinizi daha rahat sergileyebilirsiniz. Hafta sonu ise Merkür-Uranüs arasındaki olumlu etkileşim sürpriz haber ve gelişmelere işaret ediyor. Aktif olacak olan Venüs-Chiron kare açısıyla ev ve ailevi konularda bir sorunu çözmek durumunda kalabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Bu hafta daha sakin bir haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Kovalar. Olup biteni gözlemek ve alacağınız kararlar için içsel değerlendirmeler yapabilirsiniz. Hafta ortası Güneş ve Neptün arasında kare açı oluşuyor; arkadaşlarınızla alacak verecek konularına girmemenizi veya harcamalarınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Perşembe günü Merkür ve Kuzey ay düğümü güzel bir açı yapıyor; gelecek hedeflerinize dair çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu ise Merkür-Uranüs arasındaki olumlu etkileşim aileden yana güzel bir desteğe işaret ederken aktif olacak olan Venüs-Chiron kare açısıyla tatminsizlikler hissedebilirsiniz ama bu geçici bir etki.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Bu hafta odağınızı daha fazla kariyer/aile ve para konularına yönlendirebilirsiniz. Hafta ortası Güneş ve Neptün arasında kare açı oluşuyor; dalgın veya kafa karışıklıkları hissedebilirsiniz ama bu geçici bir etki. Perşembe günü Merkür ve Kuzey ay düğümü güzel bir açı yapıyor; sosyal çevrenizle fikir alışverişi yapabilir veya yeni kaynaklar yaratabilirsiniz. Hafta sonu ise Merkür-Uranüs arasındaki olumlu etkileşim sürpriz gelişmelere işaret ediyor. Aktif olacak olan Venüs-Chiron kare açısıyla beklentilerinizin karşılanmadığını hissedebilirsiniz, karamsarlığa kendinizi kaptırmayın.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.