TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

12 - 18 Eylül Haftası: Belirsizliklere dikkat!

Yazının Giriş Tarihi: 12.09.2022 11:30
Yazının Güncellenme Tarihi: 12.09.2022 11:30

Haftaya Ay Koç burcunda dinamik ve hareketli bir şekilde giriş yapıyoruz. Dolunay etkilerini deneyimleyeceğimiz hafta geneli etkili olacak Güneş ve Neptün karşıt açı oluşturacak. Yanılgılara, yanlışlık, aldanma ve hata yapmaya açık olacağız bu sebeple bu hafta önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Özellikle sözleşme, anlaşma ve iş birlikleri konusunda dikkatle hareket edilmeli.

Merkür geri hareketine başladı; ilişki ve ortaklıklarda hak, hukuk ve adalet arayışımız başlıyor. Eskiye dair çözülmemiş konular bu sefer çözülmek üzere tekrar önümüze gelebilir.

Hafta sonu Venüs ve Mars arasındaki kare açı parasal ve ilişkiler konusunda gerginlikler yaşatabilir, temkinli davranalım.

Para piyasaları ve borsa da bu belirsizlikler ve dengesizlikler oluşabilir, riskli ve büyük yatırımlar için hiç uygun bir haftada değiliz.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Haftaya hızlı başlıyorsunuz. Parasal konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz ve kazançlarınızı artırabilirsiniz ama risk almamanızı tavsiye ederim. Hafta boyunca Güneş ve Neptün karşıt açıda olacak. İş hayatınızda ve ilişkilerinizde kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz, acele kararlar almayın ve durumların belirginleşmesini bekleyin. İletişim dilinizi olabildiğince netleştirin ki yanlış anlaşılmaların önüne geçin. Sağlığınızı bu süreçte ihmal etmeyin ve bağışıklığınızı güçlendirmeye çalışın. Hafta sonunda ev ve aile konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Haftaya biraz enerjisiz başlayabilirsiniz ama üzülmeyin hafta ortası enerjiniz yükselmeye başlayacak. Günlük işler ve iş konularında bazı aksilikler veya iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca Güneş ve Neptün karşıt açıda olacak. Aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili belirsizlikler ve kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Netleşmeden kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Hafta ortasından sonra parasal gelişmeler yaşayabilirsiniz ama fazla harcama yapmamaya özen gösterin. Hafta sonunda yakın çevreniz, kardeş, pazarlama, eğitim veya kısa bir yolculuk gündeme gelebilir.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Haftaya gelecek projeleriniz ve sosyal çevrenizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Hafta ortası biraz daha duygusal davranabilir ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Hafta boyunca Güneş ve Neptün karşıt açıda olacak. Kariyer ve iş hayatınızda bazı belirsizlikler kafanızı karıştırabilir, kimsenin sözüne inanmadan ve kendiniz iyice emin olmadan önemli adımlar atmamanızı tavsiye ederim. İletişimde yanlış anlama ve anlaşılmalara dikkat edin. Hafta ortasından sonra ev ve aile konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonunda ise maddi konularda sizi sevindirecek gelişmeler oluşabilir.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Haftaya iş hayatınıza yoğunlaşarak başlıyorsunuz, güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ev ve ailevi temalarda iletişim sıkıntılarına dikkat edin lütfen, yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Hafta ortasından sonra arkadaşlarınızla güzel paylaşımlar size iyi gelecek. Hafta boyunca Güneş ve Neptün karşıt açıda olacak. Herkesin söylediğine inanmayın ve etkisi altına girmeyin. Kafa karışıklıkları ve belirsizlikler enerjinizi düşürebilir, karar vermek için acele etmeyin. Hafta sonu enerjiniz yükselecek ve güzel organizasyonlar yapabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Haftaya ticaret, eğitim, hukuk, seyahat veya yurtdışı bağlantılı işlerle ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili beklediğiniz haberler varsa hafta ortası gelebilir. Yakın çevrenizle iletişimde sıkıntılar gündeme gelebilir. Hafta sonuna doğru arkadaşlarınızla bir arada olmak ve sosyalleşmek size iyi gelecek. Hafta boyunca Güneş ve Neptün karşıt açıda olacak. Maddi konularla ilgili belirsizlik ve kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz, bu hafta önemli anlaşma ve girişimlere dikkat edin, mümkünse önümüzdeki haftayı bekleyin. Hafta sonunu biraz daha sakin geçirmek isteyebilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Hafta başı maddi ve sağlık konuları ön planda başlayabilirsiniz. Sizi sevindirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca Güneş ve Neptün karşıt açıda olacak. Yeni bir ilişki ve ortaklığa başlamak için uygun bir hafta değil mümkünse önümüzdeki haftayı bekleyin.  Kafa karışıklıkları, unutkanlık ve belirsizlikler yaşayabilirsiniz, bu hafta önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Hafta sonu sevdiklerinizle güzel ve keyifli vakit geçirmek size iyi gelecek.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Haftaya ilişki veya iş birlikleri ön planda başlıyorsunuz. Hafta ortası ise maddi veya sağlık konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca Güneş ve Neptün karşıt açıda olacak. Aldanma ve kafa karışıklıklarına açık olacağınızdan önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Güvensizlik ve hayal kırıklığı korkusu sizi sarabilir, olumsuz düşüncelerinizi büyütmeyin. Hafta sonuna doğru ticaret, hukuk, eğitim, seyahat veya yurtdışı bağlantılı işlerde gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönem sağlığınızla daha fazla ilgilenmenizi ve bağışıklığınızı güçlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Haftanın ilk günleri günlük rutinleriniz, çalışma hayatı ve sağlık konuları ön planda başlayabilirsiniz. İletişimde aksaklık ve sorunlarına lütfen dikkat edin. Hafta boyunca Güneş ve Neptün karşıt açıda olacak. İlişki veya ortaklıklarınızla bazı belirsizlik ve kafa karışıklıkları yaşayabilir ve daha şüpheci davranabilirsiniz. Bu hafta olayları akışında yaşamanız size fayda sağlayacak. Hafta sonunda enerjiniz yükseliyor ve güzel gelişmeler sizi sevindirebilir.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Haftaya oldukça hareketli başlıyorsunuz, yaratıcılığınız yüksek ve güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hafta ortası sizi mutlu edecek iş veya maddi bir gelişme oluşabilir. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Eski aşklardan haberler alabilirsiniz. Hafta boyunca Güneş ve Neptün karşıt açıda olacak. Ev, aile ve gayrimenkul konularında belirsizlik ve kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz, bu sebeple bu hafta bu konuları akışında yaşamanız daha faydalı olacak. Hafta sonu maddi veya sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Haftaya geçmiş, ev, aile ve gayrimenkul konuları ön planda başlayabilirsiniz. Yeni işlere başlamak yerine tamamlanması gereken konulara odaklanın. Hafta ortası aşk, çocuk ve hobi konularıyla ilgilenebilir ve daha neşeli hissedebilirsiniz. Hafta boyunca Güneş ve Neptün karşıt açıda olacak. Yakın çevre, kardeş, kısa yolculuklar, alım-satım, teknolojik aletler, evraklarla ilgili bazı iletişim sıkıntıları gündeme gelebilir. Kafa karışıklıkları ve belirsizler sizi zorlayabilir, akışta kalmaya çalışın. İletişimde ketum ve zorlayıcı bir tutum yerine daha anlayışlı ve uyumlu bir dil size kolaylık sağlayacak.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Haftaya yakın çevre, kardeş, pazarlama, eğitim, kısa yolculuklar, alım-satım konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Hafta ortasında ev ve aile konuları ön plana çıkıyor hafta boyunca ise Güneş ve Neptün karşıt açıda olacak. Maddi konularda belirsizlikler ve kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu hafta borç vermek veya maddi konularda yeni kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Merkür geri hareketine başladığı için eski konular tekrar gündeme gelebilir. Hafta sonunda sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Hafta parasal konularla ilgilenerek başlayabilirsiniz, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ama bu hafta bu alanda önemli kararlar almak için uygun değil çünkü hafta boyunca Güneş ve Neptün karşıt açıda olacak. İmza gerektiren işleriniz varsa mümkünse önümüzdeki haftaya ertelemeniz daha faydalı olacak. Kafa karışıklığı, dikkat dağınıklığı ve unutkanlıklar oluşabilir. Hafta ortası pazarlama, sosyal medya, eğitim, kısa yolculuk veya yakın çevre konularıyla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonunda ise aşk hayatınız, çocuk ve hobileriniz sizi keyiflendirecek.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.