TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

12 – 18  Haziran Haftası: İkizler Yeniayı

Yazının Giriş Tarihi: 12.06.2023 09:55
Yazının Güncellenme Tarihi: 12.06.2023 09:55

Yeni haftaya Ay Koç burcunda başlıyoruz, girişimcilik yönümüz aktif olurken işlerimizi hızla gerçekleştirmek isteyeceğiz. Hafta geneli etkili olacak Jüpiter ve Satürn arasındaki etkileşim ticaret, hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler ve finans konularında karşımıza güzel fırsatlar çıkarabilir, değerlendirdiğimiz takdirde kalıcı ve yapıcı adımlar atabiliriz.

Perşembe ve cuma günleri Merkür ve Satürn arasında dik açı aktif olacak; ticaret, iletişim ve ulaşım konularında aksilik ve engellerle karşılaşabiliriz. Görüşme ve konuşmalarımızda istediğimiz sonuçlara ulaşamayabilir, kendimizi tam ifade edemeyebiliriz.

Pazar günü İkizler burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor. Önümüzdeki 15 gün iletişim, satış, tanıtım, halkla ilişkiler, turizm, medya, eğitim ve dijital işler alanlarında hızlı gelişmeler gündeme gelebilir. Bu alanlarla ilgili yeni karar ve yeni başlangıçlarımızı destekleyecek bir süreç olacaktır. Aynı zamanda ülke haritamızın para evinde bir araya gelecek Venüs ve Mars bir taraftan tekstil, güzellik ve dekorasyon alanlarında talebi artırırken yapılan harcamaların artmasına da etken olabilir.

Hafta sonu etkili olacak Venüs ve Merkür arasındaki olumlu etkileşim iletişimi desteklerken önemli görüşme ve toplantılarımız açısında da değerlendirebiliriz.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Merkür artık İkizler burcunda ve iletişiminizi hareketlendirecek. Önümüzdeki 2 hafta boyunca yakın çevrenizle daha fala diyalog kurabilir ve fikirlerinizi geliştirebilirsiniz. Satış, pazarlama, tanıtım, dijital işler, eğitim alanlarında harekete geçmek için destekleyici bir süreç olacak. Seyahatlere çıkabilirsiniz. 18 Haziran’ da yine İkizler burcunda gerçekleşecek Yeniay tam da bu alanda yeni başlangıçlarınızı ay sonuna kadar destekleyecek. Dikkat etmeniz gereken nokta Neptün’ ün oluşturacağı dik açı çünkü kafa karışıklıkları veya kararsızlar oluşabilir, iyice netleşip başlangıçlar yapmanızı tavsiye ederim. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu etkileşimle parasal konularda güzel etkiler altında olacaksınız. Potansiyellerinizi daha fazla ortaya çıkarabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Duygusal olarak rahatlama yaşayabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Merkür artık İkizler burcunda ve para alanınızda ilerleyecek. Önümüzdeki 2 hafta boyunca maddi konularla ilgili sıkıntılarınıza çözümler bulabilir, aynı zamanda kazançlarınızı artırmak için fikirler geliştirebilirsiniz. Ticari faaliyet ve görüşmeler için destekleyici bir süreç olacak. Üzerine 18 Haziran’ da gerçekleşecek İkizler Yeniayı ay sonuna kadar bu konularda yeni başlangıçlarınızı destekleyecek yalnız Neptün kare açı yaptığı için yanıltıcı etkiler veya belirsizlikler oluşabilir, acele etmeden netleştikten sonra kararlarınızı almanızı tavsiye ederim. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim sizi daha iyimser ve keyifli hissettirebilir. Arkadaş ve sosyal çevrenizden destek ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Merkür artık burcunuza geçti ve son 1 aydır fikirlerinizi rahat uygulayamamış olabilirsiniz artık önünüz açılıyor. Kendinizi daha rahat ifade edecek ve sözleriniz beğeni toplayacak. Hayatınıza dair plan ve projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz zaten 18 Haziran’ da meydana gelecek burcunuzdaki Yeniay hayatınızı hızlandıracak. Yalnız Neptün’ ün yaptığı kare açı etkisi gerçeklik algınızı etkileyebilir, düşünmeden hamle yapmamanızı tavsiye ederim. Haziran ayını verimli bir şekilde değerlendirmenizi tavsiye ederim. Hem iş hem de özel hayatınızda güzel gelişmeler sizi bekliyor. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu etkileşimle kariyer hayatınızda emeklerinizin karşılığını almaya başlayabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Merkür artık İkizler burcunda ve kadersel alanınızda hareket edecek. Önümüzdeki 2 hafta olup biteni değerlendirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Daha fazla yalnız kalmak, ruhunuzu yenilemek ve düşüncelerinizi toplamak size iyi gelecektir. 18 Haziran’ da gerçekleşecek İkizler Yeniayı bu etkiyi desteklerken sizi yoran düşünce ve endişelerden uzaklaşıp yeni kararlar alabilirsiniz. Bu süreci kendinizi şarj etme ve yeni döneme hazırlanma olarak düşünebilirsiniz. Sağlık konularını ihmal etmemenizi de tavsiye ediyorum. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu etkileşimle yakın çevre ve arkadaşlarınızdan güzel destekler alabilirsiniz. Manevi olarak daha huzurlu hissedebilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Merkür artık İkizler burcunda hareket etmeye başladı. Önümüzdeki 2 hafta boyunca gelecek planlarınız üzerinde daha fazla düşünebilir ve fikirler geliştirebilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizle iletişiminiz kuvvetlenirken, davet ve organizasyonlara daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Sosyal bağlantılarınızdan olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. 18 Haziran’ da gerçekleşecek İkizler Yeniayı ay sonuna kadar bu konularda yeni karar ve başlangıçlarınızı destekleyecek yalnız Neptün kafa karışıklığı ve belirsizlik yaratabilir, gerçekliği elden bırakmayın. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim ortak maddi kaynak ve finans konularında size destek sağlayacak.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Merkür artık İkizler burcunda ve kariyer alanınızda ilerleyecek. Önümüzdeki 2 hafta boyunca iş ve hedefleriniz ön plana çıkıyor. Yeni iş başvuruları yapmak, yeni iş teklifleri almak kısacası kendinizi bu alanda öne çıkarabileceğiniz bir süreç sizi bekliyor, değerlendirmenizi tavsiye ederim. 18 Haziran’ da gerçekleşecek İkizler Yeniayı da bu konularda ay sonuna kadar yeni başlangıçlarınızı destekleyecek ama Neptün işin içinde olduğu için belirsizlik yaratabilir. Yanlış kararlar almamak için koşulları iyice değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim ikili ilişkiler ve iş birliklerinden yana şans verecek. İlişkilerinizde daha yapıcı davranabilir, sorunları çözebilir ve denge sağlayabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başladı. Önümüzdeki 2 hafta boyunca yeni konuları araştırmak ve öğrenmek isteyebilir yine yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, hukuk, dijital işler, eğitim alanlarında fikirler geliştirebilir ve uygulayabilirsiniz. Seyahatler gündeme gelebilir. 18 Haziran’ da gerçekleşecek İkizler Yeniayı bu konularda ay sonuna kadar yeni başlangıçlarınızı destekleyecek. Neptün yeniaya dik açı yaptığı için belirsizlik ve kararsızlıklar yaratabilir, acele kararlar almayın. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim çalışma hayatınız ve günlük rutinlerinizde rahat bir akış sağlamakta. Ticaret ve finans konularında yapacağınız iş ve girişimleriniz verimli sonuçlar verebilir. Yeni sağlık tedavileri veya diyet için kalıcı etkiler vermektedir.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başladı. Önümüzdeki 2 hafta boyunca finans, kredi, borç, ödeme konularını değerlendirebilir ve yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Kredi almak, yapılandırmak veya borcunuzu kapamak için görüşmeler yapabilir ve güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Daha derin ve spiritüel konulara ilgi duyabilirsiniz. 18 Haziran’ da gerçekleşecek İkizler Yeniayı bu konularda ay sonuna kadar yeni başlangıçlarınızı destekleyecek yalnız Neptün etkisi kafa karışıklığı ve yanılsama yaratabilir, durumlara gerçekçi bakış açınızla yaklaşın. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu etkileşimle ikili ilişkilerinizde daha keyifli hissedebilir ve güzel paylaşımlar yapabilirsiniz. Bazı Akrepler ilişkilerini ciddiyete taşıyabilir.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başladı. Önümüzdeki 2 hafta boyunca ilişki, ortaklık ve iş birlikleri alanında hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla denge kurmaya başlayabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. 18 Haziran’ da gerçekleşecek İkizler Yeniayı bu konularda ay sonuna kadar yeni başlangıçlarınızı destekleyecek ama Neptün zaman zaman gerçek ve hayal arasında ayrım yapmanızı zorlaştırabilir, illüzyonlara kapılmadan mantık odaklı kararlar almayı ihmal etmeyin. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu etkileşimle ev ve ailevi parasal konularda size şans katacak.  Evinizde ve ailenizle birlikte daha huzurlu ve keyifli hissedebilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başladı. Önümüzdeki 2 hafta boyunca çalışma hayatınıza daha fazla önem vermeye başlayabilir, yeni proje ve planlar için harekete geçebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla varsa sorunları çözebilirsiniz. İş başvuruları yapmak için destekleyici bir süreç olacak. 18 Haziran’ da gerçekleşecek İkizler Yeniayı bu konularda ay sonuna kadar yeni başlangıçlarınızı destekleyecek. Neptün belirsizlik ve kafa karışıklığı yaratabilir, emin olup öyle kararlar alın. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu etkileşimle düşüncelerinizi çevrenize rahat aktarabilir ve yapacağımız görüşmelerde istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Satış, ticaret ve finansal konularında yapacağınız girişimler açısından olumlu bir haftadasınız.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Merkür artık İkizler burcunda ve önümüzdeki 2 hafta aşk hayatınızı ön plana çıkaracak. Venüs de ilişkiler evinizde olduğundan yeni bir ilişkiye başlama kararı alabilir veya ilişkinizi daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Çocuklarınızın hayatı ile ilgili gelişmeler bu süreçte hızlanabilir.  Yaratıcılığınız artarken yeni hobilere başlayabilirsiniz.18 Haziran’ da gerçekleşecek İkizler Yeniayı ay sonuna kadar bu konularda yeni başlangıçlarınızı destekleyecek ama Neptün’ ün yaptığı dik açı belirsizlik ve kafa karışıklıklarına sebep olabilir. Durumları mantık çerçevesinde değerlendirip karar alın. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim parasal konularda güzel gelişme ve fırsatlara işaret ederken kazancınızı artırmak için yeni bir adım atabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Merkür artık İkizler burcunda ve önümüzdeki 2 hafta ev ve ailevi konuları öne çıkaracak. Evle ilgili konular gündeme gelebilir yine kira, alım-satım işleriyle ilgilenebilirsiniz. Aile içinde varsa sorunları konuşmak ve çözmek için de değerlendirebilirsiniz. 18 Haziran’ da gerçekleşecek İkizler Yeniayı ay sonuna kadar bu konularda yeni başlangıçlarınızı destekleyecek ama Neptün’ ün yaptığı kare açı kafa karışıklığı yaratabilir, karar vermek için belirsiz durumların netleşmesini bekleyin. Bu hafta Jüpiter ve Satürn arasındaki olumlu etkileşimle düşüncelerinize kararlılık katabilir ve çevrenize kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Satış, ticaret, dijital işler, eğitim alanlarında bir işiniz varsa bu hafta atacağınız adımlarla başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.