TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

14 - 20 Ağustos Haftası: Sürprizli Yeniay

Yazının Giriş Tarihi: 14.08.2023 08:57
Yazının Güncellenme Tarihi: 14.08.2023 08:57

Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı çarşamba günü saat 12:38’ de gerçekleşecek Aslan Yeniayı olacak. İlişkilerin yanı sıra para ve finans konularını da oldukça hareketlendirecek yeniay enerjisi Uranüs etkili olduğu için şaşırtıcı ve beklenmeyen gelişmelere işaret ediyor.

Venüs’ ün de Aslan burcunda geri hareketine devam etmesi geçmişte aldığımız karar ve hamleleri sorgulatabilir ve yaşanacak gelişmeler ışığında yeni değerlendirme ve kararlara yöneltebilir.

Ülkemiz haritasında finans ve ekonomiye vurgu yapan Aslan Yeniayı etkisiyle bu alanda yeni kararlar verilebilir. Aynı zamanda Venüs ve Jüpiter arasındaki kare açı sadece ülkemiz için değil dünya genelinde enflasyon artışının devam edeceğine işaret edebilir.

Altın, döviz ve para piyasalarında hareketli ve değişken bir etki bekleyebiliriz, spekülasyonlar artabilir özellikle emin olmadığınız riskli yatırımlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Kripto paralarla ilgili stresli durumlar yaşanabilir. Bunlar astrolojik öngörülerdir, yatırım tavsiyesi değildir.

Dünya gündeminde liderlerin şaşırtıcı karar ve hamleleri, sanat ve sanatçı camiasında ilginç haberler, değişken hava koşulları ve doğal afetler öne çıkabilir.

Haftanın en güzel açılarına gelecek olursak Mars ve Uranüs ile Güneş ve ay düğümleri arasındaki üçgen açı olacak. Motivasyonumuzu, özgüvenimiz ve cesaretimizle iş ve girişimlerimiz için yeni fikirler üretebilir ve harekete geçebiliriz. Karşımıza güzel fırsatlar çıkabilir ve uzun vadeli başarılı işlere başlayabilirsiniz.

Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Aslan Yeniayı motivasyonunuzu artırırken hayatınıza hem maddi konular hem de ilişkilerle ilgili yeni fırsatlar ve sürprizler getirebilir. Yeni tanışmalar, ilişkilerinizde ilerleme ve çocuklarınızın hayatlarında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı daha fazla ortaya çıkarın, içsel gücünüze güvenin ve yapmak istediğiniz yeni başlangıçlar için harekete geçin. Ama Venüs retrosu devam ettiği için emin olmadığınız konularda daha titiz davranın, üzerinde düşünün ve riskli hamlelerden kaçının. Yeni iş fırsatları, proje ve yatırımlardan yana şanslı olacaksınız. Arkadaş ve sosyal çevrenizden bazı kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Aslan Yeniayı hayatınızla ilgili önemli ve köklü değişimleri harekete geçirecek sevgili Boğalar. İş, ev, yer değişiklikleri ile ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar alabilir ve uzun süredir üzerinde çalıştığınız konularla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Ailenizle fikir ayrılığına düştüğünüz konularda nihayet orta yolu bulabilirsiniz. Kazançlarınızın artacağı yeni fırsatları değerlendirebilirsiniz. Yeni heyecan ve motivasyonla bugüne kadar cesaret edemediğimiz başlangıçlara karar verebilirsiniz. Motivasyonunuzu yükseltin, Venüs retrosu devam ettiği için kararlarınızı mantık süzgecinden geçirin ve iyi bir değerlendirme yapın.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Aslan Yeniayı etkisiyle ticaret, satış, pazarlama, sosyal medya veya istediğinizle bir projeyle ilgili yeni fırsatlar ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınızı artıracak bu fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın. Yakın çevrenizden alacağınız destekler sizi mutlu ederken, yine çevrenizde veya kardeş, kuzenlerin hayatlarındaki gelişmelerle ilgilenebilirsiniz. Yeni bir eğitim veya seyahat karşınıza çıkabilir. Kendinize güveniniz artacak, yetenek ve yaratıcılığınızı rahatça sergileyebileceksiniz.  Uzun zamandır ertelediğiniz veya kendinizi hazır hissetmediğiniz girişimlerinizde harekete geçin. İlişkilerinizde var olan sorunların çözümü veya yeni tanışmalar gündeme gelebilir.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Aslan yeniayı kariyer ve hedeflerinizle ilgili gelişmelere işaret ediyor. Ertelediğiniz veya beklettiğiniz projelerle ilgili harekete geçebilirsiniz.  Kendinize güvenin ve yeni başlangıçlar için daha fazla beklemeyin. Yeni teklif ve fırsatlar alabilirsiniz ama başkalarından bir şey beklemek yerine siz istekleriniz için neler yapabileceğinize odaklanın ve gerçekçi bir bakış açısı sergileyin. Gelirlerinizi artırmak için yeni kazanç yolları araştırabilirsiniz. Venüs retrosu devam ettiği için bütçenizde kontrollü gidin, harcamalarınıza dikkat edin. Geçmişten bir borç gündeme gelebilir.  Sosyal çevreniz hareketlenebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Burcunuzda gerçekleşecek yeniay hayatınızda yeni sayfalar açmanız için sizi destekliyor sevgili Aslanlar. Son süreçte hayatınızı ve ilişkilerinizi sorguluyor olabilirsiniz, geçmişte kalan iş veya aşkla ilgili nihayet bir tamamlanma sürecine girebilir ve bu yeniayla beraber yeni kararlar alabilirsiniz. Kariyer ve kazançlarınızla ilgili güzel fırsat ve gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yeteneklerinizi daha cesurca gösterebilir, istediğiniz değişimleri hayatınızda gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizde inatçılık ve sabit fikirlilikten uzak durmanızı tavsiye ederim böylece ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Venüs retrosu devam ettiği için harcamalarınıza dikkat edin.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Aslan yeniayı sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor sevgili Başaklar. Hem ruhsal hem fiziksel olarak kendinizi şifalandırabilir ve yenilenebilirsiniz. İyi niyetinizi suistimal etmiş insanlar, arkanızdan çevrilen işler ve yapılan düşmanlıklar önünüze gelebilir ve size zarar veren insan ve durumları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Kendinizi hiç olmadığı kadar güçlü hissedeceğiniz bu yeniay sürecinde kendinizi rahatça ifade edin, içinizde bir şey kalmasın. Ertelediğiniz sağlık kontrolleri ve tedavilerine bu süreçte başlayın. Ticaret, hukuk, satış, pazarlama, seyahat ve yurtdışı bağlantılı işlerle ilgili sürpriz gelişmeler oluşabilir. Yaratıcılığınızı yüksek, bunu dışarıya yansıtmaktan çekinmeyin.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Aslan yeniayı gelecek planlarınız ve projelerinizle ilgili cesur adımlar atmanızı teşvik ederken karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Sosyal hayatınız canlanabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Çevrenizden alacağınız destekler sizi motive edecek. İş hayatınızda memnun olmadığınız bir işten ayrılabilir veya yeni bir işe başlayabilirsiniz. Bu durum kazançlarınızı artıracak yeni gelişmelerin de önünü açabilir. Geçmiş aşk veya arkadaşlarınızdan haberler alabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs retrosuna devam ettiği için riskli yatırımlardan uzak durun ve harcamalarınızı dengelemeye çalışın. Ani kararlar yerine karar alırken mantık çerçevesinde ilerlemeye gayret gösterin.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Aslan yeniayı sırasında burcunuz yükseliyor bu sebeple hayatınızı ilgilendiren önemli kararlar alabilir ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızda yeteneklerinizi daha fazla sergileyebilir, iş değişimleri gerçekleşebilir, sorumluluklarınız artabilir veya yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum yeni gelir kapılarının önünü de açabilir. Emeklerinizin karşılığını almaya başlayacağınız bu süreç sizi motive edebilir, tutkuyla ve cesaretle harekete geçin. Devam eden sorunlu bir birlikteliğiniz varsa sonlandırabilirsiniz yine yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yaşayacağınız gelişmelerin hayrınıza olduğunu bilin.

 

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Aslan Yeniayı ile hayata olan anlam ve inancınız yükselebilir ve kendinizden emin bir şekilde yeni kararlar alabilirsiniz. Ticaret, hukuk, yurtdışı, eğitim ve seyahat alanlarında işleriniz varsa gelişmeler yaşayabilir, güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu alanda yeni fikirler geliştirebilir ve uygulamaya başlayabilirsiniz. Potansiyel ve yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bu süreçte iş birliklerinden yana şanslı olacak ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. Yazılı işler ve anlaşmalar için uygun bir süreçtesiniz. Yarım kalmış bir eğitimi tamamlayabilir veya bir seyahate çıkmaya karar verebilirsiniz. Geçmişte kalan bir kişiden haberler alabilir veya yeni bir tanışma gündeme gelebilir.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Aslan Yeniayı finansal konularda güzel gelişmelere işaret ediyor sevgili Oğlaklar. Geçmişten gelen bir hak edişi alabilirsiniz. Ortak maddi kaynaklar, tazminat, miras, vergi, nafaka, kredi konularında güzel gelişmeler sizi sevindirebilir. Yalnız Venüs retrosu devam ettiği için para konularında dikkatli olmaya devam edin, borç almak ve vermek için uygun bir süreç değil. Son zamanlar sizi yormuş olabilir, yeniay enerjisi sizi tekrar canlandırabilir. Yeni iş ve para fırsatları için daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Yeteneklerinizi daha fazla sergilemeye başlayabilir hem iş hem de aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuk haberi bekleyen Oğlaklar güzel haberi alabilir.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Aslan yeniayı ilişki ve iş birliklerinden yana güzel gelişmeler getirebilir sevgili Kovalar. Bu alanda sorunlarınızı masaya yatırabilir, çözümler üretebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Venüs retrosu devam ettiği için tıkanmış ilişki, evlilik ve ortaklık konusunda ise ayrılık kararı alabilirsiniz. Kendinize ve yeteneklerinize daha fazla güvenecek ve istekleriniz için motive bir şekilde harekete geçebileceksiniz. Beklediğiniz bir para gelebilir veya kazançlarınızı artıracak yeni teklifler karşınıza çıkabilir, değerlendirmeye çalışın. Hem kendi çabanızla hem alacağınız desteklerle bu yeniay sürecini verimli kullanmanızı tavsiye ederim. Aile üyelerinizin sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Aslan yeniayı kariyer ve toplumdaki statünüzle ilgili değişim ve gelişmeleri ön plana çıkartıyor. Mevcut işinizden ayrılabilir, terfi olabilir, yeni bir işe başlayabilir veya beklettiğimiz bir projenizi hayata geçirebilirsiniz. Aynı doğrultuda kazançlarınız da artmaya başlayabilir. Yeteneklerinizi daha fazla sergilemeye başlayabileceğiniz bu süreç yeni kararlar almak ve yeni başlangıçlar için sizi destekliyor sevgili Balıklar. Kendinize güvenin ve yola çıkın. Sağlığınızla daha fazla ilgilenebilir, kontroller yaptırabilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Spor, diyete başlamak ve yeni beslenme programına başlamak için değerlendirebilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.