TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

14 – 20 Kasım Haftası: Fırsat zamanı

Yazının Giriş Tarihi: 14.11.2022 08:48
Yazının Güncellenme Tarihi: 14.11.2022 08:48

Haftaya Venüs ve Merkür’ ün Jüpiter ile olumlu açılarıyla giriş yapıyoruz; maddi konular, finans ve yatırımlar açısından güzel gelişmeler ve fırsatlar yakalayabiliriz. Aynı zamanda ticari ve hukuksal konular, eğitim, seyahat konularıyla toplantı, başvuru ve anlaşmalardan yana destekleyici olacak.

Buna ilaveten Güneş ve Merkür’ ün Plüton ile olumlu etkileşimi de devrede olacak; kararlı adımlar atabilir ve işlerimizde başarılı sonuçlar elde edebiliriz. Başkaları üzerinde güçlü ve etkili bir intiba bırakabiliriz.

Hafta sonu Mars ve Neptün kare açısı sebebiyle bilmediğiniz tanımadığınız kişilere güvenip dolandırıcılıklara karşı temkinli olmanızda fayda var; yanıltıcı etkiler devrede olacak. Bağışıklık sisteminize ekstra özen göstermenizi tavsiye ederim; yediklerimize ve içtiklerimize dikkat edelim, gribal enfeksiyonlar, alerjik reaksiyon ve sağlık konusunda hassasiyetler artabilir.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Hafta başı ev ve ailevi konularla ilgilenebilirsiniz hafta ortası ise aşk, çocuk ve yetenekleriniz ön plana çıkıyor. Parasal konularda şanslı olacağınız bu hafta fırsatlar yakalayabilirsiniz. Önce Venüs sonra Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor; 3 hafta boyunca yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, hukuk, pazarlama, eğitim seyahat konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatın güzel taraflarıyla daha fazla ilgilenmek isteyebilir, yeni şeyler öğrenmek ve araştırmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu Merkür – Neptün arasındaki kare açısı sebebiyle yanılsama ve hayal kırıklıklarına dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Hafta başı iletişim trafiğiniz yoğun başlayabilir hafta ortası ise ev ve aile konularıyla daha fazla ilgilenebilirsiniz. İlişki ve iş birliklerinden yana şanslı olacağınız bu hafta fırsatlar yakalayabilir, davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Önce Venüs sonra Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor; 3 hafta boyunca maddi konular ön plana çıkacak; bu alanda yapmanız gerekenlerle ilgilenebilirsiniz. Hafta sonu Merkür – Neptün arasındaki kare açı fazla veya yanlış harcamalar yaptırtabilir, temkinli davranın. Yanıltıcı etkiler devrede olacağı için önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Hafta başı parasal konularla ilgilenebilirsiniz hafta ortası ise iletişim trafiğiniz artıyor. Yakın çevre, kısa seyahat, eğitim ve pazarlama konularıyla ilgilenebilirsiniz. Kariyer ve iş konularında şanslı olacağınız bu hafta güzel teklif veya fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Önce Venüs sonra Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor; 3 hafta boyunca ilişkiler, ortaklık ve evlilik konuları ön plana çıkıyor; güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bekar olan İkizler yeni bir ilişkiye başlayabilir, ilişkisi olanlar ise daha keyifli bir süreç geçirebilir. İş birlikleri ve anlaşmalar açısında da verimli olacak. Hafta sonu Merkür – Neptün arasındaki kare açı sebebiyle bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir, temkinli davranın. İş konularında önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Hafta başı kendinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz hafta ortası ise parasal konular ön plana çıkıyor.  Aşk ve çocuk konularında bu hafta şanslı olacaksınız, güzel gelişmeler veya tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Önce Venüs sonra Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor; 3 hafta boyunca çalışma hayatınız ve sağlığınızı ilgilendiren konularda güzel gelişmeler sizi bekliyor. Yeni projelere başlayabilir, kazançlarınızı artırabilirsiniz. Diyete başlamayı veya beslenme şeklinizi değiştirmeyi düşünürseniz bu süreç sizi destekleyecek. Hafta sonu Merkür – Neptün arasındaki kare açı sebebiyle alerjik reaksiyonlara ve gıda zehirlenmelerine dikkat edin lütfen. Dalgın ve unutkan hissedebilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Haftaya enerjiniz düşük başlayabilirsiniz ama hafta ortasına doğru motivasyonunuz yükseliyor. Ev ve ailevi konularda şanslı olacağınız bu hafta güzel gelişme ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Önce Venüs sonra Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor; 3 hafta boyunca aşk, çocuk ve yetenekleriniz ön plana çıkıyor. Aşk ve çocuk konularında sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilir, hayattan daha fazla keyif alacak aktiviteler yapabilirsiniz. Hafta sonu Merkür – Neptün arasındaki kare açı sebebiyle arkadaşlarınızla ilgili bazı olumsuz durumlar gündeme gelebilir, onlara destek vermek isteyebilirsiniz. Yine harcamalar konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Hafta başı gelecek planlarınıza veya arkadaş çevrenize odaklanabilir hafta ortası ise daha fazla kendi içinize dönmek isteyebilirsiniz. Yakın çevre, iletişim, pazarlama, eğitim konularında şanslı fırsatlarla karşılaşabilir ve güzel iş birlikleri yapabilirsiniz. Önce Venüs sonra Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor; 3 hafta boyunca ev ve ailevi konular ön plana çıkıyor. Ev değişikliği, taşınma, kiralama, alım-satım, tadilat ve dekorasyon işleri için güzel bir süreç olacak. Hafta sonu Merkür – Neptün arasındaki kare açı sebebiyle ilişkiler ve iş konularında önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim zira yanıltıcı etkiler devrede olacak.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Hafta başı iş konularıyla hafta ortası ise arkadaş ve sosyal çevrenizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Parasal konularda şanslı olacağınız bu hafta güzel haber ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Önce Venüs sonra Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor; 3 hafta boyunca iletişim, pazarlama, eğitim ve seyahat konularında sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeş veya akrabalarınızla iletişiminiz artabilir ve onlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Hafta sonu Merkür – Neptün arasındaki kare açı sebebiyle yanıltıcı etkiler devrede olacağından kimsenin sözüyle hareket etmeyin. Halsizliklere ve yediğiniz içtiğiniz şeylere dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Hafta başı ticaret, hukuk, eğitim veya seyahat konularıyla ilgilenebilir hafta ortası ise iş ve kariyer hayatınız ön plana çıkıyor. Aşktan yana şanslı olacağınız bu hafta sizi mutlu edecek durumlar yaşayabilirsiniz. Önce Venüs sonra Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor; 3 hafta boyunca parasal alanlarınızda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. İletişim, eğitim, seyahat konularına daha fazla harcama yapabilir ama aynı zamanda yeni kazançlar da elde edebilirsiniz. Hafta sonu Merkür – Neptün arasındaki kare açı sebebiyle nereye harcama yapacağınıza dikkat edin zira yanlış kararlar alabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Hafta başı para veya sağlık konularıyla başlayabilir hafta ortası ise ticaret, hukuk, eğitim ve seyahat konuları ön plana çıkıyor. Ev ve ailevi konularda şanslı olacağınız bu hafta güzel destek ve durumlar yaşayabilirsiniz. Önce Venüs sonra Merkür burcunuza geçiş yapıyor; 3 hafta boyunca kendinizle daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte daha fazla iletişim kurmaya başlayıp kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. İlişki ve iş birliklerinden yana yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hafta sonu Merkür – Neptün arasındaki kare açı sebebiyle bağışıklık sisteminizi güçlendirin aynı zamanda dalgın hissedebilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Hafta başı ikili ilişkileriniz ve iş birliklerinizle ilgilenebilir hafta ortası ise ödeme, borç, kredi veya sağlık konuları ön plana çıkıyor. Gelecek projeleriniz adına güzel gelişme ve fırsatlar yakalayabileceğiniz bu hafta şans sizinle olacak. Yine sosyal çevrenizden sizi mutlu edecek durumlar oluşabilir. Önce Venüs sonra Merkür burcunuza geçiş yapıyor; 3 hafta boyunca 12. Evinizde olacağı biraz içe çekebilir ve olup biteni değerlendirmek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizi daha gizli yaşamak isteyebilirsiniz. Bilinçaltı ve psikolojik konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonu Merkür – Neptün arasındaki kare açı sebebiyle beklentileriniz tam karşılanmayabilir, önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmeyi ihmal etmeyin.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Hafta başı iş ve günlük koşturmacanız fazla olabilir hafta ortası ise ilişki ve iş birlikleriniz ön plana çıkıyor. Kariyer ve iş konularından yana şanslı olacağınız bu hafta sizi mutlu edecek gelişme ve fırsatlar yaşayabilirsiniz. Önce Venüs sonra Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor; 3 hafta boyunca sosyal çevreniz ve arkadaş ilişkileriniz hareketleniyor, organizasyonlara katılabilirsiniz. Gelecek projelerinizle ilgili sevindirici durumlar yaşayabilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. Hafta sonu Merkür – Neptün arasındaki kare açı sebebiyle parasal konularda ve harcamalarınıza dikkatli olmanızı tavsiye ederim zira yanlış kararlar alabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Hafta başı aşk, çocuk veya yatırımlarınızla ilgilenebilir hafta ortası ise çalışma hayatınız ve sağlık konuları ön plana çıkıyor. Yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, hukuk, eğitim ve seyahat konularından yana şanslı olacağınız bu hafta sizi mutlu edecek haber veya fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Önce Venüs sonra Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor; 3 hafta boyunca kariyer ve iş hayatınızda güzel gelişmeler sizi bekliyor. Bu süreçte yeni bir iş bulabilir, terfi, zam veya yöneticilerinizle aranız daha iyi olabilir. Yapacağınız anlaşma ve projelerle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Çalışmıyorsanız aile veya eşinizin ailesiyle ilişkilerinizden yana güzel etkiler alıyorsunuz. Hafta sonu Merkür – Neptün arasındaki kare açı sebebiyle enerjiniz düşebilir ama bu geçici bir durum. Ev ve aile konularında beklentileriniz karşılanmayabilir.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.