TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

15-21 Ağustos Haftası: Şans ve fırsatlar bizi bekliyor

Yazının Giriş Tarihi: 15.08.2022 12:03
Yazının Güncellenme Tarihi: 15.08.2022 12:03

Kova Dolunay’ının etkilerini yaşamaya devam edeceğimiz bu hafta yeni iş ve girişimlerimiz açısından destekleyici özellikle yapacağımız görüşme ve toplantılar açsından verimli olacak.

Pazartesi ve salı günleri Merkür ve Uranüs arasındaki olumlu görünümle yeni ve orijinal fikirleri ortaya koyabilir ve sorunlara farklı çözüm yolları bulabiliriz. Internet, sosyal medya, elektrik, elektronik ve teknoloji gibi alanlardaki projeler açısından da uygun. Venüs ve Jüpiter arasındaki olumlu görünüm Çarşamba-Perşembe ve cuma günleri bize nefes aldıracak ve güzel gelişmelere vesile olacak. Finans ve ticari konularda olumlu gelişmeler bekleyebiliriz. Bireysel olarak ilişki ve para konularında şanslı fırsatlarla karşılaşabilir ve sevindirici gelişmeler yüzümüzü güldürebilir.

Cumartesi günü hareket gezegeni Mars uzunca bir süre kalacağı İkizler burcuna geçiş yapıyor. İletişim, seyahat, eğitim, ticaret, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, medya, sosyal medya, turizm ve taşımacılık sektörleri ön plana çıkarken bu alanlarda yapacağımız hamleler başarılı sonuçlar getirecek.

Pazar günü zihnimiz dağınık olmaya yatkın, unutkanlıklar artabilir, önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Haftaya hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Sorunlara yeni bakış açılarıyla yaklaşabilir aynı zamanda finansal sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz. Hafta ortası Venüs-Jüpiter üçgen açısı devreye giriyor; ticari fırsatlar ve gelecek projelerinizle ilgili güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aşk hayatınıza da canlandırıcı bir etkisi olacak, partnerinizle keyifli paylaşımlar yapabilirsiniz aynı zamanda çocuklarınızla da güzel vakit geçirebilirsiniz. Hafta sonu Merkür-Neptün karşıt açısı dikkatinizin dağılmasına sebep olabilir, odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz, önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim. 20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor ve uzunca bir süre bu burçta kalacak. Yakın ilişkileriniz hareketleniyor, ticari anlaşmalar, iletişim, dijital mecra, seyahat ve eğitim konularında harekete geçirici destekleyici bir etkisi olacak.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Hafta başı fikirlerinizi ifade etmek için gökyüzü tarafından destekleniyor olacaksınız. Hafta ortası Venüs-Jüpiter üçgen açısı devreye giriyor; ev ve aile konularıyla ilgilenebilir ve aile ilişkilerinizde uyumu yakalayabilirsiniz. Hafta sonu Merkür-Neptün karşıt açısı zihin dağınıklığı ve kararsızlık yaşamanıza sebep olabilir. Arkadaş ve sosyal çevrenize yardımcı olabilirsiniz ama iyi niyetinizin suistimal edilmemesine dikkat ediniz. 20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor ve uzunca bir süre bu burçta kalacak. Para ve finans koşullarınızla daha fazla ilgilenmeye ve bunları iyileştirmek için harekete geçmeye başlayacaksınız. Bu süreçte harcamalarınızda da artış olabilir, gelir gider dengesini iyi ayarlayın.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Hafta başı ev ve aile konularıyla ilgilenebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Zaman zaman gerginlik hissedebilirsiniz, sakin hareket etmeye çalışın. Hafta ortası Venüs-Jüpiter üçgen açısı devreye giriyor; kendinizi daha rahat ifade edebilecek ve yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Sevdiklerinizle yapacağınız paylaşımlar sizi mutlu edecek. Yeni proje ve girişimler açısından da destekleyicidir. Hafta sonu Merkür-Neptün karşıt açısı zihin karışıklıkları yaşamanıza sebep olabilir, önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim. 20 Ağustos itibariyle Mars burcunuza geçiş yapıyor ve uzunca bir süre burcunuzda kalacak. Son aylarda yaşadığınız sıkışıklık hissi artık azalmaya ve daha özgür hareket etmeye başlıyorsunuz. Hayatınıza dair aldığınız kararlarda daha rahat ve cesaretle yol alabileceksiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Hafta başı gelecek projelerinizle ilgili yeni fikirler veya haberler alabilirsiniz. Hafta ortası Venüs-Jüpiter üçgen açısı devreye giriyor; finansal konularda yeni fırsatlar yakalayabilir aynı zamanda kariyer hayatınızda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu Merkür-Neptün karşıt açısı dikkatinizin dağılmasına sebep olabilir ve yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Unutkan olabilirsiniz, eşyalarınızı bir yerlerde bırakmamaya dikkat edin. 20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor ve uzunca bir süre bu burçta kalacak. 12.ev alanınıza geçeceği için enerjinizin ve motivasyonunuzun azaldığını hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi bu süreçte güçlendirmeye çalışın. Aynı zamanda daha endişeli hissedebilirsiniz, olumsuza odaklanmayın.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Hafta başı kariyer ve finansal koşullarınızla ilgilenebilirsiniz. Hafta ortası Venüs-Jüpiter üçgen açısı devreye giriyor; ilişki ve parasal konularda güzel gelişmeler ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sevdiklerinize kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Hafta sonu Merkür-Neptün karşıt açısıyla yanlış kararlar almaya ve aldanmaya açık bir enerji olacak. Özellikle parasal konularda dikkatli olun. 20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor ve uzunca bir süre bu burçta kalacak. Gelecek projelerinizle ilgili daha rahat harekete geçmeye başlayacak ve arkadaş/sosyal çevrenizden de güzel destekler alabilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Hafta başı kendinizi rahat ifade edebilecek ve kendinizden emin yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta ortası Venüs-Jüpiter üçgen açısı devreye giriyor; sağlık ve finansal konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu Merkür-Neptün karşıt açısı aktif olacak. İlişkilerinizde aldanmaya ve kandırılmaya açık olabilirsiniz, önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim. Aynı zamanda dikkatiniz dağınık olabilir ve unutkan hissedebilirsiniz. 20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor ve uzunca bir süre bu burçta kalacak. Kariyer ve hedeflerinizle daha fazla ilgilenmeye başlayacak ve harekete geçmek için gerekli cesaret ve motivasyonu hissedeceksiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Hafta başı üzerinde düşündüğünüz konularla ilgili çevrenizle iletişim kurabilir ve yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Hafta ortası Venüs-Jüpiter üçgen açısı devreye giriyor; ilişkileriniz açısından güzel fırsatlar yakalayabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal çevrenizden de destek görebilirsiniz. Hafta sonu Merkür-Neptün karşıt açısı aktif olacak. Daha kararsız ve duygusal hissedebilirsiniz, önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim. 20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor ve uzunca bir süre bu burçta kalacak. Ticaret, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler, seyahat, akademik konularla daha fazla ilgilenmeye başlayacak ve harekete geçmek için gerekli cesaret ve motivasyonu hissedeceksiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Hafta başı gelecek hedeflerinizle ilgili güzel gelişmeler ve haberler alabilir, sosyal çevrenizden destek görebilirsiniz. Hafta ortası Venüs-Jüpiter üçgen açısı devreye giriyor; kariyer ve iş hayatınızla ilgili yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Emek verdiğiniz bir konunun karşılığını alabilirsiniz. Hafta sonu Merkür-Neptün karşıt açısı aktifleşiyor; sezgileriniz ve yaratıcılığınız artıyor ama aynı zamanda zihninizi odaklamakta zorlanabilirsiniz.  20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor ve uzunca bir süre bu burçta kalacak. Ortak maddi kaynaklar, ödeme ve finans koşullarınız veya ailede bir sağlık sorunuyla ilgilenebilir ve çözümler bulmak durumunda kalabilirsiniz. İlişkinizde daha tutkulu ve sahiplenici davranabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Haftaya hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Çalışma ortamınızda devam eden projelerle ilgili yeni fikir ve haberler alabilirsiniz. Bedeninizi fazla yormayın, gergin ve yorgun hissedebilirsiniz. Hafta ortası Venüs-Jüpiter üçgen açısı devreye giriyor gerek ticari girişimleriniz gerekse ilişkileriniz açısından şans sizden yana olacak. Hafta sonu Merkür-Neptün karşıt açısı daha duygusal hissetmenize ve kararsızlıklar yaşamanıza sebep olabilir.  20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor ve uzunca bir süre bu burçta kalacak. İkili ilişkiler, ortaklık ve iş birlikleri konusunda hareketli bir sürece giriyorsunuz. Daha cesur ve motivasyonu yüksek şekilde bu alanlarda yeni girişimler yapabilirsiniz. Zaman zaman davranışlarınızda daha tepkisel olabilirsiniz, orta yolu bulmaya gayret edin.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Hafta başı düşünce ve fikirlerinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Hafta ortası Venüs-Jüpiter üçgen açısı devreye giriyor; ev, aile ve parasal konularda güzel gelişmeler oluşabilir ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hafta sonu Merkür-Neptün karşıt açısı daha dağınık ve duygusal hissetmenize etken olabilir. Trafikte dikkatli olun. 20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor ve uzunca bir süre bu burçta kalacak. Günlük koşturmacanız ve çalışma ortamınızda hareketliliğiniz artacak. Çalışma arkadaşlarınızla zaman zaman gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu yüksek temponun içinde kendinize vakit ayırmayı ve dinlenmeyi ihmal etmeyin.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Hafta başı finansal konularla ilgilenebilir ve sorunlara yeni çözümler bulabilirsiniz. Hafta ortası Venüs-Jüpiter üçgen açısı devreye giriyor; sevdiklerinizden güzel destekler alabilirsiniz ve yapacağınız girişimler de başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Hafta sonu Merkür-Neptün karşıt açısı aktif olacak. Kararsızlıklar yaşayabilir ve duygusal hissedebilirsiniz. Parasal konularda önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim. 20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor ve uzunca bir süre bu burçta kalacak. Kendinizi daha rahat ifade etmeye ve isteklerinizle ilgili daha rahat harekete geçmeye başlıyorsunuz. Aşk hayatınız canlanıyor aynı zamanda çocuklarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz.  Spora ve yeni hobilere başlamak için de uygun bir süreç olacak.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Hafta başı kendinizi daha rahat ifade edebilir ve yeni fikirlerinizi uygulamaya koyabilirsiniz. Hafta ortası Venüs-Jüpiter üçgen açısı devreye giriyor; iş ve parasal konularda güzel şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sevdiklerinizle uyumlu paylaşımlar sizi mutlu edecek. Hafta sonu Merkür-Neptün karşıt açısı aktif olacak. Daha duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. 20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor ve uzunca bir süre bu burçta kalacak.  Ev, aile, aile büyükleri ve gayrimenkul konularıyla daha fazla ilgilenmeye başlıyorsunuz. Bu süreçte kira, alım-satım, ev değişikliği ve taşınma temaları da gündeminize gelebilir.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.