TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

15 - 21 Mayıs Haftası: Önemli geçişler

Yazının Giriş Tarihi: 15.05.2023 10:40
Yazının Güncellenme Tarihi: 15.05.2023 10:40

Oldukça fazla astrolojik hareketlerin olduğu bir haftaya giriş yapıyoruz. İletişim gezegenimiz Merkür düzelmeye başlarken salı günü bolluk bereket ve fırsatların gezegeni Jüpiter önümüzdeki 1 yıl boyunca kalacağı Boğa burcuna geçiş yapıyor. Maddi konular, emlak, toprak ve yatırımla ilgili girişimlerimizi sağlamlaştırabilir, birikimler yapabilir ve bu konularla ilgili güzel fırsatlarla karşılaşabiliriz. Uranüs’ ün de Boğa burcunda olması sebebiyle etkisini daha güçlü hissedeceğiz. Dijital para ve teknoloji konuları hız kazanacak. 11 Temmuz’ a kadar altın ve kripto paralarda dalgalanmalar devam etse de yükseliş bekleyebiliriz.

Perşembe günü Jüpiter – Plüton kare açısı kesinleşecek ve 20 Nisan Tutulmasını tetikleyecek. Finansal konularda kritik gelişmeler yaşanabileceğinin göstergesi olması sebebiyle borsa ve yatırım konularında çok dikkatli hareket edilmeli! Aynı zamanda ekonomi ve finans konularında değişimle gelen büyüme ve dönüşüm sürecine de işaret etmektedir. Yeni para kaynakları yaratabilecek güç potansiyeline sahip olduğumuzu hissedebilir ve harekete geçebiliriz. Haziran başına kadar etkilerini hissedeceğiz. Bu süreç deprem ve doğal afetler konusuna da dikkat çekmektedir.

Haftanın olumlu açılarından Güneş ve Mars’ ın Neptün ile uyumlu etkileşimi akışta kalabilmeyi aynı zamanda destek ve iş birliklerine açıklık veriyor.

Cuma günü Boğa burcunda gerçekleşecek Yeniay güvende olma ihtiyacımızı ve önümüzdeki 15 gün boyunca bu yönde alacağımız yeni karar ve adımları destekleyecek. Elimizdekileri korumak ve sağlamlaştırmak isteği içinde olacağız.

20 Mayıs’ ta Mars’ ın Aslan burcuna geçmesi ve pazar günü Plüton ile karşıtlık yapması dünya genelinde askeri konular, güvenlik temaları, ego ve güç savaşları, yangın ve patlamaların öne çıkacağı bir sürece işaret etmektedir.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Jüpiter ve Plüton arasındaki kare açı etkisiyle gelecek planlarınızı, arkadaş ve sosyal çevrenizle beklentilerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz, yeni değerlendirmeler yapabilirsiniz. 19 Mayıs günü gerçekleşecek Boğa burcundaki Yeniay ile maddi konularda yeni kararlar alabilir, fikirlerinizi uygulamaya geçebilirsiniz. Mars’ ın Aslan burcuna geçişiyle 10 Temmuz’ a kadar yaşam enerjinizi aşk hayatınıza ve çocuk konularına yöneltmeye başlıyorsunuz. Hayattan daha fazla keyif almak isteyeceğiniz bu süreçte yeni hobilere başlayabilirsiniz. Pazar günü Güneş’ in İkizler burcuna geçmesiyle yakın çevrenizle iletişiminiz hızlanıyor. İletişim, ticaret, eğitim, pazarlama konularında harekete geçebilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Salı günü Jüpiter burcunuza geçiş yapıyor ve önümüzdeki 1 yıl boyunca karşınıza hayatınıza dair önemli fırsatlar çıkaracak. Jüpiter ve Plüton arasındaki dik açı etkisiyle ilişkilerde çekişmeler yaşayabilirsiniz. 19 Mayıs günü burcunuzda gerçekleşecek Yeniay ile bugüne kadar ertelediğiniz girişimler için harekete geçebilirsiniz. Mars’ ın Aslan burcuna geçişiyle 10 Temmuz’ a kadar yaşam enerjinizi ev ve ailevi konulara daha fazla yöneltmeye başlıyorsunuz. Zaman zaman aile üyeleriyle huzursuzluk yaşayabilirsiniz, tepkisel davranmamaya özen gösterin. Pazar günü Güneş’ in İkizler burcuna geçmesiyle para ve kazançlarınıza dair konular ön plana çıkıyor.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Jüpiter ve Plüton arasındakikare açı etkisiyle ticaret, hukuk, eğitim, sosyal medya, yurtdışı bağlantılı işler veya seyahat konularında zorluklarla karşılaşabilirsiniz. 19 Mayıs günü gerçekleşecek Boğa burcundaki Yeniay 12.evinizde gerçekleşecek dolayısıyla bu Yeniay önemli kararlar konusunda acele etmemeniz yönünde sizi uyarıyor. Mars’ ın Aslan burcuna geçişiyle 10 Temmuz’ a kadar yaşam enerjinizi yakın çevrenize yönlendirmeye başlıyorsunuz. Fikirlerinizle öne çıkacağınız bu süreçte karşınızdaki kişilerin düşüncelerine de önem vermeyi ihmal etmeyin. İletişim, ticaret, dijital işler, eğitim, satış konularında harekete geçebilir ve başarılı işlere imza atabilirsiniz. Pazar günü Güneş’ in burcunuza geçmesiyle daha fazla görünür olmaya başlayacak ve enerjiniz yükselecek. Şimdiden doğum gününüz kulu olsun!

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Jüpiter ve Plüton arasındaki kare açı maddi konularda beklentilerinizin karşılanmadığı durumlar yaşamanıza sebep olabilir. 19 Mayıs günü gerçekleşecek Boğa burcundaki Yeniay gelecek planlarınız için harekete geçmek konusunda sizi destekleyecek. Bu süreçte arkadaş ve sosyal çevrenizden destekler alabilirsiniz. Mars’ ın Aslan burcuna geçişiyle 10 Temmuz’ a kadar para ve kazançlarınızı artırmak için yeni fikirlerinizle harekete geçebilirsiniz ama diğer taraftan harcamalarınız da artabilir, temkinli davranın. Pazar günü Güneş’ in İkizler burcuna geçişini 12.evde deneyimleyeceksiniz. Enerjiniz biraz düşebilir, olup biteni bir değerlendirme sürecine girebilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Haftanın ikinci yarısı Jüpiter ve Plüton arasındaki kare açı sebebiyle yöneticilerinizle güç çekişmelerinden uzak durmanızı tavsiye ederim. 19 Mayıs günü gerçekleşecek Boğa burcundaki Yeniay ile kariyer ve iş konularında aldığınız kararları uygulamaya ve kendinizi göstermeye başlayabilirsiniz. Mars’ ın burcunuza geçişiyle 10 Temmuz’ a kadar hayatınız hızlanıyor ve yaşam enerjiniz yükseliyor. Diğer taraftan acele hareket ederken kaza ve sakarlıklara karşı temkinli davranın. Pazar günü Güneş’ in İkizler burcuna geçişiyle arkadaş ve sosyal çevrenizle ilişkileriniz hareketlenmeye başlayacak ve gelecek planlarınızı gerçekleştirmek için güzel destekler alabilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Jüpiter ve Plüton arasındaki kare açı etkisiyle iş ortamı ve çalışma arkadaşlarınızla beklentilerinizin karşılanmadığı durumlar oluşabilir, sağlığınıza da gerekli özeni gösterin lütfen. 19 Mayıs günü gerçekleşecek Boğa burcundaki Yeniay ile ticaret, hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler ve seyahat konularında ertelediğiniz işleri uygulamaya başlayabilir, yeni kararlar alabilir ve harekete geçebilirsiniz. Mars’ ın Aslan burcuna geçişiyle 10 Temmuz’ a kadar yaşam enerjiniz düşebilir, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye özen gösterin. Pazar günü Güneş’ in İkizler burcuna geçişiyle kariyer hayatınızda kendinizi daha fazla göstermeye başlayabilirsiniz. Çalışmıyorsanız bu etki aile hayatınız için geçerli olacak.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Jüpiter ve Plüton arasındaki dik açı etkisiyle maddi konularda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ama 19 Mayıs günü gerçekleşecek Boğa burcundaki Yeniay maddi kaynaklarınız ve finansal konularda alacağınız yeni kararları ve girişimlerinizi destekliyor. Mars’ ın Aslan burcuna geçişiyle birlikte 10 Temmuz’ a kadar arkadaş ve sosyal çevrenizle ilişkileriniz hareketleniyor, ekip ve grup çalışmalarında kendinizi gösterebilir yine gelecek planlarınız için adımlar atabilirsiniz. Pazar günü Güneş’ in İkizler burcuna geçişiyle önümüzdeki 1 ay boyunca odağınızı iletişim, eğitim, ticaret ve seyahat konularına daha fazla yöneltebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Jüpiter ve Plüton arasındaki kare açı etkisiyle ilişki ve ailevi konularda güç çekişmelerine girmemeye özen gösterin. 19 Mayıs günü gerçekleşecek Boğa burcundaki Yeniay ile ilişki, ortaklık ve iş birliklerine dair yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Mars’ ın Aslan burcuna geçişiyle 10 Temmuz’ a kadar kariyer hayatınızda kendinizi daha fazla göstermeye başlıyorsunuz ama yöneticilerinizle aranızda oluşacak anlaşmazlıklara karşı temkinli yaklaşın. Pazar günü Güneş’ in İkizler burcuna geçişiyle önümüzdeki 1 ay boyunca maddi kaynaklarınız ve finansal konulara odağınızı daha fazla yönlendireceksiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Jüpiter ve Plüton arasındaki kare açı sebebiyle iş hayatınızda oluşabilecek bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 19 Mayıs günü gerçekleşecek Boğa burcundaki Yeniay çalışma hayatınızdaki yeni karar ve adımlarınızı destekliyor olacak. Yeni bir işe başlayabilir veya işinizle ilgili istediğiniz bir durumu gerçekleştirebilirsiniz. Mars’ ın Aslan burcuna geçişiyle 10 Temmuz’ a kadar ticaret, hukuk, dijital işler, eğitim ve seyahat konularına hareketlilik katabilirsiniz. Pazar günü Güneş’ in İkizler burcuna geçişiyle önümüzdeki 1 ay boyunca ilişki ve iş birliklerinden yana şanslı olacak, güzel gelişmeler yaşayabileceksiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Jüpiter ve Plüton arasındaki kare açı etkisiyle para konularında temkinli davranmaya özen göstermeye çalışın. 19 Mayıs günü gerçekleşecek Boğa burcundaki Yeniay aşk hayatınızla ilgili yeni karar ve başlangıçlarınızı destekliyor olacak. Mars’ ın Aslan burcuna geçişiyle 10 Temmuz’ a kadar ortak maddi kaynaklar ve finansal konularla ilgili daha fazla harekete geçebilir ve hedeflerinize ulaşmak için mücadelenizi artırabilirsiniz. Pazar günü Güneş’ in İkizler burcuna geçişiyle önümüzdeki 1 ay boyunca işinize ve projelerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınıza da gereken özeni göstermeye başlayabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Jüpiter ve Plüton arasındaki kare açı etkisiyle kariyer ve ailevi konularda ilgilenmeniz gereken sorunlarla uğraşabilirsiniz. 19 Mayıs günü gerçekleşecek Boğa burcundaki Yeniay ev ve ailevi konularda alacağınız karar ve yeni başlangıçları destekliyor olacak. Mars’ ın Aslan burcuna geçişiyle 10 Temmuz’ a kadar yaşam enerjinizi ilişki ve iş birliklerinize yöneltmeye başlıyorsunuz ama tartışmalara ve gerginliklere açık bir süreç de olacağından uzlaşmacı olmayı ihmal etmeyin. Pazar günü Güneş’ in İkizler burcuna geçişiyle önümüzdeki 1 ay boyunca aşk hayatınızla veya çocuğunuzla daha fazla ilgilenmek isteyebilir ve hayattan daha fazla keyif almaya başlayabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Jüpiter ve Plüton arasındaki kare açı etkisiyle iletişim ve yakın çevrenizle bazı zorlu durumlar oluşabilir. 19 Mayıs günü gerçekleşecek Boğa burcundaki Yeniay ile iletişim, ticaret, dijital işler, pazarlama, eğitim ve seyahat konularında yeni kararlar alabilir ve harekete geçebilirsiniz. Mars’ ın Aslan burcuna geçişiyle 10 Temmuz’ a kadar yaşam enerjinizi iş ve sağlık konularına yönelteceksiniz, günlük koşturmanız artacağından grip, tansiyon sorunları ve sırt ağrıları oluşabilir. Pazar günü Güneş’ in İkizler burcuna geçişiyle önümüzdeki 1 ay boyunca ev ve ailevi konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.