TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

16 - 22 Ocak Haftası: Destekleyici Yeniay

Yazının Giriş Tarihi: 16.01.2023 09:15
Yazının Güncellenme Tarihi: 16.01.2023 09:15

Haftaya Ay Akrep burcunda finans ve ödemeler konularına yoğunlaşarak başlıyoruz. Hafta ortasına kadar Venüs ve Uranüs arasındaki uyumsuz etkileşim zaman zaman gergin hissetmemize yol açabilirken işleri yetiştirme telaşında olabiliriz. Beklenmedik harcamalar ve parasal kayıplar gündeme gelebilir bu sebeple para ve yatırımlar konusunda temkinli davranalım.

Çarşamba günü Merkür geri hareketini sonlandırırken artık iletişim daha rahat akmaya başlıyor; ticaret, eğitim, pazarlama ve satış konularında hızlanabiliriz. Aynı gün Güneş ve Plüton kavuşuyor; iş ve güç birlikleri yapabilir ama baskıcı ve ego mücadelelerinden uzak durmalıyız.

Yılın ilk Yeniayı 21 Ocak tarihinde Kova burcunda gerçekleşiyor. Retroların da bitmesiyle önümüzdeki 15 gün boyunca yeni kararlarımızı ve yeni başlangıçlarımızı destekleyecek bu yeniayla harekete geçmeye başlayabiliriz özellikle girişimlerimiz adına değerlendirelim. Dünya genelinde özgürlük alanlarının korunması, insan hakları, teknoloji, bilişim, bilimsel ve entelektüel konularda önemli gelişmelere işaret etmektedir.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: 18 Ocak’ ta Merkür geri hareketini sonlandırıyor ama bu hafta yerine kariyer ve iş konularında önemli kararlarınızı önümüzdeki hafta itibariyle almaya başlamanızı tavsiye ederim. Bu hafta konuştuklarınıza dikkat edin. 21 Ocak tarihinde yılın ilk yeniayı Kova burcunda gerçekleşecek. Bu yeniay enerjisi kariyer, sosyal çevre, arkadaşlık ve gelecek planlarınızla ilgili önümüzdeki 15 gün boyunca yeni karar ve başlangıçlarınızı destekleyecek. Artık bu alanlarda yeni gelişmeler gündeminizde yer alabilir ve daha rahat ilerlemeye başlayabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: 18 Ocak’ ta Merkür geri hareketini sonlandırıyor ama bu hafta yerine ticaret, hukuk, eğitim, sosyal medya, yurtdışı ve seyahat konularında önemli kararlarınızı önümüzdeki hafta itibariyle almaya başlamanızı tavsiye ederim zira geleceğe dair inançlarınızla ilgili daha iyimser hissetmeye başlayacaksınız. 21 Ocak tarihinde yılın ilk yeniayı Kova burcunda gerçekleşecek. Bu yeniay enerjisiyle yukarıda bahsettiğim konular ve kariyer hayatınızla ilgili önümüzdeki 15 gün boyunca yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kazançlarınızda artışlar, yeni iş veya görev değişikliği gündeme gelebilir.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: 18 Ocak’ ta Merkür geri hareketini sonlandırıyor ama bu hafta finans, sağlık ve ameliyat konularında önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim. Önümüzdeki hafta itibariyle bu alanlarda daha rahat hareket etmeye başlayacaksınız. 21 Ocak tarihinde yılın ilk yeniayı Kova burcunda gerçekleşecek. Bu yeniay enerjisiyle hayata dair bakış açılarınızın ve inançlarınızın değiştiğini görebilir, ticaret, hukuk, eğitim, sosyal medya, yurtdışı ve seyahat konularında önümüzdeki 15 gün boyunca yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: 18 Ocak’ ta Merkür geri hareketini sonlandırıyor ama bu hafta ilişki, ortaklık ve iş birlikleri konusunda hemen önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum önümüzdeki hafta itibariyle bu alanda sorunları daha rahat çözmeye başlayabilirsiniz. 21 Ocak tarihinde yılın ilk yeniayı Kova burcunda gerçekleşecek. Bu yeniay enerjisiyle finansal konular, ödeme, kredi, miras vs. konularında önümüzdeki 15 gün boyunca yeni gelişmeler gündeminize gelebilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sağlığınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: 18 Ocak’ ta Merkür geri hareketini sonlandırıyor önümüzdeki hafta itibariyle çalışma koşullarınız, sağlık ve günlük rutinlerinizle ilgili daha rahat ilerleyebileceksiniz. 21 Ocak tarihinde yılın ilk yeniayı Kova burcunda gerçekleşecek. Bu yeniay enerjisi önümüzdeki 15 gün boyunca ilişki, ortaklık ve iş birlikleri konusunda yeni kararlarınızı ve yeni başlangıçlarınızı destekliyor olacak. İlişkilerinizde var sorunları konuşabilir ve çözümler bulabilirsiniz. Maddi kazançlarınızda artışlar gündeme gelebilir.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: 18 Ocak’ ta Merkür geri hareketini sonlandırıyor önümüzdeki hafta itibariyle aşk hayatınız veya çocuk konularıyla ilgili kafa karışıklıkları sona ermeye başlıyor. Hayattan daha fazla keyif almaya başlıyorsunuz. 21 Ocak tarihinde yılın ilk yeniayı Kova burcunda gerçekleşecek. Bu yeniay enerjisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca çalışma hayatınız, günlük rutin veya sağlık konularında yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Çalışma ortamı ve çalışma arkadaşlarınızla yeni gelişmelerin ışığında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: 18 Ocak’ ta Merkür geri hareketini sonlandırıyor önümüzdeki hafta itibariyle ev, geçmiş ve ailevi konularla ilgili rahatlamaya başlıyorsunuz, aile içi iletişiminiz kuvvetleniyor. 21 Ocak tarihinde yılın ilk yeniayı Kova burcunda gerçekleşecek. Bu yeniay enerjisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca aşk hayatınız ve çocuğunuzla ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşayabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yaratıcığınız yükselirken yeteneklerinizi daha fazla göstermeye başlayabilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: 18 Ocak’ ta Merkür geri hareketini sonlandırıyor önümüzdeki hafta itibariyle yakın çevre ve kardeşlerinizle ilişkileriniz daha iyi olmaya başlarken, iletişiminiz kuvvetleniyor. 21 Ocak tarihinde yılın ilk yeniayı Kova burcunda gerçekleşecek. Bu yeniay enerjisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca ev ve ailevi konularda yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ev ve yer değişikliği, alım-satım ve taşınma konuları için destekleyici olacak. Ailevi konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: 18 Ocak’ ta Merkür geri hareketini sonlandırıyor önümüzdeki hafta itibariyle para ve kazançlarınızla ilgili düşünce karışıklıklarınız sona ermeye başlıyor ve daha sağlıklı kararlar almaya başlıyorsunuz. 21 Ocak tarihinde yılın ilk yeniayı Kova burcunda gerçekleşecek. Bu yeniay enerjisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca yakın çevre ve kardeşlerinizle daha fazla ilgilenebilir, pazarlama, proje, sosyal medya, seyahat ve eğitim konularında yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: 18 Ocak’ ta Merkür geri hareketini sonlandırıyor önümüzdeki hafta itibariyle hayatınıza dair konularda daha net kararlar almaya ve kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayacaksınız. 21 Ocak tarihinde yılın ilk yeniayı Kova burcunda gerçekleşecek. Bu yeniay enerjisi önümüzdeki 15 gün boyunca maddi konularla ilgili yeni başlangıçlarınızı destekleyecek. Potansiyellerinizi daha fazla öne çıkarmaya başlayabilir, gelirlerinizi artırmak için harekete geçebilir ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: 18 Ocak’ ta Merkür geri hareketini sonlandırıyor önümüzdeki hafta itibariyle içsel sorgulamalarınız bitiyor ve daha net kararlar almaya başlıyorsunuz. 21 Ocak tarihinde yılın ilk yeniayı burcunuzda gerçekleşecek. Bu yeniay enerjisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca kendi isteklerinize daha fazla odaklanabilirsiniz; yeniay hayatınıza dair yeni başlangıçları destekliyor olacak. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapmak için uygun bir süreç. Sizi ileriye taşıyacak gelişmeler, kazanç ve gelirlerinizi artıracak iş birlikleri gündeminize gelebilir.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: 18 Ocak’ ta Merkür geri hareketini sonlandırıyor önümüzdeki hafta itibariyle arkadaş ve sosyal çevrenizle iletişiminiz kuvvetlenmeye başlıyor. 21 Ocak tarihinde yılın ilk yeniayı Kova burcunda gerçekleşecek. Bu yeniay enerjisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca gelecek planlarınızı gözden geçirmek ve yeni değerlendirmeler yapmak isteyebilirsiniz. Enerjinizi toparlamak ve dinlenmek için uygun bir süreç olacak. Fiziksel ve ruhsal sağlığınızla daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.