TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

17 – 23 Ekim Haftası: Ya hep ya hiç

Yazının Giriş Tarihi: 17.10.2022 10:26
Yazının Güncellenme Tarihi: 17.10.2022 10:26

Hafta geneli Plüton’ un Güneş ve Venüs ile zorlu açılarını deneyimleyeceğiz. Dolayısıyla ilişki ve para konularında güç mücadelelerine ve ego çatışmalarına girebiliriz.  Önemli görüşme ve toplantılarda istediğimiz sonuçlara ulaşamayabiliriz. Ekonomik ve finansal zorlanmalar bizi yeni kararlar almaya yönlendirebilir. Bu anlamda Venüs ve Mars’ ın olumlu etkileşimi bizlere destek verecek.

Aynı zamanda Güneş ve Venüs kavuşumu 23 Ekim’ de gerçekleşecek ve ardında ikisi Akrep burcunda yolculuğuna başlayacak. İlişkilerimizde yeni bir döngüye girmeye başlıyoruz. Hak, adalet ve eşitlik kavramları ön plana çıkarken denge sağlamaya zorlansakta başlayabiliriz. Yeni iş birlikleri ve ortaklıklar kurulabilir. Hukuk, moda, pazarlama, güzellik, estetik, sanat alanlarında yeni gelişmeler meydana gelebilir.

Satürn’ ün haftanın son gününde düz seyrine dönmesiyle kariyer, hedef ve girişimlerimizde artık daha rahat hareket etmeye başlayabilir ve uzun vadeli adımlar atmaya başlayabiliriz.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Hafta boyunca Plüton’ un Güneş ve Venüs kare açıları etkili olacak; kariyer ve iş hayatınızda bazı sorunlar baş gösterebilir kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Fazla tepkisel davranmak yerine dengede kalarak çözümler üretmeye çalışın. İlişkinizde de bazı sorunlar gündeme gelebilir, takıntılı davranışlar sergileyebilirsiniz. 23 Ekim tarihinde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçerken, Satürn ise 2 gün durağan olacak. Satürn durağan olduğunda kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz; gelecek planları ve sosyal çevrenizle ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Güneş ve Venüs’ ün Akrep burcu transitiyle önümüzdeki 1 aylık süreçte para, kredi, ödemeler, vergi, ameliyat gibi konular daha fazla gündeminize gelmeye başlayabilir. 16 Kasım’ a kadar ilişkilerinizde derinlik ihtiyacınız artarken kıskançlıklara ve sınırları fazla zorlamamaya dikkat edin. Yalnız Koçlar tutkulu bir ilişkiye başlayabilir. Aynı zamanda eşinizin gelirlerinde veya ortaklaşa yaptığınız işlerde kazancınızı artırabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Hafta boyunca Plüton’ un Güneş ve Venüs kare açıları etkili olacak; çalışma ortamınız ve çalışma arkadaşlarınız ve gündelik işlerinizde sorunlar oluşabilir. Ayrıca yurt dışı, ticaret, hukuk, eğitim, seyahat konularında da bazı sıkıntılarla ilgilenebilirsiniz. Fazla stres sağlığınızı olumsuz etkileyebilir, spor veya diyete başlayabilirsiniz. 23 Ekim tarihinde; Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçerken, Satürn ise 2 gün durağan olacak. Satürn durağan olduğunda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz ama acele kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Güneş ve Venüs’ün Akrep burcu transitiyle önümüzdeki 1 aylık süreçte ilişki, ortaklık konuları gündeminizde ön plana çıkmaya başlayacak. 16 Kasım’ a kadar daha tutkulu hissedebilirsiniz ve ilişkileriniz daha derinleşebilir, yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz muhtemelen bu kişiler size çok gizemli gelecek.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Hafta boyunca Plüton’ un Güneş ve Venüs kare açıları etkili olacak; aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili bazı sorunlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin. Sakin ve dengede kalarak çözümler bulmaya çalışmanızı tavsiye ederim. Duygusal hayatınızda sizi zorlayan durumlara çözümler bulmaya çalışabilirsiniz. 23 Ekim tarihinde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçerken, Satürn ise 2 gün durağan olacak. Satürn durağan olduğunda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz; karamsarlığa kapılmamaya dikkat edin. Güneş ve Venüs’ün Akrep burcu transitiyle; önümüzdeki 1 aylık süreçte çalışma hayatı ve çalışma arkadaşlarınız, gündelik işleriniz ve sağlık temaları ön plana çıkacak. Çalışma koşullarınızda sizi sevindirecek durumlar yaşayabilirsiniz, 16 Kasım’ a kadar iyileştirici etkiler devrede olacak ve kazançlarınızda artışlar meydana gelebilir. Yalnızsanız tutkulu bir ilişkiye başlayabilirsiniz, bu daha önceden tanıdığınız birisi olabilir.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Hafta boyunca Plüton’ un Güneş ve Venüs kare açıları etkili olacak; ilişki, ortaklık ve iş birliklerinizde sorunlar gerçekleşebilir. Yönetici veya aile büyükleriyle güç mücadelelerine girebilirsiniz ama hırs ve takıntı yapmak yerine gerçekçi davranmaya çalışın. 23 Ekim tarihinde; Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçerken, Satürn ise 2 gün durağan olacak. Satürn durağan olduğunda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz acele kararlar almayın. Güneş ve Venüs’ün Akrep burcu transitiyle önümüzdeki 1 aylık süreçte aşk, çocuk, yetenekleriniz ve yatırım/borsa konuları ön plana çıkıyor. 16 Kasım’ a kadar kazançlarınızı artırabilirsiniz. İlişkisi olan Yengeçler daha arzulu ve derin hissetmeye başlayabilir, yalnız olan Yengeçler ise tutkulu yeni bir ilişkiye başlayabilir. Hamilelik ve çocuklarla ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda yaratıcılığınız da artacak.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Hafta boyunca Plüton’ un Güneş ve Venüs kare açıları etkili olacak; çalışma hayatınızda bazı sorunlarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz ama ardından nihai çözümler sizi beklemektedir. 23 Ekim tarihinde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçerken, Satürn ise 2 gün durağan olacak. Satürn durağan olduğunda kendinizi baskı altında ve karamsar hissedebilirsiniz, acele kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Güneş ve Venüs’ün Akrep burcu transitiyle önümüzdeki 1 aylık süreçte aile ve ev hayatınız ön plana çıkıyor, burada huzur ve uyumu bulabilirsiniz. 16 Kasım’ a kadar evinizle ilgili değişiklikler yapabilir, evinizi güzelleştirebilir ve evde vakit geçirmekten daha fazla mutluluk duyabilirsiniz. Aynı zamanda ailevi konularda sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Hafta boyunca Plüton’ un Güneş ve Venüs kare açıları etkili olacak; maddi konularla ilgili bazı sorunlarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde de bazı sıkıntılar oluşabilir; sakin ve gerçekçi kalarak bu sorunlara nihai çözümler bulabilirsiniz. 23 Ekim tarihinde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçerken, Satürn ise 2 gün durağan olacak. Satürn durağan olduğunda kendimizi karamsar ve baskı altında hissedebiliriz, karar almak konusunda acele etmeyin. Güneş ve Venüs’ün Akrep burcu transitiyle önümüzdeki 1 aylık süreçte yakın çevre, kardeşler, seyahat, eğitim ve iletişim konuları hayatınızda ön plana çıkmaya başlayacak. Yakın çevre ev kardeşlerinizle daha sorgulayıcı davranabilirsiniz ama aynı zamanda bu durum derinleşme imkânı da sağlayacak. Özellikle 16 Kasım’ a kadar yukarıda yazdığım alanlarda fikirlerinizi hayata geçirerek ve internet üzerinden kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Hafta boyunca Plüton’ un Güneş ve Venüs kare açıları etkili olacak; aile ve evinizle ilgili bazı sorunlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizde anlaşmazlıklar yaşayabilir ve çözüm bulmaya başlayabilirsiniz. 23 Ekim tarihinde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçerken, Satürn ise 2 gün durağan olacak. Satürn durağan olduğunda kendimizi karamsar ve baskı altında hissedebiliriz, karar almak konusunda acele etmeyin. Güneş ve Venüs’ün Akrep burcu transitiyle önümüzdeki 1 aylık süreçte para ve kazançlarınız ön plana çıkıyor.  16 Kasım’ a kadar bu konularla ilgili olumlu ve iyileştirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Borçlarınızı yapılandırabilir veya potansiyellerinizi geliştirerek yeni kazanç yolları bulabilirsiniz. Kadınlardan gelecek yardımlar sizi sevindirebilir.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Hafta boyunca Plüton’ un Güneş ve Venüs kare açıları etkili olacak; bazı bilinmeyenler ortaya çıkabilir. İlişkilerinizde güç mücadeleleri yaşayabilirsiniz. 23 Ekim tarihinde Güneş ve Venüs burcunuza geçerken, Satürn ise 2 gün durağan olacak. Satürn durağan olduğunda kendimizi karamsar ve baskı altında hissedebiliriz, karar almak konusunda acele etmeyin. Güneş ve Venüs’ün Akrep burcu transitiyle önümüzdeki 1 aylık süreçte kendinizi artık daha rahat ortaya koyabileceksiniz ve enerjiniz artacak. Hayatınızla ilgili ertelediğiniz girişimleri başlatabilirsiniz. Çeşitli şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 16 Kasım’ a kadar dış görünüşünüzde değişiklik yapabilir ve girdiğiniz ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Yalnız Akrepler yeni derin ve tutkulu bir ilişkiye başlayabilir.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Hafta boyunca Plüton’ un Güneş ve Venüs kare açıları etkili olacak; gelecek planlarınız veya sosyal çevrenizde bazı sorunlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bir arkadaşınızla parayla ilgili bir konuda sıkıntı yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde takıntılı davranmamaya özen gösterin. 23 Ekim tarihinde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçerken, Satürn ise 2 gün durağan olacak. Satürn durağan olduğunda kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz ama bu geçici bir durum. Güneş ve Venüs’ün Akrep burcu transitiyle önümüzdeki 1 aylık süreçte daha fazla yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Enerjiniz düşebilir, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye özen gösterin. 16 Kasım’ a kadar özel hayatınızın gizliliğine daha fazla dikkate edebilirsiniz. Aynı zamanda gizli aşklar yaşamaya daha çok meyilli olabilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Hafta boyunca Plüton’ un Güneş ve Venüs kare açıları etkili olacak; kariyer ve iş hayatınızda bazı sorunlar gündeme gelebilir ve güç mücadeleleri içine girebilirsiniz. Kariyer ve aile dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Hedeflerinizle ilgili hangi yöne gideceğiniz konusunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. 23 Ekim tarihinde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçerken, Satürn ise 2 gün durağan olacak. Satürn durağan olduğunda kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz ama bu geçici bir durum. Güneş ve Venüs’ün Akrep burcu transitiyle önümüzdeki 1 aylık süreçte daha fazla sosyalleşmeye başlayabilir, arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirebilirsiniz. 16 Kasım’ a kadar bekar Oğlaklar arkadaş çevrenizden birisiyle tutkulu bir ilişkiye başlayabilir. Aynı zamanda gelecek planlarınızla ilgili çeşitli fırsatlarla karşılaşabilir ve gelirlerinizi de artırabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Hafta boyunca Plüton’ un Güneş ve Venüs kare açıları etkili olacak; yurt dışı, ticaret, hukuk, eğitim, seyahat konularında bazı sorunlar ortaya çıkabilir ve bunlarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. 23 Ekim tarihinde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçerken, Satürn ise 2 gün durağan olacak. Satürn durağan olduğunda kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz ama bu geçici bir durum. Güneş ve Venüs’ün Akrep burcu transitiyle önümüzdeki 1 aylık süreçte kariyer ve hedefleriniz ön plana çıkıyor.  16 Kasım’ a kadar iş hayatınızda sizi sevindirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz, iş arayanlar ise işle ilgili önemli fırsatlarla karşılaşabilirler. İlişkilerinizde daha derin ve tutkulu olmaya başlayabilirsiniz, yalnız Kovalar yeni bir birlikteliğe adım atabilir.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Hafta boyunca Plüton’ un Güneş ve Venüs kare açıları etkili olacak; maddi konularda bazı sorunlarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaş ilişkilerinizde de bazı sıkıntılar oluşabilir, sınırları çizmeye gayret edin. 23 Ekim tarihinde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçerken, Satürn ise 2 gün durağan olacak. Satürn durağan olduğunda kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz ama bu geçici bir durum. Güneş ve Venüs’ün Akrep burcu transitiyle önümüzdeki 1 aylık süreçte yurtdışı, ticaret, hukuk, eğitim, seyahat konuları ön plana çıkıyor. 16 Kasım’ a kadar bu alanlarda sevindirici gelişme ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, değerlendirmeye çalışın. Farklı ve yeni konulara daha fazla merak geliştirebilir ve derinlemesine inceleyebilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.