TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

 17 -  23 Haziran Haftası: Sorumluluklarımızı öne çıkaran Dolunay

Yazının Giriş Tarihi: 18.06.2024 20:44
Yazının Güncellenme Tarihi: 18.06.2024 20:44

Bir süredir gökyüzünde aktif olan İkizler enerjisi pazartesi günü itibariyle yerini Yengeç enerjisine bırakıyor. Önce Venüs sonra Merkür ardından Güneşimiz Yengeç burcuna geçiş yapıyor ve yaza da resmi olarak Merhaba diyoruz.

Ev ve ailevi konularla daha fazla ilgilenmeye ve iletişim dilimiz daha sıcak ve uyumlu oluyor. İlişkilerimizde derinlik ve güven ihtiyacımız önemli olmaya başlarken son zamanlarda yaşanan sorunlar daha rahat masaya yatırabilir ve empati geliştirerek çözülebilir sadece alıngan olmamaya özen göstermeliyiz.

Pazartesi günü Merkür ve Venüs’ ün Neptün’ e dik açısı kafa karışıklıklarına ve yanılgılara yol açabilir özellikle maddi konularda dikkatli olalım, bu etkiyle dolandırıcılıklarda artış söz konusu olabilir. İlişkilerde hayal kırıklıkları oluşabileceğinden beklenti içine girmemekte fayda olacak.

Çarşamba günü Güneş Neptün’ e dik açı oluşturuyor; sağlık hassasiyetleri artabilir bu sebeple bağışıklık sistemimizi güçlendirmeye özen gösterelim. Solunum enfeksiyonları, alerjik reaksiyonlar, gıda ve ilaç zehirlenmeleri, suyla geçebilecek mikrobik hastalıklara dikkat edelim.

Cumartesi günü Oğlak burcunun 1 derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor. Oğlak enerjisi iş dünyası, kurumsal şirketler, devlet ve resmi işlerle ilgili olduğundan dolunay civarı bu alanlarda gelişmeler ön plana çıkabilir. Dolunay haritasında yükselen İkizler burcu ve Jüpiter etkisi ülkemize ticari, kültürel ve turizmle ilgili konularda hareketlilik katabilir. Haritanın 8. Evinde bulunan Ay ödemeler ve dış borçlarda sıkıntılara işaret ederken önümüzdeki günlerde kurumsal yerler, banka, sigorta vergi konularında düzenlemeler yapılabilir.

Bireysel olarak bize sorumluluklarımızı hatırlatacak dolunay enerjisi kariyer ve hedeflerimizle ilgili gerekli kararlılık ve disiplini sağlayabilir. Uzun ve istikrarlı planlar yapmak ve girişimlerde bulunmak için değerlendirebiliriz. İlişki ve iş birlikleri açısından da önemli kararlar verilebilir.

Bu vesile ile sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Bu hafta Venüs, Merkür ve Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor böylece ev ve ailevi konular ön plana çıkmaya başlarken evinizle ilgili tadilat, taşınma gibi yapılması gerekenlerle ilgilenebilir, ailenizle daha fazla vakit geçirebilir ve bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. 22 Haziran’ da gerçekleşecek Oğlak Dolunayı kariyer hayatınızdaki sorumluluklarınızı ön plana çıkarırken kariyer – aile dengesini oluşturmanız gerekebilir. İş, toplumsal statünüz, ailenizle ilgili önemli kararlar alabilir veya emek verdiğiniz bir konunun sonucunu görebilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Bu hafta Venüs ve Merkür Yengeç burcuna geçiş yapıyor. İletişiminiz daha sıcak ve uyumlu olmaya başlarken yakın çevre, proje, kısa seyahatler daha fazla gündeminizi meşgul edebilir, işleriniz hızlanabilir ve zaman zaman eskiye özlem duyabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla haberleşebilir ve görüşebilirsiniz. 22 Haziran’ da gerçekleşecek Oğlak Dolunayı ticari faaliyetler, eğitim, seyahat, yurtdışı konularını ön plana çıkarıyor. Buralarda önemli bir işin tamamlanması sizi sevindirebilir veya yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkilerinizde sabit bakış açılarınızı değiştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Finansal konularda dikkatli olmanızı ve harcamalarınızda kontrollü gitmenizi tavsiye ederim.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Pazartesi günü Merkür ve Venüs-Neptün kare açısı aktif olacak; fedakar tavrınız sizi yorabilir, ilişkilerinizde iyi niyetinizin suistimal edilmemesine dikkat edin. Sağlığınızı ihmal etmeyin kimi İkizler ise bir aile büyüğünün sağlık konularıyla ilgilenebilir. Bu hafta Venüs, Merkür ve Güneş’ in Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki süreçte parayla ilgili konular ön plana çıkarken yeteneklerinizden para kazanmak, kaynaklarınızı artırmak, ek gelir ve zam konuları gündeme gelebilir. 22 Haziran’ da gerçekleşecek Oğlak Dolunayı etkisiyle finansal konulara dair yeni kararlar alabilir, ortak maddi kaynaklar ve borçlarınızla ilgilenebilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Hesapta olmayan para çıkışları olabilir bu sebeple bütçenizde dengeli gitmeye özen gösterin.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Bu hafta Merkür, Venüs ve Güneş burcunuza geçiş yapıyor. Kendinizi daha rahat ifade edecek ve motivasyonunuz artacak. Beklettiğiniz işler için harekete geçebilir ve başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgilenebilir, imaj değişikliği yapabilirsiniz. 22 Haziran’ da gerçekleşecek Oğlak Dolunayı ilişkilerinizi ön plana çıkarıyor. Partnerinizle sorunları çözmek ve ilişkilerinizde sorumluluklarınızı gözden geçirmek için dolunay enerjilerinden faydalanabilirsiniz. Kimi yengeçler yeni bir ilişkiye başlayabilir kimi yengeçler yeni iş birlikleri yapabilir. Taşınma ve yer değişikliği gündeme gelebilir.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Bu hafta Venüs, Merkür ve Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Kendinize daha fazla vakit ayırabilir hem ruhsal hem fiziksel sağlığınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz.22 Haziran’ da gerçekleşecek Oğlak Dolunayı iş ve çalışma hayatınıza dair bir konuyu ön plana çıkarabilir, bir projenin sonuçlanması veya işle ilgili yeni kararlar gündeme gelebilir. Çalışma ortamınızda ve çalışma arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz özellikle kadınlarla gerginlikler oluşabilir. Yeni bir diyete veya spora başlamak için dolunay enerjisinden faydalanabilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Bu hafta Venüs, Merkür ve Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Hayatınız hareketlenmeye başlarken arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebilir, yeni ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Gelecek planlarınız hızlanabilir, yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. 22 Haziran’ da gerçekleşecek Oğlak Dolunayı etkisiyle aşk hayatınıza dair kararlar alabilir bekar Başaklar yeni bir ilişkiye başlayabilir. Çocuklarınızın hayatıyla ilgili önemli gelişmeler gündeme gelebilir veya çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Bu dönem yaratıcı işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Bu hafta Venüs, Merkür ve Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kariyer hayatınıza dair gelişmeler hızlanabilir. Kendinizi daha rahat ifade edebilir, yeni iş ve proje fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. 22 Haziran’ da gerçekleşecek Oğlak Dolunayı ev ve ailevi konularda sorumluluklarınızı ön plana çıkarabilir, önemli kararlar alabilir, kariyer ve aile hayatınızda denge oluşturmaya çalışabilirsiniz. İlişkilerinizde zaman zaman oluşabilecek gerginliklere dikkat edin. Kimi Terazilerin ev değişikliği, alım-satım, tadilat veya taşınma konuları gündemine gelebilir.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Bu hafta Venüs, Merkür ve Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Hayata dair bakış açılarınızı geliştirecek yeni konularla ilgilenmeye başlayabilir, bir eğitime katılabilir veya seyahat planları yapabilirsiniz. Ticaret, hukuk ve yurtdışı bağlantılı işlerle ilgili kararlar alabilir, girişimlerde bulunabilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. 22 Haziran’ da gerçekleşecek Oğlak Dolunayı iletişimsel konu ve yakın çevreniz, kardeş ve akrabalarınızla ilişkilerinizi ön plana çıkarıyor; bazı anlaşmazlık ve gerginlikler yaşayabilirsiniz fazla alıngan davranmadığınızdan emin olun. İletişim, sosyal medya, tanıtım ve pazarlama konularında emek verdiğiniz bir konunun karşılığını alabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Bu hafta Venüs, Merkür ve Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Finansal konular, ödemeler ve ortak maddi kaynaklar ön plana çıkıyor. Bu alanlarda yeni kararlar alabilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Kimi Yaylar ailede maddi bir konuyu çözüme kavuşturabilir veya aile büyüklerinin sağlık konularıyla ilgilenebilir. 22 Haziran’ da gerçekleşecek Oğlak Dolunayı etkisiyle de maddi konularda daha fazla sorumluluk almanızı gerektirecek kararlar alabilir, yeni kaynaklar araştırabilir ve planlar yapabilirsiniz. İlişkilerinizde para kaynaklı stresler oluşabilir, kendinizi açık ve net bir şekilde ifade etmeye özen gösterin.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Bu hafta Venüs, Merkür ve Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor. İlişkilerinizde paylaşımlarınızı güçlendirebilir, ilişkilerinize yeni bir yön verebilirsiniz. Kimi oğlaklar yeni ilişki başlangıçları veya iş değişimleri yapabilir. 22 Haziran Cumartesi günü burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay gündemi temmuz ayında etkili olmaya devam edecek. Hayatınıza dair önemli kararlar alabilir ve sorumluklarınız artabilir. İlişkilerinizde ve iş birliklerinizde memnuniyetsizlikler ortaya çıkabilir ve bunları çözmeye çalışabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Bu hafta Venüs, Merkür ve Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor. İş ve çalışma hayatınız, sağlık konuları ön plana çıkıyor. İş arıyorsanız yeni başvurularda bulunabilir, yeni bir işe girebilir, çalışanlar yeni projelere başlayabilir veya iş değişikliği yapabilir. 22 Haziran’ da gerçekleşecek Oğlak Dolunayı etkisiyle kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bilinçaltınızda saklı endişe ve korkularınız ortaya çıkabilir, farkındalık oluşturarak yüzleşip özgürleşebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler kulağınıza gelebilir. Sağlığınıza daha fazla özen gösterebilir, bu dönem yoga, meditasyon ve terapilerden fayda görebilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Bu hafta Venüs, Merkür ve Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Bu geçişle birlikte hayattan daha fazla keyif almaya başlayabilir ve motivasyonunuz artabilir. Aşk ve duygusal paylaşımlarınız yoğunlaşabilir, seyahatler gündeme gelebilir. Çocuklarınızla daha güçlü bir bağ oluşturabilir onlara destek verebilirsiniz. 22 Haziran’ da gerçekleşecek Oğlak Dolunayı etkisiyle sosyal hayatınız canlanabilir, yeni ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak arkadaşlıklarınızda bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir, kendinizi net bir şekilde ifade ettiğinizden emin olun. Kazancınızı artıracak yeni iş birlikleri ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bekar Balıklar yeni bir aşka yelken açabilir.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.