TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

18 – 24 Aralık Haftası: İlişki ve para konularında ani gelişmelere dikkat!

Yazının Giriş Tarihi: 18.12.2023 08:59
Yazının Güncellenme Tarihi: 18.12.2023 08:59

Haftaya Merkür ve Jüpiter arasındaki güzel etkileşimle başlıyoruz; eski fırsatlar tekrar karşımıza çıkabilir. İletişim, ticaret, hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler ve seyahat konularında, önemli iş ve girişimlerimiz açısından oldukça destekleyici olup önemli görüşme ve toplantılar için değerlendirebiliriz.

Pazartesi dışında perşembe günü oluşacak Merkür-Satürn iyicil açısı da bu anlamda güven verdiğimiz kişilerden destek alabileceğimiz ve kalıcı adımlar atmamız yönünde değerlendirebilir bir gün. 23 – 24 ve 25 Aralık tarihlerinde Mars ve Kuzey ay düğümü arasındaki üçgen açı gelecek planlarımız ve projelerimiz için harekete geçmemizi kolaylaştırabilir etkide olacak.

Haftanın zorlayıcı etkilerinden olan Venüs-Uranüs karşıtlığı 20-21-22 Aralık’ ta devrede olacağından ilişki ve para konularında beklenmedik gelişmelere açıklık vermektedir; masraflar veya harcamalar çıkabilir. Mart – Nisan ayına benzer gündemler önümüze gelebilir. Gergin hissedebileceğimiz için oluşabilecek durumları sakince yönetmeye çalışalım.

23 Aralık’ ta Merkür geri hareketine Yay burcunda devam edecek. 2 Ocak’ a kadar uluslararası işler, ithalat-ihracat, yurtdışı, ticaret, hukuk, medya, eğitim ve seyahat konularında gecikme ve aksilikler oluşabilir, tamamlanması gereken işlerle ilgilenmek durumunda kalabiliriz. İletişimde net ve doğru ifadeler kullanmaya özen gösterirsek yanlış anlaşılmaların daha kolay önüne geçebiliriz.

Kolaylıkla gelen bir hafta geçirmenizi dilerim

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Haftaya daha isteksiz başlayabilirsiniz ama hafta ortası enerjiniz ve motivasyonunuz yükselmeye başlıyor. Kendinizi rahat ifade edebilir, iş ve girişimlerinizden yana güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz zaten cuma günü Güneşin Oğlak burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca bu alanda kendinizi daha rahat gösterebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri ilişkilerinizde parayla ilgili gündemler oluşabilir ve ani harcamalar gündeme gelebilir. Cumartesi Merkür’ ün Yay burcunda gerilemeye başlamasıyla 2 Ocak’ a kadar ticaret, hukuk, eğitim, seyahat konularında tamamlanması gereken işlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz veya gecikmeler oluşabilir, kontrollü hareket edin. Hayata bakış açılarınız gelişebilir.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Haftaya gelecek planlarınıza odaklanarak başlayabilir, arkadaş ve sosyal çevrenizle görüşebilirsiniz. Hafta ortası içe dönebilir, duygularınız ön planda davranabilirsiniz.  Perşembe günü ilişki ve iş birliklerinizde ani gelişmeler yaşayabilirsiniz, durumları sakin yönetmeye çalışın. Cuma günü Güneşin Oğlak burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca ticaret, hukuk, eğitim, seyahat veya yurtdışı konularına odağınızı yöneltebilir, uzun vadeli adımlar atabilirsiniz. Cumartesi Merkür’ ün Yay burcunda gerilemeye başlamasıyla 2 Ocak’ a kadar finansal konularda geçmiş konular ve tamamlanması gereken işler veya ailede bir sağlık sorunuyla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonu kendinize vakit ayırabilir, sevdiklerinizle güzel planlar yapabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Haftaya sorumluluk getiren işler ve kariyer konuları ön planda başlayabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle sosyalleşebilir, arkadaşlarınıza vakit ayırabilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınızla ilgili ani gelişmeler yaşayabilir veya sağlık konuları gündeme gelebilir. Cuma günü Güneşin Oğlak burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca finansal ve ortak maddi kaynaklarınıza odaklanabilirsiniz. Cumartesi Merkür’ ün Yay burcunda gerilemeye başlamasıyla 2 Ocak’ a kadar ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda geçmiş sorunlar tekrar masaya yatırabilir veya geçmişten kişilerden haberler alabilirsiniz, iletişim sıkıntılarına dikkat edin. Yeni başlangıçlarınızı bu tarihten sonra gerçekleştirmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Haftaya ticaret, yurt dışı, eğitim, seyahat konularında işleriniz varsa bunlarla ilgilenebilir, projelerine odaklanabilirsiniz. Hafta geneli gelecek planlarınız, aşk hayatınız, ilişkileriniz veya arkadaş çevrenizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü sizi şaşırtacak durumlar oluşabilir, tepkilerinizi doğru yönetmeye çalışın. Cuma günü Güneşin Oğlak burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca ilişki ve iş birlikleri konuları odağınıza yerleşebilir, bu yönde yeni adımlar atabilirsiniz. Cumartesi Merkür’ ün Yay burcunda gerilemeye başlamasıyla 2 Ocak’ a kadar iş hayatınızda iletişim sıkıntılarına dikkat edin ve sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Haftaya finansal ve sağlık konuları ön planda başlayabilirsiniz. Hafta ortası hareketlenmeye başlayabilir, iş hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü aile hayatınızda gerginlikleri doğru yönetmeye çalışın. Cuma günü Güneşin Oğlak burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca günlük temponuz hızlanabilir, çalışma konularında daha fazla disipline olabilir ve uzun vadeli adımlar atabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Cumartesi Merkür’ ün Yay burcunda gerilemeye başlamasıyla 2 Ocak’ a kadar aşk hayatınız ve çocuklarınızla iletişim sıkıntılarına dikkat edin. Bu süreçte hobilerinizle uğraşmak size iyi gelebilir yine yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Haftaya ilişkiler ve iş birlikleriniz ön planda başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda veya çocuğunuzla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Perşembe günü iletişimsel gerginliklere dikkat edin, ani durumlar oluşabilir. Cuma günü Güneşin Oğlak burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca ilişkileriniz ve gelecek planlarınızla ilgili ayaklarınızı yere daha sağlam basmak isteyebilir ve gerçekçi hedefler koyabilirsiniz. Cumartesi Merkür’ ün Yay burcunda gerilemeye başlamasıyla 2 Ocak’ a kadar ev ve ailevi konularda gecikme veya anlaşmazlıklar gündeme gelebilir, tamamlanması gerekenlerle ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Haftaya iş ve sağlık konuları ön planda başlayabilirsiniz, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeyi ihmal etmeyin. Ev ve ailevi konularda güzel gelişmeler bu hafta yüzünüzü güldürebilir. Perşembe günü maddi konularda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz, harcamalara dikkat edin. Cuma günü Güneşin Oğlak burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca kariyer ve ailevi konulara odağınızı çevirebilirsiniz. Cumartesi Merkür’ ün Yay burcunda gerilemeye başlamasıyla 2 Ocak’ a kadar yakın çevrenizle iletişim sorunları yaşayabilir, iletişimsel aksaklık ve gecikmeler oluşabilir bu sebeple işlerinizi kontrollü yönetmeye çalışın.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Hafta başı özel hayatınıza daha fazla önem verebilir hafta ortası ise iş ve günlük temponuz artabilir. Bu hafta beklediğiniz güzel gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Perşembe günü ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilir, ani gelişmelere dikkat edin. Cuma günü Güneşin Oğlak burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca yakın çevre, kardeş yine iletişim, ticaret, sosyal medya, pazarlama, eğitim ve seyahat konularına odağınızı çevirebilir, kararlı adımlar atabilirsiniz. Cumartesi Merkür’ ün Yay burcunda gerilemeye başlamasıyla 2 Ocak’ a kadar para konularında temkinli hareket etmeye özen gösterin, bu konularda bazı gecikmeler ve aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Hafta başı enerjiniz düşük hissedebilirsiniz, sağlık konularını ihmal etmeyin hafta ortası itibariyle enerjiniz yükselmeye başlıyor. Bu hafta iş ve para konularında beklediğiniz haberler varsa alabilirsiniz. Perşembe günü gergin hissedebilirsiniz; çalışma hayatınızda oluşabilecek gelişmeleri sakin yönetmeye çalışın. Cuma günü Güneşin Oğlak burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca maddi konular ön plana çıkarken kazançlarınızı artırmak üzere kalıcı adımlar atabilirsiniz. Cumartesi Merkür’ ün burcunuzda gerilemeye başlamasıyla 2 Ocak’ a kadar yanlış anlaşılmalara dikkat edin, ilişkilerinizde anlaşmazlıklar oluşabilir. Önemli kararlarınızı bu tarihten sonra almanızı tavsiye ederim.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Haftaya yakın çevre ve iletişim konuları ön planda başlayabilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızda sizi sevindirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü arkadaş ve sosyal çevrenizle bazı anlaşmazlıklar oluşabilir veya ilişkilerinizde beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. Cuma günü Güneşin burcunuza geçmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca kendinizi daha rahat ifade ve hareket etmeye başlayabilirsiniz. Şimdiden doğum gününüzü kutlarım! Cumartesi Merkür’ ün Yay burcunda gerilemeye başlamasıyla 2 Ocak’ a kadar geçmiş aklınıza daha fazla gelebilir veya geçmiş konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İhmal ettiğiniz sağlık konuları varsa kontrollerinizi yaptırmanızı tavsiye ederim.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Haftaya maddi konular ve kazançlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Hafta ortasında iletişiminiz hareketleniyor. Perşembe günü ev ve ailevi konularda gerginliklere dikkat edin. Cuma günü Güneşin Oğlak burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca biraz daha içe dönebilir hem özel hem iş hayatınızda olup biteni değerlendirebilirsiniz. Önemli başlangıçlarınız için 21 Ocak 2024’ ten sonra harekete geçmeniz daha faydalı olur. Cumartesi Merkür’ ün Yay burcunda gerilemeye başlamasıyla 2 Ocak’ a kadar arkadaşlarınızla iletişim sorunlarına dikkat edin, planlarınızda bazı gecikme ve aksilikler oluşabilir. Bu süreçte eski arkadaş veya aşklardan haberler alabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Haftaya kendi isteklerinize odaklanarak başlıyor, adım atmak istediğiniz konularda girişimler yapabilirsiniz. Hafta ortası itibariyle maddi konular ve kazançlarınız ön plana çıkabilir. Perşembe günü yakın çevrenizle gerginlikler oluşabilir, durumları sakin kalarak yönetmeye çalışın. Cuma günü Güneşin Oğlak burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca arkadaş ve sosyal çevrenizle ilişkileriniz hareketlenmeye başlayabilir, gelecek planlarınıza dair güzel gelişmeler yakalayabilirsiniz. Cumartesi Merkür’ ün Yay burcunda gerilemeye başlamasıyla 2 Ocak’ a kadar kariyer ve aile hayatınızda iletişim sorunlarına dikkat edin, iş değişiklikleri için alacağınız kararlarda Merkür gerilemesinin bitmesini beklemenizi tavsiye ederim.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.