TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

18 - 24 Eylül Haftası: Belirsizlikler yorabilir

Yazının Giriş Tarihi: 18.09.2023 11:05
Yazının Güncellenme Tarihi: 18.09.2023 11:05

Yeni haftaya Ay Akrep burcunda başlıyoruz; finans, ekonomi, borç, ödeme ve kredi konularının ön planda olacağı bir hafta bizi bekliyor.

 

Hafta ortasına kadar etkisi devam edecek Venüs ve Jüpiter arasındaki kare açı ilişkilerde beklentilerin yüksek olması sebebiyle tatminsizlikleri ortaya çıkarabilirken finansal konularda riskli hamlelerden kaçınılması gerektiğine işaret ediyor, fazla harcama ve müsrifliğe dikkat edelim.

 

Hafta geneli etkisi altında olacağımız Güneş-Neptün karşıtlığı dalgınlık, aldanma ve yanılsamalara açıklık veriyor. Belirsizlikler amaç ve hedeflerimizle ilgili kafa karışıklığı yaratabilir, hayal kırıklıkları yaşayabileceğimiz bu hafta gerçekçi bakış açımızı korumaya çalışalım. Diğer taraftan bağışıklık sistemimiz hastalıklara karşı daha dirençsiz olabilir, sağlıklımıza ekstra özen gösterelim.Ateşli ve bulaşıcı hastalıklar, gıda zehirlenmelerine dikkat edelim.

Güzel etkiler de var tabi, Venüs ve Chiron etkileşimi hem ilişkiler hem de maddi konularda iyileştireci etkileriyle moralimizi yükseltmemizi sağlacak.

 

Önemli iş ve girişimlerimiz için 20-22 Eylül tarihleri arasında aktif olacak Güneş-Plüton üçgen açısını değerlendirebiliriz; karşımızdaki kişiler üzerinde iyi bir intiba bırakabilir, görüşmelerimizde istediğimiz sonuçları elde edebiliriz.

 

Pazar günü acele hareketler, kaza ve sakarlıklara karşı temkinli olmamız gerekmektedir zira Mars ve Chiron arasında zorlu bir görünüm oluşturmaktadır.

 

Kolaylıkla gelen bir hafta geçirmenizi dilerim

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Bu hafta Başak Yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. İş ve günlük koşturmacalarınız yüksek efor sarfetmenize sebep olabilir, Güneş-Neptün karşıtlığı belirsizlik ve yanılsama hissedebileceğiniz durumlara açıklık veriyor olsa da yeni plan ve projelerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz. Bu süreçte sağlığınızı ihmal etmeyin ve bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Venüs – Chiron üçgen açısı duygusal yaralarınızı iyileştirmeniz yönünde destekleyici olacak. İlişkilerinizde sorunlara çözümler bulabilir, dargınlıkları bitirebilir ve uzlaşmacı bir zemin yakalayabilirsiniz. Hafta sonu Mars-Chiron karşıtlığıyla kendi ihtiyaçlarınıza daha fazla yönelebilirsiniz, oluşabilecek anlaşmazlıklarda denge kurmaya çalışın.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Bu hafta Başak Yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz; hayatınıza çeki düzen verme zamanındasınız aynı zamanda sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz. Güneş-Neptün karşıtlığı aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili gündemler oluşturabilir. Riskli yatırımlar ve borç konularında dikkatli olun lütfen. Venüs – Chiron üçgen açısının ev, yuva ve ailevi konularında iyileştirici etkileri devrede olacak. Aile içinde huzur ve dengeyi yakalayabilir, keyifli hissedebilirsiniz. Hafta sonu Mars-Chiron karşıtlığı sebebiyle aceleci davranışlara girmeyin ve sakarlıklara dikkat edin lütfen.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Bu hafta Başak Yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Ev ve ailevi konular gündeminizde olabilir, değişken koşullar oluşabilir. Güneş-Neptün karşıtlığı kafa karışıklıklarına sebep olsa da karar verdiğiniz konularda yeni adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Venüs – Chiron üçgen açısı yakın çevreniz, kardeş veya akrabalarla ilgili uyumlu bir sürece işaret ediyor. İletişim, pazarlama, dijital işler, eğitim konularında yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir, yeni projeler geliştirebilirsiniz. Bir seyahat gündemi oluşabilir, keyifli hissedebilirsiniz. Hafta sonu Mars-Chiron karşıtlığı sebebiyle özel hayatınız veya sosyal çevrenizle anlaşmazlıklar gündeme gelebilir, gerginliklere dikkat edin.

 

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Bu hafta Başak Yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Güneş-Neptün karşıtlığı halen bazı konularda netleşemeyen durumları ön plana çıkarsa da yeni adımlarınızı destekliyor ve kazancınızı artıracak projeleri karşınıza çıkarabilir. Venüs – Chiron üçgen açısı parasal konularda ailenizin desteğini alabileceğinizi veya evinizle ilgili konularda güzel gelişmelere işaret etmektedir, kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. Hafta sonu Mars-Chiron karşıtlığı sebebiyle kariyer ve ailevi sorumluluklar arasında denge kurmakta zorlanabilir, anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Kendinizin veya aile büyüklerinizin sağlık koşullarıyla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Bu hafta Başak Yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Para ve bütçenize çeki düzen vermek isteyebilirsiniz ama Güneş-Neptün karşıtlığı önünüzü görmekte zorlanacağınız koşullara işaret etmektedir. Venüs – Chiron üçgen açısı etkisiyle ilişkilerinizde kendinizi daha rahat ifade edebilir, güzel paylaşımlar yaşayabilir ve sevildiğinizi hissedebilirsiniz. Hafta sonu Mars-Chiron karşıtlığı sebebiyle dikkatsizlik ve sakarlıklara açık olacağınız için özellikle trafikte dikkatli olun lütfen. Kullandığınız elektrik-elektronik aletler bozulabilir. İletişimde agresyonu tetikleyecek durumlarda sakin davranmaya ve denge kurmaya çalışmanızı tavsiye ederim.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Bu hafta burcunuzda gerçekleşen Yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Hayatınıza dair aldığınız kararları daha rahat uygulamaya başlıyorsunuz ama Güneş-Neptün karşıtlığı kafa karışıklığı ve endişelerin devam edebileceğine işaret etmektedir. Bu hafta Venüs – Chiron üçgen açısı devrede olacak geçmiş yaralarınızı şifalandırabilir ve iyileştirebilirsiniz. Venüs 12.evinizde olduğu için hem aşk hem de para konularında 9 Ekim’ den sonra rahatlamaya başlıyorsunuz. Hafta sonu Mars-Chiron karşıtlığı sebebiyle beklentilerinizin karşılanmadığınızı hissedebilirsiniz. Eşiniz veya ailenizle birlikte maddi konularla ilgili çözmeniz gereken durumlar oluşabilir.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Bu hafta Başak Yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Gerçekleşen Yeniay etkilerini 12. evinizden aldığınız için halen bazı konuları içinizde netleştiremeyebilir ve karar almakta zorlanabilirsiniz. Acele etmeyin 23 Eylül’ de Terazi sezonu başlıyor, şimdiden tüm Terazilerin doğum günlerini kutlarım! 14 Ekim’ de ise burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması hayatınızdaki yeni rotanızı size gösterecek ve hızlanacaksınız. Bu hafta Venüs – Chiron üçgen açısı devrede olacak, arkadaş ve sosyal çevrenizden güzel destekler alabilirsiniz. Hafta sonu Mars-Chiron karşıtlığı sebebiyle ilişkilerinizde ve iş birliklerinizle ilgili anlaşmazlık ve çatışmaya açık bir ortam oluşabileceğinden sinirlenmeden orta yolu bulmaya çalışın.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Bu hafta Başak Yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Gelecek planlarınızı toparlayabilir ve çeki düzen verebilirsiniz ama Güneş-Neptün karşıtlığı ilişkilerinizle ilgili yaşadığınız belirsizlikler kuruntu ve endişeli hissetmenize yol açabilir. Enerjinizi düşürmeyin! Bu hafta Venüs – Chiron üçgen açısı devrede olacak, kariyeriniz ve hedeflerinizle ilgili güzel gelişmeler sizi sevindirebilir, parasal konularda fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hafta sonu Mars-Chiron karşıtlığı sebebiyle motivasyonunuz biraz düşük olabilir, pasif agresif hissedebilir ve duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz, dengede kalmaya çalışın lütfen. Sağlığınıza gerekli özeni göstermeyi ihmal etmeyin.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Bu hafta Başak Yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Güneş-Neptün karşıtlığı bazı belirsiz durumların devam edebileceğine işaret etse de kariyer ve iş konularıyla ilgili yeni planlamalar yapabilir ve çeki düzen verebilirsiniz. Bu hafta Venüs – Chiron üçgen açısı devrede olacak sosyal çevrenizden güzel destekler alabilir, ticaret, eğitim, eğitim, dijital işler konularında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu Mars-Chiron karşıtlığı sebebiyle bazı aksilikler oluşabilir veya ilişkilerinizde anlaşmazlıklar baş gösterebilir. Sinirlenmeden dengede kalarak sorunları çözmeye odaklanmanızı tavsiye ederim.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Bu hafta Başak Yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Ticaret, hukuk, eğitim, seyahatler ile ilgili konular ön plana çıkabilir ve bu alanlarda düzenlemeler yapabilirsiniz. Etkili olacak Güneş-Neptün karşıtlığı kararsızlıklarınızın devam edebileceğine işaret etmektedir bu sebeple acele etmeden planlayarak ilerlemenizi tavsiye ediyorum. Bu hafta Venüs – Chiron üçgen açısı devrede olacak para ve finansal konularda güzel destekler alabilirsiniz. İlişkilerinizdeki iyileştirici etkiler aranızdaki bağları güçlendirmenizi sağlayabilir. Hafta sonu Mars-Chiron karşıtlığı sebebiyle geçmiş, ev ve ailevi konular gündeme gelebilir ve oluşabilecek sorunlara çözümler bulmaya çalışabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Bu hafta Başak Yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Etkili olacak Güneş-Neptün karşıtlığı endişeli hissetmenize sebep olabilir ve belirsizliklerin tam ortadan kalkmadığını gösterse de ortak maddi kaynaklar, finans ve sağlık konularına bir düzen getirmeye çalışabilir ve adım adım çözümler üreterek hareket edebilirsiniz. Bu hafta Venüs – Chiron üçgen açısı devrede olacak ilişkilerinizde sevgi ve uyumu artıracak bu etki sizi mutlu hissettirecek. Hafta sonu oluşacak Mars-Chiron karşıtlığı yakın çevreniz veya iletişimle ilgili konularda bazı aksiliklere yol açabilir. Sakin kalarak ve orta yolu bulmaya çalışarak ilerlemenizi tavsiye ederim. Sakarlıklara açık bir süreç olacağından özellikle trafikte lütfen dikkatli olun.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Bu hafta Başak Yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ediyoruz. Etkili olacak Güneş-Neptün karşıtlığı belirsizlik etkisi yaratsa da ilişki, ortaklık ve iş birliklerinden yana sorunlara çözümler geliştirebilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu hafta Venüs – Chiron üçgen açısı devrede olacak; çalışma hayatınız ve parayla ilgili konularda iyileştirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili devam eden bir rahatsızlığınız varsa size iyi gelecek bir tedaviye başlayabilir ve iyi haberler alabilirsiniz. Hafta sonu Mars-Chiron karşıtlığı sebebiyle ailevi veya finansal konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sakin ve dengenizi bozmadan sorunlara çözümler bulmanızı tavsiye ederim.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.