TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

 18 - 24 Mart Haftası: Yeni döngü başlıyor

Yazının Giriş Tarihi: 18.03.2024 09:13
Yazının Güncellenme Tarihi: 18.03.2024 09:13

Tutulma öncesi haftaya giriş yapıyoruz ve bu hafta çarşamba günü Güneşimizin Koç burcuna geçişiyle birlikte hem İlkbahara giriş yapıyoruz ve astrolojik olarak yeni bir döngüye de merhaba diyoruz. Kafa karışıklıkları yerini ne istediğimizi bilen ve bu doğrultuda cesaretle harekete geçiren bu yeni döngüde 25 Mart tarihinde gerçekleşecek yılın ilk tutulmasıyla önümüzdeki 6 aya yayılan kadersel değişimler de kendini göstermeye başlayacak.

Merkür ve kuzey ay düğümü kavuşumu ve buna ilaveten Güneş ve Plüton etkileşimi 19-20 ve 21 Mart tarihlerini öne çıkarmaktadır. Hızlı gelişmeler yaşayabiliriz aynı zamanda bu tarihleri önemli iş ve girişimleriniz için değerlendirmenizi tavsiye ederim zira uzun süreli etkileri olacaktır. Başta iletişimsel ve ticarete dayalı işler olmak üzere eğitim, sosyal medya ve seyahat alanlarında destekleyici çalışacaktır. Yeni başlangıçlar, iş birlikleri, başvuru ve talepler yapmak ve destek almak istediğiniz insanlarla görüşmeleriniz için uygun olacaktır.

Mars Kova burcunun son derecelerinde ilerlerken cumartesi gününe kadar kontrolsüz öfke, aşırı özgürlük ihtiyacı ve ani tepkisel davranışlarımız artabilir. Dünya genelinde hava yolları, elektrik ve teknolojiyle ilgiye gündemler oluşabilir. Sağlık konusunda tansiyon, dolaşım ve bacaklarla ilgili rahatsızlıklarda artış görülebilir.

Cuma günü Venüs ve Satürn kavuşuyor; sorumluluklarımızın öne çıkacağı bir gün bizi bekliyor. Kariyer ve maddi konularda bazı zorluk ve engellerle karşılaşabiliriz.

Venüs ve Jüpiter etkileşimi hafta sonu güzel ve verimli zamanlara işaret ediyor. Gerek ilişkiler gerekse ticari faaliyetler ve maddi konularla ilgili güzel haberler alabiliriz. Yatırım yapmak isteyenler değerlendirebilir.

Kolaylıkla geçen bir hafta diliyorum.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Güneşimiz çarşamba günü burcunuza geçiyor ve sizin sezonunuz başlıyor. Şimdiden tüm Koçların doğum günlerini kutlarım. Hayatınız hızlanırken kendinizi daha rahat göstermeye başlayacaksınız. Son haftalardır üzerinde düşündükleriniz ve karar verdiklerinizle ilgili harekete geçmenizi tavsiye ediyorum. Arkadaş ve sosyal çevrenizden güzel destekler alabilirsiniz. İlişkilerinizde bazı sorumluluklar sizi yorabilir ama denge kurmaya ve sevdiklerinizin yanında olduğunu göstermeye çalışın, sizin gücünüz onlara kuvvet verecek. Cumartesi günü Mars Balık burcuna geçiş yapıyor; 30 Nisan’ a kadar ruhsal ve fiziksel sağlık konularını ihmal etmeyin özellikle sinirsel gerginliklerin sağlığınıza olumsuz etkileri olabilir. Çalışma hayatınıza dair düzenlemeler yapabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Haftaya iletişim trafiğiniz yüksek başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgilenebilir ve onlara destek olabilirsiniz. Çarşamba günü Güneşimiz Koç burcuna geçiş yapıyor önümüzdeki 1 ay boyunca kendinize daha fazla zaman ayırmak, olup biteni değerlendirmek ve geleceğinize dair planlar yapmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan cumartesi günü Mars Balık burcuna geçiş yapıyor; 30 Nisan’ a kadar arkadaş ve sosyal çevrenizle ilişkileriniz hareketleniyor. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni ortamlara girebilirsiniz ve önemli destekler alabilirsiniz. Diğer taraftan hep yardımcı olduğunuz bir arkadaşınızın bencilliği sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Hafta sonu Venüs-Jüpiter etkileşimi ilişkiler yoluyla size şans ve fırsatlar sunabilir.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Haftaya maddi konulara odaklanarak başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan alacağınız güzel haberler yüzünüzü güldürebilir. Çarşamba günü Güneşimiz Koç burcuna geçiş yapıyor önümüzdeki 1 ay boyunca sosyal çevreniz hareketleniyor. Davet edildiğiniz yerlere gitmenizi tavsiye ederim; orada tanışacağınız kişiler size güzel fırsat kapıları açabilir. Gelecek hedeflerinize daha motive odaklanıp kazançlarınızı artırabilirsiniz. Cumartesi günü Mars Balık burcuna geçiş yapıyor; 30 Nisan’ a kadar kariyer hayatınızda öne çıkabileceğiniz bir dönemdesiniz, kendinizi olumsuz düşüncelerle durdurmayın ve harekete geçin. Üstleriniz ve yöneticilerinizden destekler görebilirsiniz. Yeni iş, başvurular ve görev talepleri için bu süreci değerlendirebilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Haftaya Ay burcunuzda başlıyoruz. Kendi isteklerinize odaklanacağız ve hızlı gelişmeler yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Çarşamba günü Güneşimiz Koç burcuna geçiş yapıyor önümüzdeki 1 ay kariyer hayatınızda cesur hamleler yapabilir, işlerinizi daha görünür kılabilirsiniz. Çalışmayan Yengeçler ise aile hayatında güzel etkiler alacak. Cumartesi günü Mars Balık burcuna geçiş yapıyor; 30 Nisan’ a kadar ticaret, eğitim, yurtdışı, sosyal medya ve seyahat alanlarına enerjinizi aktarabilir ve buradaki işlerinizi hareketlendirebilirsiniz. Hukuki konularda dikkatli olmanızı ve iyi niyetinizin suistimal edilmemesine dikkat edin. Hafta sonu Venüs-Jüpiter etkileşimiyle sevdiklerinizle yapacağınız güzel paylaşımlar sizi sevindirebilir.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Haftaya enerjiniz düşük başlayabilirsiniz ama çarşamba günü Güneşimiz Koç burcuna geçiş yapıyor önümüzdeki 1 ay enerji ve motivasyonunuz artıyor. Daha girişken ve sosyal olabilirsiniz. Ticaret, hukuk, eğitim, yurtdışı ve seyahat alanlarında yapacağınız iş ve girişimler başarılı sonuçlar getirebilir. Partnerinizin desteği size güç verirken bekar Aslanlar ilgisini çekecek birisiyle tanışabilir. İş birlikleri ve anlaşmalar açısından verimli bir süreçtesiniz. Cuma günü maddi konularda dikkatli olun.  Cumartesi günü Mars Balık burcuna geçiş yapıyor; 30 Nisan’ a kadar ortak maddi kaynaklar, finans, ödeme, kredi ve yatırım konularına enerjinizi odaklayabilirsiniz. Fazla harcamalarınızda kontrollü gidin ve sağlığınızı bu dönem ihmal etmeyin.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Bu hafta maddi konularda alacağınız güzel haberler sizi sevindirebilir veya yapacağınız görüşmeler olumlu sonuçlanabilir. Çarşamba günü Güneşimiz Koç burcuna geçiş yapıyor önümüzdeki 1 ay boyunca ortak maddi kaynaklar, finans, ödeme, kredi, miras ve yatırım konularına odaklanabilir bu alandaki işlerinizi düzenleyebilir ve yeni girişimler yapabilirsiniz. Bu süreçte ruhsal ve spiritüel konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Cumartesi günü Mars Balık burcuna geçiş yapıyor; 30 Nisan’ a kadar ilişkiler, ortaklık ve iş birliklerine enerjinizi yöneltebilirsiniz ama iyi niyetinizin suistimal edilmemesine dikkat edin ve sınırlarınızı iyi belirleyin. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirmek ruhunuza iyi gelecek.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Bu hafta beklediğiniz haberleri alabilir veya yapacağınız konuşmalar geleceğinize dair önemli başlangıçları aralayabilir. Çarşamba günü Güneşimiz Koç burcuna geçiş yapıyor önümüzdeki 1 ay boyunca ilişki, ortaklık ve iş birliklerinden yana verimli bir sürece giriyorsunuz. Var olan sorunları çözüme ulaştırabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bekar Teraziler ilgilerinizi çekecek birisiyle tanışabilir, ilişkisi devam eden Teraziler geleceğe dair önemli kararlar alabilir. Cumartesi günü Mars Balık burcuna geçiş yapıyor; 30 Nisan’ a kadar enerjinizi iş hayatınıza daha fazla yöneltebilir, plan ve projelerinize öncelik verebilirsiniz. Bu süreçte sağlığınızla daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Çarşamba günü Güneşimiz Koç burcuna geçiş yapıyor önümüzdeki 1 ay boyunca günlük temponuz hızlanabilir ve daha fazla çalışabilirsiniz. Yeni iş ve girişimleriniz açısından değerlendirebilirsiniz yalnız sabırsız ve aceleci davranışlarınızı dengelemeye çalışın çünkü bunlar sağlığınıza olumsuz yansıyabilir. Çalışma arkadaşlarınızla bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü Mars Balık burcuna geçiş yapıyor; 30 Nisan’ a kadar enerjinizi aşk hayatınıza ve çocuklarınıza yönlendirebilirsiniz. Zaman zaman ilişkilerinizde kendinizi değersiz ve sevilmiyor hissedebilirsiniz, bunu karşı tarafa alınganlık olarak gösterebilirsiniz. İçinize dönüp bunun sebeplerini bulmaya çalışın, terapi ve tedavilerden fayda görebilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek çalışacağından sanatsal ve kreatif işler için değerlendirebilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Çarşamba günü Güneşimiz Koç burcuna geçiş yapıyor önümüzdeki 1 ay boyunca aşk hayatınız canlanıyor ve özel hayatınıza dair önemli kararlar alarak ilerlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınıza daha fazla destek olabilir yine yeteneklerinizi daha cesur sergilemek isteyebilirsiniz. Bu hafta atacağınız adımlar başarılı sonuçlar getirebilir, harekete geçin. Cumartesi günü Mars Balık burcuna geçiş yapıyor; 30 Nisan’ a kadar enerjinizi ev, aile ve gayrimenkul konularına yöneltebilirsiniz. Kira, alım-satım konularında iyi niyetinizin suistimal edilmemesine dikkat etmenizi tavsiye ederim. Evde tadilat ve su borularıyla ilgili sorunlar çıkabilir. Hafta sonu Venüs-Jüpiter etkileşimiyle alacağınız bir haber sizi sevindirebilir.

 

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Çarşamba günü Güneşimiz Koç burcuna geçiş yapıyor önümüzdeki 1 ay boyunca ev ve ailevi konulara odaklanabilirsiniz. Evle ilgili yapılması gereken durumlarla ilgilenebilir, tadilat, tamir, taşınma vs veya ailenizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Cuma günü Venüs ve Satürn kavuşuyor; bazı insanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Cumartesi günü Mars Balık burcuna geçiş yapıyor; 30 Nisan’ a kadar yakın çevrenizle, kardeş ve akrabalarla daha fazla görüşebilir onlara destek olabilirsiniz. Ticaret, satış ve eğitim konularıyla ilgili harekete geçebilir, kısa seyahatler gündeminize gelebilir. Bu süreçte iletişim kurarken alıngan davranabilir, kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Hafta sonu Venüs-Jüpiter etkileşimiyle sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova:  Haftaya iş temponuz yüksek başlayabilirsiniz, ilk birkaç gün sağlığınıza gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyin. Çarşamba günü Güneşimiz Koç burcuna geçiş yapıyor önümüzdeki 1 ay boyunca iletişimsel işleriniz hareketlenebilir ve yakın çevrenizle daha fazla görüşmeye başlayabilirsiniz. Ticaret, satış, internet, eğitim ve seyahat alanlarında işleriniz varsa bu süreç bunları destekliyor. Cumartesi günü Mars Balık burcuna geçiş yapıyor; 30 Nisan’ a kadar enerjinizi para ve gelirlerinize yöneltmeye başlıyorsunuz yalnız kafa karışıklığına açık bir süreçte olacağınız için ancak netleştikten sonra önemli kararlar almanızı tavsiye ederim ve fazla harcamalara dikkat edin. Çevrenize yardım edeyim derken iyi niyetinizi suistimal ettirmeyin.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Çarşamba günü Güneşimiz Koç burcuna geçiş yapıyor önümüzdeki 1 ay boyunca maddi konulara ve kazançlarınıza daha fazla odaklanabilir, fikirlerinizi hayata geçirerek kazançlarınızı artırabilirsiniz. Kendi değerinizi fark etmeye başlıyorsunuz. Cumartesi günü Mars burcunuza geçiş yapıyor; kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacak ve 30 Nisan’ a kadar enerjinizi isteklerinize yönelteceksiniz. Hayatınızın hız kazanmasıyla önünüzde yeni yollar ve fırsatlar açılacak ve belirsiz olan konularda netleşmeye başlayacaksınız. Hafta sonu Venüs-Jüpiter etkileşimiyle alacağınız güzel bir haber yüzünüzü güldürebilir.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.