TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

18-24 Temmuz Haftası: Hareketli bir hafta bizi bekliyor

Yazının Giriş Tarihi: 18.07.2022 09:37
Yazının Güncellenme Tarihi: 18.07.2022 09:37

Gökyüzünün oldukça hareketli olduğu yeni bir haftaya giriş yapıyoruz. Hemen hafta başı Venüs Yengeç burcuna geçiş yapıyor. İlişkilerimizde aidiyet ve güven isteğimiz artarken maddi konular ilgili elimizdekini korumak isteyeceğiz. Merkür ve Güneş’ in Aslan burcuna geçmesiyle iletişimimizde kendimizi daha güçlü bir şekilde ifade etmeye başlıyoruz. Önümüzdeki 1 aylık süreçte altın değerinde artışlar olmaya başlayabilir. Uranüs ve Kuzey ay düğümü kavuşuma doğru giderken finansal zorluklar, gıda sıkıntıları, tarım, toprak, doğal afetler ve yangın temaları ön plana çıkmaya devam ediyor.

Hafta başı Güneş ve Merkür’ ün Plüton karşıtlığı güç çekişmelerine ve baskı yaratan durumlara açıklık vermekte. Önemli görüşme ve toplantıları hafta ortasından sonra yapmak fayda sağlayacak.  Merkür ve Jüpiter arasındaki olumlu görünüm de ticaret, hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler ve yayıncılık gibi alanlarda Perşembe, Cuma ve cumartesi günleri girişimlerimizi destekleyecek. Para piyasaları hafta sonuna doğru inişli çıkışlı olabileceğinden borsa ve yatırım konusunda temkinli davranalım.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Haftaya enerjik şekilde başlıyorsunuz. Hafta boyunca iş ve aile hayatınızda oluşan gelişmeler sizi daha gergin yapabilir, sakinliğinizi koruyun. Parasal harcamalara dikkat edin. Pazartesi Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle 11 Ağustos’ a kadar; ev ve aile içinde huzurunuz artabilir, ailenizle aranızdaki bağ güçlenebilir. Evle ilgili değişiklikler için uygun bir zaman olacak. Salı günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle 4 Ağustos’ a kadar; aşk, çocuk, yaratıcılığınız veya borsa konularıyla daha fazla ilgilenip istekleriniz yönünde yeni kararlar alabilirsiniz. Güneş’ in de Cuma günü buraya geçmesiyle bu konular 1 ay boyunca odağınızda yer alacak. Hafta sonunda ise; kısa bir seyahate çıkabilir, yakın çevrenizle aktif bir iletişime geçebilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Haftaya enerjiniz biraz düşük başlayabilirsiniz. Hafta boyunca iletişimde dil yaralarına dikkat edin. Pazartesi Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle 11 Ağustos’ a kadar; yakın çevreniz ve kardeşlerinizle iletişiminiz artabilir, onlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Yakın çevreniz veya dijital mecralar üzerinden ilginizi çekecek birisiyle tanışabilirsiniz. Ticaret, satış, reklam gibi konularda kazançlarınız artabilir. Salı günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle 4 Ağustos’ a kadar; ev ve aile konularında iletişiminiz artıyor. Güneş’ in de Cuma günü buraya geçmesiyle bu konular 1 ay boyunca odağınızda yer alacak. Kira, alım-satım, taşınma, sözleşme ve yeni projeler için güzel bir süreç. Hafta sonunda ise; maddi konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Haftaya gelecek planlarınıza ve sosyal çevrenize odaklanarak başlayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Pazartesi Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle 11 Ağustos’ a kadar; parasal konularda güzel gelişmeler sizi mutlu edebilir, gelirinizi artıracak fırsatlar oluşabilir. Diğer taraftan ev ve ailenize daha fazla harcama yapabilirsiniz. Salı günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle 4 Ağustos’ a kadar; iletişim ve iletişim araçlarında ön plana çıkabilirsiniz. Satış, pazarlama, reklam gibi işlerle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Kısa seyahatler, eğitim, yeni projeler açısından verimli bir süreç olacak. Güneş’ in de Cuma günü buraya geçmesiyle bu konular 1 ay boyunca odağınızda yer alacak. Hafta sonu keyifli paylaşımlar sizi bekliyor.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Haftaya kariyer hayatınızda bazı sorunları çözerek başlayabilirsiniz, çalışmıyorsanız bu konular aile hayatınızla ilgili olabilir. Fazla alıngan davranmak yerine oluşan durumları mantık çerçevesinde çözmeye odaklanın. Pazartesi Venüs’ün burcunuza geçmesiyle 11 Ağustos’ a kadar; çekiciliğiniz artıyor, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Dış görüşünüzle daha fazla ilgilenecek ve hayattan daha fazla keyif almak isteyeceksiniz. Bu süreçte alışverişe kendinizi fazla kaptırmamaya dikkat edin. Salı günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle 4 Ağustos’ a kadar; kendi potansiyellerinizi daha fazla göstermek isteyebilir ve kazancınızı artıracak yeni yollar deneyebilirsiniz. Güneş’ in de Cuma günü buraya geçmesiyle bu konular 1 ay boyunca odağınızda yer alacak. Hafta sonu dinlenmek ve evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Haftaya işlerinize yoğunlaşarak başlıyorsunuz. İş hayatınızda üzerinizde baskı uygulayacak durumlar oluşabilir, sözel gerginliklere dikkat edin. Pazartesi Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle 11 Ağustos’ a kadar; ilişkilerinizde daha sahiplenici davranmaya başlayabilir ve göz önünde yaşamak istemeyebilirsiniz.  Salı günü Merkür’ün burcunuza geçmesiyle 4 Ağustos’ a kadar; kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayacaksınız. Söylediklerinizle ve fikirlerinizle çevrenizde dikkat çekebilirsiniz. Yeni projelerinizi hayata geçirmek için uygun bir süreç olacak. Güneş’ in de Cuma günü buraya geçmesiyle bu konular 1 ay boyunca odağınızda yer alacak. Hafta sonu arkadaşlarınızla vakit geçirmek sizi iyi gelecek.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Haftaya maddi konularla ilgilenerek başlayabilirsiniz. İletişimde gerginliklere dikkat edin, fazla tepkisel davranabilirsiniz. Pazartesi Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle 11 Ağustos’ a kadar; arkadaş çevrenizle bağınız ve sevginiz kuvvetleniyor. Sosyal çevreniz vesilesiyle yeni birisiyle tanışabilirsiniz. Gelecek projelerinizle ilgili olumlu gelişmeler başlıyor. Salı günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle 4 Ağustos’ a kadar; düşüncelerinizi kendinize saklamayı tercih edebilirsiniz. Arkanızdan konuşulanlar kulağınıza gelebilir. Bu süreçte kendinize dair önemli farkındalıklarınız oluşabilir. Sezgileriniz kuvvetlenirken, haberci rüyalarınız artabilir. Güneş’ in de Cuma günü buraya geçmesiyle bu konular 1 ay boyunca odağınızda yer alacak. Hafta sonu hedeflerinizle ilgili iletişimizi artırabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Hafta başı iş ve ailenizle ilgili gerginlikler oluşabilir, mantığınız ön planda ilerlemeye çalışın. Pazartesi Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle 11 Ağustos’ a kadar; kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Terfi olabilir veya kazancınız da artabilir. Kadınlar tarafından destek görebilirsiniz. Çalışmıyorsanız hedeflerinize yönelik gelişmeler sizi mutlu edebilir. Salı günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle 4 Ağustos’ a kadar; daha fazla sosyalleşebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Onlarla yapacağınız işler kazancınızı artırabilir. Gelecek projelerinizle ilgili yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Güneş’ in de Cuma günü buraya geçmesiyle bu konular 1 ay boyunca odağınızda yer alacak. Hafta sonunda eğitim, seyahat veya ticaret gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Haftaya günlük rutin işleriniz ve çalışma hayatınızdaki işlerle ilgilenerek başlıyorsunuz. Pazartesi Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle 11 Ağustos’ a kadar; hayatınıza yeni vizyon katacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Farklı kültürler, eğitimlere katılmak veya uzak seyahatler ilginizi çekebilir. Hukuki bir süreciniz devam ediyorsa olumlu gelişmeler oluşabilir. Salı günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle 4 Ağustos’ a kadar; kariyer hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Aynı zamanda iş başvuruları için uygun bir süreç olacak. Çalışmıyorsanız ailenizle iletişiminiz artacak. Güneş’ in de Cuma günü buraya geçmesiyle bu konular 1 ay boyunca odağınızda yer alacak. Hafta sonu maddi konuları düzenleyebilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Hafta başında parasal konulara odaklanarak başlayabilirsiniz. Pazartesi Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle 11 Ağustos’ a kadar; günlük ve çalışma hayatınızda iş birlikleriniz artabilir. Kadınlar tarafından destek görebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili devam eden bir tedavi süreci varsa güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Salı günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle 4 Ağustos’ a kadar; hayattan daha fazla keyif almak, aşk, çocuk ve yeteneklerinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınız canlanabilir ve çocuğunuzla iletişiminiz kuvvetlenebilir. Güneş’ in de Cuma günü buraya geçmesiyle bu konular 1 ay boyunca odağınızda yer alacak. Hafta sonu ilişki ve ortaklık konuları ön planda olacak.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Haftaya ev ve aile konuları ön planda başlıyorsunuz. Pazartesi Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle 11 Ağustos’ a kadar; ilişki, ortaklık ve iş birlikleriniz alanınızda uyumlu bir sürece giriyorsunuz. Partnerinizle sevgi ve anlayışınız artarken, bekar olan oğlaklar yeni bir ilişkiye başlayabilir. Aynı zamanda iş birlikleri yoluyla gelirinizde artışlar mümkündür. Salı günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle 4 Ağustos’ a kadar; ortak maddi kaynaklar ve ödemelerinizle daha fazla ilgilenebilir ve bu alanda yeni kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Güneş’ in de Cuma günü buraya geçmesiyle bu konular 1 ay boyunca odağınızda yer alacak. Hafta sonu günlük koşturmacanız ve işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Hızlı bir iletişim trafiği ile haftaya giriş yapıyorsunuz. Pazartesi Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle 11 Ağustos’ a kadar; günlük koşturmalarınız ve çalışma hayatınızda özellikle kadınlar tarafından sizi mutlu edecek destek ve yardımlar alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla uyumunuz artacak. Sağlık konusuyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız bu süreçte iştahınızda artış olabilir, midenizi fazla yormamaya dikkat edin. Salı günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle 4 Ağustos’ a kadar; ilişki ve ortaklıklar alanınızda iletişimizi artıracak. Yeni gelişmeler yaşayabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Güneş’ in de Cuma günü buraya geçmesiyle bu konular 1 ay boyunca odağınızda yer alacak. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirmek size iyi gelecek.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Haftaya maddi konular ön planda başlıyorsunuz. İletişimsel gerginliklere dikkat edin. Pazartesi Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle 11 Ağustos’ a kadar; aşk, çocuk ve hobilerinizle daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Partner ve çocuklarınızla uyum ve sevginiz güçleniyor. Borsayla ilgileniyorsanız küçük kazançlar elde edebilirsiniz. Sanatsal aktivitelere ilginiz çoğalabilir. Salı günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle 4 Ağustos’ a kadar; günlük koşturmanız, çalışma hayatı ve çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir. Sağlığınızla daha fazla ilgilenebilir ve kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Güneş’ in de Cuma günü buraya geçmesiyle bu konular 1 ay boyunca odağınızda yer alacak. Hafta sonu ev ve ailenizle ilgilenebilir veya kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.