TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

19  - 25 Aralık Haftası: Yeni fırsatlar

Yazının Giriş Tarihi: 19.12.2022 10:13
Yazının Güncellenme Tarihi: 19.12.2022 10:13

Haftaya Ay Akrep burcunda başlıyoruz; finansal konular, ödeme ve parayla ilgili işler odağımızda olurken çözmemiz gereken sorunlarla ilgilenebiliriz. Gökyüzü finansal daralma, borsa ve spekülatif piyasalarda sürpriz gelişmelere ve beklenmedik durumlara açık olacağımıza işaret etmektedir.

Salı günü Jüpiter Koç burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs’ a kadar girişimlerimizde daha cesur ve atılgan olmaya başlayacağız. Başta yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, hukuk, eğitim, yayıncılık ve turizm konularında hızlanabilir ve hayatımıza vizyon katacak yeni fikirleri uygulamayı daha kolay gerçekleştirebiliriz. Bu alanlarda yeni fırsatlar bizi bekliyor olacak. Bu geçiş finansal hareketliliği de artıracak.

Cuma günü gerçekleşecek Oğlak Yeniayı sorumluluklarımızı daha bilinçli yerine getirmeye çalışmamıza olumlu yönde etki ederken önümüzdeki 15 gün boyunca ve kariyer hayatımızda uzun vadeli karar ve yeni başlangıçları destekleyecek.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: 20 Aralık tarihinde Jüpiter burcunuza geçiş yapıyor ve 16 Mayıs tarihine kadar size bolluk, bereket, şans ve fırsatlar sunacak. Bu süreçte yapmak istediğiniz atılımlar ve hedeflerinizle ilgili destekleneceksiniz. 23 Aralık tarihinde gerçekleşecek Oğlak Yeniayı önümüzdeki 15 gün boyunca kariyer ve finansal alanlarda yapmak istediklerinizle ilgili harekete geçebilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Görüşme, toplantı ve başvurular açısından destekleyici bir etkide olacak. İşleriniz vesilesiyle kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: 20 Aralık tarihinde Jüpiter Koç burcuna geçiş yapıyor ve 16 Mayıs tarihine kadar ruhsal farkındalık ve maneviyatınızın artmanızı geliştirecek. İlahı olarak korunacaksınız. Büyük atılımlar yerine var olan koşulları düzenleyebilirsiniz. 23 Aralık tarihinde gerçekleşecek Oğlak Yeniayı önümüzdeki 15 gün boyunca yurtdışı, ticaret, hukuk, eğitim, medya ve seyahat konularında yeni karar ve başlangıçlarınızı destekleyecek. İş ve finansal konularda girişimleriniz için bu süreçte gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: 20 Aralık tarihinde Jüpiter Koç burcuna geçiş yapıyor ve 16 Mayıs tarihine kadar gelecek hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size şans ve fırsatlar sunacak. Yeni arkadaşlar ve sosyal çevreniz değişmeye başlayacak ve bu kişilerden güzel destekler alabilirsiniz. Bu süreçte organizasyon ve davetlere katılımınız artabilir. 23 Aralık tarihinde gerçekleşecek Oğlak Yeniayı etkisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca maddi konular, ortak kazançlar miras, kredi, borç, tazminat, vergi, nafaka konularında gelişmeler yaşayabilir veya uzun vadeli yeni kararlar alabilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: 20 Aralık tarihinde Jüpiter Koç burcuna geçiş yapıyor ve 16 Mayıs tarihine kadar toplumdaki yeriniz, itibarınız ve kariyer konularında ilerleme ve büyüme etkisi sağlayacak. İş değişikliği, terfi, görev değişimi gibi durumlar yaşayabilirsiniz. İlişkiler açısından da önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. 23 Aralık tarihinde gerçekleşecek Oğlak Yeniayı etkisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca ilişki veya ortaklık konularında uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Yapacağınız iş birlikleri size maddi olarak gelirlerinizi artırma şansı sağlayabilir.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: 20 Aralık tarihinde Jüpiter Koç burcuna geçiş yapıyor ve 16 Mayıs tarihine kadar hayatınıza yeni bakış açıları getirip, umutlarınızı artıracak. Bu geçiş size ayrıca yurtdışı, ticaret, hukuk, eğitim ve seyahat konularında çeşitli şans ve fırsatlar sunacak. 23 Aralık tarihinde gerçekleşecek Oğlak Yeniayı etkisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca çalışma hayatınız, günlük rutinler ve sağlık konularında daha ciddi ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. İş arayanlar yeni bir işe başlayabilir, çalışanlar ise iş hayatında zam alabilir veya görev değişimi yaşayabilir.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: 20 Aralık tarihinde Jüpiter Koç burcuna geçiş yapıyor ve 16 Mayıs tarihine kadar ortak maddi kaynaklarınız, kredi, borç, ödeme, tazminat konularında size şans ve fırsatlar sunacak. Eşin veya ailenin finansal kaynaklarından destekler alabilirsiniz. 23 Aralık tarihinde gerçekleşecek Oğlak Yeniayı etkisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca aşk, çocuk ve yeteneklerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Uzun vadeli yeni bir ilişkiye başlayabilir, çocuk teması ve çocuğunuzun hayatıyla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: 20 Aralık tarihinde Jüpiter Koç burcuna geçiş yapıyor ve 16 Mayıs tarihine kadar ilişkiler, ortaklık ve iş birliklerden yana güzel şans ve fırsatlar sunacak. Ayrıca yeni anlaşma ve sözleşmeler yapabilirsiniz. 23 Aralık tarihinde gerçekleşecek Oğlak Yeniayı etkisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca ev, aile ve gayrimenkul konularında yeni kararlar ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu alanlardan gelirlerinizi artıracak kazançlar elde edebilirsiniz. Taşınma ve şehir değişikliği gibi konular da gündeme gelebilir.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: 20 Aralık tarihinde Jüpiter Koç burcuna geçiş yapıyor ve 16 Mayıs tarihine kadar çalışma hayatınız ve günlük koşullarınızla ilgili şans ve fırsatlar sunacak ayrıca sağlığınızla ilgili şifa sağlayacak. 23 Aralık tarihinde gerçekleşecek Oğlak Yeniayı etkisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca yakın çevre, iletişim, pazarlama, sözleşmeler ve eğitim konularında yeni kararlar alabilirsiniz. Bu alacağınız kararlar size uzun vadeli dönemde kariyerinizle ilgili yeni gelir kapıları açabilir.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: 20 Aralık tarihinde Jüpiter Koç burcuna geçiş yapıyor ve 16 Mayıs tarihine kadar aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili şans ve fırsatlar getirecek. Bu süreçte yeteneklerinizi daha rahat sergileyebileceksiniz. 23 Aralık tarihinde gerçekleşecek Oğlak Yeniayı etkisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca para ve parasal konularda yeni kararlar ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Gelirlerinizde artışlar söz konusu olabileceği gibi uzun vadeli yeni kazanç kapıları açılabilir.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: 20 Aralık tarihinde Jüpiter Koç burcuna geçiş yapıyor ve 16 Mayıs tarihine kadar ev, aile ve gayrimenkul konularında size bereket ve fırsatlar getirecek. Taşınma, tadilat, dekorasyon değişimleri yapabilirsiniz, aile içinde huzur ve keyfiniz artacak. 23 Aralık tarihinde burcunuzda gerçekleşecek Yeniay etkisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca kendiniz, iş ve ilişkilerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Dış görünüşünüzde de değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Maddi kazançlarınızı artıracak yeni projelere başlayabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: 20 Aralık tarihinde Jüpiter Koç burcuna geçiş yapıyor ve 16 Mayıs tarihine kadar iletişim, yakın çevre, proje, eğitim, kısa seyahat ve pazarlama konularında size şans ve fırsatlar sunacak. 23 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeniay etkisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca biraz daha fazla içe dönmek isteyebilir, ruhsal ve fiziksel sağlığınızla ilgilenmek ve olan biteni değerlendirip yeni kararlar almak isteyebilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: 20 Aralık tarihinde Jüpiter Koç burcuna geçiş yapıyor ve 16 Mayıs tarihine kadar finansal kaynaklarınızı daha fazla büyütme etkisi yaratacak. Potansiyellerinizi geliştirecek yeni fırsatlarla karşılaşabilir ve yeni kazanç yolları bulabilirsiniz. 23 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeniay etkisiyle önümüzdeki 15 gün boyunca yeni bir sosyal çevreye girebilir ve buradan tanışacağınız kişilerle uzun vadeli projelere başlayabilir ve gelirinizi artıracak kazanımlar elde edebilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.