TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

19 - 25 Eylül Haftası: Girişimlerde başarı şansı

Yazının Giriş Tarihi: 19.09.2022 09:37
Yazının Güncellenme Tarihi: 19.09.2022 09:37

Haftaya Güneş ve Plüton arasındaki olumlu görünümle başlıyoruz. Güç ve kararlılık katacak bu etki ertelediğimiz işlerle ilgili kararlı davranmak ve düzen getirmek açısından fayda sağlayacak. Otorite ve güçlü kişilerden destek ve yardımlar alabiliriz. Önemli görüşmeler, başvurular ve toplantılar için değerlendirebiliriz.

Mars ve Satürn arasındaki destekli görünüm de hafta içi başlayacak; emeklerimizin karşılığını almaya başlayacağımız, sorunlara daha kolay çözümler bulup istikrarlı adımlar atacağımız bir sürece giriyoruz.

İletişimde denge ve uyumu ön planda tutmalıyız zira konuların gereğinden fazla abartılması ve büyütülmesi mümkün.

Diğer taraftan hafta ortasından sonra özellikle hafta sonu etkili olacak olan Venüs-Neptün karşıtlığı ilişki ve parasal konularda yanılgılara ve abartılara işaret etmektedir, beklentilerimiz hayal kırıklığına uğrayabilir! Riskli ve bilmediğimiz yatırımlardan uzak durmalıyız, borç vermek için de uygun bir süreç değil.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Hafta ortasına kadar Güneş-Plüton üçgen açısı etkili olacak; kariyer hayatınızda veya hedeflerinizle ilgili ertelediğiniz konuları tamamlayabilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Parasal konularda sürpriz gelişmeler oluşabilir. Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1 ay boyunca ilişki, ortaklık ve iş birlikleri konusu ön plana çıkıyor ve bu alanlarda dengeyi ve uyumu yakalamaya çalışabilirsiniz. Aynı gün gerçekleşecek Güneş-Merkür R kavuşumu bu alanda önemli farkındalıklar elde etmenizi sağlayabilir ve önünüzü daha net görmeye başlayabilirsiniz. Etkileri başlayacak Mars-Satürn üçgen açısı ise sizi aldığınız kararlar doğrultusunda hedefe yönelik harekete geçmeye teşvik edecek.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Hafta ortasına kadar Güneş-Plüton üçgen açısı etkili olacak; maddi konular veya ticaret, seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işlerle ilgili yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Partnerinizle veya çocuklarınızla uyumunuz bu hafta artacak. Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1 ay boyunca çalışma ortamınız ve günlük koşullarınıza daha fazla odaklanacak ve bu alanlarda denge yaratmak isteyebilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza daha fazla özen gösterebilirsiniz. Aynı gün gerçekleşecek Güneş-Merkür R kavuşumuyla önemli farkındalıklar elde edebilirsiniz. Etkileri başlayacak Mars-Satürn üçgen açısıyla kariyer hayatınızda yapmak istediğiniz eylemleri destekleyecek ve gerekli motivasyonu sağlayacak. Parasal konularda destekler alabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Hafta ortasına kadar Güneş-Plüton üçgen açısı etkili olacak; ev, aile ve maddi konularla ilgili yarım kalmış işleri kararlı bir şekilde tamamlayabilir, bu alanlarda değişiklikler yapabilirsiniz. Ev ve aile konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1 ay boyunca daha fazla sosyalleşmeye başlayabilir ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Bekar İkizlerin aşk hayatı canlanıyor, çocuğu olan İkizler ise onlarla daha fazla vakit geçirebilir. Aynı gün gerçekleşecek Güneş-Merkür R kavuşumu ilişkilerinizle ilgili önemli farkındalıklar sağlayabilir. Etkileri başlayacak Mars-Satürn üçgen açısı sizi daha kararlı ve motive kılacak. Ticaret/hukuk, sosyal medya, eğitim gibi konularda girişimleriniz desteklenecek.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Hafta ortasına kadar Güneş-Plüton üçgen açısı etkili olacak; ikili ilişkiler ve iş birliklerinizi gözden geçirebilir, yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edebilir ve yakın çevrenizden destek görebilirsiniz. Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1 ay boyunca ev ve aile konuları ön plana çıkacak ve bu alanda denge kurma ihtiyacınız artacak. Aynı gün gerçekleşecek Güneş-Merkür R kavuşumu yine bu alanda size önemli bir farkındalık veya haber getirebilir. Etkileri başlayacak Mars-Satürn üçgen açısıyla maddi veya sağlık konularında mevcut olan sorunlara daha rahat çözümler bulabilir ve harekete geçebilirsiniz. Bu hafta kimseye borç vermemenizi tavsiye ederim.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Hafta ortasına kadar Güneş-Plüton üçgen açısı etkili olacak; çalışma hayatınızda, günlük rutinlerinizde veya para harcama alışkanlıklarınızda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Maddi veya iş konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1 ay boyunca fikirlerinizi uygulamak isteyebilir, yakın çevrenizle bağınız kuvvetlenebilir. Kısa seyahatler, sosyal medya, pazarlama, eğitim, proje gibi konular ön plana çıkabilir. Aynı gün gerçekleşecek Güneş-Merkür R kavuşumuyla yine bu alanda önemli farkındalıklar elde edebilirsiniz. Etkileri başlayacak Mars-Satürn üçgen açısı ise sizi gelecek hayallerinize yönelik girişimler yapmak konusunda teşvik edecek, ilişki ve sosyal çevrenizden destek görebilirsiniz. Bu hafta fazla harcamalar gündeme gelebilir, dengeli gitmeye çalışın.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Hafta ortasına kadar Güneş-Plüton üçgen açısı etkili olacak; aşk hayatınız veya çocuğunuzu ilgilendiren konularla ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. İsteklerinize dair güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Bu hafta özellikle harcamalarınız fazla olabilir, temkinli davranın. Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1 ay boyunca para ve paranızı nasıl artıracağınız ön plana çıkıyor. Bu alanda denge kurmaya çalışacaksınız. Aynı gün gerçekleşecek Güneş-Merkür R kavuşumu yine bu alanda farkındalık katabilir. Etkileri başlayacak Mars-Satürn üçgen açısı ise sizi çalışma ortamınız ve günlük koşullarınızı daha sağlam bir zemine taşıyabilir, istikrarlı adımlar atabilirsiniz. Sağlık konusunda güzel gelişmeler sizi sevindirebilir.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Hafta ortasına kadar Güneş-Plüton üçgen açısı etkili olacak; bırakmak istediğiniz alışkanlıklar varsa bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Maddi konularla ilgili karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir. Cuma günü Güneş burcunuza geçiş yapıyor. Şimdiden doğum gününüzü kutluyorum! Önümüzdeki 1 ay boyunca hayata dair hem kariyer hem de ilişkilerinizde isteklerinize daha fazla odaklanacaksınız. Dış görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz ve daha fazla görünür olmaya başlıyorsunuz. Aynı gün gerçekleşecek Güneş-Merkür R kavuşumu kendinizle ilgili önemli bir farkındalık katabilir. Etkileri başlayacak Mars-Satürn üçgen açısı ise sizi aşk hayatınız, çocuk ve yeteneklerinizle ilgili daha kararlı kılacak ve istikrarlı adımlar atabilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Hafta ortasına kadar Güneş-Plüton üçgen açısı etkili olacak; sosyal çevre ve ilişkilerinize dair ne isteyip ne istemediğinizi değerlendirebilirsiniz. Aşk hayatınız, arkadaşlık ve sosyal çevrenizle ilgili karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1 ay boyunca 12.evinizde bulunacak Güneş size bir arınma süreci sağlayabilir, kendinizi şarj etme dönemi olarak düşünebilirsiniz. Aynı gün gerçekleşecek Güneş-Merkür R kavuşumu size içsel olarak önemli bir farkındalık katabilir. Etkileri başlayacak Mars-Satürn üçgen açısı ise ev, aile ve maddi konularda mevcut olan sorunlara çözüm bulmanızı sağlayabilir ve istikrarlı adımlar atabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Hafta ortasına kadar Güneş-Plüton üçgen açısı etkili olacak; kariyer hayatınızda ve maddi konularla ilgili güçlü atılımlar yapabilir, önemli kişilerin desteğini alabilirsiniz. Sürpriz fırsatlar da gündeme gelebilir. Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1 ay boyunca hedeflerinize ve yapmak istediklerinize daha fazla odaklanabilir, sosyal hayatınız canlanabilir ve yeni çevrelere girebilirsiniz. Aynı gün gerçekleşecek Güneş-Merkür R kavuşumu bu alanda size önemli farkındalık katabilir. Etkileri başlayacak Mars-Satürn üçgen açısı ise ilişki ve iş birliklerinizde daha kararlı adımlar atmanızı ve harekete geçmenizi destekleyecek.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Hafta ortasına kadar Güneş-Plüton üçgen açısı etkili olacak; kariyer ve hedeflerinizle ilgili yeni kararlar alabilir, ticaret, hukuk, eğitim, yurt dışı bağlantılı işlerde önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Güzel fırsatlar sizi motive edebilir. Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1 ay boyunca kariyer hayatınız ve statünüzle ilgili kendinizi daha rahat ortaya koyabileceksiniz. Çalışmayan Oğlaklar ise hedefleriyle ilgili bunu yapabilecek. Aynı gün gerçekleşecek Güneş-Merkür R kavuşumu bu alanda size bir haber veya farkındalık getirebilir. Etkileri başlayacak Mars-Satürn üçgen açısı ise çalışma hayatınızda emeklerinizin karşılığını maddi olarak alabilmemiz yönünde destek verecek ve sizi motive edecek. Bu alanda istikrarlı adımlar atabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Hafta ortasına kadar Güneş-Plüton üçgen açısı etkili olacak; iş hayatınızda kendinizi daha rahat ortaya koyabilir, maddi konularla ilgili sorunlara daha rahat çözümler bulabilirsiniz. Ev, aile veya parasal koşullarınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1 ay boyunca daha keyifli hissetmeye başlayacaksınız. Ticari konular, eğitim, seyahat konuları ön plana çıkabilir. Aynı gün gerçekleşecek Güneş-Merkür R kavuşumu size önemli bir farkındalık katabilir. Etkileri başlayacak Mars-Satürn üçgen açısıyla emeklerinizin karşılığını alabilir, hedeflerinize ulaşmak için gerekli güç ve motivasyonu kendinizde bulabilir ve istikrarlı adımlar atabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Hafta ortasına kadar Güneş-Plüton üçgen açısı etkili olacak; gelecek hayallerinize dair yeni düzenlemeler yapabilir, sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz. İlişki ve iş birliklerinizde daha rahat uyumu yakalayabilir ve isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1 ay boyunca ortak maddi konular, ödemeler, sağlık, derin tutku ve arzularınız ön plana çıkacak. Aynı gün gerçekleşecek Güneş-Merkür R kavuşumu size önemli bir farkındalık veya haber sağlayabilir. Etkileri başlayacak Mars-Satürn üçgen açısıyla ev ve ailevi konularda ertelediğiniz konularla ilgili daha istikrarlı ve cesur adımlar atabilir, sorunlara çözümler bulmaya başlayabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.