TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

19 - 25 Haziran Haftası: Yaza Merhaba

Yazının Giriş Tarihi: 18.06.2023 23:54
Yazının Güncellenme Tarihi: 18.06.2023 23:54

Yeni haftaya Ay Yengeç burcunda ve Güneş-Neptün arasındaki kare açıyla başlıyoruz. Pazartesi ve salı günleri yanıltıcı etkiler devrede olacağından iş ve finansal konularda temkinli hareket etmemiz ve acele kararlar almamız fayda sağlayacak. Önemli görüşme ve toplantılar açısından pek uygun değildir. Bugünler bağışıklık sistemimizi de güçlendirmeye ihmal etmeyelim, dalgınlık ve unutkanlıklara açık bir süreç olacak.

Çarşamba devreye girecek Merkür-Mars arasındaki uyumlu açı İkizler Yeniayı’ nın da başlatma etkisiyle iletişim, ticari işler, eğitim, seyahat konularında yapacağımız girişim ve adımları destekleyecek. Düşüncelerimizi daha rahat aktarabilir ve fikirlerimizi uygulamaya geçmeye başlayabiliriz. Toplantı, anlaşma, görüşme ve başvurular için değerlendirebiliriz.

Hafta boyunca etkili olacak Jüpiter – Satürn arasındaki olumlu gelişim ticaret, hukuk ve finansal konularda uzun vadeli planlar geliştirmek ve istikrarlı adımlar atmamıza destek verecek.

Cuma günü iş birliklerinde güzel fırsatlar yakalayabiliriz, önemli görüşme ve toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: İkizler Yeniayı’ nın etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta yakın çevre ve iletişim konuları hızlanırken bazı belirsizlik ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz, her duyduğunuza inanmayın. Kariyer ve iş hayatında güzel fırsatlarla karşılaşabilir ama büyük risklerden kaçınmalısınız onun yerine planlı programlı hareket etmenizi tavsiye ederim.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca ev ve aile hayatınızı ön plana çıkartıyor. Evle ilgili konularla ilgilenebilir, tadilat- taşınma düşünceniz varsa bu süreci değerlendirebilir, sorunlara çözümler bulabilir ve ailenizle bir arada olacağınız zamanlara işaret ediyor.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: İkizler Yeniayı’ nın etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta para ve parasal konularda yeni kararlar almak isteyebilir ama hayal kırıklıklarını önlemek açısından konulara gerçekçi yaklaşmanızı tavsiye ederim. Yeni fırsatlarla karşılaşabilir ama parasal anlaşmalarda özellikle dikkatli olun ve hedeflerinize ulaşmak için istikrarlı adımlar atın.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca iletişim, yakın çevre, ticaret, eğitim konularını ön plana çıkartıyor. Çevrenizle daha fazla iletişim kurabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek, yeni bir eğitime veya seyahate çıkmak için bu süreci değerlendirebilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: İkizler Yeniayı’ nın etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta kariyer ve hedeflerinizle ilgili ilerlemek isterken kafa karışıklıkları hissedebilirsiniz. Yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, planlı ve stratejik hareket etmeye özen gösterin aksi halde size verilen sözlerin yerine getirilmediğini görebilirsiniz. Hayal kırıklıklarını önlemek açısından iyice emin olmadan adımlar atmayın.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca para konularını ön plana çıkartıyor. Gelirlerinizi artırmak için yeni kaynaklar arayabilir, kendi potansiyellerinizi değere dönüştürmek isteyebilirsiniz. Bütçe planlamaları ve bütçenizi gözden geçirmek için bu süreci değerlendirebilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: İkizler Yeniayı’ nın etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta olan biteni değerlendirmek isteyebilir ve kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarına yoğunlaşmayın aksi halde korku ve endişeleriniz bu hafta yoğun çalışabilir, depresyon veya moral bozuklukları yaşayabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye çalışın ve yediklerinize içtiklerinize dikkat edin. Yaratıcılığınız yüksek çalışacağından potansiyellerinizi geliştirmeye odaklanmanızı tavsiye ederim.

21 Haziran tarihinde Güneş burcunuza geçiyor, şimdiden doğum gününüzü kutlarım! Önümüzdeki 1 ay boyunca kendinize ve isteklerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Tarz ve dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte ilişkilerinizi de geliştirebilir, iş birlikleri yapabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: İkizler Yeniayı’ nın etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta gelecek planlarınız hareketlenebilir, arkadaş ve sosyal çevrenizle iletişiminiz artabilir ancak güvendiğiniz kişilerden hayal kırıklıklarına da açık bir hafta. Bu sebeple özellikle parasal konularda beklentileriniz tam karşılanmayabilir, olaylara gerçekçi bakmanızı tavsiye ederim. Kariyer konularında güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, sabırlı ve planlı hareket etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca kadersel evinizde hareket edecek. Daha fazla içe dönmek isteyebilir, olup biteni değerlendirebilirsiniz. Geçmişten gelen duygusal konularla yüzleşebilir, güveninizi zedeleyen kişi ve durumları şifalandırabilirsiniz. Bilinçaltı çalışmaları yapmak veya terapi almak size bu süreçte iyi gelecek.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: İkizler Yeniayı’ nın etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta kariyer ve iş hayatınızı hızlandıracak ancak belirsizlikler ve kararsızlıklar size eşlik edebilir. İyice emin olmadan ve gerçekliğini sorgulamadan yeni adımlar atmak yerine planlı hareket etmenizi tavsiye ederim. İlişki ve iş birliklerinden yana yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca arkadaş ve sosyal çevreniz ön plana çıkıyor. Yeni bağlantılar kurabilir, yeni grup, dernek veya organizasyonlara dahil olabilirsiniz. Bu sayede gelecek planlarınız adına yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir ve kendi potansiyellerinizi daha rahat gösterebilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: İkizler Yeniayı’ nın etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, hukuk, dijital işler, eğitim alanlarında fikirler geliştirebilir ve uygulayabilirsiniz ancak yakın çevrenizle oluşabilecek bazı durumlar hayal kırıklıkları yaratabilir veya iletişim konularında aksilikler oluşabilir. Dalgınlık ve unutkanlıklara dikkat edin. İş ve girişimleriniz konusunda uzun vadeli planlar yapmak için bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca kariyer ve hedeflerinizi ön plana çıkartırken kendinizi daha fazla gösterebilir, yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Üstlerinizle ve yöneticilerinizle iyi ilişkiler kurabilir, yeni iş başvuruları yapabilir veya yeni bir iş veya görev değişikliği gündeme gelebilir.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: İkizler Yeniayı’ nın etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta finans, kredi, borç, ödeme konularını değerlendirebilir ve yeni fikirler geliştirebilirsiniz ancak Neptün etkisi sebebiyle belirsizlik ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Para kayıplarını önlemek için dikkatli ve özenli hareket etmenizi tavsiye ederim. İlişki ve iş birlikleri konusunda yeni fırsatlarla karşılaşabilir, uzun vadeli ve istikrarlı adımlar atabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirmeye odaklanırsanız uzun vadede hem iş hem maddi konularda olumlu sonuçları olacaktır.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, eğitim, medya konularını ön plana çıkartıyor. Yeni şeyler öğrenmek, keşfetmek, yeni yerler görmek isteyebilir ve bakış açınızı geliştirebilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: İkizler Yeniayı’ nın etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta ilişki, ortaklık ve iş birlikleri alanında hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz ama hayal kırıklıkları ve beklentilerinizin karşılanmayacağı durumları önlemek için olaylara gerçekçi bakmayı ihmal etmeyin. İş ve para konularında fırsatlar karşınıza çıkabilir, istikrarlı adımlar atmak için değerlendirebilirsiniz.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca ortak maddi kaynak ve finansal konuları ön plana çıkartıyor. Banka, ödemeler, kredi, vergi, nafaka, burs konularıyla ilgilenebilir ve sorunlara çözümler geliştirebilirsiniz. Kendinizi keşfetmek ve insanlarla daha derin bağ kurma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: İkizler Yeniayı’ nın etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta iş, günlük rutinleriniz ve sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz. Neptün etkisi sebebiyle çalışma ortamı veya çalışma arkadaşlarınızla belirsizlik veya hayal kırıklıkları oluşabilir, modunuzu düşürmeden gerçekçi bakış açınızı koruyun. Kariyer, ticaret ve finansal konularda fırsatlar karşınıza çıkabilir ve uzun vadede başarı getirecek kalıcı adımlar atabilirsiniz. Sabırlı ve stratejik ilerlemeniz gereken bir dönemdesiniz.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca ilişki, iş birlikleri ve ortaklık konuları ön plana çıkacak. Bu süreçte yeni insanlarla tanışabilir aynı zamanda yeni iş birlikleri ve anlaşmalar yapabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: İkizler Yeniayı’ nın etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta aşk, çocuk ve yeteneklerinizi ilgilendiren konuları hızlandırıyor. Neptün’ ün etkisi ilişkinizde belirsizlik ve kararsızlık yaşatabilir, güveninizi zedeleyecek bir durum hayal kırıklığı yaşamanıza sebep olabilir, acele kararlar almamanızı tavsiye derim. Harcamalarınızda kontrollü gitmeye çalışın. Maddi konularda uzun vadeli ve istikrar adımlar atabilir, yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlık konularını ön plana çıkartıyor. Yeni iş, görev, projeler gündeme gelebilir ve başarı elde edebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla bağınızı güçlendirebilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir süreç olacak.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: İkizler Yeniayı’ nın etkilerini deneyimleyeceğiniz bu hafta ev ve ailevi konularla ilgilenebilirsiniz ancak oluşabilecek belirsizlik ve kararsızlıklar enerjinizi düşürebilir. Kariyer ve hedeflerinizle ilgili planlar yapmak ve uzun vadeli adımlar atmak için karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir.

21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve önümüzdeki 1 ay boyunca hayattan daha fazla keyif almaya başlayacak ve kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Gerek aşk hayatınız gerekse çocuğunuzla ilişkinizi güçlendirebileceğiniz bir süreçtesiniz. Yalnız zaman zaman üzerlerine fazla düşebilir, alıngan davranabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.