TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

20 - 26  Kasım Haftası: Engeller çıkabilir

Yazının Giriş Tarihi: 20.11.2023 09:33
Yazının Güncellenme Tarihi: 20.11.2023 09:33

Yeni haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz; gelecek planlarımız, ileriye yönelik geliştireceğimiz fikirler, teknoloji, bilim, sosyal çevremiz, toplumsal konu ve olaylar odağımızda olacak.

Salı günü Güneş ve Plüton arasında oluşan iyicil açı etkisiyle önemli iş ve girişimlerimizi yapmak, değişimler yaratmak ve destek almak istediğimiz kişiler üzerinde iyi bir intiba bırakmak için değerlendirebiliriz.

22 Kasım Çarşamba günü Güneş, 24 Kasım Cuma günü ise Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Hayata yeni bakış açıları oluşturabilir ve vizyonumuzu geliştirebileceğimiz bu yaklaşık 1 aylık süreçte uluslararası ilişkiler, ticaret, ithalat-ihracat, hak-hukuk, yurtdışı bağlantılı işler, turizm, yabancılar, eğitim/akademi, seyahat ve medya konularını ön plana çıkıyor. Bu alanlarda harekete geçebilir, önemli adımlar atmak isteyebilir ve mücadeleci davranabiliriz.

Perşembe günü Güneş, cumartesi günü ise Mars Satürn’ e dik açı oluşturuyor; sorumluluklarımız üzerimizde baskı yaratabilir, karamsar hissedebiliriz, girişim, ticari ve finansal işlerimizde bazı engel ve gecikmeler oluşabilir. Hayat enerjimiz düşebilir ve harekete geçmekte zorlanabiliriz. Sağlık konularına dikkat edelim özellikle ateşli hastalık ve enfeksiyonlarda artış görülebilir yine kaslarımızı zorlamamaya özen gösterelim. Pazar gününe kadar etkisi devam edecek.

Venüs-Chiron karşıtlığı da hafta ortası itibariyle devreye giriyor. İlişkilerimizde sözlerimize ve davranışlarımıza ekstra dikkat edelim, geçmiş travmalar tetiklenebilir ve ilişkilerimizde gerginlikler oluşabilir. Aynı zamanda ilişkilerde maddi konularla ilgili tartışmalar çıkabilir.

Kolaylıkla gelen bir hafta geçirmenizi dilerim

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: 22 Kasım’ da Güneş 24 Kasım’ da Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca mücadeleci tavrınızdan daha keyifli bir enerjiye geçiş yapıyorsunuz. Hayallerinizin peşinden giderek hayata bakış açılarınızı geliştirebilirsiniz. Hayal ve hedefleriniz için cesur girişimler yaparak büyüyerek yol almaya başlayabilirsiniz. Ticaret, uluslararası işler, hukuksal konular, yurtdışı, eğitim, medya ve seyahat konularında cesaretli adımlar atarak olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Yabancı kültürden veya uzaklardaki insanlardan destekler görebilir ve önemli bağlantılar kurabilirsiniz. Yeni bir dil veya yeni alanları araştırmak isteyebilir, seyahatlere çıkabilirsiniz. İlişkilerinizde samimi ve içten paylaşımlar size iyi gelecek.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: 22 Kasım’ da Güneş 24 Kasım’ da Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca finansal konular, ortaklı maddi kaynaklar, krizler, sağlık konuları ön plana çıkıyor. Resmi işler, borç, ödeme, kredi, tazminat, vergi, nafaka, sigorta işleriyle eşinizin veya ailenize ait ortaklaşa bir para veya miras konusuyla ilgilenebilir, hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İletişim dilinizde sakinliğinizi koruyun. Harcamalarınızı ve gelir-gider dengenizi düzenleyebileceğiz bir süreçtesiniz. Sizin veya aile içinde bir sağlık sorunuyla ilgili ameliyat konusu gündeme gelebilir. Bu süreçte kendinizle daha derin bir bağ kurabilir, korkularınızla yüzleşebilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: 22 Kasım’ da Güneş 24 Kasım’ da Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca ilişkileriniz, ortaklık ve iş birlikleriniz ön plana çıkıyor. Son süreçte yoğun bir tempoyla ilerlediniz ve krizlerle uğraştınız şimdi ise rahatlamaya başlayıp keyif aldıklarınıza odaklanmaya başlayabilirsiniz. Eş/partner ve ilişkiler ile ilgili konular odağınızda olurken satış veya danışmanlık işleriniz varsa daha cesur adımlar atabilir yeni iş birliklerine başlayabilirsiniz. İlişkilerinizde tartışma ve gerginliklere açık olabileceğiniz bu süreçte sakin bir iletişim tarzını kullanmaya ve alma-verme dengesini oturtmaya çalışın.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: 22 Kasım’ da Güneş 24 Kasım’ da Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca günlük rutinleriniz, çalışma koşullarınız ve sağlık konuları ön plana çıkıyor. İş hayatınızla ilgili cesur hamleler yapabilir ve yeni projelere başlayabilirsiniz. İşinizle alakalı bir eğitim veya seyahat gündeme gelebilir. Bu süreçte çalışma arkadaşlarınızla gerginliklere dikkat edin. İş arayan Yengeçler başvurularda bulanabilir ve yeni bir işe başlayabilir. İhmal ettiğiniz sağlık konuları gündeme gelebilir bu süreçte kontrollerinizi yaptırabilir ve yeni beslenme programına başlayabilirsiniz. Ateşli hastalık ve enfeksiyonları ile bacak ve diz rahatsızlıklarında artış görülebilir.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: 22 Kasım’ da Güneş 24 Kasım’ da Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca hayattan aldığınız keyif ve motivasyonunuz artıyor. Yeteneklerinizi daha fazla öne çıkarmak isteyebilir, yeni hobilerle ve sporla ilgilenebilirsiniz. Bir seyahate çıkabilir, sanatsal işlerle ilgileniyorsanız kreatif çalışmalar yapabilirsiniz. Aşk ve flört hayatınız canlanmaya başlayabilir, cinsel arzunuz artabilir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili gündemlerle ilgilenebilir, daha fazla vakit ayırabilir ve onların hayatlarıyla ilgili konulara destek olabilirsiniz. Borsa ve yatırımlarınızda riskli hamleler yerine istikrarlı adımlar atmaya özen gösterin.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: 22 Kasım’ da Güneş 24 Kasım’ da Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca ev ve ailevi konular ön plana çıkıyor. Yer değiştirme, düzen kurma, taşınma, tadilat, gayrimenkul alım-satım, kira gibi gündemleriniz oluşabilir. Yurtiçi veya yurtdışı bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu süreçte aile içi fikir ayrılıkları ve tartışmalar yaşanabilir, var olan sorunlara çözümler geliştirmeye çalışabilirsiniz. Ailede bir sağlık konusuyla ilgilenebilirsiniz. Finansal bir konuda beklediğiniz bir haber gelebilir veya bir gelişme yaşanabilir.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: 22 Kasım’ da Güneş 24 Kasım’ da Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca yakın çevre, kardeş ve akrabalarınızla ilişkileriniz ön plana çıkmaya başlarken iletişim, seyahat, eğitim, satış, sosyal medya konularına da vurgu yapıyor. Bu alanlarda hareket ve mücadelenizi artırabilir, yeni hamleler yapabilirsiniz. Düşünceleriniz yeni bakış açılarına açık olacak ve bu yönde kararlar alabileceksiniz. Bir eğitim veya iş için seyahatler gündeme gelebilir. İlişkilerinizi daha uyumlu ve diplomatik bir şekilde yönetebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: 22 Kasım’ da Güneş 24 Kasım’ da Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Geçen hafta burcunuzda gerçekleşen Yeniay etkisiyle geçmişten ders çıkarıp yeni kararlar almış olabilirsiniz. Şimdi ise önümüzdeki 1,5 ay boyunca sahip olduğunuz değer ve potansiyellerinizi geliştirmek isteyebilir ve finansal konulara odaklanabilirsiniz. Nasıl bir hayat düzeni kurmak isteyeceğinize ve neyin sizi mutlu ettiğine dair sorgulamalar yapabilir ve vizyonunuzu dönüştürebilirsiniz. Kazançlarınızı artırmak için mücadele edebilir, gelirinizi artırabilir, işiniz veya iş yapma şeklinizde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: 22 Kasım’ da Güneş 24 Kasım’ da Mars burcunuza geçiş yapıyor ve sizin sezonunuz başlıyor. Şimdiden tüm Yayların doğum günlerini kutlarım! Önümüzdeki 1,5 ay boyunca enerjiniz yükselmeye başlarken, beklettiğiniz iş ve girişimler için cesurca harekete geçebilir ve aldığınız kararları uygulamaya başlayabilirsiniz. Ertelediğiniz ve tamamlanması gereken işleri gerçekleştirmek için gerekli motivasyona sahip olacaksınız. Kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayabilir, yeni anlaşmalar ve iş birlikleri kurabilirsiniz. Bu süreçte fazla hırs ve özgüveni törpüleyebilirsiniz gereksiz risk almaz, sağlam ve istikrarlı adımlar atabilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: 22 Kasım’ da Güneş 24 Kasım’ da Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca hayatınızı akışa bırakabilir daha fazla olup bitene mesafe koyma ihtiyacı hissedebilir ve yeni değerlendirmeler yapabilirsiniz. Yapmaktan vazgeçeceğiniz işler olabilir, yön değişikliklerine karar verebilirsiniz. Bilmediğiniz gizli saklı konular ortaya çıkabilir. Ruhsal ve fiziksel sağlığınıza gerekli özeni göstermeyi ihmal etmeyin özellikle bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Yeni başlangıç ve girişimleriniz için uygun bir süreç olmayacak, 4 Ocak’ tan sonra harekete geçmenizi bu zamana kadar rotanızı belirlemenizi tavsiye ederim.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: 22 Kasım’ da Güneş 24 Kasım’ da Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca gelecek planlarınıza odaklanmaya başlayabilir, hızlı gelişmeler yaşayabilir ve yeni bakış açıları oluşturabilirsiniz. Bu yönde daha mücadeleci ve cesur hamleler yapabilirsiniz. Yeni sosyal ortamlara girebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir ve bu kişilerden güzel destekler alabilirsiniz. Daha fazla sosyalleşeceğiniz ve arkadaşlarınızla bir arada olacağınız bu süreçte ekip ve grup çalışmalarında başarılı işlere imza atabilirsiniz. Bir eğitim veya seyahat gündeminiz oluşabilir.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: 22 Kasım’ da Güneş 24 Kasım’ da Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca kariyer, meslek ve hedefleriniz ön plana çıkıyor. Kendinizi daha fazla göstermek isteyebilir ve hırslı bir tutum sergileyebilirsiniz. İsteklerinize dair bakış açılarınız gelişebilir, yeni bir vizyona ulaşabilirsiniz. Otorite sahibi kişiler veya yöneticilerden destekler alabilirsiniz. Dışarıdan tuttuğunu kopartan ve mücadeleci bir izlenim verebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler ve yabancılarla bağlantılar kurabilir, yeni iş teklifleri alabilirsiniz. İş arayan Balıklar yeni bir işe başlayabilir, çalışmayan Balıklar aile hayatında ve hayatına dair yapmak istedikleri konularla ilgilenebilir. Bu süreçte yurtiçi veya yurtdışı bir seyahate çıkabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.