TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

20 - 26 Mayıs Haftası: Fırsat zamanı

Yazının Giriş Tarihi: 20.05.2024 14:19
Yazının Güncellenme Tarihi: 20.05.2024 14:19

Hafta geneli gökyüzünde oluşacak güzel etkileşimler yüzümüzü güldürecek fırsatlara işaret etmektedir. Yeni girişimler, finansal konular ve yatırımlar açısından bu haftayı değerlendirebiliriz yalnız fazla özgüven kaynaklı gereksiz risklere girmemeye özen göstermeliyiz.

Hemen haftanın ilk günü Güneş, perşembe günü Venüs İkizler burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki 1 ay boyunca iletişim, entelektüel paylaşımlar, haberleşme, eğitim, seyahat, ulaşım ve bilgi aktarımı öne çıkıyor. Mars – Kuzey ay düğümü kavuşumun etkili olacağı haftanın ilk günleri hedeflerimiz için atılacak cesur adımları, iş birliği ve anlaşmaları destekliyor.

Perşembe günü Yay burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Ticaret, uluslararası ilişkiler, hukuk, hak, kanun ve inanç temalarına vurgu yapacak dolunay enerjisiyle önümüzdeki 15 gün konuları derinlemesine araştırmak, eğitimler almak, maddi-manevi konularla ilgilenmek açısından verimli bir zamana işaret ediyor. Geleceğe daha umutlu bakabilir, hayatımızda daha fazla özgürlük talep edebiliriz.

Dolunay haritası finansal konulara vurgu yapmaktadır. 8. Evde bulunan gezegen stelyumu artan fiyatlara ve zamlara vurgu yaparken 2.evde bulunan Ay halkın bu durum karşısındaki sıkıntılarına işaret etmektedir. Bankalar, kredi, borç, vergi, hukuksal reformlar öne çıkan konular arasında olabilir. Türkiye haritasında 6. ev etkisi iş ve çalışma hayatı, işçiler, sendika, silahlı kuvvetler ve sağlık konularıyla ilgili gündemlere işaret etmektedir. Dünya genelinde toprak hareketliliği artabilir.

Kolaylıkla geçen bir hafta diliyorum.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: 23 Mayıs günü gerçekleşecek Dolunay sizin gibi ateş elementi olan Yay burcunda gerçekleşiyor dolayısıyla dolunay enerjisi hem size hareket katacak hem de motivasyonunuzu artıracak. Önümüzdeki 15 günlük süreçte yurtdışı bağlantılı işler ve ticari konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Eğitim, vize ve seyahat işleriniz varsa onlarla ilgilenebilir, reklam ve sosyal medya üzerinden işlerinizi duyurabilirsiniz. Maddi konularda güzel fırsatlarla karşılaşabilir, iş birliği veya zam gündemleriniz oluşabilir. Bakış açılarınızın değiştiğini fark edebilir böylece önünüzde yeni yollar açıldığını görebilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: 23 Mayıs Yay Dolunayı maddi konular, ödeme ve gelir-gider dengesini ön plana çıkarıyor. Hem Venüs hem de Jüpiter dolunay sırasında burcunuzda kavuşum yapıyor; güzel haberler alabilir, sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki 15 günlük süreçte beklediğiniz bir para varsa gelebilir, kredi, borç, miras, tazminat, nafaka gibi konularda işleriniz varsa lehinize sonuçlanabilir. Gelirlerinizi artırmak ve yatırım gibi konularda girişimler yapabilirsiniz aynı zamanda ileriye dönük yeni kararlar alabilirsiniz. Ailede bir sağlık gündemi öne çıkabilir, bu konuyla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Pazartesi günü Güneş burcunuza geçiyor ve sizin sezonunuz başlıyor sevgili İkizler, şimdiden doğum gününüz kutlu olsun! 23 Mayıs Yay Dolunayı da karşıt evinizde oluşuyor. Dolunay enerjisiyle yeni bir ilişki ve birliktelik doğabilir, bekar İkizler yeni birisiyle tanışabilir, ilişkisi devam edenler ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşıyabilir. 12. Evinizde gerçekleşecek Venüs-Jüpiter kavuşumuyla ilişkilerde yerinizi konumlandırabilir, yeni bir özgüvenle ilişkilerinizi yönlendirmeye başlayabilirsiniz. Yeni bir iş birliği yapabilir, kazançlarınızı artırabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa büyütebilir, seyahat gündemi oluşabilir. Kariyer hayatınızda yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir, değerlendirmeye çalışın.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: 23 Mayıs Yay Dolunayı çalışma koşullarınızı, sağlık ve gündelik düzeninizi öne çıkartıyor. Çalışma ortamınızda yeni düzenlemeler, değişim veya görev değişiklikleri gündeme geleceği gibi iş yapış biçimlerinizde yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Kimi yengeçler işten ayrılma ve yeni bir işe başlama gibi bir süreç yaşayabilir kimi yengeçler de yeni projelere başlayabilir. Üzerinizdeki ataleti bırakarak kendinizi motive edip hayatınıza hız katabilirsiniz. Sizin veya bir aile ferdinin sağlık konularıyla ilgilenebilir, olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Diyete veya spora başlamayı düşünüyorsanız şimdi tam vakti.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: 23 Mayıs günü gerçekleşecek Dolunay sizin gibi ateş elementi olan Yay burcunda gerçekleşiyor dolayısıyla dolunay enerjisi keyfinizi ve enerjinizi artırabilir. Önümüzdeki 15 gün yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yeni girişimlerinizde başarılı sonuçlar elde edebilir, yeni gelirler elde edebilirsiniz. Aşk ve flört hayatınız hareketlenebilir, kimi Aslanlar ilişkilerini bitirebilir kimi Aslanlar yeni başlangıç kararları alabilir. Çocuklarınız varsa onların hayatındaki güzel gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Kimi çocuk isteyen Aslanlar ise güzel haberi alabilir.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: 23 Mayıs Yay Dolunayı ev, aile ve gayrimenkul konularını ön plana çıkarıyor. Aile içinde ortaya çıkan meselelerle ilgilenebilir, ebeveynlerin sağlık durumlarına yardımcı olabilir veya maddi konulara dair kararlar alabilirsiniz. Para giriş çıkışı hızlanabilir. Kimi Başaklar taşınma ve yer değişikliğinde bulunabilir kimi Başaklar da aile ve kariyer hayatı arasında denge kurmaya çalışabilir. Geçmişe dayalı duygusal süreçler yüzeye çıkabilir, Venüs-Jüpiter kavuşumuyla şifa bulabilirsiniz. Kariyer, ticaret ve yurtdışı bağlantılı işlerinizle ilgili fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Yay Dolunayı 23 Mayıs’ ta iletişim trafiğinizi hızlandırıyor sevgili Teraziler. Beklediğiniz haberler varsa alabilir, yarım kalan işler tamamlanabilir. Karasız kaldığınız konularda düşüncelerinizi netleştirmeye başlayabilirsiniz. Önümüzdeki 15 günlük süreçte yakın çevreniz, kardeş ve akrabalarınızla ilgili konular ön plana çıkabilir diğer taraftan ticaret, eğitim ve seyahat alanlarınız hareketlenebilir. Yeni konular araştırmaya, yeni iş ve projelere başlayabilir ve gelirlerinizi artıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: 23 Mayıs Yay Dolunayı para evinizde gerçekleşiyor sevgili Akrepler. Potansiyellerinizi daha fazla ortaya çıkararak yeni kazanç kapıları aralayabilir veya iş hayatınızda yeni düzenlemeler gündeme gelebilir. Finans ve yatırımlara dair yeni kararlar için önümüzdeki 15 günü değerlendirmenizi tavsiye ederim. Diğer taraftan dolunay sırasında oluşacak Venüs-Jüpiter kavuşumu ilişkinizle ilgili gelişmeleri öne çıkartabilir. Kimi Akrepler ayrılık kararı alabilir kimi Akrepler ilişkilerini daha ciddi bir zemine taşıyabilir. İş birlikleri, anlaşma ve sözleşmeler açısından verimli bir süreçte bulunuyorsunuz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Dolunayı burcunuzda misafir ediyorsunuz sevgili Yaylar. Hem özel hayatınız hem iş hayatınızla ilgili belirsiz ve netleşmeyen konularla ilgili tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Jüpiter burç değiştirmeye hazırlanırken son 1 yılın değerlendirmesini yapabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Hayata daha iyimser bakmaya başlayabilirsiniz. Kariyer ve hedefleriniz için önümüzdeki 15 gün cesurca harekete geçebilir, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kimi yaylar yeni bir ilişkiye başlayabilir, kimi yaylar ilişkilerinde evlilik kararı alabilir.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: 23 Mayıs Yay Dolunayı etkisiyle hem ruhsal hem fiziksel bir arınma yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki 15 günlük süreçte daha fazla yalnız kalmak, olup biteni değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kulağınıza bazı dedikodular gelebilir, yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu süreç sağlığınızla ilgilenmek için çok destekleyicidir; terapi ve tedavilerden şifa bulabilirsiniz. Bilinçaltınızdaki korku ve endişelerinizle yüzleştikçe önemli farkındalıklar elde edebilirsiniz. Aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: 23 Mayıs Yay Dolunayı önümüzdeki 15 günlük süreçte gelecek planlarınızla ilgili gelişmeleri ortaya çıkarırken yarım kalan işleriniz tamamlanabilir, beklediğiniz gelişmeler oluşabilir. Diğer taraftan arkadaş ve sosyal çevrenizle ilişkileriniz hareketlenebilir, bazı kişilerle yol ayrımları yaşayabilirsiniz. Bu süreçte yeni insanlarla tanışabilir, kazançlarınızı artıracak yeni fırsat ve desteklerle karşılaşabilir, işinizle ilgili yeni projelere başlayabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Uzun zamandır Satürn burcunuzda hareket ediyor ve sorumluluklarınızı artırıyor. 23 Mayıs Yay Dolunayı etkisiyle kararsız ve baskı altında hissettiğiniz konularla ilgili daha cesur kararlar alabilir, yeni bir motivasyonla girişimlerinizi hızlandırabilirsiniz. Son 1 yılda emek verdiklerinizin karşılığını alabileceğiniz bu süreçte kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kimi Balıkların yaşam alanları değişebilir; iş değiştirebilir, evlenebilir veya taşınabilir. Aile ve ebeveynlerinizin hayatlarındaki önemli gelişmelere destek olabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, seyahat konularıyla ilgili işleriniz varsa hareketlendirebilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.