TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

21 - 27 Ağustos Haftası: Harekete geçmekte zorlanabiliriz

Yazının Giriş Tarihi: 21.08.2023 09:34
Yazının Güncellenme Tarihi: 21.08.2023 09:34

Yeni haftaya yaşam enerjimizi yöneten Mars ve hayaller gezegeni Neptün arasındaki karşıt açıyla başlıyoruz. Oldukça yanıltıcı ve aldanmaya müsait bir hafta olacağı için her konuda gerçekçi bir bakış sergilemek zorunda kalacağız. Bu hafta hırsızlık ve dolandırıcılıklara dikkat edelim!

Para ve finans konularında temkinli hareket etmemiz gereken bir hafta bizi bekliyor. Aslan Yeniayının etkileri devam ediyor dolayısıyla altın ve borsada spekülasyonlar devam edebilir.  

Hedef ve isteklerimizle ilgili ortaya çıkabilecek belirsizlik ve kafa karışıklığı hareket alanımızı sınırlayacağa benziyor. Üzerine bu etkileşim motivasyon eksikliği ve enerjimizi doğru kanalize edememe sorunları yaratabilir. Sağlık konusunda bağışık sistemimizi güçlendirmeye özen gösterelim zira salgın hastalıklar yanında alerjik reaksiyon, gıda, alkol ve ilaç zehirlenmelerine açıklık veriyor. Su ve deniz yolu bulaşan mikroplu hastalıklarda artış gözlemlenebilir.

Venüs ve Jüpiter arasındaki kare açısı hafta ortasına kadar abartı istek ve memnuniyetsizlikleri ortaya çıkarabilir. İhtiyacımızın dışında harcamalar yapmaya meyilli olabiliriz. Bu etki özellikle lüks tüketim maddeleri, giyim ve gıda maddelerinde fiyat artışlarını gündeme taşıyabilir.

Devam eden Venüs retrosuna hafta ortası iletişim gezegenimiz Merkür’ ün  Başak burcunda retrosu ekleniyor yani çift retro sürecine giriyoruz. Merkür’ ün geri hareketiyle önümüzdeki 3 Hafta boyunca daha eleştirel ve takıntılı bir düşünce yapısına bürünebilir, iletişimsel konularda aksilik ve zorluklarla karşılaşabiliriz. Bu süreçte yeni işlere başlamak veya yeni anlaşmalar yapmak yerine var olan konulardaki eksik ve hataların düzeltilmesini tavsiye ederim.

Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Venüs retrosuna ilaveten Merkür retrosu da başlıyor. Önümüzdeki 3 haftalık süreçte yeni işlere başlamak yerine yarım bıraktığınız iş ve projelere odaklanabilir ve tamamlayabilirsiniz. Çalışma ortamınızdaki kişilerle iletişimsel sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İş için kullandığınız bilgisayar, mail ve evraklara dikkat edin. Bu süreçte sağlık kontrollerinizi yaptırın, mide ve sindirim sistemi hassasiyetleriniz oluşabilir. Radikal kararlar almamanızı tavsiye ederim çünkü durumlar değişkenlik gösterecektir. Hafta geneli etkili olacak Mars-Neptün karşıtlığı enerjinizi düşürebilir, motivasyon eksikliği ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Dikkat eksikliği ve isteksizliği önlemek için gerçekçi davranarak belli bir plan dahilinde yol almaya çalışın.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Çift retro dönemine girdik. Merkür 3 hafta boyunca aşk hayatınız ve ilişkilerinizde iletişim sıkıntıları ortaya çıkarabilir. Geçmiş flört ve kişilerden haberler alabilirsiniz. İlişkilerinizde eski sorunlar tekrar masaya yatırabilir. Çocuklarınızın eğitim hayatına yönelik ihtiyaçlarını karşılayabilir, yeteneklerini destekleyebilirsiniz. Maddi konularda riskli yatırımlar yapmayın. Hafta geneli etkili olacak Mars-Neptün karşıtlığı etkisiyle kendinizi daha keyifsiz ve yorgun hissedebilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizle ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz, beklentilerinizi yüksek tutmayın. Gelecek planlarınızla ilgili belirsiz durumlar oluşabilir, mantıklı gözlemlemeye çalışıp gidişata göre davranın.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Yönetici gezegeniniz Merkür geri hareketine başlıyor ve siz en çok etkiyi alan burçlar arasındasınız. Önümüzdeki 3 hafta boyunca ev ve ailevi konularla ilgili yarım kalan konular tekrar gündeme gelebilir ve tamamlayabilirsiniz. Onlarla iletişim sıkıntıları ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ev kiralamak, almak-satmak için uygun bir zaman değil. Bu süreçte iç dünyanıza daha fazla odaklanabilir, geçmiş travmalarınızla yüzleşebilirsiniz. Terapi almayı düşünüyorsanız tam vakti. Hafta geneli etkili olacak Mars-Neptün karşıtlığı etkisiyle kariyer ve aile arasında kalabilir ve dengelemeye çalışırken kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. İki tarafı da gerçekçi bir şekilde değerlendirip ihtiyaçları belirleyin böylece daha rahat hareket edebilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Venüs retrosuna ilaveten Merkür retrosu da başlıyor. Önümüzdeki 3 haftalık süreçte yakın çevre, arkadaş, kardeş, komşu ve akrabalar ilgili iletişim sıkıntıları ön plana çıkabilir ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Elektronik cihazlar, trafik ve seyahatlerde aksilikler oluşabilir, temkinli davranın. Yeni anlaşmalar, imza işleri ve alım-satın işleri için uygun bir süreç değil. Ticaret, satış, sosyal medya ve eğitim konularında yeni başlangıçlar yapmak yerine eksiklerinizi tamamlamaya odaklanın. Zihinsel olarak fazla düşünebilir ve stres yaratabilirsiniz. Hafta geneli etkili olacak Mars-Neptün karşıtlığı etkisiyle girişimlerinizde bazı aksilikler veya belirsizlikler oluşabilir. Seyahat, yurtdışı, vize veya resmi işleriniz varsa bunlarla ilgili pürüzler ortaya çıkabilir. Bilmediğiniz tanımadığınız kişilerin sözüyle hareket etmeyin, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu hafta net ve açık bir iletişim kurmaya özen gösterin.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Çift retro dönemine girdik. İlişkilerinizle ilgili geçmişi değerlendirme sürecine ilaveten başlayan Merkür retrosuyla önümüzdeki 3 hafta maddi konular ve parayla ilgili gündemler oluşmaya başlayabilir. Gelir-gider dengesi yapmaya ihtiyaç duyabilir ve harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Geçmiş ve unutulmuş bir borç ortaya çıkabilir. Bu süreçte kendi değerinizi daha fazla sorgulayabilir, potansiyellerinizi ortaya çıkaracak yeni yollar arayabilirsiniz. Hafta geneli etkili olacak Mars-Neptün karşıtlığı etkisiyle maddi konularda çok temkinli olmanızı tavsiye ediyorum. Finansal anlamda yatırım yapmak, borç almak-vermek için hiç uygun bir hafta değil. Hayal ve gerçek arasında denge oluşturmalı, belirsizliklere karşı mantıklı düşünmeye çalışın ve mutlaka güvendiğiniz kişilere danışın.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Yönetici gezegeniniz Merkür burcunuzda geri hareketine başlıyor. Önümüzdeki 3 hafta boyunca daha hassas hissedebilir ve anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Bu süreçte kendi beklentilerinizi gözden geçirin ve ne istediğine karar verin. Yeni işlere başlamak yerine tamamlanması gereken işlere odaklanın. İlişkilerinizi gözden geçireceksiniz ama kendinizi de tam ifade edebildiğinizden emin olun. Hafta geneli etkili olacak Mars-Neptün karşıtlığı aynı konuya vurgu yapıyor. İlişki ve iş birliklerinden yana yanıltıcı düşünebilir ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hem kendi hem karşı tarafın ihtiyaçlarının dengelenmesine önem vermeniz gerekmektedir. İmza ve sözleşme yapmak için bu hafta hiç uygun değil hatta mümkünse Merkür retrosunun bitmesini beklemenizi tavsiye ederim.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Venüs retrosuna ilaveten Merkür retrosu da başlıyor. Önümüzdeki 3 haftalık süreçte kendi içinize dönebilir ve olup biteni değerlendirmek isteyebilirsiniz. Merkür retrosu bilinçaltı evinizde gerçekleşeceğinden kendinizle ilgili önemli yüzleşmeler ve farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Hem ruhsal hem fiziksel sağlığınıza özen gösterin. Terapi ve tedaviye başlamak için uygun bir süreç. Hafta geneli etkili olacak Mars-Neptün karşıtlığı çalışma hayatınızda bazı belirsizlikleri ortaya çıkarabilir. Beklentilerinizin karşılanmadığını hissedebilir ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Enerjinizi iş ve günlük rutinlerinizi yönlendirmekte zorlanabilir, yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Bu hafta kendinize zaman ayırmaya, duygusal ihtiyaçlarınıza da önem vermenizi ve de belli bir plan dahilinde çalışmanızı tavsiye ederim.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Çift retro dönemine girdik. Merkür’ ün geri hareketine başlamasıyla önümüzdeki 3 hafta arkadaş ve sosyal çevrenizle iletişimsel anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir ve kendinizi tam ifade edemediğinizi hissedebilirsiniz. Ekip çalışmaları ve organizasyonlarda aksilikler oluşabilir. Eski arkadaşlarınızdan haberler alabilir ve görüşebilirsiniz. Bu süreçte gelecek planlarınıza ve projelerinize odaklanmanızı ve eksiklikleri tamamlamanızı tavsiye ederim. Böylece retro bitiminde harekete geçebilirsiniz. Hafta geneli etkili olacak Mars-Neptün karşıtlığı etkisiyle ilişkilerinizde belirsiz ve karışık hissedebilirsiniz. Fazla özverili olmakla sınırlarınızı çizmek arasında bir denge oluşturmaya çalışın. Beklentileriniz konusunda da gerçekçi davranmaya çalışın.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Venüs retrosuna ilaveten Merkür retrosu da başlıyor. Önümüzdeki 3 haftalık süreçte kariyer ve hedeflerinizi tekrar değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yeni bir işe başlamak veya iş kurmak için uygun bir süreç değil ama daha önce başvurduğunuz bir iş ise değerlendirebilirsiniz. İletişimsel aksilikler ve iletişimde oluşacak anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Hafta geneli etkili olacak Mars-Neptün karşıtlığı etkisiyle ev ve kariyer hayatınızda belirsizlikler oluşabilir. Hem aile hem iş hayatınızdaki sorumlulukları yerine getirmekte zorlanabilir, motivasyonunuz bu hafta daha düşük olabilir ve konsantrasyon eksikliği yaşayabilirsiniz. Planlı ve gerçekçi çözümler üretmeye çalışmanızı tavsiye ederim.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Venüs retrosuna ilaveten Merkür retrosu da başlıyor. Önümüzdeki 3 haftalık süreçte aldığınız kararları tekrar gözden geçirebilir ve yeni planlamalar yapabilirsiniz. Ticaret, hukuk, satış, eğitim, seyahat, resmi işler ve anlaşmalarla ilgili aksilikler yaşayabilirsiniz, bu alanlarda eksik kalan işleri toparlayabilirsiniz, yeni başlangıçlar için retro bitimini beklemenizi tavsiye ederim. İletişimde yanlış anlaşılmalar gündeme gelebileceğinden net iletişim kurmaya özen gösterin. Hafta geneli etkili olacak Mars-Neptün karşıtlığı etkisiyle planlarınızda bazı gecikmeler oluşabilir, beklentileriniz tam karşılanamayabilir. Yine yakın çevreniz ve kardeşlerinizle hayal kırıklığı yaratacak konular oluşabilir.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Çift retro dönemine girdik. Merkür’ ün geri hareketine başlamasıyla önümüzdeki 3 hafta ortak maddi kaynaklarınız, kredi, vergi, ödeme, banka işlemleri ilgili bazı aksilikler ve gecikmeler oluşabilir. Bu süreçte bütçe ve harcamalarınızı düzenlemenizi tavsiye ederim. Hafta geneli etkili olacak Mars-Neptün karşıtlığı etkisiyle finansal konularda riskli hamleler ve alım-satım işlerine de girmemenizi tavsiye ederim. Parayla ilgili beklentileriniz karşılığını bulamayabilir ve belirsizlik yaşayabilirsiniz, aceleci davranmayın. Bu bağlamda bu hafta plan ve isteklerinizi gerçekçi bir bakış açısıyla gözden geçirmek ve önemli kararlar almamak size fayda sağlayacak.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Venüs retrosuna ilaveten Merkür retrosu da başlıyor. Önümüzdeki 3 haftalık süreçte ilişkileriniz, iş birlikleriniz ve yaptığınız anlaşmalarda bazı gecikmeler ve pürüzler oluşabilir. Yeni iş birlikleri ve anlaşmalar yapmak yerine yarım kalmış konuları toparlayabilirsiniz. Eski ilişkilerden haberler alabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle iletişimsel anlaşmazlıklar ve yanlış anlaşılmaya müsait bir etki olacağından kendinizi doğru ve net ifade etmeye özen gösterin. Hafta geneli etkili olacak Mars-Neptün karşıtlığı etkisiyle hem kariyer hem ilişkilerinizde beklentileriniz tam karşılanmayabilir ve güvensiz hissedebilirsiniz. Özellikle bu hafta insanların sözüne güvenerek önemli karar ve hamlelerde bulunmamanızı tavsiye ederim.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.