SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

23-29 Mayıs Haftası: Motivasyonumuz yükseliyor

Haber Giriş Tarihi: Yazının Giriş Tarihi: 23.05.2022 09:42

Haber Güncellenme Tarihi: Yazının Güncellenme Tarihi: 23.05.2022 09:42

Tutulma etkileri devam ederken bu hafta ticaret, hukuk, eğitim ve turizm konuları ön plana çıkmaktadır. Önemli iş toplantıları ve görüşmeler açısından cuma günü dışında verimli geçecek bu hafta yazdığım konularla ilgili de yapacağımız işlerde başarı sağlayabiliriz.

İletişim gezegeni Merkür pazartesi günü geri hareketine Boğa burcunda devam etmeye başlayacak. Özellikle parasal konularla ilgili kendimizi güvene alma ihtiyacımız artacak ve Kasım’ dan bu yana aldığımız kararları tekrar bir değerlendirme sürecine girebilir ve eksikliklerimizi daha rahat görebiliriz.

Çarşamba gününe geldiğimizde ise hareket gezegeni Mars Koç burcuna geçiş yapacak. Yaşam enerjimiz ve motivasyonumuz artarken hedeflerimizin peşinden mücadele isteğimiz artacak ve daha cesur yeni girişimler yapmaya başlayacağız.

Cuma günü Venüs – Plüton dik açısı aktif olacak; para piyasaları hareketlenebilir. Finansal konularda riskli hamlelerden kaçınmamız daha faydalı olur. Cumartesi günü gerçekleşecek Venüs Boğa geçişi ise parasal konularda sağlam ve kalıcı adımları destekleyecek.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Merkür İkizler burcundan çıkıp 4 Haziran’a kadar Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Kasım’ dan bu yana uğraştığınız parasal konularla ilgili değerlendirmeler yapabilirsiniz. Jüpiter’ in ardından çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 5 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Daha tutkulu ve daha girişimci davranıp harekete geçeceksiniz. Fazla risk almamaya ve inatçı davranmamaya dikkat ederseniz kazançlı çıkarsınız ve başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmeye çalışın. Yeni planlar ve kısa seyahatler yapabilirsiniz. Bu hafta iletişim trafiğiniz yoğun geçecek. Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve 23 Haziran’ a kadar burada ilerleyecek. Potansiyellerinize daha fazla güvenmeye ve paranız bereketlenmeye başlıyor.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Merkür tekrar burcunuza geçiş yapıyor sevgili Boğalar. Kasım’ dan bu yana hayatınızla ilgili tüm alanları gözden geçirebilir ve kararlar almaya çalışabilirsiniz. Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 5 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Sizin 12.evinize geçeceği için enerjiniz ve motivasyonunuz biraz daha düşük olabilir, belirsiz durumlar yaşayabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi ihmal etmeyin. Ama cumartesi günü Venüs burcunuza geçiş yapacak ve 23 Haziran’ a kadar burada ilerleyecek. Bu geçiş size güzellikler ve bereket katacak. İlişkilerinizde yaşayacağınız sevgi ve paylaşımlar sizi mutlu edecek. Parayla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte kilo almaya daha fazla açık olacaksınız.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Merkür burcunuzdan çıkıp 4 Haziran’a kadar Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Kasım’ dan bu yana ilgilendiğiniz konularla ilgili daha önce fark etmedikleriniz karşınıza çıkabilir ve yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 5 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Bu geçiş sizi hareketlendirecek. Arkadaş ve sosyal çevrenizle daha fazla vakit geçirebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Gelecek planlarınız ve girişimleriniz için çevrenizden güzel destek ve fırsatlar alabilirsiniz. İletişimi bol bu süreçte kısa seyahatleriniz artacak. Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve 23 Haziran’ a kadar burada ilerleyecek. Sizin 12.evinizde olacağı için ilişkilerinizi daha gizli yaşamak isteyebilirsiniz. Parayla ilgili konularda riskli davranışlarda bulunmamanızı tavsiye ederim, belirsiz durumlar oluşabilir. Hayatın akışına güvenin!

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Merkür İkizler burcundan çıkıp 4 Haziran’a kadar Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Eski arkadaşlarınızla tekrar iletişim kurabilirsiniz. Kasım’ dan bu yana ilgilendiğiniz konularla ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 5 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Çalışıyorsanız kariyer hayatınızda temponuz artabilir, hedefleriniz için mücadelenizi artırmak durumunda kalabilirsiniz. Çalışmıyorsanız da aile hayatınızda kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayabilirsiniz. İş arıyorsanız mülakatlarda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve 23 Haziran’ a kadar burada ilerleyecek. İlişkilerinizde güzel bir sürece giriyorsunuz. Sosyal çevrenizden destek almak sizi sevindirecek. Aşk hayatınız renkleniyor.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Merkür İkizler burcundan çıkıp 4 Haziran’a kadar Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Kasım’ dan bu yana yaptığınız girişimlerle ilgili yeni değerlendirmeler yapabilirsiniz. Jüpiter’ in ardından çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 5 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Hayatınızda yeni vizyonlar kazanacaksınız. Ticaret, hukuk, eğitim ve seyahat konularında güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz, mücadele ruhunuz ve tutkularınız artacak. Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve 23 Haziran’ a kadar burada ilerleyecek. Yaptığınız işlerde daha fazla takdir edilecek ve beğenileceksiniz. Kariyer hayatınızda terfi veya yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Girişimlerinizde başarılı sonuçlar sizi bekliyor. Ailenizle ilişkilerinizle daha uyumlu bir süreç başlıyor sevgili Aslanlar.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Merkür İkizler burcundan çıkıp 4 Haziran’a kadar Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Kasım’ dan bu yana hedefleriniz ve hayallerinizle ilgili değerlendirmeler yapabilir ve yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Yapacağınız girişimlerde özellikle 4 Haziran’ dan sonra destekleniyorsunuz. Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 5 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Ortaklı paranız, kredi ve ödemeler konusunda mücadelenizi artıracak ve daha tutkulu olacaksınız. Harcamalarınız bu süreçte artabilir. Sağlık konusunda baş bölgesi ve tansiyonunuza dikkat edin, bu süreçte aceleci hareketlerden kaçının. Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve 23 Haziran’ a kadar burada ilerleyecek. Hayattan daha fazla keyif almaya başlıyorsunuz. Eğitim almak veya vermek için uygun bir zaman. Bu süreçte yapacağınız seyahatler sizi besleyecek.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Merkür İkizler burcundan çıkıp 4 Haziran’a kadar Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Kasım’ dan bu yana ortaklı paranız, kredi, ödeme ve sağlık konularıyla ilgili yeni farkındalıklar kazanabilir ve yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 5 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. İkili ilişkileriniz hareketleniyor, tutkularınız artarken beraberinde tartışmaları da çoğaltabilir. Bekar Teraziler yeni bir ilişkiye başlayabilir. Bu süreç yeni iş birlikleri ve ortaklıklar için bereketli olacak. Bu hafta girişimleriniz açısından destekleniyorsunuz. Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve 23 Haziran’ a kadar burada ilerleyecek. Kredi, borç ve ödemeler konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda gelirlerinizi artıracak fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Merkür İkizler burcundan çıkıp 4 Haziran’a kadar Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Kasım’ dan bu yana ilişkileriniz ve iş birliklerinizle ilgili aldığınız kararları yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz.  Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 5 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Günlük temponuz hareketleniyor. İş hayatınızda mücadelenizi artırabilirsiniz. Sağlık konusunda baş bölgesi ve tansiyon rahatsızlıklarına dikkat edin. Sakarlıklara daha fazla açık olacaksınız. Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve 23 Haziran’ a kadar burada ilerleyecek. İlişkilerinizde sevgi dolu paylaşımlar sizi mutlu edecek, uyumunuz artacak. Ortaklıklardan yana şans sizden yana. Ayrıca paranızın da bereketlendiği bir süreç olacak sevgili Akrepler.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Merkür İkizler burcundan çıkıp 4 Haziran’a kadar Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Çalışma hayatınızda önceden başlattığınız projeler üzerinde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Size istikrar sağlayacak gelecek hedeflerinizle ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz. Günlük hayatınızda daha fazla denge sağlamak size iyi gelecek. Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 5 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Mücadele ruhunuz ve tutkularınız artacak. Girişimlerinizde başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bu süreçte kazançlarınızı artırabilirsiniz. Hayattan daha fazla keyif duymaya başlayacaksınız. Aşk hayatınız canlanıyor sevgili Yaylar. Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve 23 Haziran’ a kadar burada ilerleyecek. Çalışma hayatınız ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz güzelleşiyor. Bu geçişle birlikte iştahınız artabilir, kilo almaya daha açık olacaksınız.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Merkür İkizler burcundan çıkıp 4 Haziran’a kadar Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Kasım’ dan bu yana özellikle ilişkileriniz ve varsa çocuklarınızla ilgili ilgilendiğiniz konularla ilgili yeni değerlendirmeler yapabilir ve yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 5 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Aile ve evinizle ilgili konular hareketleniyor. Ailenizle önemli konular hakkında kararlar alabilir ve harekete geçebilirsiniz. Taşınma ve yer değişikliği gündeme gelebilir. Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve 23 Haziran’ a kadar burada ilerleyecek. Hayattan daha fazla tat almaya başlayacaksınız. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla uyum ve güzel paylaşımlarınız çoğalacak sevgili Oğlaklar.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Merkür İkizler burcundan çıkıp 4 Haziran’a kadar Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Kasım’ dan bu yana aile, ev ve emlak konularını tekrar değerlendirebilir ve yeni kararlar almak isteyebilirsiniz, alacağınız kararları 4 Haziran’ dan sonra netleştirmeniz size daha fazla fayda sağlayacak. Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 5 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Yakın çevre ve kardeşlerinizle ilişkiniz hareketlenebilir zaman zaman tartışmalar da yaşayabilirsiniz. Bu süreçte seyahatlere daha fazla çıkabilirsiniz. Ticari girişimlerinizde mücadelenizi artırabilirsiniz ve başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve 23 Haziran’ a kadar burada ilerleyecek. Ev ve ailenizle ilişkilerinizde size bereket sağlayacak bu geçiş uyumu ve güzel paylaşımları artıracak. Ev dekorasyon işleri için de uygun bir süreç.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Merkür İkizler burcundan çıkıp 4 Haziran’a kadar Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Kasım’ dan bu yana düşündükleriniz ve aldığınız kararları tekrar değerlendirmek isteyebilirsiniz. İmza gerektiren işleri tamamlayabilirsiniz. Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 5 Temmuz’ a kadar burada ilerleyecek. Gelirlerinizi artırmak için daha hırslı ve tutkulu olacağınız bu süreçte yapacağınız girişimlerde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Diğer taraftan harcamalarınızda kontrollü gitmenizi tavsiye ederim. Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve 23 Haziran’ a kadar burada ilerleyecek. Kendinizi daha rahat ifade etmeye başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Yeni projeler ve anlaşmalar için bereketli bir süreçte olacaksınız. Yakın çevreniz, kardeş ve komşularınızla ilişkileriniz güzelleşiyor. Onlarla yapacağınız paylaşımlar sizi mutlu kılacak. Bekar Balıklar yeni bir ilişkiye başlayabilir.

4 - 10 Temmuz Haftası: İstikrarlı ve güvenli adımlar

04.07.2022 09:05
İletişim ve mücadelemizi ortaya koyacağımız alanların değişeceği yeni bir haftaya giriş yapıyoruz. İletişim gezegenimiz Merkür Yengeç burcuna geçiş yaparken 19 Temmuz’ a kadar daha duygusal düşünüp konuşacağız ve duygusal kararlar almaya eğilimli olacağız.  Emlak, gıda ve turizm sektörüyle ilgi

27 Haziran – 3 Temmuz Haftası: Aşırılıklardan uzak durun

27.06.2022 11:07
Haftaya Ay İkizler burcunda başlıyoruz. İletişim, eğitim, ticaret ve kısa seyahatler ön planda olacak. Çarşamba sabahı gerçekleşecek Yengeç yeniayı ev, aile, vatan ve güvenliğimize ait konuları ön plana çıkaracak. Çalışan ve memur zamları ile emlak, gayrimenkul ve sağlık konularıyla ilgili yeni kara

20 - 26 Haziran Haftası: Girişimlerimize destek var

21.06.2022 12:26
Yeni haftaya Merkür ve Jüpiter arasındaki olumlu görünüm ile başlıyoruz. Bu etki ticari ve finansal konu ve girişimlerimizde destekleyici olup, işlerimize büyütme etkisi ve bereket katacak. Bu sebeple haftanın ilk yarısı önemli görüşme ve toplantılar, anlaşma, sözleşme, yurtdışı bağlantılı işler ve

13 - 19 Haziran Haftası: Yüzleş ve devam et

13.06.2022 09:29
Hemen hafta başı iletişim gezegenimiz Merkür’ ün İkizler burcuna geçmesi iletişim, bilgi alışverişi, ticaret, eğitim ve kısa seyahat konularını 5 Temmuz’ a kadar hareketlendirecek. Rasyonel düşünüp farklı seçenekleri daha rahat göreceğiz. Mart ayından bu yana belirsiz olan konular artık netleşmeye b

6-12 Mayıs Haftası: Maddi konular ön planda

06.06.2022 11:14
Haftaya Ay Başak burcunda başlıyoruz. İşlerimiz ve günlük koşturmalarımıza daha fazla odaklanabilir, düzen sağlayabilir, hızlı ve pratik çalışabiliriz. Hafta ortasından itibaren daha rahat kararlar almaya başlıyoruz. Geçmişe dayalı maddi sıkıntıları çözmek için yeni yol haritaları belirlemek isteyeb

30 Mayıs – 5 Mayıs Haftası: Sorumluluklarımız artıyor

30.05.2022 08:51
Haftaya İkizler Yeniayı ile başlıyoruz ve yöneticisi Merkür Boğa burcunda geri hareketine devam ederken Algol ile kavuşum halinde olacak. Bu hafta finans ve ekonomik konular, parayla ilgili mücadele gerektiren durumlar zorlayıcı olabilir. Ticaret, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler, seyahat ve eğitim

16 – 22 Mayıs Haftası: Zorlu krizler

16.05.2022 12:17
Haftaya güçlü bir tam ay tutulmasıyla başlıyoruz. Akrep burcunda gerçekleşecek bu tutulma Satürn’ e dik açı yapıyor ve Ay ile Mars-Neptün kavuşumu arasında zorlu bir görünüm oluşuyor; finansal ve ekonomik koşulların halkın üzerinde yarattığı baskı maalesef artmaya ve gıda fiyatlarındaki artış ve zam

9 – 15 Mayıs Haftası: İletişime dikkat

09.05.2022 09:46
Yeni haftaya Merkür gerilemesi ile başlıyoruz. 4 Haziran’ a kadar İkizler burcunda gerileyecek Merkür iletişimde bazı yanlış anlaşılmaları ve aksaklıkları ortaya çıkarabilir. Ticari konular, eğitim, data, teknolojik aletler, kısa seyahatler ve dijital platformlarda sorunları ortaya çıkarabilir. Haf

2 – 8 Mayıs Haftası: Bayramınız kutlu olsun

02.05.2022 21:22
Bayram haftası iki tutulma arasında ve Merkür’ ün geri hareketi öncesi nispeten sakin geçecek ama hafta ortasından sonra hızlı gelişmeler yaşanabilir ve şaşırtıcı durumlar oluşabilir. İletişimin hızlandığı bu süreçte hayatımıza birçok yenilikler yapmak için harekete geçebiliriz. Finansal konularda ç

25 Nisan – 1 Mayıs Haftası: Yılın ilk tutulması gerçekleşiyor

25.04.2022 10:34
Yılın ilk tutulmasını yaşayacağımız yeni hafta da Merkür ve Neptün arasındaki olumlu açı iletişim, ticari girişim ve anlaşmalarımızda bizi destekleyecek. Doğru değerlendirebilirsek çeşitli fırsatlar karşımıza çıkabilir. Gökyüzünde Venüs’ ün Neptün ve Jüpiter ile kavuşumu ilişkilerde anlayışı ve yard

18 – 24 Nisan Haftası: Fikir ve karar değişiklikleri oluşabilir

18.04.2022 12:13
Haftaya Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Finansal konular, ödeme ve borç konuları ön planda olacak. Terazi Dolunayı’ nın etkilerini tüm hafta hissetmeye devam edeceğiz. Başta ilişkiler olmak üzere hayatımızda denge kurmaya çalışmaya devam ediyoruz. Hemen hafta başı Güneş ve Plüton arasındaki dik açı gü

11 – 17 Nisan Haftası: İstikrar arayışımız artacak

11.04.2022 12:41
Hızlı bir haftaya giriş yapıyoruz ve maddi manevi zorlanacağımız etkiler devrede olacak. İletişim gezegenimiz Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. 30 Nisan’ a kadar para ve finansal konular daha fazla odağımızda olacak, somut ve risk içermeyen fikir ve projeler daha çok ilgimizi çekecek. Daha inatçı v

4-10 Nisan Haftası: Engeller oluşabilir

03.04.2022 23:25
Yeni haftaya Ay Boğa burcunda; maddi konular ve istikrar arayışımız ön planda başlıyoruz. Koç Yeniayının getirdiği hızlı iletişim ve hızlı karar alma dinamiği bu hafta devam ederken 5 Nisan Salı günü Mars ve Satürn Kova burcunda kavuşacak. Bu ikili en son 31 Mart 2020’ de kavuşmuştu ve Uranüs etkisi

28 Mart – 3 Nisan Haftası: Yeni başlangıçlar zamanı

28.03.2022 08:33
Gökyüzünde Koç enerjileri yükselmeye başlarken bu hafta 1 Nisan Cuma günü gerçekleşecek Şifalı Koç yeniayı bunu iyice taçlandıracak. Hızlı iletişim, hızlı kararlar ve hızla harekete geçmeye başlıyoruz. Hafta başında Venüs-Satürn kavuşumu etkili olacak. İlişkilerde bazı sorunlar görülebilir ve maddi

21-27 Mart Haftası: Yeni başlangıçlar öncesi son Viraj

21.03.2022 08:31
Haftaya Merkür ve Jüpiter arasındaki olumlu açıyla başlıyoruz. Finans, ticaret, hukuk, ithalat-ihracat, yurtdışı bağlantılı işler, seyahat, akademi ve yayıncılık konularında yapılacak iş ve girişimlerde güzel bir destek sağlayacak. İş birlikleri ve önemli görüşmelerimiz için pazartesi, cuma ve cumar

14-20 Mart Haftası: Düzen zamanı

14.03.2022 08:19
Tüm hafta boyunca 18 Mart’ ta gerçekleşecek Başak Dolunayı’ nın etkilerini hissedeceğiz. Haftanın öne çıkan konuları sağlık, hizmet sektörü, işveren-işçi, tarım ve gıda ve bunlarla ilgili düzenlemeler olurken, bireysel anlamda iş hayatımıza, gündelik koşturmacalarımıza daha fazla odaklanarak, burala

7 – 13 Mart Haftası: Yanlış kararlar verebiliriz!

07.03.2022 13:03
Haftaya Ay Boğa burcunda başlıyoruz, finansal konular ön planda olacak. Venüs ve Mars gezegenleri mart ayı boyunca birlikte hareket edeceği Kova burcuna geçti, parasal konularda mücadelemiz artarken, geleceğe yönelik planlarımız, toplumsal konular, insan hakları, teknoloji, dijital mecralar, bilim,

28 Şubat – 6 Mart Haftası: Balık Yeniayı fırsatlar sunacak

28.02.2022 10:03
Hem manevi hem maddi enerjilerin iç içe geçtiği yoğun bir haftaya giriyoruz.  Hafta boyunca etkili olacak Merkür-Satürn kavuşumu bize sorumluluklarımızı hatırlatacak ve kararlı adımlar atmamıza teşvik edecek. Diğer taraftan 2 Mart Çarşamba akşamı gerçekleşecek Jüpiter kavuşumlu Balık Yeniayı so

21-27 Şubat Haftası: Fikir ve durum değişiklikleri oluşabilir

21.02.2022 08:46
16 Şubat’ te gerçekleşen Aslan Dolunayı’ nın etkilerini deneyimleyemeye devam edeceğimiz bir haftaya Merhaba diyoruz. Bir taraftan Mars ve Venüs’ ün Oğlak burcunda Neptün ile oluşturacağı iyicil açılar uzun ve kalıcı işlerle ilgili harekete geçmeyi ve adım atmayı teşvik ediyor. Özellikle hafta ortas

Aslan Dolunayı Etkileri Yaşanacak

14.02.2022 08:21
14-20 Şubat Haftası: Aslan Dolunayı Yeni haftaya gökyüzünde önemli hareketlerle başlıyoruz. Hafta genelinde Venüs ve Mars kavuşumu, Merkür’ ün Kova burcuna geçmesi ve hafta ortası gerçekleşecek Aslan Dolunayı’ nın etkilerini yaşayacağız. Aslan Dolunay’ ı 19 Kasım 2021 tarihinde gerçekleşen Ay tutu

7-13 Şubat Haftası: Dinamizm etkisi

07.02.2022 08:56
Haftaya Ay boğa burcunda iş ve finansal konulara odaklanarak başlıyoruz. Merkür ve Venüs Retrolarının bitişi ile hayatımızda hızlandırıcı gelişmeler başlayacak. Halen gölge günleri devam etse de hayatlarımıza hız geliyor. Hemen hafta başı etkili olacak Mars-Uranüs üçgen açısı oluşacak. Eyleme geç di

31 Ocak – 6 Şubat Haftası: Kova Yeniayı- Ekonomik hızlı gelişmeler

31.01.2022 08:17
Şubat ayına Salı sabahı saat 08:46’ de gerçekleşecek Satürn kavuşumlu Kova ayı ile başlıyoruz. Bu yeniayın özelliği geçen yıl aktif olan Satürn – Uranüs karesini tetiklemesidir. Yarım kalan işlerle ilgilenmek durumunda kalabiliriz. Satürn bize sorumluluklarımızı hatırlatırken bir taraftan etkili ola

24 - 30 Ocak Haftası: Ekonomi ve Finans Dünyasında Önemli Gelişmeler

24.01.2022 09:42
Hemen hafta başı Mars, 26 Ocak' ta geri giden Merkür Oğlak burcuna geçiş yapıp 29 Ocak' ta Plüton ile kavuşacak. Aynı tarihte Venüs' ün Oğlak burcunda geri hareketini sonlandırmasıyla bu hafta ekonomi, finans ve iş dünyasıyla ilgili önemli gelişmeleri başlatacak etkidedir. Oğlak burcu devlet, yön

17-23 Ocak haftası: Plütonik Dolunay

17.01.2022 09:00
Haftaya pazartesi gecesini salıya bağlayan gece gerçekleşecek yılın ilk Dolunayı ile başlıyoruz. Yengeç burcunda gerçekleşecek bu dolunay 27° de ve Türkiye' nin de yükselen burcunun Yengeç olması sebebiyle bizi yoğun olarak etkileyecek. Dolunay haritasına göre yabancı ülkelerle güç çekişmeleri,

10-16 Ocak Haftası: Riskli bir hafta

10.01.2022 10:05
Haftaya Ay Koç burcunda hızlı bir giriş yapıyoruz. Bir taraftan işlerimizi halletmek ileriye doğru gitmek isterken diğer taraftan hafta içi Merkür-Uranüs ve Mars-Neptün olumsuz açıları devrede olacak. Başta iletişim olmak üzere beklenmedik gelişmelere, aldanma ve hayal kırıklıklarına açık bir haftad

3-9 Ocak Haftası: Yeni yıla hızlı başlangıçlarla giriş yapıyoruz

03.01.2022 09:03
Yılın ilk haftasında Uranüs destekli Oğlak Yeniayının etkilerini deneyimleyeceğimiz hafta genelinde hızlı başlangıçları ve sorunlarımıza yenilikçi çözümler bulabileceğiz. Bu hafta ekonomik göstergelerin oldukça hareketli olması, döviz ve kurlarda yükselişler söz konusu olabilir. Ekonomik yeni yapıla

Hoş geldin 2022

27.12.2021 09:22
Yılın son haftasına Merkür-Neptün iyicil açısıyla giriş yapıyoruz. Konuşma, toplantı ve girişimlerimizde olumlu sonuçlar alabiliriz. Salı ve çarşamba günleri zorlu açılar devrede olacak. Salı günü uzlaşma yakalamakta zorlanabiliriz, yanlış anlaşılmalar fazlalaşabilir. Çarşamba günün ilk yarısı yapac

20-26 Aralık Haftası: Değişim Rüzgarları

20.12.2021 08:48
Bu hafta 19 Aralık' ta gerçekleşen İkizler Dolunayı' nın etkileri ile başlıyoruz. Bu Dolunay 1,5 yıldır meşgul olduğumuz, çözmeye çalıştığımız konularla ilgili bizlere güzel ve şanslı etkileri de beraberinde getirecek. Değişen koşullara direnç göstermek yerine bakış açımızı esneterek uyum sağlamamız

13 - 19  Aralık Haftası: Enerjiler değişiyor

13.12.2021 11:25
Haftaya Ay Koç burcunda başlıyoruz ve pazartesi günü önce Mars Yay burcuna geçiş yapacak ve 24 Ocak' a kadar burada kalacak ve ardından Merkür Oğlak burcuna geçiyor olacak ve 2 Ocak' a kadar burada kalacak. Hayat enerjimiz, düşünce ve iletişim şeklimiz değişiyor. Yay ateş elementinde dolayısıyla

6 - 12 Aralık Haftası: Piyasalar hareketli

06.12.2021 12:58
Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Hafta geneli sorumluklarımız, iş ve kariyerimizle ilgili konular ön planda olurken haftaya damgasını vuracak Mars-Jüpiter kare açısı; ekonomik ve finansal konularda zorlanmalara işaret etmektedir. Özellikle hafta ortasından sonra altın, döviz ve para piyasaların

29 Kasım - 5 Aralık Haftası: Güneş tutulması gerçekleşiyor

29.11.2021 11:47
Haftaya güzel etkilerle başlıyoruz. Pazartesi sabah 07:39 civarı Merkür Güneşin kalbine yerleşiyor. Merkür Güneşin kalbine yerleştiğinde düşüncelerimiz, niyetlerimiz gerçek olur. Yine Yay burcunda olduğu için sezgilerimizin de güçlü olduğu bir gün olacak. Yazılı sözlü her türlü iş, yeni girişim ve b

22-28 Kasım Haftası: Enerjimiz yükseliyor

22.11.2021 09:45
Yeni haftanın ilk gününde Güneş Akrep burcundan çıkıp Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 ay boyunca burada hareketine devam edecek. 24 Kasım Çarşamba günü de Güneşten sonra Merkür de Yay burcuna geçiyor. 13 Aralık' a kadar burada hareket ediyor olacak. Yay burcu ateş elementi olduğundan, üzerimizdeki du

15-21 Kasım Haftası: Tutulma haftasındayız

16.11.2021 10:21
19 Kasım günü Boğa burcunun 27 derecesindeki Parçalı Ay tutulması saat 11:57' de gerçekleşecek. Bu derecedeki son tutulma en son 20 Kasım 2002 tarihinde gerçekleşmişti. Yani o günden bugüne yaşanan 19 yıllık bir döngünün de sonunu getiriyor. Biliyorsunuz ki ay düğümleri 18 Ocak 2022 tarihi itibariyl

8-14 Kasım Haftası: Beklenmedik durumlara dikkat!

08.11.2021 14:35
Bu hafta hem Akrep yeniayının etkilerini deneyimlemeye devam ederken önümüzdeki hafta gerçekleşecek Ay tutulmasını etkileri de başlayacak. Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. İş konuları, finans ve ekonomi konuları ön plana çıkarken, düşüncelerimiz biz uzun vadede neler yapabiliriz, neleri planlay

1-7 Kasım Haftası: Hızlı gelişmeler bizi bekliyor

01.11.2021 09:45
Gökyüzünde Akrep enerjisi vurgusu çoğalmaya başlıyor. Hem Güneş hem Mars zaten Akrep burcunda ve Merkür' de 6 Kasım' da bu burca geçiş yapacak. İyiden iyiye parayı, finansı ve ekonomiyi ilgilendiren konular hayatımızın her alanında ön plana çıkacak. Düşüncelerimiz de para ve daha fazla nasıl para ka

25-31 Ekim Haftası: Aldanmalara açığız!

25.10.2021 10:07
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutlayarak başlamak istiyorum. Koç Dolunayının etkilerinin hissedilmeye devam edeceği bu haftaya Ay İkizler burcunda başlıyoruz. İletişim, internet/sosyal medya, seyahatler, ticari faaliyetler, eğitim-öğrenim, pazarlama faaliyetlerinin ön plana çıkacağı bu hafta 27 Eki

18-24 Ekim haftası: Enerjisi yüksek Koç Dolunayı

18.10.2021 09:57
Ekim ayının en zorlu haftasına giriş yapıyoruz. Bu haftanın hemen ilk günü 18 Ekim' de hem Jüpiter hem de Merkür düz hareketine dönmeye başlayacak. Merkür pazartesi akşam saatlerine kadar durağan pozisyonda olmaya devam edecek özellikle iletişimde sıkıntıları fazlalaştıracak bir etkidir bu, ama Merk

11-17 Ekim Haftası: Güzel destekler bizi bekliyor

11.10.2021 10:53
 Yeni bir haftadan Merhaba. Geçen hafta ilk olarak Plüton düzelmeye başladı şimdi ise haftanın ilk gününde, 23 Mayıs tarihinden itibaren geri hareketinde bulunan Satürn düz hareketine başlayacak, bizi zorlayan konularda iyileştirici etkiler ve yeni alacağımız sorumluluklar bizi beklemektedir. Ö

4-10 Ekim Haftası: Marsiyen Terazi Yeniayı

04.10.2021 13:12
Yeni bir haftadan Merhaba sevgili okuyucular. Hareketli ve dinamik bir hafta bizi bekliyor. 6 Ekim' de gerçekleşecek Marsiyen Terazi Yeniayı ve aynı gün Plüton' un düz seyrine dönmesi, 7 Ekim' de kadar Akrep' in son derecelerinde transitte olması, 8 Ekim' de Güneş-Mars kavuşumu ve 10 Ekim' deki M

27 Eylül - 3 Ekim Haftası: Merkür geri hareketine başlıyor

27.09.2021 10:00
Haftaya pazartesi günü 27 Eylül' de Merkür' ün Terazi burcunda yılın son ve üçüncü geri hareketiyle başlıyoruz ve 18 Ekim' e kadar geri hareketi devam edecek. Merkür geri hareketinde başta iletişim olmak üzere iletişimle ilgili tüm işler, internet/sosyal medya, kısa yolculuklar, seyahatlerimizde baz

20-26 Eylül Haftası: Dolunay etkili tamamlanmalar

20.09.2021 10:03
Haftaya pazartesi gecesi gerçekleşecek Balık Dolunayı ile başlıyoruz. 28 derecede gerçekleşecek bu dolunay tamamlanması gereken konulara vurgu yapmakta. Dolunay sırasında Mars' ın ay düğümleri ile yapacağı olumlu açı; kadersel etkileri de içinde barındıracak ve hayat rotamızdaki hareket alanımızı be

13-19 Eylül Haftası: Odağımız ilişkilere yöneliyor

14.09.2021 09:26
Haftaya Ay Yay burcunda başlıyoruz. Eğitim sistemi, ticari faaliyetler, hukuksal konular, yabancı ülkeler, üniversiteler ile ilgili haber ve gelişmeler gündemimizde olabilir. Haftanın hemen başında hafta ortasına kadar etkili olacak olan Güneş ve Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bağışıklık sistemimi

6-12 Eylül Haftası: Şanslı bir Yeniay etkisi

06.09.2021 13:49
Zorlu Ağustos ayı enerjilerinin ardından bu hafta meydana gelecek Uranüs etkili Başak Yeniayı hayatımızda gerçekleştirmek istediklerimizle ilgili mantık odaklı bir bakış açısıyla şanslı etkiler sunmaya hazırlanıyor. 7 Eylül günü Başak burcunda 14° de gerçekleşecek Yeniay' da, Uranüs ani ve be

30 Ağustos - 5 Eylül Haftası: İletişim ve denge arayışı

30.08.2021 15:04
Bu haftaki gökyüzü hareketleri daha sakin ve keyifli bir hafta vadediyor. Ruh halimiz büyük ölçüde olgusal ve iletişim odaklı olup, başkalarıyla empati kurmak, farklı konuları kabul etmek normalden daha kolay olacak. Gerektiğinde uzlaşmaya varıp bunu gösterme istekliliği önemli ölçüde arttığından

23-29 Ağustos Haftası: Mantığımız ön planda olmalı

24.08.2021 09:51
Pazar günü gerçekleşen Kova Dolunayının etkilerini yaşayacağımız bir haftaya giriş yapıyoruz. Karşılaşacağımız durum ve olaylar bizi gerçekliklerle yüzleştirebilir ve bu yönde Merkür-Uranüs olumlu açısı yeni ve farklı çözümler bularak, bizleri ileriye taşıyacak adımlar atmamız konusunda destek verec

16-22 Ağustos Haftası: Hareket yüksek

16.08.2021 11:27
Enerjik ve harekete yüksek bir haftaya giriş yapıyoruz. Merkür-Mars kavuşumu ve Uranüs ile olumlu açıları, Güneş - Jüpiter karşıtlığı, Venüs' ün Terazi burcuna geçmesi ve 24 Temmuz' un ardından 22 Ağustos' ta son derecede gerçekleşecek ikinci Kova Dolunayı bu haftanın önemli gökyüzü hareketleri aras

Astrolog Yasemin Sürer yazdı " Cesaret ve kararlılığımız artıyor"

09.08.2021 17:55
Yeni haftaya 08 Ağustos Uranüsyen etkili Aslan Yeniayının etkileriyle giriş yapıyoruz. Hayatımızda kendimizden daha emin ve kararlı olduğumuz ve mücadele gerektiren yeni bir sürece başlarken, farklı bakış açılarıyla yeni yollar keşfedebileceğimiz ama aynı zamanda ilişkiler ve para konularında ol

02 - 08 Ağustos Haftası: Koşullar esneklik gerektirecek

02.08.2021 11:56
Bu haftanın gökyüzü hareketleri bir taraftan kararlı ve yaratıcı çalışmalar için zemin oluştururken bir taraftan da günlük hayatın getirdikleri karşısında yapılması gerekenleri dikkatle ele alınması gerekliliğini vurgulamaktadır. Haftanın gündeminde ekonomi, değişik hava koşulları, doğa olayları

26 Temmuz - 01 Ağustos Haftası: Ben-Biz dengesi

26.07.2021 10:19
Bu hafta özgürlük ve kendini gerçekleştirme isteği ile toplumsal beklentilere uyma çabası arasında denge kurmaya çalışacağız. Bir taraftan Çarşamba günü Merkür' ün Aslan burcuna geçişiyle birlikte kendimizi ön plana alacağımız, daha cesur ve ben merkezli bir iletişim dili hakim olurken çevremizden o

19-25 Temmuz Haftası: Özgürleşme ruhumuz artıyor

19.07.2021 12:11
Bayram haftasına Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Hem birtakım fırsatları barındırmakla birlikte hem de inişli çıkışlar etkileri ortaya çıkaracak bu haftanın öne çıkan önemli bir olayı da cumartesi günü gerçekleşecek Kova Dolunay'dır. Bu dolunayı önemli kılan 21 Aralık 2020 tarihindeki Satürn-Jüpiter k

12-18 Temmuz Haftası: Aşk ve şans kapımızı çalacak

12.07.2021 09:54
Temmuz ayının en olumlu ve güzel fırsatları barındıran haftasına giriş yapıyoruz. 10 Temmuz Yengeç Yeniayı' nın etkilerini hissetmeye başlayacağımız bu hafta gerek ilişkiler gerekse kariyer alanlarındaki gelişmeler bizi daha iyimser ve mutlu kılabilir. Özellikle Salı günü Aslan burcundaki V

5 - 11 Temmuz Haftası: İlişkiler ön plana çıkıyor

05.07.2021 10:27
Zorlu bir haftanın ardından, daha olumlu gelişmeleri içinde barındıran bir haftaya başlıyoruz. Haftanın başında 6 Temmuz' da yılda bir kere gerçekleşen Güneş-Sirius kavuşumu gerçekleşecek; olumlu niyet, istek ve dualarımızın kabulü ve beraberinde bereket, bolluk ve şans getirileceğine inanılmaktadır

28 Haziran - 4 Temmuz Haftası: Kuvvetli ve zorlu enerjiler devrede

28.06.2021 14:10
Haziran ayını bitirdiğimiz ve Temmuz ayına başladığımız bu hafta, yılın en zor görünümlü etkilerini içinde barındırmaktadır. 17 Haziran'daki Satürn-Uranüs kare açısının tetikleneceği bu hafta gökyüzünde Satürn-Mars-Uranüs Sabit T-kare açısı, başta toplumsal olay ve durumlar olmak üzere hayatlarımız

21 - 27 Haziran Haftası: Sınırlarımız belirleniyor

21.06.2021 10:30
Bu haftanın belirleyici olayların başında gezegen hareket geçişleri ve Oğlak burcundaki  Dolunay yer almaktadır. Yazın başlangıcı Pazartesi günü gerçekleşecek ve Çarşamba gecesi Merkür geri hareketini sonlandırıp tekrar düz hareketine başlayacak, Perşembe günü Oğlak Dolunayı ve Cuma gün

Hayat sen planlar yaparken başına gelenlerdir

14.06.2021 08:24
Bu haftaya Güneş Tutulmasının etkilerinin belirginleşmeye başlaması ve yılın ikinci Satürn-Uranüs kare açısının etkileri damga vuracak. Haftaya Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Daha kararlı ve cesur adımlar atmak isterken devam eden Merkür geri hareketi ve oluşan Güneş-Neptün kare açısı; geçmişe d

7 - 13 Haziran Haftası: Hayat rotamız belirleniyor

07.06.2021 10:45
Bu hafta boyunca geçmişten gelen bilgi ve konular pek çok açıdan kendini hissettiriyor olacak. Aynı zamanda gelecek için alınması gereken önemli (ön) kararlar konusunda dikkatli ve emin adımlarla ilerlememiz gerekecektir. 10 Haziran Perşembe günü saat 13:52' de yılın ilk Güneş tutulması ( halkalı

31 Mayıs-6 Haziran Haftası: Tedbiri elden bırakmayalım

31.05.2021 13:29
Bu haftanın gökyüzü açıları bazı zorluklar içerdiği gibi büyük fırsatlar da sunuyor. Mevcut potansiyelini doğru kullananlar birçok şeyi netleştirebilir ve böylece yeni bir anlayışın temelini oluşturabilir veya önemli bir konuda bir atılım gerçekleştirebilir. Önümüzdeki günlerde inişli çıkışlı duy

24-30 Mayıs Haftası: 2021 Yılı Tutulmaları başlıyor

24.05.2021 09:49
Yılın ilk tutulmasının gerçekleşeceği bu hafta birçok önemli gökyüzü hareketini içinde barındırmaktadır.  Hayatımızın tüm alanlarında iletişim ve hareketlilik gözlemlenecek. Bir taraftan özgüvenimiz yükselmişken bir taraftan kafa karışıklıkları devam etmekte. Bu hafta hem parasal ve ilişkiler a

17-23 Mayıs Haftası: Fırsatlar kalıcılık getirecek

17.05.2021 11:06
2021 yılının ilk tutulmasının gerçekleşeceği 26 Mayıs tarihine doğru giderken, tutulma etkilerinin kendisini iyiden iyiye göstermeye başlayacağı bu hafta, birçok fırsatı da içinde barındırmaktadır. Özellikle iletişim, ticaret, sosyal medya, seyahat, politika konularıyla ilgili yeni fikirleri uygulam

10-16 Mayıs Haftası: Kader Çarkı Dönüyor

10.05.2021 11:05
Yeni bir haftadan Merhaba. Bu haftanın gökyüzü hareketleri bir dönüm noktasına ve geçişe işaret etmektedir. Haftanın en önemli gökyüzü olayı 11 Mayıs Salı günü saat 22:00 de gerçekleşecek Boğa Yeniayı' dır. Yeni ay süreçleri önümüzdeki 15 gün boyunca etki eder. Yeniay sırasında Ay, Güneş ve Uranü

İletişim ve İlişkiler Önem Kazanıyor

02.05.2021 18:53
Mayıs ayının ilk haftasından merhaba. Bu hafta önce 4 Mayıs tarihinde Merkür, ardından 9 Mayıs tarihinde Venüs İkizler burcuna geçecek ve gökyüzündeki hakim olan sabit enerji yerini yeniliklere daha kolay adapte olabileceğimiz değişken enerjiye bırakmaya başlayacak. Hafta başındaki zorlu enerjile

26 Nisan - 2 Mayıs Haftası: Gerçeklerle yüzleşiyoruz

26.04.2021 11:02
Haftanın ilk gününe Ay Terazi burcunda ve Merkür-Venüs kavuşumuyla başlıyoruz. Haftanın zorlu etkilerini bir nebze hafifleten bu kavuşum, ikili ilişkilerde dengeyi sağlamaya çalışırken, iletişim şeklimizi yumuşatıyor. Salı gününe geldiğimizde sabah saat 06:32'de gerçekleşecek Akrep Dolunayı önümüzde

İstikrar ve güvenlik ihtiyacımız artıyor

14.04.2021 14:26
Geçen hafta gerçekleşen Koç burcundaki Yeniayın etkileri devam ederken, yeni haftaya kişisel gezegenlerin burç değişimleriyle başlıyoruz.  Amaç ve isteklerimize ulaşmak için enerjik ve girişken ateş elementi enerjisinden çıkıp, daha güven ve istikrarı ön planda tutan toprak elementi enerjisine