TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

24 - 30 Nisan Haftası: Destekleyici etkiler devrede

Yazının Giriş Tarihi: 24.04.2023 08:44
Yazının Güncellenme Tarihi: 24.04.2023 11:25

İletişim, ticaret, eğitim konularının hızlı olacağı bu hafta maddi konularda aldığımız kararları tekrar gözden geçirebilir ve bir düzen oluşturmaya çalışabiliriz. 15 Mayıs’ a kadar değerlerimiz, para ve kazançlarımızla ilgili radikal kararlar almak yerine eksiklikleri belirleyip devam eden işlerimizi tamamlamak için değerlendirmeliyiz.

Haftanın ilk yarısı etkili olacak Güneş-Satürn ve Mars-Merkür arasındaki olumlu açı sorumluluklarımızı yerine getirmemiz, sorunlara çözüm bulup harekete geçmemiz ve önemli görüşme/başvurular için bizi cesaretlendirecek. Alacağımız önemli haber ve olumlu değişimler bizi sevindirebilir. Merkür’ ün geri hareketinde olduğunu unutmayalım; iletişimde anlaşmazlıkları azaltmak için net ifadeler kurmaya yine evrak işlerimizde dikkatli olmaya özen gösterelim. Patron, aile büyükleri ve çevremizden güzel destekler alabiliriz.

Perşembe günü Mars-Chiron kare açısı devrede olacak; gerginlik, sakarlık ve kazalara karşı temkinli davranalım. İlişkilerde ego çekişmeleri artabilir, sınırları zorlamayalım.

Hafta ortası itibariyle Mars ve Uranüs arasında olumlu açı zihinsel aktivitemizi hızlandıracak; farklı bakış açıları ve yenilikçi çözüm önerileri hedeflerimizde ilerlememizi sağlayabilir. Rutinin dışına çıkmak ve farklı şeyleri denemek ilgimizi çekebilir.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: İletişiminizin oldukça hareketli olacağı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açı zihinsel faaliyetlerinizi artıracak, farklı fikirleriniz sorunlara yeni çözümler bulmanızı kolaylaştıracak. Ev ve ailevi konularda tamamlanması gereken konularla ilgilenebilir, değişiklikler yapabilirsiniz. Taşınma ve yer değişiklikleri gündeme gelebilir. Gelecek planlarınızla ilgili çalışmalar yapabilir, finansal konularda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aile ve arkadaş çevrenizden alacağınız destekler sizi sevindirebilir.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Hafta geneli para ve kazanç konuları ön planda olacak sevgili Boğalar, bu alanlarda işlerinizi ve tamamlanması gerekenleri hızlandırabilirsiniz. Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açı yakın çevre, iletişim, ticaret, eğitim, seyahat konularında önceden aldığınız kararları tekrar değerlendirebilir, farklı fikirler aklınıza gelebilir. Merkür retro hareketi sebebiyle kararsızlıklarınız oluşsa da sosyal çevre ve arkadaşlarınızdan güzel destek alabilir ve fırsatlar gelebilir. Hafta sonu evinize ve ailenizde daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Hayatınızla ilgili isteklerinizin ve hedeflerinizin ön planda olacağı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Kendinize daha fazla vakit ayırmak ve dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda önceden aldığınız kararları gözden geçirebilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Güneş ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim kariyer ve gelecek planlarınızla ilgili yapılandırmalarınız motivasyonunuzu artıracak. Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açı duygusal hassasiyetlerinizi artırabilir, fikirlerinizi çevrenizle paylaşmak konusunda daha ihtiyatlı davranabilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Planlarınızla ilgili hareketleneceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Gelecek planlarınız, iletişim, ticaret, eğitim ve seyahat konularında önceden aldığınız kararların üzerinden geçebilir, düzenlemeler yapabilirsiniz. Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açı sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinize hareketlilik katabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hafta boyunca hızlı hareket edebilir zaman zaman gerginlik seviyeniz ve tahammülsüzlüğünüz artabilir özellikle perşembe günü sakin davranmaya özen gösterin. Hafta sonu parasal konularla ilgilenebilirsiniz, harcamalarınıza dikkat edin.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Kariyer ve gelecek planlarınızla ilgili hareketleneceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açı etkisiyle sürpriz fırsat ve destekler alabilir ve değişimler yaşayabilirsiniz. Parasal konulardaki gelişmeler sizi sevindirebilir, beklediğiniz bir para varsa gelebilir. Daha önceden aldığınız kararları gözden geçirebileceğiniz bu haftayı aksayan noktaları tespit etmek ve düzenlemeler yapmak için değerlendirebilirsiniz. Hafta ortasından sonra kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilir ve isteklerinize odaklanabilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizle planlar yapabilir, güzel vakit geçirebilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: İş ve ailevi konuların ön planda olacağı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. İlişkilerinizde yapacağınız güzel paylaşımlar sizi mutlu ederken, sorumluk bilinciniz artacak. Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açı etkisiyle ticaret, eğitim, iletişim ve seyahat konularında önceden aldığınız kararları gözden geçirebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Para konularında daha cesur adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizle ilişkileriniz hareketleniyor, iletişim sorunlarını azaltmak için açık ve net ifadeler kurmaya özen gösterin aksi halde karışıklıklar oluşabilir.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Kariyer ve maddi konuların ön planda olacağı bu hafta daha önceden almış olduğunuz kararları tekrar değerlendirebilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Cesur adımlar atmak isteyeceğiniz bu hafta sorumluluk bilinciniz de yüksek olacak. Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açı etkisiyle kariyer hayatınızda ve para konularında harekete geçebilir ve güzel fırsatlarla karşılaşabilir, beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru arkadaş ve sosyal çevrenize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Hafta geneli ilişki ve para konuları ön planda olacak sevgili Akrepler. İlişki ve iş birliklerinizle ilgili önceden aldığınız kararları yeniden ele alabilir, eskiye dair bazı sorunları çözmeye çalışabilirsiniz. Güneş ve Satürn arasındaki olumlu açıyla ilişkilerinizde aldığınız destekler sizi sevindirebilir ve kalıcı adımlar atmanızı sağlayabilir. Yalnız Akrepler yeni birisiyle tanışabilir. Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açı etkisiyle ticaret, eğitim, seyahat konularında güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir, yeni iş birlikleri yapabilirsiniz. Hafta sonu yapacağınız güzel planlar sizi keyiflendirecek.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: İş hayatınız ve sağlık konuların ön planda olacağı bu hafta tamamlanması gerekenlere odaklanabilir, düzenlemeler yapabilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen göstermek isteyebilir, diyet ve spora başlayabilirsiniz. Güneş ve Satürn arasındaki olumlu açı ev ve ailevi konularda işlerinizi daha yüksek bir sorumlulukla yerine getirmenize yardımcı olacak. Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açı ise maddi konularda girişimlerde bulunmak ve harekete geçmek konusunda sizi cesaretlendirecek. Hafta sonu dışarıda vakit geçirmek ve sosyalleşmek isteyebilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: İş hayatınız, günlük rutinler ve sağlık konularının ön planda olacağı bu hafta Güneş ve Satürn arasındaki olumlu açı sorumluluklarınızı kolay ele almanızı sağlayacak. Kariyer hayatınızda kalıcı adımlar atabileceğiniz bu süreçte özel hayatınızda eski aşklar veya geçmiş konular gündeminize gelebilir. İletişimde açık ve net olmaya özen gösterin. Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açı yetenek ve yaratıcılığınızı daha rahat sergilemenizi sağlayacak, yeni hobilere başlayabilirsiniz. Aynı zamanda aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Ev ve ailevi konuların olacağı bu hafta önceden aldığınız kararları tekrar gözden geçirebilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Güneş ve Satürn arasındaki olumlu açı bu alanlarda sorumluluklarınızı yerine getirmeniz için sizi destekleyecek. Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açı etkisiyle iş hayatınızda fikirlerinizi rahatça uygulayabilir, yeni projeler başlatabilir ve cesur girişimlerde bulunabilirsiniz. Sağılığınızla ilgili kontrolleri yaptırabilir veya yeni bir beslenme programına başlayabilirsiniz. Hafta sonu ilişkilerinizde güzel gelişmeler sizi keyiflendirecek.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: İletişim ve yakın çevre ilişkilerinizin ön planda olacağı bu hafta önceden başlattığınız ve yarım bıraktığınız projelerin üzerinden tekrar geçebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Güneş ve Satürn arasındaki olumlu açı özel ve iş hayatınızdaki sorumluklarınızı kolayca yerine getirmenizi sağlarken aile ve çevrenizden göreceğiniz destekler sizi mutlu edecek. Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu açı etkisiyle farklı fikirlerinizi başkalarıyla paylaşabilir, harekete geçirmek için cesurca adımlar atabilirsiniz.  Aynı zamanda aşk hayatınız canlanmaya başlıyor, farklı heyecanlar yaşayabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.