TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

24 – 30  Temmuz Haftası: Stresli durumları iyi yönetelim

Yazının Giriş Tarihi: 24.07.2023 08:44
Yazının Güncellenme Tarihi: 24.07.2023 08:44

Yeni haftaya Merkür-Uranüs arasındaki gergin açıyla başlıyoruz; daha önce alınmış düşünce ve kararlarımızda değişiklikler yaşayabiliriz, sinirsel gerginlikler artabilir, esnek olmalıyız.

Haftaya Plüton’ un ay düğümlerinle oluşturacağı kare açı kadersel yön değişikliklerine açıklık vermekte; Kasım ayına kadar etkili olacak bu etkileşimin ilk işaretlerini bu hafta gözlemlemeye başlayabiliriz. Zorlayıcı gelişmeler ve krizleri iyi yönetmemiz gerekecek.

4 Eylül’ e kadar devam edecek Venüs gerilemesi de para ve finansal konularda sıkıntılar ve dalgalanmalar oluşabilir, durumları iyi takip etmeli ve riskli hamlelerden kaçınılmalıdır.

Hafta ortasından sonra gökyüzü etkileri daha ılımlı olmaya başlıyor önemli iş, görüşme, toplantılar için Çarşamba, Perşembe ve cumartesi gününü değerlendirebilirsiniz. Merkür ve Venüs’ ün kavuşacağı perşembe gününü ayrıca para ve ilişkiler konuları açısından da verimli olacak.

İletişim gezegeni Merkür’ ün cumartesi günü Başak burcuna geçmesiyle daha mantık odaklı, sakin ve detaylı düşünebilir, akılcı kararlar almaya başlayabiliriz.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Venüs retrosu başladı ve 4 Eylül’ e kadar devam edecek. Bu dönem aşk ve geçmişe dönük konular ön plana çıkacak. Geçmişte kalan aşk ve sevgililer ortaya çıkabilir, kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu süreci yüzleşmek ve konuşulmayanları konuşmak olarak değerlendirmenizi tavsiye ederim. Devam eden bir ilişkiniz varsa da beklentilerinizin karşılanmadığını hissedebilirsiniz, sorunları masaya yatırmak için değerlendirebilirsiniz. Hayatınıza girecek yeni insanlarla ilgili acele kararlar almamanız iyi olacaktır. Çocuklarınız varsa onların istekleri gündeme gelebilir, bazı fikir ayrılıkla yaşayabilirsiniz. Çocuk düşünenler için sürpriz haberler gelebilir.  Gezmek eğlenmek isteğiniz artabilir, fazla harcamalara dikkat edin.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Yönetici gezegeniniz Venüs geri hareketine başladı ve 4 Eylül’ e kadar ev ve aile konularında geçmişe dönük sorunlar tekrar gündeme gelebilir ve bunların çözümüyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yine aile üyelerinin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Evle ilgili tadilat, dekorasyon değişimi ve yatırımlar için uygun bir süreç değildir. Aynı şekilde maddi konularda bütçenizi gözden geçirmenizi ve parayla ilgili önemli hamleler yapmamanız daha uygun olacaktır. Acele kararlar almayın sonradan pişmanlık duyabilirsiniz. Aile içi alınganlıklar ve huzursuzlukları iyi yönetmeye gayret edin.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Venüs retrosu düşünce, iletişim ve yakın çevrenizle ilişkilerinizi ön plana çıkaracak. Gelecek planlarınızla ilgili kafa karışıklığı yaşayabilir, planlarınızda gecikmeler ortaya çıkabilir. İlişkilerinizi gözden geçireceğiniz bu süreçte çevrenizle anlaşmazlık ve memnuniyetsizlikler ortaya çıkabilir, gördüğünüz değeri sorgulayabilirsiniz, farkındalıkla bu durumu yönetmeye çalışın. Geçmişten gelen arkadaşlarınızdan haberler alabilir, yeniden görüşebilirsiniz. Ticaret, satış faaliyetleri ve seyahatlerinizde aksilikler oluşabilir, maddi konularda önemli kararlar almamanızı tavsiye ederim. 4 Eylül’ e kadar yapacağınız anlaşma, proje ve eğitimlerden istediğiniz verimi alamayabilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Venüs retrosu başladı ve 4 Eylül’ e kadar para alanınızda hareket edecek. Geçmişten kalan borçlar ve ödemeler gündeme gelebilir, doğum haritanızın aldığı etkiye göre de beklediğiniz bir para, geçmişe ait bir hak ediş veya bir işten cevap gelebilir. Bütçenizi aşan harcamalara dikkat edin özellikle gereksiz alışverişlere girmeyin. Bu süreçte ilişkilerinizde daha alıngan davranabilir, değer yargılarınızı sorgulayabilirsiniz. İlişkilerinize doğru yönetmeye çalışın ve mantığınızı elden bırakmayın. Maddi konularda risk almadan hareket etmenizin önemli olacağı bu süreçte yatırım, borç alma-verme konuları için uygun değildir.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Venüs burcunuzda geri gidiyor sevgili Aslanlar. İlişkilerinizi sorgulayacağınız bu dönem anlaşmazlık ve ayrılıklar gündeme gelebilir. Gördüğünüz değer ve ilişkilerinizde alma-verme dengesini gözden geçirebilirsiniz. Geçmiş aşk ve sevgililerden haberler alabilir, yarım kalmış konuları tamamlayabilirsiniz. Bu süreçte başlayacağınız ilişkiler sonradan saman alevi gibi sönebilir. Dış görünüşünüzle ilgili önemli kararlar almaktan kaçının, güzellik ve estetik işlemleri için uygun bir süreç değildir. Yaratıcılığınız ve hayattan keyif aldıklarınız eskisi kadar sizi memnun etmeyebilir. Venüs retrosu süresince iştahınız açık olabilir, şekerli yiyeceklere yönelebilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Venüs retrosu kadersel ve bilinçaltı alanınızda gerçekleşiyor sevgili Başaklar. Bu süreçte endişe ve kuruntularınız yüzeye çıkabilir, alacağınız terapi ve bilinçaltı çalışmalarından şifa görebilirsiniz. Geçmişteki ilişkilerinizi sorgulayabilir, aldığınız ve verdiğiniz değeri gözden geçirebilirsiniz. Eski sevgililerden tekrar barışma isteği haberleri alabilirsiniz. Maziye sünger çekmek için güzel bir süreç, hem ruhsal ve fiziksel olarak yenilenebilirsiniz. İlişkilerinizde bilmediğiniz gizli saklı konular önünüze gelebilir ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Yönetici gezegeniniz Venüs geri hareketine başladı ve 4 Eylül’ e kadar arkadaş ve sosyal çevrenizle ilişkilerinizi sorgulayabilir ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Eski arkadaşlar tekrar hayatınıza girebilir ve geçmişten yarım kalan bir ilişkinizde yüzleşme yaşayabilirsiniz. Yeni ilişki başlangıçları için retro bitişinde karar almanızı tavsiye ederim. Bu süreçte gelecek planlarınız ve projelerinizle ilgili yavaşlamalar oluşabilir ve kariyer hayatınızda yapacağınız iş ve organizasyonlarda umduğunuz memnuniyeti alamayabilirsiniz. Geçmiş iş, para veya başvurulardan dönüş alabilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Venüs retrosu başladı ve 4 Eylül’ e kadar kariyer ve hedeflerinizle ilgili gündemleri ön plana çıkartıyor.  Bu süreçte kariyerinizle ilgili sorgulamalar yapabilir, yaptığınız iş ve kazancı değerlendirebilirsiniz. Üst ve yöneticilerinizle geçmiş sorunlar tekrar açılabilir, çözümler üretebilirsiniz. Daha önceki iş arkadaşlarınızla görüşebilir, eski fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Aynı zaman kariyer ve aile arasında denge kurmakla ve ailevi sorunları çözmeye çalışabilirsiniz. Hedeflerinizle ilgili önemli karar ve adımlar atmadan iyice üzerinde düşünün ve mümkünse retro bitiminde harekete geçin.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Venüs retrosu 4 Eylül’ e kadar ticari faaliyetleriniz, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, seyahat ve sosyal medya konularını ön plana çıkaracak. Bu konularla ilgili geçmişte yaptığınız adımların sonuçlarını alabilirsiniz diğer taraftan yeni girişimlerinizde yavaşlamalar gündeme gelebilir. Yapacağınız girişimlerde temkinli davranın. Uzak mesafeli bir ilişki yaşıyorsunuz sorunlar ortaya çıkabilir, anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bazı Yaylar ise hayatın anlamını daha fazla sorgulamaya başlayacak, inanç ve değerlerini gözden geçirecek.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Venüs retrosu başladı ve 4 Eylül’ e kadar ortak maddi kaynaklar ve finansal konuları ön plana çıkaracak. Unutulmuş bir borç veya ödeme karşınıza gelebilir aynı zamanda bütçenizi dengelemenizi tavsiye ediyorum.  Borç almak ve vermek için uygun bir dönem değil. Eski ortak veya sevgililerden haberler alabilir, gizli ve tutkulu ilişkilere çekilebilirsiniz ama bu ilişkilerin sonu mutsuz bitebilir, farkındalıklı davranın.  İçe dönüp kendinizle daha derin bir bağ kurup size artık hizmet etmeyen davranış ve alışkanlıklarınızla yüzleşebilir, size acı veren duygusal bir travmayı sonlandırabilirsiniz.  Böylece önemli bir içsel değişimden geçmiş olacaksınız.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Venüs retrosu başladı ve 4 Eylül’ e kadar ilişki, ortaklık ve iş birliklerinizi ön plana çıkaracak. Var olan ilişkilerinizi sorgulayabilir, beklenti ve değerlerinizi gözden geçirebilir ve alma-verme dengesini oturtmaya çalışabilirsiniz. Geçmiş aşk ve sevgililerden haberler alabilir, yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.  Bu süreçte ilişkilerde gizli saklı konular ortaya çıkabilir ve anlaşmazlıklar canınızı sıkabilir. İlişki ve iş birliklerinizi iyi ve temkinli yönetmeniz gerekmektedir zira Venüs retrosu bitmeden önemli ayrılık ve başlangıç kararları almamanızı tavsiye ederim. Ortaklı işlerinizde maddi konularda dikkatli olun ve yeni girişimlerde bulunmamanız sizin lehinize olur.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Venüs retrosu başladı ve 4 Eylül’ e kadar çalışma hayatınızı, günlük rutinlerinizi ve sağlıkla ilgili konuları ön plana çıkaracak. Meslek ve işinizle ilgili değerlendirmeler yapabilir ve eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla bazı anlaşmazlıklar gündeme gelebilir, görev dağılımı vs. sorgulayabilirsiniz. Günlük akışınızda yapmanız gerekenlerde zaman zaman zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Sağlığınıza bu süreçte önem verin, ihmal ettiğiniz rahatsızlıkların kontrolünü yaptırmanızı tavsiye ederim yine yeni beslenme alışkanlıkları edinmek için güzel bir zaman.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.