TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

25 Eylül – 1 Ekim Haftası: Hızlı ve öfkeli

Yazının Giriş Tarihi: 24.09.2023 22:50
Yazının Güncellenme Tarihi: 24.09.2023 22:50

Haftanın ilk günü Merkür-Jüpiter üçgen açısı iletişim, ticaret, finans, eğitim, sosyal medya alanlarında geliştireceğimiz yeni fikir ve adımları destekliyor, önemli başvuru ve girişimlerimiz için harekete geçebilir ve güzel fırsatlarla karşılaşabiliriz.

Çarşamba günü itibariyle bu yazın üçüncü Venüs-Uranüs kare açısı gerçekleşiyor. 2 Temmuz’ dan bu yana devam eden konu başlıkları tekrar gündemimize gelebilir, ilişki ve para konularında oluşabilecek ani olayları iyi yönetmemiz gerekebilir. Para piyasalarında ve borsada beklenmedik durumlar oluşabilir özellikle altın yükselişe geçebilir. (Bu bir yatırım tavsiyesi değildir, astrolojik öngörüdür) Bireysel hayatlarımızda ani para çıkışları ve harcamalar gündeme gelebilir. Sorunlu giden ilişki, iş birlikleri ve ortaklıklarda yol ayrımları görünebilir.

Cuma gününe geldiğimizde ise Koç burcunda bir Süper dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki 10 günlük süreçte bir taraftan hızlı ve kararlı adımlar atmak isteyebilir diğer taraftan aceleciliğimiz ve tartışmacı tavrımız işlerin yavaşlamasına sebep olabilir. Enerjik ve motive tarafımızı ön plana çıkarabilirsek isteklerimizle ilgili aksiyon alabilir ve başarı sağlayabiliriz.  Sağlık konusunda baş bölgesi, migren, tansiyon, kan değerleri, tansiyon ve ateşli hastalıklarla ilgili rahatsızlıklarda artış görülebilir.

Kolaylıkla gelen bir hafta geçirmenizi dilerim

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Bu hafta burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor. Kendiniz, amaçlarınız ve yapmak istediklerinizi ön plana çıkaracak bu dolunay ilişkilerinizde fevri çıkış ve kararlara girmeden önce uyum ve dengeyi göz etmeniz gerektiğini vurguluyor. Kendinize güveniniz artabilir ve yeteneklerinizin daha görünür olmasını isteyebilir, mücadeleci ruhunuz harekete geçebilir. Ancak önümüzdeki 10 gün boyunca acele hareketlerden, öfkeli çıkışlardan ziyade sakinliğinizi korumanız ve sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Baş, tansiyon, ateşli hastalıklarla ilgili rahatsızlıklar oluşabileceğinden bağışıklık sisteminizi güçlendirmenizi tavsiye ederim, kaza ve sakarlıklara karşı temkinli davranın. Hafta ortasından itibaren Venüs-Uranüs kare açısı aktif olacak; parasal konular, spekülatif yatırımlar konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ederim aksi halde maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Aşk ve çocuk temaları gündeme gelebilir.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Hafta başı iş ve sağlık konularına dikkat etmenizi öneririm. Çarşamba gününden itibaren Venüs-Uranüs kare açısı aktif olacak; ev, aile ve para konularında gündemler oluşabilir. Cuma günü gerçekleşecek Koç dolunayı bilinçaltı, korku ve endişelerinizi ortaya çıkarabilir. Hem ruhsal hem de fiziksel sağlığınız bu dolunayın ana konusu. Önümüzdeki 10 günlük süreçte sizi yoran insanlarla aranıza mesafe koymak ve kendinize vakit ayırmak isteyebilir, ortaya çıkan rahatsızlıklarınızı çözmek için harekete geçebilirsiniz özellikle tedavi ve terapi almak size fayda sağlayacak. Çalışma hayatınızla ilgili mücadele etmeniz gereken durumlar oluşabilir, yeni kararlar alarak ilerlemek isteyebilirsiniz. Lütfen dengede ve sakin kalarak bu süreci yönetmeye çalışın.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Hafta ortasından itibaren Venüs-Uranüs kare açısı aktif olacak; yakın çevre ve iletişimsel konular ön plana çıkıyor. Ani pürüzler ve gerginlikler oluşabileceğinden oluşan durumları esnek kalarak çözmeye çalışın. Diğer taraftan beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Cuma günü gerçekleşecek Koç dolunayı önümüzdeki 10 günlük süreçte gelecek planlarınızla ilgili zorlandığınız konuları daha görünür kılabilir ve bunları gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda yeni insanlarla tanışabilir, gelirinizi artıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz ancak bazı yüzleşmeler de yaşayabilir ve bazı yol ayrımları gündeme gelebilir. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili çözmeniz gereken gündemler oluşabilir.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Hafta ortasından itibaren Venüs-Uranüs kare açısı aktif olacak; finansal konularla ilgili beklenmedik harcamalar gündeme gelebilir. Aynı zamanda kariyer hayatınız ve hedeflerinizle ilgili bazı pürüzlerle uğraşabilir, yeni çözümler geliştirmek durumunda kalabilirsiniz. Cuma günü gerçekleşecek Koç dolunayı kariyer evinizde gerçekleşiyor. Önümüzdeki 10 günlük süreçte bugüne kadar hak ettiklerinizin karşılığını alıp almadığınızı sorgulayabilir ve artık emeğinizin karşılığını almak konusunda kararlı davranabilirsiniz. İşle alakalı bir projenin sonuna gelebilir, terfi ve zam alabilir veya yeni bir iş gündeme gelebilir. Aynı zamanda iş ve aile hayatınızı dengelemek, aile içinde dengeleri sağlamak veya taşınmak ön plana çıkan konular arasında olabilir.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Pazartesi günü finansal konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz ancak hafta ortasından itibaren Venüs-Uranüs kare açısı aktif olacak; kariyer hayatınız ve ilişkilerinizde ani gelişmeler gündeme gelebilir, süreci sakin ve dengede kalarak yönetmelisiniz. Cuma günü Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor; gelecek hedefleriniz ve hayallerinizle ilgili sizi harekete geçmeye teşvik edecek. Önümüzdeki 10 günlük süreçte ticaret, eğitim, hukuk, sosyal medya, yurtdışı bağlantılı işler ve seyahatler konularından hangisi gündeminizdeyse sonuçlar almaya başlayabilirsiniz. Diğer taraftan bu süreçte öfke ve tartışmalara açık olacağınız için özellikle yakın çevrenizle iletişiminize özen göstermenizi tavsiye ederim. Teknolojik aletlerin arızalanması oluşabilir, sakarlıklara ve trafikte dikkatli olun.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Haftaya güzel haber ve fırsatlarla başlayabilirsiniz ancak hafta ortasından itibaren Venüs-Uranüs kare açısı aktif olacak; beklenmedik harcamalar ve ilişkilerle ilgili krizler gündeme gelebilir. Cuma günü gerçekleşecek Koç dolunayı önümüzdeki 10 günlük süreçte finansal, kredi, borç ve ödemelerle ilgili ana maddeler yaratabileceği gibi bastırdığınız endişe ve korkularınızı ortaya çıkarabilecek bazı durumlar gündeme gelebilir. Aile içinde sağlık konusu ile ilgili ilgilenmeniz gerekebilir. Ama üzülmeyin krizlerin üzerinden gelebilecek güç sizde var; acele hareket etmeden sakin kalarak ortaya çıkacak sorunlara çözümler geliştirebilecek ve rahatlamaya başlayacaksınız. Terapi almak ve sağlık kontrollerinizi yaptırmak için bu süreç destekleyici olacak.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Hafta ortasından itibaren Venüs-Uranüs kare açısı aktif olacak hem gelecek planlarınız hem de sosyal çevrenizle ilgili bakış açılarınız değişmeye başlayabilir ve ani gündemler oluşabilir. Cuma günü gerçekleşecek Koç dolunayı önümüzdeki 10 günlük süreçte ilişki ve iş birliklerini ön plana çıkaracak. Hak ettiğiniz değeri, alma-verme dengesini sorgulayabilir ve karşı tarafın bencil istekleri sizi yorabilir. Bu süreçte fevri kararlar almak yerine durumları gözlemlemeye çalışın zira 14 Ekim tarihinde gerçekleşecek Güneş tutulması yeni rotanızı size göstermeye başlayacak ve kararlarınızda netleşmeler olacak. Bu sebeple dolunay sürecini gerginliklere kapılmadan sakince yönetmeye çalışın.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Pazartesi günü yeni fırsatlar sizi sevindirebilir ancak hafta ortasından itibaren Venüs-Uranüs kare açısı aktif olacak; hem kariyer hayatınızda ve hem de ilişkilerinizle ilgili yönetmeniz gereken durumlar oluşabilir, esnek kalmaya çalışarak sorunlara çözümler geliştirmeye çalışın. Cuma günü gerçekleşecek Koç dolunayı önümüzdeki 10 günlük süreçte çalışma hayatınız, günlük işleriniz ve sağlık konularını ön plana çıkarıyor. Çalışma ortamınızda iş yükünüz artabilir veya çalışma arkadaşlarınızla bazı problemler gündeme gelebilir. Sağlığınıza da ekstra özen göstermenizi, gerekirse spor veya yeni bir beslenme programına başlamanızı tavsiye ederim. Kaygı ve endişelerinizi daha fazla hissedebileceğiniz gibi baş, tansiyon, kan değerleri rahatsızlıkları ile ateşli hastalıklara daha açık olacağınız bu süreçte kendinize gerekli özeni göstermelisiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Haftanın ilk günü yeni fikirler ve yeni fırsatlar oluşabilir ancak hafta ortasından itibaren Venüs-Uranüs kare açısı aktif olacak gerek arkadaş çevreniz gerekse gelecek planlarınızla ilgili gözden geçirmeniz gereken durumlar oluşabilir. Ticaret, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, seyahat konularıyla ilgili bir gündeminiz varsa harcamalar yapabilirsiniz. Cuma günü gerçekleşecek Koç dolunayı önümüzdeki 10 günlük süreçte aşk, çocuk ve yeteneklerinizi ön plana çıkarıyor. Yaratıcı taraflarınızı daha fazla ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Sorunlu ilerleyen birlikteliğiniz veya arkadaşlarınızla yol ayrımları yaşayabilir, ilişkininizi noktalayabilirsiniz. Spekülatif yatırım ve borsada temkinli adımlar atın. Çocuklarınızla ilişkilerinizde sakin ve anlayış davranmanız gereken bir evre içindesiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Hafta ortasından itibaren Venüs-Uranüs kare açısı aktif olacak; iş hayatınızda ani pürüzler ortaya çıkarabileceği gibi beklenmedik harcamalar da yapabilirsiniz. İlişkilerinizde bazı krizleri yönetmeniz gerekebilir. Cuma günü gerçekleşecek Koç dolunayı önümüzdeki 10 günlük süreçte ev ve ailevi konuları ön plana çıkarıyor. Evle ilgili yapılması gereken işler, tadilat, taşınma veya aile büyüklerinin sağlık konularıyla ilgili mevzularla ilgilenmek durumunda kalabilir, kariyer hayatınız ve aileniz arasında denge sağlamaya çalışabilirsiniz. Bu süreçte telaş etmeden sakince hareket etmeye çalışın böylece oluşabilecek gerginlikleri önlemiş olursunuz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Hafta ortasından itibaren Venüs-Uranüs kare açısı aktif olacak ilişki ve para konularında ani gelişmeler gündeme gelebilir, durumları esnek kalarak yönetmeye çalışın. Cuma günü gerçekleşecek Koç dolunayı önümüzdeki 10 günlük süreçte iletişim, yakın çevre, kardeş ve akrabalarınızla ilişkilerinizi ön plana çıkartabilir, normalden daha gergin hissedebilirsiniz anlaşmazlıkları önlemek için sakin ve dengede kalmaya çalışın. Daha önce başladığınız bir projeyi veya eğitimi bitirebilir, pazarlama ve tanıtım gibi işleriniz varsa öne çıkabilirsiniz. Dolunay sürecinde bir seyahat konusu gündeme gelebilir. İsteklerinizle ilgili kısa vadeli düşünmek yerine uzun vadeli düşünmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Haftanın ilk gününü önemli görüşme ve konuşmalar için değerlendirebilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren Venüs-Uranüs kare açısı aktif olacak; çalışma ortamınızda bazı pürüzler ortaya çıkarabilir. İletişim aksaklıklarına dikkat edin. Aynı zamanda sağlığınıza dair yeni kararlar alabilirsiniz. Cuma günü gerçekleşecek Koç dolunayı para evinizde gerçekleşiyor. Önümüzdeki 10 günlük süreçte finansal konular, borç ve ödemelerle ilgilenebilir hesapta olmayan harcamalar yapabilirsiniz. Kazançlarınızı artıracak cesur hamleler yapabilirsiniz. Beklediğiniz miras, tazminat, nafaka konularıyla ilgili bir gündeminiz varsa sonuçlanabilir, ortak maddi kaynaklarınızla ilgili bir netleşme yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan ailede bir sağlık sorunuyla ilgilenebilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.