TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

26 Aralık – 1 Ocak Haftası: Geldik yılın son haftasına

Yazının Giriş Tarihi: 26.12.2022 09:52
Yazının Güncellenme Tarihi: 26.12.2022 09:52

Yılın son haftasına Ay Kova burcunda giriş yapıyoruz. Yeniayın etkisi de devam ederken yeni fikirler ve gelecek planları bizleri olumlu yönde adımlar atmaya teşvik ederken 29 Aralık günü iletişim gezegenimiz Merkür 18 Ocak tarihine kadar Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak.

Kariyer, iş ve finansal konularda bazı engel, gecikme ve değişimler ile karşılaşabiliriz. Geçmişe yönelik eksikler ve tamamlanması gereken konular önümüze gelebilir. Bu süreci yapılması gerekenlere odaklanarak ve hedeflerimizi planlamak için değerlendirebiliriz,          20 Ocak sonrasında daha rahat yol alabileceğiz. Ekonomik ve maddi zorlanmalar oluşabilir, dikkatli adımlar atalım.

İletişim, iletişim kanalları, ticaret ve ulaşım konularında bazı sorunlar ve aksaklıklar meydana gelebilir, temkinli olalım. Yanlış anlaşılmaları önlemek için olabildiğince kendimizi net ifade etmeye çalışalım.

Genel olarak sakin geçecek bu haftayı verimli değerlendirebilir; görüşme ve toplantılar yapabiliriz.

Şimdiden yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Haftaya hızlı bir giriş yapıyorsunuz, gelecek planlarınızla ilgilenebilir ve sosyalleşebilirsiniz. 29 Aralık günü Merkür 18 Ocak’ a kadar Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Kariyer hayatınız ve hedeflerinizle ilgili yarım kalan konular tamamlamanız için tekrar önünüze gelebilir. İş hayatınızda planlarınızda gecikme ve belirsizlikler oluşabilir. Yönetici ve patronlarınızla net iletişim kurmaya özen gösterin, yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Eski arkadaşlarınız veya aşklarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Hafta başı kariyer ve hedeflerinizle ilgilenebilirsiniz. 29 Aralık günü Merkür 18 Ocak’ a kadar Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Ticaret, hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler ve seyahat konuları gündeminize gelebilir ama bu sefer bu alanlarda bazı değişiklik veya ertelenmeler yaşayabilirsiniz, eksikleri tespit edip tamamlanması gereken konulara odaklanmanızı tavsiye ederim. Yabancı kültürden insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Çıkacağınız yolculuklarda gecikmeler meydana gelebilir, eşya ve biletinizi unutmamaya dikkat edin.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Haftaya ticaret, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler, seyahat veya eğitim konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. 29 Aralık günü Merkür 18 Ocak’ a kadar Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Ortak maddi konular, kredi, borç, ödeme, vergi, nafaka ve miras gibi konularda geçmişten kalan yarım kalan işler tekrar gündeminize gelebilir. Bu süreç kredi çekmek ve borç almak/vermek için uygun değil. Finansal konularda gecikmeler oluşabilir, yapacağınız işlemleri kontrol ederek ilerlemenizi tavsiye ederim.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Hafta finans veya sağlık konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. 29 Aralık günü Merkür 18 Ocak’ a kadar Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. İlişki, ortaklık ve iş birliklerinizde iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar artabilir, kendinizi net ifade etmeye çalışın. İmza gerektiren işlerinizi mümkünse 20 Ocak sonrasına bırakmanızı tavsiye ederim. Geçmişten eski aşklar kapınızı çalabilir ve yarım kalan konuları konuşabilirsiniz. Devam eden bir ilişkiniz varsa sorunları masaya yatırabilir ve çözümler bulabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Haftaya ikili ilişki, ortaklık ve iş birliklerinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. 29 Aralık günü Merkür 18 Ocak’ a kadar Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Çalışma ortamınız ve çalışma arkadaşlarınızla iletişim sıkıntıları gündeme gelebilir ve üzerinde çalıştığınız projelerde gecikme veya iptaller oluşabilir. İş hayatınızda veya günlük işlerinizde yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İş yerinde kullandığınız elektronik aletler arızalanabilir, yedekleme yapmayı unutmayın. Geçmiş aşk ve arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ertelediğiniz kontrolleriniz varsa bu süreçte yaptırabilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Haftaya iş, sağlık ve günlük işlerinize odaklanarak başlayabilirsiniz. 29 Aralık günü Merkür 18 Ocak’ a kadar Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Aşk hayatınız, çocuk ve hobileriniz öne çıkabilir ve yarım bıraktığınız konuları tamamlayabilirsiniz. Geçmiş aşklardan haberler alabilir, konuşulmayanlar konuşulabilir. Çocuğunuzla ve onun eğitim hayatıyla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bu süreçte riskli yatırımlar yapmanızı tavsiye etmiyorum.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Haftaya aşk, çocuk ve hobi temalarıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. 29 Aralık günü Merkür 18 Ocak’ a kadar Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Ev, aile ve gayrimenkul konularıyla ilgili eski meseleler gündeme gelebilir, eksik kalan konuları tamamlayabilir ve sorunlara çözümler bulabilirsiniz. Aile içi iletişim sıkıntılarına dikkat edin, yanlış anlaşılmalar artabilir. Ev ve araç değişikliği, sözleşme imzalamak ve taşınmak için çok uygun bir süreç olmayacak sonradan pürüzler ortaya çıkabilir.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Haftaya eviniz ve ailenizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. 29 Aralık günü Merkür 18 Ocak’ a kadar Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Sizin iletişim evinizde gerçekleşeceği için en başta yakın çevrenizle iletişim sıkıntılarına karşı dikkatli olun lütfen. Aynı zamanda dijital ve elektronik aletlerde sıkıntılar oluşabilir, yedekleme yapmayı unutmayın. Yarım bıraktığınız proje veya eğitim varsa bu süreçte tekrar başlayabilir ve eksikleri tamamlayabilirsiniz. Çıkacağınız seyahatlerde gecikme ve iptaller oluşabilir, yanınıza alacağınız eşyalarınızı kontrol edin.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Haftaya yakın çevre, ticaret, proje ve seyahat konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. 29 Aralık günü Merkür 18 Ocak’ a kadar Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Sizlerin para evinizde gerçekleşecek bu retro sebebiyle para ve gelirlerinizle ilgili yeni değerlendirmeler yapabilirsiniz. Beklediğiniz bir para veya ödeme varsa gecikme, erteleme ve iptal gibi durumlarla karşılaşabilir aynı zamanda geçmiş alacak/verecek konularıyla ilgilenebilirsiniz. Bu süreçte iletişim kazalarına karşı temkinli davranın ve önemli sözleşmeleri mümkünse 20 Ocak sonrası imzalamanızı tavsiye ederim.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Haftaya para, kazanç ve iş konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. 29 Aralık günü Merkür 18 Ocak’ a kadar burcunuzda geri hareketine başlıyor. Kendinizi rahat bir şekilde ifade edemeyebilir ve iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Kariyer ve iş konularında gecikme veya değişimler gündeme gelebilir. İş ve eğitim konularında eksik konular önünüze geldiğinde bunları tamamlamaya çalışın aynı zamanda kendinizi geliştirmeniz için yarım bıraktığınız bir eğitime başlamak için uygun bir süreç olacak. İlişkilerinizde var olan sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Haftaya Ay burcunuzda başlıyorsunuz. Kendi hayatınız ve önceliklerinizle ilgilenebilirsiniz. 29 Aralık günü Merkür 18 Ocak’ a kadar Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Sizin 12. Evinizde gerçekleşeceği için bu süreçte son zamanlarda aldığınız kararlarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz ve düşündüklerinizi kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Yarım kalan ve tamamlanması gereken konular önünüze gelebilir. Geçmişte kalan aşk ve arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Haftaya biraz daha fazla içe dönük başlayabilirsiniz ama hafta ortasında enerjiniz tekrar yükselmeye başlıyor. 29 Aralık günü Merkür 18 Ocak’ a kadar Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Eski arkadaş veya aşklarınızla karşılaşıp tekrar iletişim kurabilirsiniz. Bu süreçte daha fazla sosyal olmaya başlayabilirsiniz ama arkadaşlarınızla iletişim sıkıntıları oluşabilir. Gelecek projelerinizle ilgili yeni adımlar atmak yerine eksik veya yarım kalan işleri tamamlayabilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.