TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

26  Haziran – 2 Temmuz Haftası: Mutlu Bayramlar

Yazının Giriş Tarihi: 26.06.2023 08:48
Yazının Güncellenme Tarihi: 26.06.2023 08:48

Haftaya Ay Terazi burcunda giriş yapıyoruz ve bayram haftasına uygun olarak ilişkiler, ilişkilerde uyum ve denge yaratmak konusu ön planda olacak.

Haftanın ilk günü Mars-Uranüs arasındaki kare açı gerginlik ve strese açıklık veriyor dolayısıyla bayram sebebiyle özellikle trafikte dikkatli ve sakin davranalım. Tartışma, kaza, yangın ve sakarlıklara açık bir gün olacak. Aynı zamanda etkili olacak Merkür-Neptün arasındaki dik açı unutkanlık, dalgınlık ve aldanmalara sebebiyet verebilir. İletişimde yanlış anlaşılmalar yine ticari ve finansal konularda yanlış hesaplamalar ve yanlış kararlar alma olasılığı yüksek olacaktır.

Güneş ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim özellikle perşembe ve cuma günleri kararlı ve istikrarlı adımlar atmak ve iş birlikleri açısından verimli olup görüşmeler için değerlendirebiliriz.

Cumartesi günün ilk yarısını yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, eğitim ve seyahat konuları için değerlendirebiliriz, karşımıza güzel fırsatlar çıkabilir.

Hafta ortasından sonra etkili olacak Venüs ve Uranüs arasındaki dik açı maddi konularda temkinli davranmamız gerektiğine işaret ediyor. Borsa, yatırım ve spekülatif piyasalarda dalgalanmalar oluşabilir. İlişkilerde beklenmedik durumlar ve ani kopuşlar gündeme gelebilir özellikle pazar gününe dikkat edelim! Yine alışveriş, güzellik ve estetik işlemleri için uygun değildir, beklentilerimiz karşılanmayabilir.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Hafta başı yanılgı ve kafa karışıklıklarına açık olacaksınız. Salı günü Merkür’ ün Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki 2 hafta boyunca ev ve ailenize daha fazla vakit ayırabilir, bu alandaki konularla ilgilenebilirsiniz. Bu hafta aile içi sorunlarınıza varsa çözüme kavuşturabilirsiniz. Aynı zamanda kira, tadilat, taşınma, alım-satım işleriniz için harekete geçebilir ve hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Hafta sonu Venüs ve Uranüs arasındaki dik açı ilişkilerde sıkılganlıklarınızı ortaya çıkarabilir ve tahammülsüz davranabilirsiniz. Ani tartışma ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Yine para konuları ve harcamalarınızda temkinli davranmanızı tavsiye ederim.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: İletişimi yüksek bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Yakın çevrenizle güzel bir bağ kurabilir kendinizi rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. Salı günü Merkür’ ün Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki 2 hafta boyunca ticaret, iletişim, eğitim ve seyahat konularına daha fazla odaklanabilir ve fikirlerinizi uygulamaya başlayabilirsiniz. Hafta sonu Venüs ve Uranüs arasındaki dik açı planlarınızda değişimler yaratabilir ve gerginlik hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde yaşayabileceğiniz durumlar ani kararlar almanıza sebep olabilir bu yüzden fevri davranmadan önce üzerinde sakince düşünmenizi tavsiye ederim.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Bu hafta enerjinizi toparlayabilir, sizi zorlayan konuları kararlı bir şekilde tamamlayabilir ve daha rahat ilerlediğinizi fark edebilirsiniz.  Salı günü Merkür’ ün Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki 2 hafta boyunca para konularına odağınızı yöneltebilirsiniz. Gelirlerinizi artırmak için potansiyellerinizi daha fazla ortaya koymaya başlayabilir ve yeni gelir kaynakları oluşturabilirsiniz. Hafta sonu Venüs ve Uranüs arasındaki dik açı yakın çevreniz, kardeş veya akrabalarınızla iletişiminizde ani gerginlikler ortaya çıkarabilir ve kopmalar yaşanabilir. Yine fikir ve planlarınızda değişken koşullar devrede olacağından esnek davranarak bu süreci rahat geçirebilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Moral ve motivasyon olarak iyi hissedeceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Salı günü Merkür’ ün burcunuza geçmesiyle önümüzdeki 2 hafta boyunca odağınızı kendinize daha fazla yönetebilir ve düşüncelerinizi çevrenize rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. Hayatınıza yönelik yeni kararlar alabilir, ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Hafta sonu Venüs ve Uranüs arasındaki dik açı sebebiyle para konularında oluşabilecek beklenmedik durumlara karşı temkinli davranın, harcamalarınızda kontrollü gitmenizi tavsiye ederim. İlişkilerinizde hayal kırıklıkları oluşabilir, karamsarlığa kapılmayın.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Bu hafta yöneticiniz Güneş ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim yaşam enerjinizi yükseltirken hem sorumluluk hem de hayatın keyifli yönlerini dengeleyebileceksiniz.  Salı günü Merkür’ ün Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki 2 hafta boyunca odağınızı kendi içinize yöneltebilir ve geçmiş deneyimlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Rüya kanallarınız ve sezgileriniz açık olacak. Bu süreçte bilmediğiniz bazı gerçekler su yüzüne çıkabilir. Hafta sonu Venüs ve Uranüs arasındaki dik açı sebebiyle bazı beklenmedik gelişme ve durumlar üzerinizde gerginlik yaratabilir. Aşk hayatınızda ipler aniden gerilebilir, fevri davranmamaya çalışın.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Bu hafta ilişkilerinizle ilgili sizi zorlayan durumların daha rahat aktığını görebilir, ilişkilerinizde uyumu pekiştirebilir ve moralinizi yükseltebilirsiniz. Salı günü Merkür’ ün Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki 2 hafta boyunca arkadaş ve sosyal çevrenizle iletişiminiz güçleniyor. Aynı zamanda gelecek planlarınıza odağınızı yöneltmek için uygun bir süreç olacak. Hafta sonu Venüs ve Uranüs arasındaki dik açı üzerinizde huzursuzluk ve gerginlik yaratabilir. Kendinizle ilgili daha önce fark etmediğiniz bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Bu aydınlanma hayata karşı bakış açınızı geliştirebilir.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Haftaya Ay burcunuzda giriş yapıyorsunuz. İlişkilerinizi düzenleyebileceğiniz bir haftadasınız. Salı günü Merkür’ ün Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki 2 hafta boyunca kariyer hayatınıza daha fazla odaklanabilir ve kendinizi daha rahat gösterebilirsiniz. İş hayatınızda güzel gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Önemli görüşme ve başvurular için bu süreci değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu Venüs ve Uranüs arasındaki dik açı maddi konularda beklenmedik durumlar yaratabilir. Duygusal dalgalanmalar ve huzursuzluk hissedebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Güneş ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim hayattan aldığınız keyif ve mutluluğu artırırken, kendinizi iyi hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda yüzünüzü güldüren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Salı günü Merkür’ ün Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki 2 hafta boyunca ticaret, eğitim, sosyal medya ve seyahat konularına odağınızı daha fazla yöneltebilir ve fikirlerinizi uygulamaya koyabilirsiniz. Hafta sonu Venüs ve Uranüs arasındaki dik açı ilişkilerinizde ani durumları ortaya çıkarabilir ve gerginlik yaşayabilirsiniz. İpler kolayca kopma noktasına gelebileceğinden esnek ve sakin davranarak süreci yönetebilirsiniz.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Bu hafta Güneş ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim ev ve ailevi konularda sorumluluklarınızı rahat bir şekilde gerçekleştirmeniz için size destek veriyor olacak. Salı günü Merkür’ ün Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki 2 hafta boyunca odağınızı ortak maddi kaynaklar ve finansal konulara yöneltebilir, ödeme, borç, kredi konularında sorunlara çözümler geliştirebilirsiniz. Hafta sonu Venüs ve Uranüs arasındaki dik açı sebebiyle arkadaş ve özel ilişkilerinizde ani gelişme ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Özgürlük ve rutinin çıkma isteğiniz artabilir. Fevri tepkiler vermek yerine sakince durumları yönetmeye çalışın.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Bu hafta beklediğiniz destekleri görmek moralinizi yükseltebilir sevgili Oğlaklar. Aile ve çevrenizle bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Salı günü Merkür’ ün Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki 2 hafta boyunca ilişkilerinize daha fazla zaman ayırmaya başlıyorsunuz. İlişki ve iş birlikleri açısından verimli bir süreç geçirecek ve bu yönde girişimleriniz desteklenecek. Yalnız iletişimde duygusal tepkileriniz artabilir. Hafta sonu Venüs ve Uranüs arasındaki dik açı ilişki ve maddi konularda ani gelişmeler yaratabilir. Beklenmedik harcamalar gündeme gelebilir.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Maddi konularda sağlam ve istikrarlı adımlar atabileceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Para konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Salı günü Merkür’ ün Yengeç burcuna geçmesiyle önümüzdeki 2 hafta boyunca iş hayatınıza odağınızı daha fazla yöneltebilir ve günlük koşturmacanız artabilir. Yeni iş ve projelere başlayabilirsiniz. İş arıyorsanız başvuru ve görüşmeler açısından destekleyici bir süreçte olacaksınız. Hafta sonu Venüs ve Uranüs arasındaki dik açı sebebiyle aile ve ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Bu hafta düşüncelerinizde kararlı hissedebilir ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Salı günü Merkür’ ün Yengeç burcuna geçmesi önümüzdeki 2 hafta boyunca aşk hayatınızı canlandıracak. Çocuğunuzla iletişiminiz güçlenebilir veya yeni hobilere başlayabilirsiniz. Çocuk haberi bekleyenler müjdeli haberi alabilir. Hafta sonu Venüs ve Uranüs arasındaki dik açı günlük akışınızda bazı aksilikleri ortaya çıkarabilir, gelişmeleri esnek karşılamaya çalışın. Yakın çevrenizle oluşabilecek iletişimde kopukluklar ve anlaşmazlıklar gündeme gelebilir.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.