TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

26 Temmuz - 01 Ağustos Haftası: Ben-Biz dengesi

Yazının Giriş Tarihi: 26.07.2021 10:19

Bu hafta özgürlük ve kendini gerçekleştirme isteği ile toplumsal beklentilere uyma çabası arasında denge kurmaya çalışacağız. Bir taraftan Çarşamba günü Merkür' ün Aslan burcuna geçişiyle birlikte kendimizi ön plana alacağımız, daha cesur ve ben merkezli bir iletişim dili hakim olurken çevremizden onaylanma arzumuz yükselecek. Yaratıcı ve ilham gerektiren fikir ve çalışmalar önümüzdeki iki hafta artacak. Bir taraftan ise Jüpiter' in Kova burcunda Ekim ayına kadar geri hareketine başlamasıyla da, toplumsal eşitlik ve adalet arayışımızın yükseleceği ve bireyselliğimizi tehdit eden konulara kayıtsız kalamayacağımız bir sürece girmiş olduk.

Perşembe günü Mars Başak burcuna geçiyor, iş, günlük rutinlerimiz ve sağlık konularını daha çok önemseyeceğiz, çalışkan ve pratik çözümlerle işleri hızla çözmek isteyeceğiz. Geleceğe dair mantığımız ön planda planlar yapıp, daha üretken ve verimli olacağız. Bu dönem özellikle eklem ağrılarına, bağırsak ve mide hastalıklarına dikkat edelim. Sağlık kontrollerimizi yaptırabilir ve uygun tedavi yöntemleri bulabiliriz.

Haftanın bir diğer önemli açısı Mars-Jüpiter karşıtlığı Perşembe günü kesinleşiyor; finans piyasalarında hareketlilik artıp, iniş-çıkışlar meydana gelebilir özellikle altın hareketliliği artabilir. Yine din, inanç, eğitim ve hukuksal konularla ilgili tartışmalar alevlenip, gündemi meşgul edebilir.

Pazartesi günü hem Merkür-Plüton karşıtlığı hem de Ay' ın önce Jüpiter ile yapacağı kavuşum öğleden sonra da Venüs ile yapacağı karşıt açı; iletişimimize dikkat etmemiz konusunda uyarmaktadır. İlişkilerde karşımızdakilerin de sınırlarını ihmal etmeden daha kontrollü hareket etmemiz istenmeyen krizlerin önüne geçebilir. Özellikle ilişkilerde küçük dargınlıklara dikkat edelim. Salı günü enerjiler akışkan ve huzurlu. Ay Balık burcunda ilerlerken önce Uranüs sonra da Neptün ile yapacağı açılar; iyicil enerjilerimizi artırıp, merhamet ve anlayışımızı artıracak. Çevremizdekileri yardım eli uzatmak için güzel bir gün olacak. Çarşamba gününe geldiğimizde ise Merkür iki hafta kalacağı Aslan burcuna, Jüpiter de geri hareketine devam edeceği Kova burcuna geçiş yapacak. İletişimde daha kararlı bir sürece girmiş olduk, bugünü önemli görüşme ve toplantıları yapmak üzere değerlendirebilirsiniz. Ay-Güneş olumlu açısı da; istek ve duygularımız arasında rahatlıkla denge kurmamıza destek verecek. Perşembe günü enerjiler sertleşiyor. Ay Koç burcunda ve Mars-Jüpiter karşıt açısı kesinleşiyor. Fevri çıkışlar ve  güç çekişmelerinden uzak durmanızı ve finansal konularda risk almamanızı tavsiye ederim. Onun yerine işlerimize odaklanarak ve sorumluluklarımızı yerine getirerek günü verimli şekilde değerlendirebiliriz. Cuma günü öğleden sonra enerjiler yumuşuyor. Gerçekçi bakış açısıyla hareket edersek işlerimizi takip etmek ve girişimlerde bulunmak adına destekleyici etkiler mevcut olacak. Cumartesi, günün ilk yarısı gergin enerjiler hakim olacak. Tartışmalardan uzak durmakta ve sakin davranmakta fayda var. Öğleden sonra Güneş' in ay düğümleri ile olumlu açısı; kadersel fırsatları,  iletişimden yana başarıları ve otorite konumundaki kişilerden güzel desteklere açıklık vermekte. Pazar günü Ay Boğa' da ve Uranüs ile kavuşum yapacak. Beklenmedik ve ani gelişmeler bizi şaşırtabilir. Aynı zamanda Merkür Güneş' in kalbine yerleşip Cazimi açısını gerçekleştirecek. Bugün önemli haberler alabilirsiniz. Kalben söylediğimiz her söz karşımızdaki kişiye en güzel şekliyle ulaşacak özellikle düşünce ve fikirlerimizin karşılık bulacağı bu etkiyi, anlaşma ve görüşmeler yapmak için değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Haftanın size sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle, iyi haftalar

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram Takip: astrologyaseminsurer

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.