TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

27 Kasım – 3 Aralık Haftası: İletişime dikkat!

Yazının Giriş Tarihi: 27.11.2023 09:11
Yazının Güncellenme Tarihi: 27.11.2023 09:11

Yeni haftaya hemen pazartesi öğlen saatinde gerçekleşecek İkizler Dolunayı ile başlıyoruz. İkizler enerjisi iletişim demek olduğu için bilgi ve haber hızının artacağını söyleyebilirim ama gökyüzünde oluşan Merkür-Neptün kare açısı yalan yanlış bilgi ve asılsız haberlere de açıklık vermektedir. Bu sebeple fevri kararlar almadan önce gerçekliğini sorgulamanızı tavsiye ederim. Dolandırıcılık ve sahtekarlıklara da dikkat etmemiz gereken bu süreçte finansal konularda kimseye para kaptırmamaya özen gösterelim. Dalgınlık ve unutkanlık artabilir!

İkizler enerjisi ticaret, iletişim, ulaşım, eğitim, seyahat, sosyal medya, basın-yayın konularında önümüzdeki 10 günlük süreçte önemli gündemler oluşabileceğine işaret ederken yapmak istediğimiz iş ve girişimlerde bazı aksamaların oluşabileceğine ama bunları daha fazla disipline olarak ve üzerinde çalışarak aşabileceğimizi ifade etmektedir. Finansal ve ekonomik konularda son derece dikkatli ve risk almadan ilerlemeye çalışmamız faydamıza olur.

Türkiye haritasının 12. Evinde gerçekleşecek İkizler dolunayı sağlık konularına vurgu yapıyor. El, kol, kas, eklem, solunum yolları rahatsızlıkları ile virüs ve salgın hastalıklarda artış gözlenebilir aynı zamanda gündem yaratacak önemli gizli saklı ve bilinmeyen konuların açığa çıkabileceğine işaret etmektedir.

Salı, çarşamba ve perşembe günleri Venüs ve Güney ay düğümü kavuşum yaparken geçmiş ilişki, iş birlikleri ve bunlarla ilgili maddi-manevi hak ediş temaları gündemimize gelebilir.

Merkür 1 Aralık Cuma günü Oğlak burcuna geçiyor; iş ve finansal konularla ilgili iletişim hız kazanmaya başlıyor. Aynı zamanda görev ve sorumluklarımıza daha ciddi odaklanmaya ve mantık çerçevesinde daha rahat kararlar almaya başlayabiliriz.

Kolaylıkla gelen bir hafta geçirmenizi dilerim

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: 27 Kasım İkizler Dolunayı etkisiyle iletişim ve düşünceleriniz önem kazanıyor. Sizi ilerlemekte alıkoyan durumları geride bırakma kararlılığınızın artacağını fark edebilirsiniz ama kafa karışıklıklarınız sizi yorabilir ve üzerinizde gerginlik yaratabilir. Fevri davranmayın ve kendinize sakince düşünmek için izin verin.  Çevrenizde bilgi kirliliği ve asılsız haberler oluşabilir. Yakın çevre ilişkileriniz, kardeş, akraba, ticaret, projeler, reklam, eğitim, seyahat konularıyla ilgili önümüzdeki 10 gün boyunca gündemleriniz oluşabilir. Bu alanlarda başlattığınız işler varsa tamamlanma sürecine girebilirsiniz, iletişim krizlerine ve trafikte dikkat edin.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: 27 Kasım İkizler Dolunayı para konularına vurgu yapıyor. Önümüzdeki 10 gün boyunca gelir-gider dengesi, bütçe ve finansal işleriniz ön plana çıkabilir. Dolunay etkisi bu alanlarda bazı gecikme veya üzerinizde stres yaratacak gelişmeleri ortaya çıkarabilir.  Harcamalarınızda kontrollü gidin ve yapmanız gerekenleri ihmal etmeyin.  Borç almak-vermek, kredi çekmek gibi konular için uygun bir süreç olmamakla birlikte dolandırıcılara dikkat edin. Bilmediğiniz yerlerden alışveriş yapmamanızı, bilmediğiniz yerlere para yatırmamanızı tavsiye derim. Kazancınızı artırmak için daha önceden cesaret edemediğiniz potansiyellerinizi ortaya çıkarmak için önemli fikirler geliştirebilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: 27 Kasım’ da burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor. 18 Haziran civarı başlattığınız işler veya oluşturduğunuz fikirlerle ilgili gelişme ve tamamlamalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ön plana almak isteyeceğiniz önümüzdeki 10 gün boyunca gerek iş gerekse özel hayatınıza dair kafa karışıklıkları yaşayabilir ve gerginlik hissedebilirsiniz. Beklentilerinizin karşılanmaması hayal kırıklıkları yaratabilir, sabırlı davranın ve ilişkilerinizi doğru yönetmeye önem verin. Sağlığınıza gerekli özeni gösterin. Geçmişte kalan bir aşk tekrar gündeme gelebilir veya belirsiz bir durum netleşmeye başlayabilir. İletişim krizlerine açık bir süreç olacağı için kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun ve söylenenleri ciddiye almadan önce gerçekliğini sorgulayın.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: 27 Kasım İkizler Dolunayı ruhsal ve fiziksel sağlığınıza önem vermeniz gerektiğine işaret ediyor. Önümüzdeki 10 günlük süreçte bilinçaltınızdaki endişe ve korkularınız sizi gergin kılabilir, bazı Yengeçler uyku sorunları yaşayabilir. Dolunay yazımda belirttiğim çalışmayı yapmanızı tavsiye ederim böylece önemli farkındalıklar elde edebilirsiniz. Sağlığınızı da ihmal etmeyin ve bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Çalışma hayatınızdaki koşturmaca artabilir ve belirsizlikler sizi yorabilir ama önemli kararlar almak için acele etmeyin. Bilmediğiniz gizli saklı işler ortaya çıkabilir, asılsız haberler duyabilirsiniz.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: 27 Kasım İkizler Dolunayı sosyal çevreniz ve arkadaş ilişkilerinizi ön plana çıkartıyor. Önümüzdeki 10 gün boyunca ilişkilerinizi doğru yönetmek ve iletişim krizlerine dikkat etmeniz gerekebilir. Bazı arkadaşlarınızla ilişkilerinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onun hayatıyla ilgili gelişmelerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda partnerinizle fikir anlaşmazlıkları yaşayabilirsiniz; fevri davranmadan karşılıklı anlayış çerçevesinde sorunları çözmeye çalışın. Yatırım, borsa ve spekülasyon işlerinde dikkatli davranmanızı tavsiye ederim. Gelecek planlarınızla ilgili bir şeyler istediğiniz gibi gitmiyorsa planlarınızı tekrar gözden geçirip daha disipline hareket edin.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: 27 Kasım İkizler Dolunayı kariyer, aile ve hedeflerinizle ilgili konuları ön plana çıkartıyor. Önümüzdeki 10 günlük süreçte işler istediğiniz gibi ilerlemediği için gergin hissedebilirsiniz, stres yönetimini iyi yapın çünkü sorumluluklarınız artabilir. İlişki ve iş birliklerinden yana hayal kırıklığı veya engeller oluşabilir. Bazı Başaklar işten ayrılma kararı alabilir, yeni bir iş veya görev değişimi gündeme gelebilir. Çalışmayan Başaklar ise ailevi konularla ilgilenmek durumunda kalabilir. Bu süreçte aile içinde gerginlik ve anlaşmazlıkları sakince yönetmeye çalışın, kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun. Evle ilgili tadilat, taşınma gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: 27 Kasım İkizler Dolunayı ticaret, hukuk, iletişim, eğitim, sosyal medya, yurtdışı ve seyahat konularını ön plana çıkartıyor. Bu alanlarda daha önce başlattığınız işlerin sonuçlarına almaya başlayabilir ancak öncesi bazı pürüzlerle ilgilenebilirsiniz. Önümüzdeki 10 günlük süreçte bakış açılarınız değişmeye başlayabilir, kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Motivasyonunuzu düşürmeden sorumluluklarınızı yerine getirmeye odaklanmanızı tavsiye ederim. Bu süreçte iletişiminizi doğru yönetmeye çalışın özellikle yakın çevreniz, kardeş ve akrabalarınızla. Internet üzerinden bilgi hırsızlıklarına ve dolandırıcılıklara dikkat edin, şifrelerinizi koruyun.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: 27 Kasım İkizler Dolunayı ortak maddi kaynaklar ve finansal konulara vurgu yapıyor. Önümüzdeki 10 günlük süreçte bu konularla ilgili yapılması gereken durumlarla ilgilenebilir ve belirsiz durumlar tamamlanmaya başlayabilir.  Kredi, borç, nafaka, tazminat, vergi veya eşinizin maddi konuları gündeme gelebilir. Aynı zamanda kendi içinize dönebilir ve bastırdığınız korkularınızla yüzleşmeye başlayabilirsiniz. Bilinçaltı çalışmaları, terapi ve şifa çalışmaları size fayda sağlayabilir. Bu dönem harcamalarınıza dikkat edin ve yatırım konularında gereksiz risk almayın. Sağlık kontrollerinizi aksatmayın ayrıca ailede bir sağlık sorunuyla ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: 27 Kasım İkizler Dolunayı ilişkiler, ortaklık ve iş birliklerinizi ön plana çıkartıyor. Önümüzdeki 10 boyunca karşınızdaki kişilerle iletişim krizlerine ve anlaşmazlıklarına dikkat edin, kendinizi doğru şekilde açıklamaya çalışın. Bu alanda kararsızlıklar ve kafa karışıkları yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizin karşılanmaması hayal kırıklığı yaratabilir ama enerjinizi hemen düşürmeyin. Hem iş hem de ailevi sorumluklarınız sizi bu dönem yorabilir. Geçmişten tanıdığınız biri tekrar karşınıza çıkabilir. Sinirsel gerginlikler ve huzursuzluk dolunay enerjisiyle artabilir.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: 27 Kasım İkizler Dolunayı çalışma hayatınızı, günlük rutin ve sağlık konularını ön plana çıkartıyor. Önümüzdeki 10 günlük süreçte çalışma ortamınızda iletişimsel krizler veya anlaşmazlıklar gündeme gelebileceği gibi iş veya görev değişiklikleri de gündeme gelebilir. Üzerinizde baskı ve gerginlik hissedebilirsiniz, stres yönetimini doğru yapmaya çalışın.  Hem ruhsal hem fiziksel sağlığınıza gerekli özeni göstermeyi ihmal etmeyin. Yeni beslenme alışkanlıkları, spor veya diyete başlamak adına değerlendirebilirsiniz. Bilmediğiniz durum ve olaylar ortaya çıkabilir ama inanmadan önce gerçekliğini sorgulamanızı tavsiye ederim.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: 27 Kasım İkizler Dolunayı aşk hayatınıza, çocuk ve yeteneklerinize vurgu yapıyor. Partnerinizle iletişimsel anlaşmazlıklar veya fikir çatışmalarına açıklık veren bu 10 günlük süreçte kendinizi doğru ifade ettiğinizden ve karşınızdaki kişiyi doğru anladığınızdan emin olun. Aynı durum çocuğunuzla ilişkiniz için de geçerli olacak. İlişki ve flört konularında acele kararlar almanızı tavsiye etmiyorum zira sonrasında beklentileriniz karşılanamayabilir. Maddi konularda bazı engel ve gecikmeler yaşayabilirsiniz, bu konuları doğru yönetmeye çalışın. Borsa, yatırım ve spekülatif işler için uygun bir süreç olmadığından gereksiz riskler almanızı tavsiye ederim.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: 27 Kasım İkizler Dolunayı ev ve ailevi konuları önümüzdeki 10 günlük süreçte ön plana çıkarmaktadır. Kariyer ve ailevi sorumluklarınız artabilir, bu ikisi arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Aile üyeleriyle fikir çatışmaları ve iletişim sorunlarını doğru yönetmeniz gereken bu süreçte karşılıklı anlayışı elden bırakmayın ve net bir iletişim dili kullanın. Evle ilgili tadilat, taşınma, kira, alım-satım gibi durumlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kiracı/ev sahibi/komşu anlaşmazlıklarına dikkat edin. Aile büyüklerinin sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.