TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

27 Şubat – 5 Mart Haftası: Venüs ve Jüpiter kavuşuyor

Yazının Giriş Tarihi: 27.02.2023 16:10
Yazının Güncellenme Tarihi: 27.02.2023 16:10

Haftaya Ay İkizler burcunda başlıyoruz; iletişim trafiği hızlı akarken, ticari faaliyetler, eğitim, ulaşım konuları hız kazanacak. Özellikle haftanın ilk gününü iş ve girişimlerimiz için değerlendirebiliriz.  Salı günü ise tartışma ve ani durumlara karşı dikkatli ve temkinli olalım.

Hafta boyunca önemli iki etkileşim aktif olacak. Biri Satürn ve Merkür’ ün anaretik derecede Kova burcunda kavuşum yapmasıdır. Bu etkileşim bizi daha karamsar hissettirebilir başta iletişim, finans ve ticari konularda engelleyici ve gecikmeli durumlarla karşılaşabiliriz. Devlet yöneticilerinden önemli bilgi paylaşımları veya açıklamalar duyabiliriz.

Diğer taraftan iki iyicil gezegen Venüs ve Jüpiter yanına Chiron’ u da alarak Koç burcunda kavuşum yapacak. Bu özel etkileşim özellikle 1-3 Mart tarihlerinde ticaret, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, turizm alanlarında yapacağımız girişimlerde büyüme etkisi yaratabilir, şans ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bu yapacağımız hamlelerle maddi manevi kazançlar elde edebiliriz. İlişkiler açısından da olumlu gelişmeler bizi sevindirebilir. Olumsuz etkisinin çalıştırmamak adına fazlaca abartı davranışlardan uzak durmaya özen gösterelim.

İletişim gezegeni Merkür cuma günü Balık burcuna geçiş yapacak. Mantık yerine duygularla kararlar almaya ve sezgisel düşünmeye daha açık olacağımız önümüzdeki iki haftalık süreçte başkalarına karşı empati yeteneğimiz artarken zaman zaman kafa karışıklıkları ve kararsızlıklarımız çoğalabilir. Özellikle maddi konularda aldanma ve yanılma etkileri artabileceğinden risk almadan ve güvendiğimiz kişilere danışarak ilerlememiz fayda sağlayacak.

Yardımlaşma ve iyileşme etkilerinin vurgulandığı bu haftayı yaralarımızı şifalandırmak için kendimize ve çevremize gerekli özeni göstermeyi ihmal etmeyelim.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Haftaya iletişim, eğitim, ticaret, yakın çevre ve kardeş konuları ön planda başlıyorsunuz. Satürn son derecesinde ve Merkür ile kavuşum yapacağı bu hafta zaman zaman karamsar, gergin ve engellenmiş hissedebilirsiniz. 1-3 Mart arası Jüpiter ve Venüs burcunuzda kavuşuyor; hayatınızda iyileştirmek ve geliştirmek istediğinizde alanlarda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü Merkür 19 Mart’ a kadar ilerleyeceği Balık burcuna geçiş yapıyor, daha fazla içe dönmek isteyebilir ve düşüncelerinizi kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Bu süreçte sezgileriniz ve yaratıcılığınız artacak.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Haftaya maddi konular ön planda başlıyorsunuz. Satürn son derecesinde ve Merkür ile kavuşum yapacağı bu hafta kariyer ve hedeflerinizle ilgili endişeli ve olumsuz hissedebilirsiniz. 1-3 Mart arası Jüpiter ve Venüs Koç burcunda kavuşuyor; maneviyatınızın güçleneceği bu günler çevrenize yardımcı olabilir veya destekler alabilirsiniz. Cuma günü Merkür 19 Mart’ a kadar ilerleyeceği Balık burcuna geçiş yapıyor, sosyal çevre ve arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir. Onların fikirlerinden çabuk etki alacağınız bu süreçte kafa karışıklıkları ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. İlham ve yaratıcılığınızı etkin şekilde yönlendirebilirsiniz kreatif işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Haftaya enerji ve motivasyonunuz yüksek başlayabilir, isteklerinize odaklanabilirsiniz. Satürn son derecesinde ve Merkür ile kavuşum yapacağı bu hafta zaman zaman karamsar veya ticaret, hukuk, eğitim vs. konularında memnuniyetsizlik hissedebilirsiniz. Buna karşın 1-3 Mart arası Jüpiter ve Venüs Koç burcunda kavuşuyor; arkadaş ve sosyal çevrenizden güzel haber veya destekler alabilir yine gelecek planlarınızla ilgili harekete geçebilirsiniz. Cuma günü Merkür 19 Mart’ a kadar ilerleyeceği Balık burcuna geçiş yapıyor, kariyer ve hedeflerinizle ilgili kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Bu süreçte sezgilerinize daha fazla güvenin, iç sesiniz size doğru kararı aldıracak.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Haftaya içe dönük ve kararsızlıklarınız ön planda başlayabilirsiniz. Satürn son derecesinde ve Merkür ile kavuşum yapacağı bu hafta maddi konularda endişeli ve karamsar hissedebilirsiniz. Diğer taraftan 1-3 Mart arası Jüpiter ve Venüs Koç burcunda kavuşuyor; kariyer veya aile hayatınızdan alacağınız olumlu gelişme veya destekler sizi sevindirebilir. Cuma günü Merkür 19 Mart’ a kadar ilerleyeceği Balık burcuna geçiş yapıyor, hayata daha fazla inanç duymaya başlayabilir, daha sezgisel kararlar alabilirsiniz ama kararsız kaldığınız konularda mantığınızı da devreye sokmayı ihmal etmeyin.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Haftaya sosyalleşerek, arkadaş ve ekip çalışmaları ön planda başlayabilirsiniz. Satürn son derecesinde ve Merkür ile kavuşum yapacağı bu hafta ikili ilişki ve iş birlikleri konusunda engellenmiş ve baskı altında hissedebilirsiniz. Diğer taraftan 1-3 Mart arası Jüpiter ve Venüs Koç burcunda kavuşuyor; gelecek planlarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü Merkür 19 Mart’ a kadar ilerleyeceği Balık burcuna geçiş yapıyor; ortak maddi konular, kredi, ödeme, vergi, nafaka gibi konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bu süreçte kararsızlıklar yaşayabilirsiniz ama beklenmedik yardım ve destekler sizi sevindirebilir.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Haftaya kariyer ve hedeflerinize odaklanarak başlayabilirsiniz. Satürn son derecesinde ve Merkür ile kavuşum yapacağı bu hafta çalışma hayatınız, günlük koşullarınız veya sağlık konularında endişeli ve karamsar hissetmeye açık olabilirsiniz, olumsuz düşüncelere kendinizi fazla kaptırmayın lütfen. 1-3 Mart arası Jüpiter ve Venüs Koç burcunda kavuşuyor; maddi konularda güzel gelişme ve fırsatlarla karşılaşabilir aynı zamanda psikolojinizi daha rahat şifalandırabilirsiniz. Cuma günü Merkür 19 Mart’ a kadar ilerleyeceği Balık burcuna geçiş yapıyor; ikili ilişkilerinizde daha sevgi dolu ve anlayışlı olmaya başlıyorsunuz. Bu süreçte var olan sorunları tatlıya bağlayabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Haftaya gelecek planlarınız, ticaret, hukuk, eğitim, seyahat konuları ön planda başlayabilirsiniz. Satürn son derecesinde ve Merkür ile kavuşum yapacağı bu hafta aşk hayatınız ve çocuğunuz ile ilgili konularda daha endişeli ve karamsar hissetmeye açık olabilirsiniz. Buna karşın 1-3 Mart arası Jüpiter ve Venüs Koç burcunda kavuşuyor; ikili ilişki ve iş birliklerinden yana güzel gelişmeler yaşayabilir, destek ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü Merkür 19 Mart’ a kadar ilerleyeceği Balık burcuna geçiş yapıyor; çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlık konularına daha fazla odaklanacaksınız. Bu süreçte zaman zaman enerjinizi daha düşük hissedebilir ve kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Haftaya finans ve sağlık konuları ön planda başlayabilirsiniz. Satürn son derecesinde ve Merkür ile kavuşum yapacağı bu hafta ev ve aile hayatınızla ilgili sorumluluklarınız ağır basabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Diğer taraftan 1-3 Mart arası Jüpiter ve Venüs Koç burcunda kavuşuyor; iş hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlık konularında güzel gelişmeler yaşayabilir ve destekler alabilirsiniz. Cuma günü Merkür 19 Mart’ a kadar ilerleyeceği Balık burcuna geçiş yapıyor; sezgilerinizin oldukça güçleneceği bu süreçte yaratıcı işler yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşk hayatınız ve çocuğunuzla ilişkilerinizde daha duygusal ve anlayışlı olacaksınız.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Haftaya ikili ilişki ve iş birlikleriniz ön planda başlayabilirsiniz. Satürn son derecesinde ve Merkür ile kavuşum yapacağı bu hafta yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Bu süreçte endişeli ve karamsar düşünmeye daha yatkın olacağınız için enerjinizi düşürebilirsiniz ama güzel enerjiler de devrede olacak. 1-3 Mart arası Jüpiter ve Venüs Koç burcunda kavuşuyor; aşk hayatınız veya çocuğunuzla ilgili olumlu gelişmeler sizi sevindirebilir. Aynı zamanda hayata karşı daha iyimser hissedebilirsiniz. Cuma günü Merkür 19 Mart’ a kadar ilerleyeceği Balık burcuna geçiş yapıyor; ev ve ailevi konulara daha fazla odaklanabilir ve ailenizle iletişiminiz artabilir. Sezgisel düşünmeye yatkın olacağınız bu süreçte kararlar almakta zorlanabilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Haftaya çalışma hayatınız ve sağlık konuları ön planda başlıyorsunuz. Satürn son derecesinde ve Merkür ile kavuşum yapacağı bu hafta iş hayatınızda sorumluluklarınız artabilir, maddi konularda daha karamsar ve endişeli hissedebilirsiniz. Buna karşın 1-3 Mart arası Jüpiter ve Venüs Koç burcunda kavuşuyor; ev ve ailevi konularda güzel gelişmeler yaşayabilir veya destekler alabilirsiniz. Cuma günü Merkür 19 Mart’ a kadar ilerleyeceği Balık burcuna geçiş yapıyor; yakın çevrenizle iletişiminiz artarken, pazarlama, satış, eğitim alanlarına odağınızı yönlendirebilirsiniz. Bu süreçte deniz kenarında bulunmak veya kısa seyahatler size huzur verecek.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Haftaya aşk, çocuk ve hobileriniz ön panda başlayabilirsiniz. Satürn son derecesinde ve Merkür ile kavuşum yapacağı bu hafta olumsuz düşünmeye daha açık olabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin. 1-3 Mart arası Jüpiter ve Venüs Koç burcunda kavuşuyor; yakın çevrenizden güzel destekler alabilir, iletişim, satış, eğitim ve seyahat konularında istediğiniz girişimleri yapabilir ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü Merkür 19 Mart’ a kadar ilerleyeceği Balık burcuna geçiş yapıyor; parasal konulara dair odağınız ve iletişiminiz artıyor. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken husus şu: maddi konularda kararsızlık hissedebilir veya yanıltıcı etkiler alabilirsiniz, mantığınızı öne alıp karar vermeye çalışın.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Haftaya ev ve ailevi konular ön planda başlıyorsunuz. Satürn son derecesinde ve Merkür ile kavuşum yapacağı bu hafta daha endişeli ve karamsar hissedebilirsiniz. Diğer taraftan 1-3 Mart arası Jüpiter ve Venüs Koç burcunda kavuşuyor; parasal konularda güzel gelişmeler yaşayabilir, fırsat ve desteklerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü Merkür 19 Mart’ a kadar ilerleyeceği burcunuza geçiş yapıyor; kendinizi daha rahat ifade etmeye ve istekleriniz doğrultusunda harekete geçmeye başlıyorsunuz. Zaman zaman kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte sezgileriniz güçlü çalışacak ve yaratıcılığınız artacak.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.