TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

28 Ağustos – 3 Eylül Haftası: Süper Mavi Dolunay

Yazının Giriş Tarihi: 28.08.2023 09:51
Yazının Güncellenme Tarihi: 28.08.2023 09:51

Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Görev ve sorumluluklarımızın ön plana çıkacağı hafta genelinde ekonomi ve iş dünyasında gelişmeler bekleyebiliriz.

Haftanın en önemli gökyüzü hareketi Balık burcundaki Süper Mavi Ay olacak. Niye hem süper ay hem de mavi ay derseniz; Ay Dünyaya en yakın pozisyonuna geldiğinde Süper Ay, aynı ay içinde iki dolunay gerçekleşirse de Mavi ay denir. Perşembe günü gerçekleşecek Dolunay bu ikisini de kapsıyor.

Satürn kavuşumlu bu dolunay bize almamız gereken sorumlulukları hatırlatacak ve görmezden geldiğimiz ve kendimizi kandırdığımız konularla ilgili bizi yüzleştirecek. Balık enerjisi bizi daha duygusal ve hassas kılabilir, Satürn etkisiyle de baskılanmış hissedebiliriz. Önümüzdeki 10 günlük süreçte bir taraftan sorumluluklarımızı yerine getirmekle diğer taraftan teslimiyeti birlikte dengelemeye çalışmalıyız.

Türkiye haritasının 2-8 aksını etkileyecek bu dolunay maddi kaynakları, bankalar, kredi, borç, ödeme, yatırım ve harcamalara vurgu yapıyor dolayısıyla buralarda zorluk ve baskılar artabilir. Ekonomimizi ilgilendiren açıklamalar gelebilir. Dolunay haritasında yükselen Aslan burcu yönetici ve sanatçılarla ilgili gündemlere vurgu yapıyor.

Dolunay etkisiyle dünya genelinde hava muhalefetleri, su baskınları, denizlerle ilgili gündem ve olaylar ve de deniz kazaları oluşabilir. Salgın hastalıklar, zehirlenme vakalarında artışlar meydana gelebilir.

Kolaylıkla gelen bir hafta geçirmenizi dilerim

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

Instagram: Astrolog Yasemin Sürer

Web: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Perşembe günü gerçekleşecek Balık Dolunayı içe dönmenizi ve olup biteni sorgulamanıza yol açabilir. Satürn etkili bu dolunay bilinçaltınızdaki korku ve travmaları yüzeye çıkabilir ve duygusal olarak sizi bunaltabilir. Sorumluluk almanız gereken durumlarla ilgili kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bilmediğiniz gerçekler bu dönem karşınıza çıkabilir, kontrolünüzün dışında durumlar oluşabilir. Sezgilerinizin arttığını fark edebilir, haberci rüyalar alabilirsiniz. Hem ruhsal hem fiziksel olarak dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz, kendinize vakit ayırın, tıkandığınız noktalarda destek alın. Terapi ve şifa çalışmaları size iyi gelebilir.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Perşembe günü gerçekleşecek Balık Dolunayı gelecek planlarınızla ilgili sorumluluklarınızın artacağı bir sürece işaret ediyor. Bir taraftan emeklerinizin karşılığını alabilir diğer taraftan aksayan noktalarda daha disiplinle çalışmanız gerekebilir. Gelirinizi artıracak yeni yollar arayabilir arkadaş çevrenizden önemli destekler alabilirsiniz. Ekip ve grup çalışmalarında başarılı işlere imza atabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bazı durumlar yaşayabilir; sıkıntı yaşadığınız ve sizi yoran kişi veya kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Perşembe günü gerçekleşecek Balık Dolunayı tepe noktasında kariyer ve hedeflerinizi gösteren evde gerçekleşiyor. Yönetici gezegeniniz Merkür retro hareketine devam ettiği için bu konularda daha fazla sorumluluk almanız ve koşullarınızı düzeltmeniz gerekebilir. Bazılarınız daha önce yapmış olduğunuz çalışmaların karşılığını almaya başlayabilir bazılarınız ise kariyer ve aile arasında denge kurmaya çalışabilir. İşten ayrılma, iş değişimi ve terfi gibi konular bu süreçte gerçekleşebilir. Baskı hissettiğiniz konularda enerjinizi düşürmek yerine planlayarak harekete geçin.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Perşembe günü gerçekleşecek Balık Dolunayı etkisiyle hayata bakış açınızı sorgulayabilir ve yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz. Ticaret, hukuk, eğitim, medya, seyahat ve yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa sorumluluklarınız artabilir veya belirsiz konularla ilgili daha fazla çaba sarf etmek durumunda kalabilirsiniz. Maddi konularda dikkatli adımlar atmanızı tavsiye ederim, bütçenizde gelir gider dengesini iyi ayarlamaya çalışın. Kendinizi duygusal olarak daha hassas hissedebilir, ilişkilerinizde daha kırılgan davranabilirsiniz. 

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Perşembe günü gerçekleşecek Balık Dolunayı haritasında da Aslan burcu yükseliyor ve önümüzdeki 10 günlük süreçte maddi ortak kaynaklarınız ve finans konuları ön plana çıkıyor. Bu konularla ilgili daha fazla sorumluluk almanız gereken durumlar yaşayabilir, beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Bazılarınız kredi, borç, ödeme, vergi, tazminat konularıyla ilgilenebilir veya beklediğiniz bir para gelebilir. Eşinizin kazancıyla ilgili güzel gelişmeler oluşabilir. Bu süreçte hesaplarınızı ve gelir-gider dengenizi düzenleyebilirsiniz.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Perşembe günü yaşanacak Balık Dolunayı karşıt evinizde gerçekleşiyor dolayısıyla ilişki, iş birlikleri ve anlaşmalarınızla ilgili konuları ön plana çıkartıyor. Bazı Başaklar ilişkilerini noktalama kararı alabilir bazılarınız ise daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilir, ilişkilerini daha ciddi bir boyuta taşıyabilir. Aynı zamanda sizi yoran üzen kişileri hayatınızdan tamamen çıkartabilirsiniz. Dalgınlık, duygusallık, unutkanlık ve kafa karışıklıklarınız artabilir, karar alırken acele etmeyin çünkü yönetici gezegeniniz Merkür retrosuna devam ediyor.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Perşembe günü gerçekleşecek Balık Dolunayı çalışma ortamınızda ve günlük koşullarınızla ilgili daha fazla sorumluluk almanız gereken durumları ortaya çıkartabilir. Bu alanlarda yeni bir düzen kurmaya çalışabilirsiniz. Bazılarınız çalışma ortamınızdaki kişilerle yollarını ayırabilir. Sağlık konusunda kendinize daha fazla özen göstermeli, yeni beslenme alışkanlıkları edinebilirsiniz. Ayaklarla ilgili rahatsızlıklara ve gıda zehirlenmelerine dikkat edin ve bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Evcil hayvanınız varsa onların sağlık durumuyla da ilgilenebilirsiniz.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Perşembe günü gerçekleşecek Balık Dolunayı yaratıcılığınızı harekete geçiriyor, kendinizi daha fazla göstermeye başlayabilirsiniz. Sezgilerinizin de güçleneceği bu süreçte daha duygusal hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda sizi baskılayan durumlarla yüzleşebilir, sorunlu devam eden bir ilişkinizi noktalayabilir veya çözüm arayabilirsiniz. Çocuklarınızın hayatı ile ilgili sorumluluklarınız artabilir, yeni harcamalar oluşabilir. Harcamalarınızda kontrollü gidin ve paranızı doğru değerlendirmeye çalışın.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Perşembe günü gerçekleşecek Balık Dolunayı ev ve ailevi konuları ön plana çıkartıyor. Önümüzdeki 10 günlük süreçte aile üyelerinizin sağlık durumuyla ilgilenebilir veya sorumluluk almanız gereken başka durumlar yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda sizi baskılayan durumlar karşısında eksiklerinizi tamamlamaya ve yeni bir düzen oluşturmaya odaklanın. Kiminiz iş veya görev değişikliği yaşayabilir. Bazı Yaylar içinse ev değişikliği veya taşınma durumları ortaya çıkabilir. Belirsizlik hissettiğiniz konularda acele kararlar almamanızı tavsiye ederim.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Perşembe günü gerçekleşecek Balık Dolunayı yakın çevre, kardeş ve akrabalarla ilgili gündemleri ön plana çıkartıyor. Onların hayatındaki gelişmelere dahil olabilir ve sorumluluk almanız gereken durumlar oluşabilir. Düşüncelerinizde karamsar olabilir, iletişimde aksilik ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Söyledikleri ile yaptıkları tutmayan insanları hayatınızdan eleyebilirsiniz. Sizi baskılayan durumlar karşısında sabırlı olun ve gerçekçi adımlarla ilerlemeye çalışın. Yarım bıraktığınız iş ve projelerinizi tamamlamak adına uygun bir süreçtesiniz.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Perşembe günü gerçekleşecek Balık Dolunayı parasal konuları ön plana çıkartıyor. Parayla ilgili konularda kendiniz baskı altında hissedebilir ve sorumluklarınızı artırabilirsiniz. Beklediğiniz bir ödeme gecikebilir veya fazla harcamalar gündeme gelebilir. Satürn bu alana yeni bir düzen getirmeniz konusunda bir etki yaratıyor. Gelirlerinizi artırmak için yeni yollar geliştirebilir, potansiyellerinizi daha fazla ortaya çıkarabilirsiniz. Merkür retrosu devam ettiği için imza işlerinde dikkatli olun ve tamamlanması gereken işlere odaklanın.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Perşembe günü burcunuzun 7 derecesinde bir Dolunay gerçekleşiyor. Kişisel gezegenleriniz bu dereceye yakınsa daha yoğun etki alıyorsunuz. 7 Marttan itibaren Satürn burcunuzda ve hayatınızda sorumluluk almanız gerekenleri size göstermeye çalışıyor. Bu dolunayla birlikte artık hizmet etmeyen ve bırakılması gerekenler yüzeye çıkıyor. Hem iş hem ilişkilerinizdeki sorumluluklarınız artıyor. Bazı Balıklar emeklerinin karşılığını alabilir bazı Balıklar da halen eksik veya görmezden geldiği konularla yüzleşebilir. Kendi ihtiyaçlarınızı gözden geçirebilirsiniz ama unutmayın yapmak istediklerinize gerçekçi ve mantıklı bakmanız gerekmektedir.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.