TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

29 Ağustos – 4 Eylül Haftası: Yeni fırsatlar zamanı

Yazının Giriş Tarihi: 29.08.2022 15:09
Yazının Güncellenme Tarihi: 29.08.2022 15:09

Ağustos ayına da veda edip Eylül ayına giriş yapacağımız bu hafta Mars ve Jüpiter arasındaki olumlu etkileşim ticaret, hukuk, eğitim, seyahat, uluslararası ve yurtdışı bağlantılı işler açısından şanslı etkiler sunacak. Bu alanlarda fikirlerimizi uygulamaya başlayabilir ve harekete geçebiliriz. Başak Yeniayı etkileri devam edeceği bu hafta iletişim hız kanacak; önemli görüşme ve toplantılar açısından destekleyici olacak. Bu hafta yapacağımız girişimleri böylelikle büyütebilir ve çeşitli fırsatlar yakalayabiliriz.

Cesaret ve güveni çoğaltan bu etkiye ilaveten cuma günü itibariyle etkili olacak Merkür ve Jüpiter karşıt açısı devreye girecek. Zaman zaman eleştiri ve fikir ayrılıkları da doğurabilir, inatçı ve gergin davranışlar yerine uzlaşmacı bir tavrı benimsersek daha rahat yol alabiliriz. Aynı zamanda fazla abartı davranış ve sözler vermekten kaçınmalıyız aksi halde sonrası altından kalkamayabiliriz.

Haftanın genel etkilerinden size bahsettikten sonra haftalık burç yorumlarıma geçmek istiyorum, lütfen burç ve yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Yasemin Sürer

İnstagram: Astrolog Yasemin Sürer

Websitem: www.astrologyaseminsurer.com

Sevgili Koç ve yükselen Koç: Başak Yeniay’ ının etkileri bu hafta devam edecek. İş ve günlük koşullarınıza düzen getirebilir ve yenilikler yapabilirsiniz. Pazartesi öğleden sonrası itibariyle ilişkileriniz ön plana çıkmaya başlayacak ve var olan sorunları daha rahat konuşup çözebilirsiniz. Hafta ortası ikna gücünüz artacak; yakın çevrenizle daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Ticari faaliyetler, eğitim, seyahat ve satış/pazarlama konularında yapacağınız girişimler olumlu sonuçlar verebilir, güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hafta sonu sevdiğiniz kişilerle güzel paylaşımlar yapabilirsiniz ama tutamayacağız sözler vermemenizi tavsiye ederim.

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa: Hafta başı iş ve çalışma koşullarınızı düzenleyebilir ve var olan sorunlara çözümler bulabilirsiniz. Başak Yeniay’ ının etkilerinin devam edeceği bu hafta sağlıksız ilerleyen koşullarınızı düzenleyebilirsiniz. Hafta ortası yeni fikirlerinizle ilgili harekete geçebilir, çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi değersiz ve sevilmiyor hissedebilirsiniz bu sebeple karşınızdaki kişilere zaman zaman mesafeli ve soğuk davranabilirsiniz, gerginlikler oluşabilir. Hafta ortasından itibaren abartı davranışlarınız artabilir. Anlık coşkuyla tutamayacağınız sözler verebilirsiniz, iyice emin olmadan kararlar almamanızı tavsiye ediyorum.

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler: Pazartesi öğleden sonrası itibariyle Başak Yeniay’ ının üzerinizde yaratmış olduğu gerginlik ve kafa karışıklıklarını üzerinizden atmaya başlayabilir, kendinize ve sevdiğiniz işlere daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Aynı zamanda partner veya çocuğunuzla vakit geçirmek size iyi gelecek, güzel bir plan yapabilirsiniz. Hafta ortası çalışma ve iş koşullarınızla daha fazla vakit ayırmak durumunda kalabilirsiniz, stres altına girmemeye çalışın. Dengede ilerlerseniz güzel fırsat ve desteklerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu ilişkilerinizde beklentileriniz yüksek olabilir ve davranışlarınız abartı olabilir. Tutamayacağınız sözler vermemeye dikkat edin.

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç: Hafta başı parayla ilgili bir durum beklentilerinizi tam karşılamayabilir ve yalnız bırakıldığınızı hissedebilirsiniz. Bu dönem pasif agresif davranmaya açık olduğunuzdan gerginliğinizi dışarıya yansıtabilirsiniz, spor ve uzun yürüyüşler yaparak dengenizi korumaya çalışın. Hafta ortası ailevi veya ev konularıyla ilgili bir soruna çözüm bulabilirsiniz. Aynı zamanda iş hayatınızda karşınıza çıkacak bir fırsat sizi sevindirebilir. Hafta ortası itibariyle özel hayatınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz, güzel planlar yapabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Hafta sonu iş ve günlük rutinleriniz yoğun olabilir, aile ve iş arasında denge kumaya çalışın.

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan: Başak Yeniay’ ının etkilerinin devam edeceği bu hafta para ve parayla ilgili yeni düzenlemeler yapabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta ortasına kadar yakın çevrenizle iletişiminiz oldukça yüksek olacak, çeşitli planlar yapabilirsiniz. Bu hafta fevri tepkilerinizi ve gerginliğinizi kontrol altında tutmanızı tavsiye ederim, aksi halde gereksiz tartışmalar doğabilir. İlişkilerinizde aradığınız desteği bulamıyor gibi hissedebilirsiniz ama karşı tarafa gereken empatiyle yaklaşmanız buzları daha kolay eritmenizi sağlayacak. Hafta ortası işiniz veya gelecek hedeflerinizle ilgili güzel bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle bir arada olmak sizi keyiflendirecek, abartı tavırlara dikkat edin.

Sevgili Başak ve yükselen Başak: Burcunuzda gerçekleşen Yeniayın etkilerini bu hafta deneyimlemeye devam edeceksiniz. Hayatınıza dair sizi yoran baskılayan konulara yeni bir düzen getirmeye çalışabilirsiniz. Yeni kararlar alabilirsiniz özellikle iş hayatınızda bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Zaman zaman memnuniyetsiz ve karamsar hissedebilirsiniz ama modunuzu düşürmemeye çalışın. Hafta ortası iletişiminiz artacak, yeni iş ve proje bağlantıları kurabilirsiniz. Maddi konularla ilgili sizi sevindirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu fazla harcama yapmamaya dikkat edin.

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi: Başak Yeniayı 12.evinizde gerçekleştiği için son günler enerjiniz düşük ve isteksiz hissetmiş olabilirsiniz. Pazartesi öğleden sonrası itibariyle kendinizi daha iyi hissetmeye başlayabilir, yeni kararlar alabilir ve adımlar atabilirsiniz. Çevrenizden alacağınız destekler sizi iyi gelecek. Hafta ortası iş hayatınızda güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir, yeni sözleşme ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmeye başlamak sizi motive edecek. Hafta sonu özel hayatınızdan yana şanslı olacaksınız. Güzel paylaşımlar sizi keyiflendirecek ama tutamayacağınız sözler vermemeye dikkat edin.

Sevgili Akrep ve yükselen Akrep: Başak Yeniay’ ının etkilerinin devam edeceği bu hafta zaman zaman yapmak istediklerinize dair mücadelenizi artırabilirsiniz. Hemen hafta başı yapmak istediklerinize odaklanabilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Hafta ortası itibariyle iletişiminiz artacak, iş ve parayla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Yaptığınız girişimler olumlu sonuçlar getirecek. Hafta sonu daha keyifli hissedebilir ve sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Emin olmadığınız konulara evet demeyin ve tutamayacağınız sözler vermemeye dikkat edin.

Sevgili Yay ve yükselen Yay: Haftaya hızlı bir giriş yapıyorsunuz. İş konularında koşturmanız fazla olabilir ve iletişiminiz de buna istinaden yoğun olacak. Zaman zaman gerginliğiniz artabilir, ağınızdan çıkacak sözlere dikkat edin lütfen aksi halde gereksiz çatışmalar doğabilir. Hafta ortası ev ve ailevi konularla ilgilenebilirsiniz ve kendinize de daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Hafta ortası ilişki ve ortaklıklarınızda güzel gelişmeler ve fırsatlar sizi keyiflendirebilir. Hafta sonu kendinizi rahat ifade edecek ve ikna kabiliyetiniz yüksek olacak.

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak: Başak Yeniay’ ının etkilerinin devam edeceği bu hafta ticaret, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, seyahat ve sosyal medya konularında hızlı ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fazla iş yükü fevri davranmanıza sebep olabilir, olası gerginliklere karşı temkinli davranın. Hafta başında maddi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda iş hayatınızda sizi mutlu edecek bir fırsat yakalayabilirsiniz. Hafta ortası yakın çevre ve arkadaşlarınızla iletişiminiz yoğun olabilir, çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. Hafta sonu kendinize ve ailenize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Yaptığınız işlerle takdir toplayabileceğiniz bir haftadasınız.

Sevgili Kova ve yükselen Kova: Başak Yeniay’ ının etkilerinin devam edeceği bu hafta maddi konularla ilgili hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda mücadele ruhunuzu yükseltebilirsiniz ama sinirli ve gergin tavırlarınız çevrenizle iletişiminizi zorlayabilir. Hafta ortasına kadar ticaret, eğitim, seyahat ve sosyal medya konularında yapacağınız girişimlerde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz özellikle hafta ortasından sonra iş hayatınıza dair güzel bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu arkadaş ve sosyal çevrenizle plan ve programlar yapabilirsiniz, bu size iyi gelecek.

Sevgili Balık ve yükselen Balık: Başak Yeniay’ ının etkilerinin devam edeceği bu hafta ilişki ve ortaklıklar konusunda yeni kararlar alabilir ve adımlar atabilirsiniz. Ev ve ailevi konular ön plana çıkıyor, hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aile içerisinde zaman zaman gerginlikler oluşabilir, olayları fazla büyütmeyin. Hafta ortasına kadar maddi konularda güzel bir gelişme yaşayabilir veya destek alabilirsiniz. özellikle perşembe günü yakalayacağınız bir fırsatı iyi değerlendirmeye çalışın lütfen. Hafta sonu fazla para harcamaya açık olacaksınız, temkinli davranmanızı tavsiye ederim.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.